i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги белопойчева негър изворски силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ     ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 9:01 am

Само на мен ли така ми струва, ама има нещо гнило около руснаците. Нещо от централната нервна система тръгва - дали се дължи на водката, кoято е главна хомеостаза в руската машина или на мутация от неизвестен произход - не знам...
Как може всеки руснак, който срещнах да вярва, че 'братска' Русия е освободила България от Турците ... Това като го чуя ми иде да събирам пари за автомат... такава наглост и безочие нема...не че не подозират истината , ама обичат да се имат за ''всио и вся''. Не си признаваха 70 години че избиха интелигенцията на Полша защото се имат за голям сърп и чук и всичко друго наоколо им се види пирони и глухарчета. Никой не знае факта, че тяхното ''освобождение'' е обезпечено с българско злато - и то много. С други думи няма пито неплатено.
Пита ме руснака; Е от къде имате злато като нямате нефт... бе викам му (ама бавно да вдене ), вие копаете нефт ние копаеме направо злато. Не няма шанс...ше да е нещо генно модифицирано при тях.
А пък един като се опусна и вика: '' Руския език е най-хубавия'' ... и си вярва ...нищо чудно че не им се удават други езици- за какво им е да учат грозни езици. ''

Ви вил вейт он да фьорст стайшн страдавай...

...с много въображение си помислих, че иска да каже '' we will wait on the first station, straight away'' абе какво да кажа - completely пиз..ец !
__________________


Последната промяна е направена от Tauros на Съб Мар 31, 2012 8:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ     ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 9:22 am

Tauros написа:
Само на мен ли така ми струва, ама има нещо гнило около руснаците. Нещо от централната нервна система тръгва - дали се дължи на водката, кoято е главна хомеостаза в руската машина или на мутация от неизвестен произход - не знам...
Как може всеки руснак, който срещнах да вярва, че 'братска' Русия е освободила България от Турците ... Това като го чуя ми иде да събирам пари за автомат... такава наглост и безочие нема...не че не подозират истината , ама обичат да се имат за ''всио и вся''. Не си признаваха 70 години че избиха интелигенцията на Полша защото се имат за голям сърп и чук и всичко друго наоколо им се види пирони и глухарчета. Никой не знае факта, че тяхното ''освобождение'' е обезпечено с българско злато - и то много. С други думи няма пито неплатено.
Пита ме руснака; Е от къде имате злато като нямате нефт... бе викам му (ама бавно да вдене ), вие копаете нефт ние копаеме направо злато. Не няма шанс...ше да е нещо генно модифицирано при тях.
А пък един като се опусна и вика: '' Руския език е най-хубавия'' ... и си вярва ...нищо чудно че не им се удават други езици- за какво им е да учат грозни езици. ''

Ви вил вейт он да фьорст стайшн страдавай...

...с много въображение си помислих, че иска да каже '' we will wait on the first station, straight away'' абе какво да кажа - completely пиз..ец !
__________________

Tauros, а чувал ли си за това, че те са ни дали азбуката ? Работехме на един кораб с колеги руснаци, та един ден се получи ожесточен спор между нас. Тогава за първи път се разочаровах много от тях. bounce
Върнете се в началото Go down
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ     ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 11:34 am

Tauros е чувал за много неща под слънцето и единственото нещо, което ще го учуди много,е да срещне добър човек Shocked
Бях свидетел на следния случай. На времето, още по татово време, вуйчо ми покани една рускиня в София на гости. Майка ми, като любезна домакиня се беше подготвила с традиционни гозби, но шедьовъра ѝ беше рибена супа. Абсолютен факир на рибена супа ! Това рускинче не го бяха захранвали ли добре, ама изяде седем чинии със супа една след друга. Майка ми изпадна в паника. После двете влъхви – леля ми и майка ми привикаха насаме вуйчата и му фърлиха строга заповед да не се жени по никакви причини за нея, щото нямала изхранване Laughing
Имаше резон Laughing


Последната промяна е направена от Tauros на Съб Мар 31, 2012 8:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ     ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 10:20 am

Tauros написа:
Tauros е чувал за много неща под слънцето и единственото нещо, което ще го учуди много,е да срещне добър човек Shocked
Бях свидетел на следния случай. На времето, още по татово време, вуйчо ми покани една рускиня в София на гости. Майка ми, като любезна домакиня се беше подготвила с традиционни гозби, но шедьовъра ѝ беше рибена супа. Абсолютен факир на рибена супа ! Това рускинче не го бяха захранвали ли добре, ама изяде седем чинии със супа една след друга. Майка ми изпадна в паника. После двете влъхви – леля ми и майка ми привикаха насаме вуйчата и му фърлиха строга заповед да не се жени по никакви причини за нея, щото нямала изхранване Laughing
Имаше резон Laughing

Йеиии, прави са били майкати и леля ти да се притеснят хаха Laughing Мен много ме дразнят жените им. Големи командири са. Работех в един хотел преди години и двама руснаци ме поканиха да седна при тях. Познавах ги и затова отидох. Цяла вечер тостове за мен вдигаха. Чак супер дразнещо Rolling Eyes Те затова жените им се чувстват като господарки. А нашия ориенталски манталитет, жената върви след мъжа и има самочувствие на слугиня. Пфу !
Върнете се в началото Go down
saxx

saxx


Rara Avis : 9

 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ     ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:38 pm

До ден днешен не мога да разбера, защо казват на Хавана –Гавана. Нали имат '' х '' в азбуката. Или искат да порусначат всичко по стар руски обичай Laughing
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ     ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 9:17 am

saxx написа:
До ден днешен не мога да разбера, защо казват на Хавана –Гавана. Нали имат '' х '' в азбуката. Или искат да порусначат всичко по стар руски обичай Laughing

Ну, Гавана, ну давай Laughing Laughing Laughing

Посетих като младеж Мосва и си ходя един такъв по тротоара сутринта, 10 a.m. ще да е било, насреща ми един пиян залян pig с тройной одеколон и три реда медали на рубашката идва и започва да ме моли да си смъкна дънките и да му ги продам за 120 рубли. Сега имат всичко, ама как можеш да избиеш от манталитета си това минало. Suspect София по това време беше Ню Йорк за тях. Всяко рускинче мечтаеше да се ожени за българин. Славни времена jocolor Н е заради рускинчетата де Laughing по други, неполитически причини Cool
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ     ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗА РУСНАЦИТЕ И РУСКОТО БОЛШОЕ ТЪПОУМИЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: