i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър изворски Георги силвина белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Empty
ПисанеЗаглавие: НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ?    НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 8:48 am

Лично аз ходя, гледам и не вярвам на ушите си. Жените или са се изродили генетично или им предстои такова в следтвие на изкривяване на женската ценностна система. Е как може , разбираш ли, жена да ми взема важни корпорационни решения или да ми се вре в политиката и да управлява . Е нема ли плетки за нея и судоку. Е майтап де , не чак толкова крайно, но ме схващате , нали.Бизнес-дами... леле горещ вятър... това трябва да се включи като отклонение в психопатологията. И ми блъска много на все едно мъж да се бута в женски професии като фризиорството ( само ''нежните'' са там ) ( не че мъжете не са пак по добри и в това) но това с бизнес дамите е една начеваща женска неосъзната п********ия. scratch

Жени, Моля помислете три пъти преди да ръсите отбранително - нападателни хули.



Последната промяна е направена от Tauros на Съб Мар 31, 2012 8:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ?    НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 9:25 am

Tauros написа:
Лично аз ходя, гледам и не вярвам на ушите си. Жените или са се изродили генетично или им предстои такова в следтвие на изкривяване на женската ценностна система. Е как може , разбираш ли, жена да ми взема важни корпорационни решения или да ми се вре в политиката и да управлява . Е нема ли плетки за нея и судоку. Е майтап де , не чак толкова крайно, но ме схващате , нали.Бизнес-дами... леле горещ вятър... това трябва да се включи като отклонение в психопатологията. И ми блъска много на все едно мъж да се бута в женски професии като фризиорството ( само ''нежните'' са там ) ( не че мъжете не са пак по добри и в това) но това с бизнес дамите е една начеваща женска неосъзната п********ия. scratch

Жени, Моля помислете три пъти преди да ръсите отбранително - нападателни хули.

В България положението още не е излязло толкова от контрол. Обаче по чужбина да видиш следната гледка е нещо съвсем обичайно като нпр. : Жена, захапала цигарата кара колата, говори по телефона и ръкомаха важно важно, а до нея седи изсипан като чувал с картофи мъж и гледа безжизнено все едно е отровен от гъби. Съвсем се предал вече, тъй да се каже jocolor geek Shocked
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ?    НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 4:48 pm

Аз съм жена, но много ме дразнят бизнес дамите. Така си се въобразяват, няма що...Като заемат един сериозен вид и си мислят, че вършат голяма работа. Предполагам, че произвеждат повече тестостерон и от там и сбъга. Вместо да си възпитават децата и да садят цветя, те хукнали кариера да правят.. Тази матрица побърка света. Питах една англичанка, защо има толкова изпуснати деца в Англия и тя ми каза, че майките им вече са прекалено заети да се състезават с мъжете да градят кариера. Затова и супернани има много работа, да поправя непоправимото bounce What a Face
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ?    НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 4:49 pm

Aia написа:
Аз съм жена, но много ме дразнят бизнес дамите. Така си се въобразяват, няма що...Като заемат един сериозен вид и си мислят, че вършат голяма работа. Предполагам, че произвеждат повече тестостерон и от там и сбъга. Вместо да си възпитават децата и да садят цветя, те хукнали кариера да правят.. Тази матрица побърка света. Питах една англичанка, защо има толкова изпуснати деца в Англия и тя ми каза, че майките им вече са прекалено заети да се състезават с мъжете да градят кариера. Затова и супернани има много работа, да поправя непоправимото bounce What a Face

Аз съм забелязал, че най-качествените жени признават мъжкото превъзходство а по-ниското ниво гледат да се състезават с тях. Жената е създадена да е пазителка на дома. Да гледа и възпитава децата. Всяко състезание с мъжа в чисто мъжките професии е изгубена кауза. Лошото е, че мъжете са доста добри и не отстъпват на жените и в женските професии. Като цяло мъжете са по-способни от жените. Режисьори, актьори, готвачи, музиканти, хирурзи, композитори, пилоти и т.н. Но да бъдеш добра майка е огромна добродетел и точно тук жените пак се издънват.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ?    НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЕ ВИ ЛИ СЕ ПОВДИГА ОТ ЕМАНЦИПАЦИЯ ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: