i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър изворски Георги силвина белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 2:46 pm

Както сте забелязали, в нашия форум доста често споменаваме езотериците не с добро, но за това, повярвайте ми си има основателни причини. За дълъг период от време срещнахме прекалено много лоши и фалшиви езотерици и само няколко свестни. Гадното в случая с тях е, че те се крият зад красиви аватари, високопарни думи за любов, единство и Бог, а когато ги видиш на живо, блесва целият им фалш, егоизъм, лицемерие и стаена злоба.

Но тук искам да споделя с вас моето мнение, което си изградих през годините за измамността на външния вид и поведението не само на псевдо езотериците, но и на онези хора, заради които е излязло определението – тиха вода.
Под агресивната външност и груби обноски, много често се крие много по–добро сърце, отколкото под усмихнатото лице и отрупаното деколте с гердани от розов кварц и сърчица на тихата вода. Аз лично срещнах много такива жени–усмихнати, уж избрали вярната посока. Но нещо все ме стягаше в областта на душата, когато контактувах с тях. Винаги след среща с тях се усещах някак ОГРАБЕНА. Тъжна и ограбена. Това се получава, защото те не са ИСТИНСКИ. Те носят в себе си зло, за което и те самите не си дават сметка. Добре прикрито зло, което трудно се обяснява, но се усеща при контакт винаги.
Има едно нещо от което наистина се страхувам, признавам ви. Това са усмихнатите жени с тихи гласчета, едни такива тактични, внимателни и вечно усмихнати. Те изглеждат беззащитни, но истината е, че те са много по–устойчиви от тези, които изглеждат налагащи се и сопнати. Защо са опасни тези жени. Защото в тях има зло, което болшинството хора не усещат и тяхната привидна миловидност умее да пропълзява под кожата на наивните глупци. А такива колкото щеш! Те си проправят път с нежно перце, но тяхното нежно перце с времето се превръща в стоманено острие. Ако такава жена ти завиди, може наистина да ти напакости, защото ще привлече повечето глупаци и наивници на своя страна.
Хората наистина са големи шарани. Доверяват се на тези, от които трябва да бягат, а се страхуват от онези, на които могат да разчитат. Смятат, че тихите и не конфликтни хора са добри. Боже каква заблуда. Тези хора ще ви предадат на секундата, мигa в който се усетят заплашени по някакъв начин. Една древна поговорка гласи: '' Уста мляко, думи–мед, в сърцето–злъч". Не се заблуждавайте във външния вид на хората. Той наистина е страшно измамен. Мен винаги са ме навиквали, че съм остра, сприхава и спонтанна. Но ви уверявам, че никога няма да предам някого или да гледам само своя интерес. Всъщност, аз никога не съм гледала моя интерес. Това е качество на дребната душа. Всички в този форум сме такива. Изглеждаме остри и дори мразещи, но ако се заслушате в думите ни, ще откриете много повече истина, доброта, бунт... е , със сигурност и доста огорчение, но...кого да виним. Себе си? Може ли хора, които наистина са осъзнали закона за Единството да сбъркат в отношенията си с хората...Почти невъзможно. Нещастието идва от тези, които не са осъзнали този закон. Човек, който има любов в сърцето си, няма да употребява тази дума на всяка крачка. Спомням си една жена на времето, тя постоянно повтаряше, че е пълна с любов и иска да прегъне човечеството. Веднъж ми беше тежко и реших да споделя с нея болката си. Тя ме прекъсна по средата и видях по камерата на скайпа, как нервно си поглежда часовника, след което изстреля бързо, че трябва да излиза. Нито дума да ме утеши, нищо. Това разбира се беше първата и последна грешка, която тя направи към мен. После не ѝ дадох втора възможностSmile Казвам ви, егоистите в живота ми вече са само до първото показно. После ги отпращам завинаги.

Лично на мен в живота са ми помагали най-страшно изглеждащите типове. Тези грубите, с лошите обноски. НО НИКОГА НЕ МИ Е ПОМАГАЛ мъж или жена, които изглеждат ПРИЯТНИ И МНОГО СВЕСТНИ. Тези, които са обичани от мнозинството.
Нека винаги имате едно голямо наум за тихите води и за мълчаливите кучета. Ще си спестите много главоболия и предателства, уверявам ви. Като подкрепа на тези твърдения, ще завърша с два любопитни факта, за които сигурно не сте чували.

Знаете ли, че певецът на демоничната група Prodigy, онзи с рогцата, дето се плези и тресе като малоумен, обича да отглежда рози и плаче, ако някоя от розите му увехне? Smile А певецът на Kiss в истинския живот е като малко беззащитно момченце с крехка и ранима душа. Никога не забравяйте товаSmile Бъдете винаги нащрек, когато видите красив аватар, блага външност, приказки за ангели, тих глас и ползването на думата любов в началото и в края на изречениетоSmile Стоите пред тиха, затова и дълбока вода, може да се удавите...
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 7:06 pm

На времето бях закъсал от една езо. Уж искаше да ме вкарва в правия път и да ми излекува гнева, накрая се оказа, че иска да ме вкара в един друг път–нейното леглото, за да излекувам нейния, оказа се доста сериозен гняв. Ама беше точно такава една мекичка, тихичка, благичка..А, накрая се оказа и нимфоманка. А нали знаете, че нимфоманията е шизофрения. Такива ми ви неща. scratch
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 7:07 am

На времето бях закъсал от една езо. Уж искаше да ме вкарва в правия път и да ми излекува гнева, накрая се оказа, че иска да ме вкара в един друг път–нейното леглото, за да излекувам нейния, оказа се доста сериозен гняв. Ама беше точно такава една мекичка, тихичка, благичка..А, накрая се оказа и нимфоманка. А нали знаете, че нимфоманията е шизофрения. Такива ми ви неща.

Както Лимона практически разяснява-ето ви още една положителна страна на езотериката.Я от позицията на търсещ,я от позицията на капацитет-и в двата случая може да си оближеш пръстите след бъркането в меда.И не само в него и не само пръстите,че не само и облизването.
То и аз имах аналогично преживяване де.Точно от такива благички,тихички и кротички да те е страх-това е визитната картичка на креватната лакомия.
Не знаех,че има тясна връзка между нимфоманията и шизофренията.Ще имам тема за умствена мастурбация този уикенд.



Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 7:19 am

Лично на мен в живота са ми помагали най-страшно изглеждащите типове. Тези грубите, с лошите обноски. НО НИКОГА НЕ МИ Е ПОМАГАЛ мъж или жена, които изглеждат ПРИЯТНИ И МНОГО СВЕСТНИ.

Е,Айчо ние сега какво да правим?Да си нахлюпим на лицата по един противогаз със скъсана лицева част ли за да изглеждаме ужасни и помагащи?Или пък една гротескна кукерска маска?
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 8:31 am

patkan написа:
На времето бях закъсал от една езо. Уж искаше да ме вкарва в правия път и да ми излекува гнева, накрая се оказа, че иска да ме вкара в един друг път–нейното леглото, за да излекувам нейния, оказа се доста сериозен гняв. Ама беше точно такава една мекичка, тихичка, благичка..А, накрая се оказа и нимфоманка. А нали знаете, че нимфоманията е шизофрения. Такива ми ви неща.

Както Лимона практически разяснява-ето ви още една положителна страна на езотериката.Я от позицията на търсещ,я от позицията на капацитет-и в двата случая може да си оближеш пръстите след бъркането в меда.И не само в него и не само пръстите,че не само и облизването.
То и аз имах аналогично преживяване де.Точно от такива благички,тихички и кротички да те е страх-това е визитната картичка на креватната лакомия.
Не знаех,че има тясна връзка между нимфоманията и шизофренията.Ще имам тема за умствена мастурбация този уикенд.




Онзи мъж–кандидат свещеника, за когото споменавам в блога ми ''защо спрях да ходя на църква и да нося кръст" беше секс маниак и луд. Жена му, след като се бяха разделили, защото я беше бил жестоко, ми сподели, че стигал до 17 оргазма на вечер. То си му личеше, че е секс маниак. Като му видеше човек изцъклените хищнически очи...Има наистина връзка между нимфоманията и шизофренията, абсолютно съм сигурна.


Последната промяна е направена от Aia на Нед Фев 03, 2013 3:11 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 8:41 am

patkan написа:
Лично на мен в живота са ми помагали най-страшно изглеждащите типове. Тези грубите, с лошите обноски. НО НИКОГА НЕ МИ Е ПОМАГАЛ мъж или жена, които изглеждат ПРИЯТНИ И МНОГО СВЕСТНИ.

Е,Айчо ние сега какво да правим?Да си нахлюпим на лицата по един противогаз със скъсана лицева част ли за да изглеждаме ужасни и помагащи?Или пък една гротескна кукерска маска?

Е-е, Патканчо, не е необходимо да се правиш на страшен Laughing Ти премина успешно всички тестове при нас и не се съмнявам, че ще помогнеш на всеки от нас, защото си един достоен Индиго. Като ти видях снимката, цялата картина се завършиSmile Уверявам те, че беше многократно тестван тук и мина изпита с отличен–6! Като се видим, ще ти разкажем защо и то в детайлиSmile Ти си един достоен бъдещ гражданин на държавата–Rara Avis Very Happy
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 5:31 pm

patkan написа:
На времето бях закъсал от една езо. Уж искаше да ме вкарва в правия път и да ми излекува гнева, накрая се оказа, че иска да ме вкара в един друг път–нейното леглото, за да излекувам нейния, оказа се доста сериозен гняв. Ама беше точно такава една мекичка, тихичка, благичка..А, накрая се оказа и нимфоманка. А нали знаете, че нимфоманията е шизофрения. Такива ми ви неща.


То и аз имах аналогично преживяване де.Точно от такива благички,тихички и кротички да те е страх-това е визитната картичка на креватната лакомия.
Не знаех,че има тясна връзка между нимфоманията и шизофренията.Ще имам тема за умствена мастурбация този уикенд.

Езотеричките са върли секс любителки ше знаеш, не виждаш ли какви легенди се носят за бай Занко и неговата основно женска аудитория Laughing Любителите на секса да забравят медицинските сестри. Сега езотеричките започват да излизат на мода Laughing



Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeВто Фев 05, 2013 8:53 pm

Е-е, Патканчо, не е необходимо да се правиш на страшен Ти премина успешно всички тестове при нас и не се съмнявам, че ще помогнеш на всеки от нас, защото си един достоен Индиго. Като ти видях снимката, цялата картина се завърши Уверявам те, че беше многократно тестван тук и мина изпита с отличен–6! Като се видим, ще ти разкажем защо и то в детайли Ти си един достоен бъдещ гражданин на държавата–Rara Avis

Аууу,Айчо,пак ще се червим явно.Ама ще приема суперлативите ти буквално като подарък за вчерашния ми рожден ден.Пък за тестовете-мислиш ли,че не се усещах за тях?Под всяко въпросче,намек,реакция от ваша страна или просто неправейки и непишейки нещо знаех,че не е случайно.Нито подтика да си слагам лъскав аватар беше случаен,нито зверенето ви в търсене на правописна грешка е било случайно.Почти всяка ваша тест-идея усещах.Но знаех,че ще трябва да се мине през това-свикнал съм с подобни прийоми когато съм започвал нова работа.Тук няма как да не е същото,дори тук залога е по-голям.Така и трябва да бъде.


Онзи мъж–кандидат свещеника, за когото споменавам в блога ми ''защо спрях да ходя на църква и да нося кръст" беше секс маниак и луд. Жена му, след като се бяха разделили, защото я беше бил жестоко, ми сподели, че стигал до 17 оргазма на вечер. То си му личеше, че е секс маниак. Като му видеше човек изцъклените хищнически очи.

Лимоне,Пираня,я гледайте,хората не си губят времето напразно!!!Седемнадесет пирона във ковчега на мъртвеца.Йо-хо-хо,и бутилка швепс!!!
Значи 17 шарана за един риболов-не е зле.Виж да беше жена по да повярва човек пък то мъж.Вярвам ти,разбира се.Ех,кандидат-свещеници да сме станали.Баща ми като ме грухаше по тиквата да следвам в духовната семинария аз събирах клей от дърветата и с конец ловях паяци из дупките,също и изливах вода в дупките на суяците и ги ловях като излизаха с един найлонов чувал.Ех,ех,ех.....
Такъв трябва да го направят капел-майстор в някой девически манастир и да им изпообръща хастарите наопаки.Преди време един приятел ме заведе на църква и там пастора съвсем спокойно заяви,че "Който вярва трябва да си плаща"
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСря Фев 06, 2013 9:16 am

patkan написа:

Аууу,Айчо,пак ще се червим явно.Ама ще приема суперлативите ти буквално като подарък за вчерашния ми рожден ден.

Скъпи Патканчо, Честит Рожден Ден със закъснение!!!

Желая ти сбъдване на всички твои мечти и тотално удовлетворение от това Very Happy flower Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Нека цялото вселенско войнство, заедно с личния ти Ангел–пазител, който са казва ANAUEL–Анауел ( проверих сега специално за теб), те пази, води и закриля винаги, навсякъде и по всяко време cheers Нали си роден на 4-ти?, както подразбрах или бъркам scratch Very Happy Как изкара празника? Щастлив ли си?Smile Не знам за теб, но ние те чувстваме истински приятел и живо се интересуваме от това как си. Наистина!
Аз пък си пожелавам освен всички други мечти, на 15 август да си с нас, за да пусна моя балон до главната канцелария Like a Star @ heaven Very Happy



Пък за тестовете-мислиш ли,че не се усещах за тях?Под всяко въпросче,намек,реакция от ваша страна или просто неправейки и непишейки нещо знаех,че не е случайно.

Много фалшиви хора има и нямаме право да бъркаме повече, защото всяка грешка е още едно разочарование


Нито подтика да си слагам лъскав аватар беше случаен...

Неслагането на аватар показва предпазливост. Но когато те приканят да сложиш и ти пак си знаеш своето, показва характер, което аз лично ценя. Но ако никога не сложиш аватар, това ще ми каже, че си с по-силно его, отколкото ти е необходимо, но в твоя случай знам, че не е така и знам, че един ден ще огрееш деня ми с един сладурски аватар, точно такъв, какъвто си–едно диво, напористо и смело момче(не си забравил детето в себе си!) с много мъдрост и доброта в сърцето си. Поправи ме, ако бъркам, но...едва ли Smile


нито зверенето ви в търсене на правописна грешка е било случайно.

Не са важни грешките... Важна е ЕНЕРГИЯТА, КОЯТО СЕ УСЕЩА между думите. ТОВА Е ВАЖНОТО! Smile


Почти всяка ваша тест-идея усещах.Но знаех,че ще трябва да се мине през това-свикнал съм с подобни прийоми когато съм започвал нова работа.Тук няма как да не е същото,дори тук залога е по-голям.Така и трябва да бъде.


По-голям е, разбира се, защото знания на ума имат доста хора, но знания на сърцето притежават малцина, затова е трудно да се мине ''Теста за Доброта''. Нека и другите отвън да видят и да си правят изводите за себе си. СМЕЛОСТТА Е НЕ ДА СЕ БЯГА ИЛИ ОТРИЧА КРИТИКАТА, А ДА СЕ ИЗПРАВИШ СРЕЩУ НЕЯ И ДА СЕ ЗАЩИТИШ ПО ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЛАГОРОДНИЯ НАЧИН, както и ти направи с влизането си. Нека гледат хората отвън и да си отговорят на нещата. Никой не обича страхливците, но всички обичат смелите. Дори и враговете Smile



Ех,кандидат-свещеници да сме станали.Баща ми като ме грухаше по тиквата да следвам в духовната семинария аз събирах клей от дърветата и с конец ловях паяци из дупките,също и изливах вода в дупките на суяците и ги ловях като излизаха с един найлонов чувал.Ех,ех,ех.....

Леле ама верно ли? Shocked Баща ти е искал да ставаш свещеник? Боже опази...Боже ОПАЗИИИИ lol! Патканчо, добре че си ловял паяци из дупките lol! Добре че си бил дивакSmile))) lol!


Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСря Фев 06, 2013 4:31 pm

Благодаря ти за пожеланията,Кобилке!Да,на 4-ти беше.Не обичам твърде данданиите и безсмислените помпозности.В крайна сметка календарно-паспортната възраст не е толкова важна.Важна е тази на душата и това какво е научила досега.Благодаря ти за поканата,то доста време има до тогава,брат ми също е зодия "Лъв",така че ще те запомня.Гледай само балона да не е много голям,че да не литнеш с него.Че после кой ще ни сърди в новата държава?
Пък това за бащата-шегичка,разбира се.То остана и свещеник да искаше да ставам.Само го давам като пример колко добре щях да бъда като такъв.Иначе баща ми искаше музикант да ставам,ама не се получи-аз съм си техничар.
Пък за аватара-аз не обичам да се крия зад разни картинки.Това,което съм написал е моя аватар и напълно заставам зад него.За зло или добро.
Пък за паяците-да,това беше всеобщо запълване на времето.Ох,нещо в момента не съм представител на "изящната словесност".
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСря Фев 06, 2013 5:06 pm

Паткан, моя приятел за в час,

ще поздравя и аз,

да е винаги здрав и индигово вироглав

и да съсипва глупците а.к.а. слепците

и нивга да си не слага аватар,

че му е ненужен тоя его–товарSmile

Братле, Честито Рождество Патканово и от мен!

Желая ти много удачи и късмет под път и над път Very Happy


Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСря Фев 06, 2013 6:28 pm

Здравей приятелю Паткан, разбрах, че си имал скоро Рожден Ден.

Искам да те поздравя макар и с двудневно закъснение, но това се дължи на запушване в езотеричните канали и информацията достигна с известен дилей до мен Laughing ...но това са подробности от квантовия панел и така, искам да ти кажа: '' Честит Рожден Ден! Ще ти пожелая нещо много просто...Продължавай да бъдеш всичко това, което си. Това значи много повече от пожеланията за щастие, любов и успех, защото те могат никога да не се достигнат, а ти си достигнал до това, което си. Дръж курса и не пускай руля '' Smile
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
patkan




Rara Avis : 589

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 7:11 am

Аааа,Лимоне,благодаря ти за пожеланията!!!!Ти да не си от Габрово или Абърдийн,Шотландия?Само там имат уникалната даденост от нищо да направят нещо.Тоест почти не се познаваме,а хубаво си ме изографисал и изтипосал в това постче. Very Happy Very Happy Very Happy Леле,какво ли би било,ако ме познаваше повече.....Сигурно щеше да бъде като в "Кентърбърийски разкази" на Джефри Чосър мисля.Още веднъж-благодаря.Аз вече събирам данни за теб,както се досещаш може би ще бъда по-изчерпателен,ама вземи апокрифно някъде ей-така почти без да се усетим спомени датата,на която ти правят помен приживе,че ние живите повече ги обичаме,за умряло даже и вафли не ядем. affraid
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 7:17 am

дравей приятелю Паткан, разбрах, че си имал скоро Рожден Ден.

Искам да те поздравя макар и с двудневно закъснение, но това се дължи на запушване в езотеричните канали и информацията достигна с известен дилей до мен ...но това са подробности от квантовия панел и така, искам да ти кажа: '' Честит Рожден Ден! Ще ти пожелая нещо много просто...Продължавай да бъдеш всичко това, което си. Това значи много повече от пожеланията за щастие, любов и успех, защото те могат никога да не се достигнат, а ти си достигнал до това, което си. Дръж курса и не пускай руля ''

Благодаря и на теб,Пираня за пожеланията.То ти недей споменава помен дата,ние ще се опитаме индиректно да поразберем.Последното ти изречение е доста в специалността ми,макар и не точно корабоплаване,ама пак там по корабите,макар и в правенето им или ремонтирането.Викаш по-добре да държиш курса,отколкото босилека,а?Ами да,така е,макар че за всичко си има време.Още веднъж благодаря!!!Като гледам тия кокичета по двора ми се ще да ви честитя първата пролет,ама като гледам,че поне до календарната има повече от месец....айде честити ви първи,втори и по-нататъшни кокичета.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 10:33 am

patkan написа:
Аааа,Лимоне,благодаря ти за пожеланията!!!!Ти да не си от Габрово или Абърдийн,Шотландия?Само там имат уникалната даденост от нищо да направят нещо.Тоест почти не се познаваме,а хубаво си ме изографисал и изтипосал в това постче. Very Happy Very Happy Very Happy Леле,какво ли би било,ако ме познаваше повече.....Сигурно щеше да бъде като в "Кентърбърийски разкази" на Джефри Чосър мисля.Още веднъж-благодаря.Аз вече събирам данни за теб,както се досещаш може би ще бъда по-изчерпателен,ама вземи апокрифно някъде ей-така почти без да се усетим спомени датата,на която ти правят помен приживе,че ние живите повече ги обичаме,за умряло даже и вафли не ядем. affraid

Братле, аз тука имам да призная нещо пред теб и пред шокираната аудитория(казвам–шокирана, защото обикновения човек не може да не се шокира от постовете ми), че аз всъщност съм ТО. Аз съм извънземно без пол и от днес нататък, понеже картите са разкрити, ще се споменавам като ''ТО''. Майтапа настрана, това на аватара съм аз, т.е. ТО.–дребното на втори план със сините очи. Както виждаш, ТО е доста симпатично извънземно, долетяло с мисия от главния щаб да събира информация специално за зоната– България и мога да призная, че ТО не е никак щастливо от престоя си тук. bounce Тъй че, като дойдеш на гости на моите Земни Приятели Айа и Пиранята, ТО също ще присъства с вас, но по един по-странен за човешките възприятия начин. ТО иска да си създаде скайп и да си говорите, но така изненадата от появяването на ТО–то няма да е пълноценна, а една от мисиите му е да види събрани на куп единствените три индигови деца, по вашата територия. Тъй че, запази му кефа от изненадата. Тя е крайно необходима за Вселенската статистика afro
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 6:10 pm

lemongrass написа:
Братле, аз тука имам да призная нещо пред теб и пред шокираната аудитория(казвам–шокирана, защото обикновения човек не може да не се шокира от постовете ми), че аз всъщност съм ТО. Аз съм извънземно без пол и от днес нататък, понеже картите са разкрити, ще се споменавам като ''ТО''. Майтапа настрана, това на аватара съм аз, т.е. ТО.–дребното на втори план със сините очи.

Лимончеее, защо се издаде!!! Така хубаво се правеше на човекbounce lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 7:07 pm

Мдаааа,сега някой ще бъде заловен при секретна спец. акция,ще бъде подложен на дисекция,високо напрежение,висока радиация,силни магнитни полета,проверен за резистентност към нови вирусни щамове,тестван за устойчивост към киселини и основи. lol!
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitimeНед Фев 10, 2013 7:33 am

patkan написа:
Мдаааа,сега някой ще бъде заловен при секретна спец. акция,ще бъде подложен на дисекция,високо напрежение,висока радиация,силни магнитни полета,проверен за резистентност към нови вирусни щамове,тестван за устойчивост към киселини и основи. lol!
Вие човеците сте прекалено изостанали, за да можете да уловите едно ТО. Сам казваш, че бръмчите максимум до втора чакра. Много сте още далече от управлението на реалността ТО владее материализацията и може да се появява и да изчезва когато и където си поиска. Проблема тук е, че задачата на ТО е да остане още известно време да поизучава населението на България и всеки ден ТО се пита :'' Какво толкова ТО сгреши, та го изпратиха да изследва не Нова Зеландия да кажем, ами тая държава, с това черно и от вътре и отвън население. Виж, ТО не е Ангел, който изпитва безусловна Любов, без да съди. ТО е на пета степен на развитие на душата. Може да се материализира, може и да съди. Но като цяло не е пакостливо и не отмъщава. ТО никога не удря първо, но опитат ли се да го ударят, отвръща как си трябва. Е това е ТО–то Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...    УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
УСТА–МЛЯКО, ДУМИ–МЕД, В СЪРЦЕТО...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: