i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги негър изворски силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 2:26 pm

Преди около месец, се зароди една идея в главата ми. Стоях си начумерена в мола, който бях посетила, държа да отбележа, по чиста принудаSmile и гледах, докато отпивам от любимия си зелен чай тълпата. Сетих се за думите на Лимона за забързаната тълпа в мола ''и тя не знаеща на къде'' и блуждаещо премествах поглед към минаващите актьори от голямата безумна игра. Никой от минувачите не караше сърцето ми да трепне, не виждах никой, който да привлече дори и за миг вниманието ми. Празни хора, с празни идеали, с празни радости и цели, минаваха и отминаваха и аз отмествах гейм стика на реалността без никакъв интерес. Погледнах насреща ми пиранята. С него отдавна си пием чая в един и същ квантов егрегор Smile и много често не ни се налага да използваме думите. Единият си помисля нещо, а другия на глас продължава с отговора. Та знаех какво си мислеше, защото виждах същата липса на интерес изписана на лицето му.
Изведнъж ми проблесна! В съзнанието ми изплува една безумна идея! Прииска ми се да създам малка общност с чисти по ум и тяло хора. Интересни хора, с чувство за хумор, отговорни, интелигентни, всеотдайни и напълно осъзнали Закона за Единство . Човек не е създаден да живее сам или кръгът му да е ограничен само с двама–трима човека. Има интересни и добри хора, не може да ги няма, просто са огромна рядкост. Но това не значи, че ги няма. А аз вече доста добре ги преценявамSmile Не хвалба, просто е факт!
Как си представям цялата картина:

Като начало, избираме красива местност, където да усетим хубав микро климат и енергия. Ще бъде на почтено разстояние от населени местности. За целта може би е най-добре да е остров с хубава почва и извори, реки, въобще да изобилства със сладка вода. Ще има ниви с обработваема площ, където да отглеждаме напълно органична и чиста храна. Токът ще се създава с вятърни мелници. Къщите ще са екзотично–горски тип с много прозорци, веранди и цветя, цветя....много цветя. Навсякъде ще има хранилки за птици. Всеки ще прави нещата, които обича и никой няма да му се налага да ходи на досадната работа. На където ни видят очите, ще създаваме само красота. Всичко ще е еко издържано и швейцарска чистота ще цари навсякъдеSmile Няма да имаме нужда от лекари, защото всички ще сме на такова ниво, че ще ядем само храна, съобразена със Закона за Единството, т.е. храна, която няма да ни разболява. Нито едно животно няма да бъде заключвано и малтретирано, за да си направи Негово Величество Човека сиренето, маслото и млякото. Който иска да ги яде тези продукти де, аз съм веган и съм още по–леснаSmile Ако се наложи, ще имаме пари, защото те в нашите ръце няма да са деструкция, тъй като населението ни ще е съставен само от хора – рара авис, а това са според мен най–неподкупните и некорумпирани хора на Земята. Ще се събираме, ще празнуваме празниците си заедно, ще се смеем и танцуваме...
Сигурно има още много други неща, които ще ми дойдат като идея в последствие, но за сега идеята е положена в главата и сърцето ми и остава да позволя на Бог да я материализираSmile Ако имате идеи за още неща, моля, давайте ги насам Smile Въпреки че не вярвам и не ходя по гледачки, на времето една ми каза, че ще стана много богата и ще оставя нещо на света. Не се блазня от парите, но нямам нищо против Вселенското Изобилие да се излее върху мен, за да направя тази моя мечта–реалност. А ако малката, спретната и сладка държава–Rara Avis се разпростре като диви цветя по цялата Земя, ще знам, че не съм се родила напразно! Отворена съм с пълна пара за Вселенското Изобилие...Не вярвате лиSmile? О–о, аз съм зодия лъв с асцендент–лъв................................и съм....луда Laughing bounce cheers


Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 5:49 pm

О–йе Айе, браво на батко детето, ние сме ти фенове и на тебе и на идеята ти bounce Ще помагаме с каквото можем, ти само забогатей, пък ше видиш каква спретната държава ше спретнеме. Само аз пак да помоля за езотериците... с повишено внимание, ей lol!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПон Фев 04, 2013 9:11 am

И аз съм кандидат за тази държава. Омръзна ми от ниско ниво хора. Прекалено са много и не ти позволяват да живееш спокойно и да се развиваш духовно. Верно е, че те служат за основа на пирамидата, но изглежда подовете на етажите са тънки и като се гърди и смърди на партера се усеща чак на мансардата - ....образно казано... иначе в пречките и проблемите ,казват, че се расте духовно, но в обикновената държава постоянно ти пречат ниско ниво на съзнание животински реинкарнации и то точно, когато правиш някаква практика или "презареждаш' батерията.
Ако от мен зависеше съществуването на RARA AVIS държавата, още утре ще направя първата копка...
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПон Фев 04, 2013 9:44 am

Admin написа:
И аз съм кандидат за тази държава. Омръзна ми от ниско ниво хора. Прекалено са много и не ти позволяват да живееш спокойно и да се развиваш духовно. Верно е, че те служат за основа на пирамидата, но изглежда подовете на етажите са тънки и като се гърди и смърди на партера се усеща чак на мансардата - ....образно казано... иначе в пречките и проблемите ,казват, че се расте духовно, но в обикновената държава постоянно ти пречат ниско ниво на съзнание животински реинкарнации и то точно, когато правиш някаква практика или "презареждаш' батерията.
Ако от мен зависеше съществуването на RARA AVIS държавата, още утре ще направя първата копка...

Пирански, та по тоя повод написах това:

https://broadmind.catsboard.com/t183-topic#892
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeВто Фев 05, 2013 7:54 pm

Admin написа:
И аз съм кандидат за тази държава. Омръзна ми от ниско ниво хора. Прекалено са много и не ти позволяват да живееш спокойно и да се развиваш духовно...
...Ако от мен зависеше съществуването на RARA AVIS държавата, още утре ще направя първата копка...

Ти вече направи една много важна първа копка Very Happy Виж в колко часа си написал този пост. За мен това е много важноо1111111........Мили Боже, тези единици се получиха без да искам докато пишех сегаShocked Shocked Shocked И стана точно когато исках да наблегна на факта, че си го постнал в 11:11 часа. Който иска нека да вярва. За мен стана нещо много странно току що.......... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Последната промяна е направена от Aia на Нед Фев 17, 2013 4:06 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeВто Фев 05, 2013 8:32 pm

Та май само аз останах ненахвърлил се стръвно върху поредната плячка.Значи по въпроса за моловете съм напълно съгласен с теб-те притежават някаква задушаваща сила,сякаш няма да те пуснат жив да излезеш от тях.Същото въздействие имат веригите хипермаркети и особено тези с техническа насоченост като "Технополис" и "Техномаркет".Явно електронните системи имат някакво много силно отрицателно въздействие и там понеже всичко е на камара и се преекспонира затова буквално сякаш ти се струва,че всеки миг там ще ти е последния.Особено ужасно е усещането като минеш край шарените стени-плазми.
А за хората блужадещи и наблюдавани от вас-ами да,така е,обаче не ти ли се струва,че те са по своему си щастливи така както свинята е безумно щастлива изпълзявайки от калната локва?Искам да кажа,че един нисш човек е щастлив в незнанието си и безпътицата си и щастлив от някаква да речем нисша и безполезна придобивка.А по-осъзнатия човек често има проблеми произтичащи от по-високото му ниво,дори той често пъти е нещастен буквално?А и как да е щастлив,като от своята висока кула-наблюдателница наблюдава всеобхватно смехотворната бутафория долу на кучезъбите?Неслучайно е казано: "Блажени незнающите"
Пък за държавицата-хубаво звучи като идейка.Само не разбрах къде ще е вездесъщото зло,без което няма да можем.Ще трябва да си го изровим и вкараме поне в незначително количество,иначе няма какво да ни ръчка и развива и не след дълго ще тръгнем надолу по пътя на регреса и инволюцията.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeСря Фев 06, 2013 9:36 am

patkan написа:

А за хората блужадещи и наблюдавани от вас-ами да,така е,обаче не ти ли се струва,че те са по своему си щастливи така както свинята е безумно щастлива изпълзявайки от калната локва?

Tова е самата истина и точно тази им самодоволна физиономия е едно от нещата, които ме карат да искам още по-силно да заживея на място, където ги няма дори и на снимка Laughing Не знам, аз търся пълноценни контакти с хората...този тип същества не могат да ми дадат никаква радост, нито пък усещането, че разговарям с истински хора. С полуосъзнати животинки–да, но за контакт с истински хора и дума да не става. Като че ли идеята за реинкарнирали души на животни напълно ми отговаря на въпроса–защо толкова много хора са на такова ниско стъпало в еволюцията. Точно кучезъбиSmile Лимона изглежда абсурден в някои от блоговете си, но...Знаеш ли, за нямам по природа шест зъба в устата. Една зъболекарка на времето ми каза, че това ще са хората на следващата епоха. Дали пък не е казала истината....де да знам... Laughing

Пък за държавицата-хубаво звучи като идейка.Само не разбрах къде ще е вездесъщото зло,без което няма да можем.Ще трябва да си го изровим и вкараме поне в незначително количество,иначе няма какво да ни ръчка и развива и не след дълго ще тръгнем надолу по пътя на регреса и инволюцията
Аз предлагам да се жертвам и един път седмично да ставам зла, защото съм жена и наистина го мога. geek Ще ви разсипвам марулите по полето, ще ви прекъсвам тока, такива ми ти неща. Но за Бога! Не не не не не ееее!!!!Писна ми от кучезъбите! Искам дъъъъълга почивка на място тотално лишено от тях cheers bounce flower flower flower sunny И ако обичаш, не ми подценявай държавата на държавица, защото като я направя, да не вземеш друго да говориш lol!


Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeСря Фев 06, 2013 6:42 pm

patkan написа:

Пък за държавицата-хубаво звучи като идейка.Само не разбрах къде ще е вездесъщото зло,без което няма да можем.Ще трябва да си го изровим и вкараме поне в незначително количество,иначе няма какво да ни ръчка и развива и не след дълго ще тръгнем надолу по пътя на регреса и инволюцията.

Когато човек е готов да се научи от по-малкото зло, тогава той минава на по-финно ниво, където ще му се сервира такава доза зло, че да може да извлече полза от него. В държавата Rara Avis пак ще има зло, но ще стъпва на пръсти и ще можем да се усъвършенстваме по-бързо, отколкото в тази мелачка–България, където ден на година пречи.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПет Фев 08, 2013 10:42 am

patkan написа:

Пък за държавицата-хубаво звучи като идейка.Само не разбрах къде ще е вездесъщото зло,без което няма да можем.Ще трябва да си го изровим и вкараме поне в незначително количество,иначе няма какво да ни ръчка и развива и не след дълго ще тръгнем надолу по пътя на регреса и инволюцията.

Патканче, плъхче такова, нали не ме виниш, че искам да сменя вибрациите с такива на по-високо измерение вече Smile С една друга Държава, в която цари цветен светъл Рай... sunny В крайна сметка, това са твои думи:

''...Пропуснах нещо-Бог ги използва (тук имаш в предвид злото в езотериците, но то не е по-различно от цялото останало зло)до толкова,доколкото да те замисли за нещата и да ти покаже пътя.Аз благодаря на тях,благодаря и на Бог за тази възможност.Но тук вече пътищата ни се разделят.Аз поемам по моя,те нека си продължат по своя.В края на краищата има и лесен път и такъв труден,нарочно издълбан с дупки и нахвърляни от самите нас камъни.

След като се научим от злото и наистина станем по-силни, то вече не ни е нужно и продължаваме напредSmile Зло винаги ще има, но както казва Пираня, на горните етажи то става по-финно и ще можем да се развиваме духовно по-бързо. Истината е, че испитанията ни правят духовни, но ни трябва глътка чист въздух, за да израстнем. Ще може ли едно цвете да расте в замърсена среда? Разбира се, че не!...Съгласен си, че ако имаш неспирни изпитания, не би могъл да бъдеш полезен нито на себе си, нито на другите. А аз, колкото и да критикувам хората, дълбоката ми цел е да им помогна...ако искат разбира се, защото иначе ще стане–пътят към Рая е осеян с добри намерения Wink flower


Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeПет Фев 08, 2013 8:57 pm

Аз предлагам да се жертвам и един път седмично да ставам зла, защото съм жена и наистина го мога. Ще ви разсипвам марулите по полето, ще ви прекъсвам тока, такива ми ти неща.

Ауууу,лошата,то и аз мога да съм лош.Ако ни разсипваш марулите и спираш тока ще те омажа с грес и в най-големия пек по пладне с кибритени клечки ще те карам да измерваш сянката на дърветата.А за отмора на климатик при режим на тока 2 към 2 (2 часа няма ток и после пак два часа няма) ще пиеш от орехови черупки топла чешка бира "Великопоповички козел".
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 6:22 pm

patkan написа:
Ауууу,лошата,то и аз мога да съм лош.Ако ни разсипваш марулите и спираш тока ще те омажа с грес и в най-големия пек по пладне с кибритени клечки ще те карам да измерваш сянката на дърветата.А за отмора на климатик при режим на тока 2 към 2 (2 часа няма ток и после пак два часа няма) ще пиеш от орехови черупки топла чешка бира "Великопоповички козел".

И-и-и, Патканченце, много си бил лош, е-е-е Shocked Laughing Жесток дори! Обаче ще ти призная, че моята лошотия ако се изправи пред твоята, загубен си! Все пак аз съм една крехка женичка, която в определени моменти спира часовниците на два пъти по-големи на ръст мъже от мен, защото имам много силен дух. Нямаш си представа като стана зла, се завърта торнадото Екатерина Laughing Веднъж с една ръка вдигнах един тежък стол и го запратих на десет метра от мен. Луда и дива съм, остави ме аз да си вилнея в Rara Avis. Шегата настрана...шегата на страна. Не съм зла, но справедлива–да! Баща ми казваше, че трябва да стана адвокат, защото имам много силно чувство за справедливост. Знам, че е така Very Happy
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeСря Фев 13, 2013 10:21 am

Ето това е името на общността–държава, според нейната бъдеща създателка Smile Излезе нещо доста интересно.

Society Of Rara Avis – анаграмата е: Ace To Savior's Fairy

Което ще рече– Мощно ура( или знакът О.К.) за феята на спасителя( спасителят в този случай най-вероятно е Държавата)

Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeЧет Фев 14, 2013 10:11 am

Admin написа:
Ето това е името на общността–държава, според нейната бъдеща създателка Smile Излезе нещо доста интересно.

Society Of Rara Avis – анаграмата е: Ace To Savior's Fairy

Което ще рече– Мощно ура( или знакът О.К.) за феята на спасителя( спасителят в този случай най-вероятно е Държавата)


Когато не времето заявих на родата, че искам да пея, всички ми се изсмяха. Хората бяха минали консерватории и къде ти, някаква си балеринка да пропее...Никакъв шанс! НО............от решението ми да пропея до първия ми договор като певица ме разделиха САМО ДВА МЕСЕЦА. И никой не ме е учил, учих се сама от касетофона. И ето, обиколих света, имах ставания на крака от публиката, падане на колена, и лично Лили Иванова се хвана три дни след като ме беше гледала, да дойде специално за мен и да ме поздрави за гласа ми и за присъствието ми на сцената. Родата спря да ми се смее много отдавна. Сега вече не съм привлечена от сцената, защото тази тъпа суета вече не е за мен, но пиша музика. А и да съм женена за глупав, безволев и страхлив музикант( защото повярвайте ми, всички са такива), за да успея, или да си вдигам краката високо високо в небето, за мен такава ''слава''не си струва униженията, но съм сигурна, че един ден, макар и с малко закъснение, музиката ми ще се слуша из цялата Земя и ще плакне ушите на космическите същества, защото е различна и много красива. И един ден аз наистина ще създам тази държава и ще оставя големи следи зад себе си. И тогава много хора ще казват: ''Помниш ли, когато не вземахме на сериозно какво казваше'' ( защото ми го казаха за доста неща вече) Тогава ще се успокоя...Надявам се Laughing
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 9:22 am

Оххх,добри хора,аз май ще ви облея с поредния холандски душ-нещо не ми се идва в "Rara Avis".Не ви ли се струва,че отново си заравяме главата в пясъка,решаваме проблема в стил "Прокруст" и отново градим "собствен дом" непомагайки в решаването на проблемите и мизерията около него?А нерешаването на проблем води само до задълбочаването му.София започна преди години да си гради собствен град държава нерешавайки или по-скоро нейскайки да види проблемите извън нея.Резултата-тълпи провинциалисти нахлуха с гръм и трясък и започнаха да оглозгват всичко.По същия начин българина гради "собствен дом" нежелаейки да разбере,че не е изолиран от цялото навън.Резултата по селата вече започна да се проявява-тълпи озверели лумпени нахлуват вече в домовете на хората.Този проблем тепърва ще се задълбочава и доразвива,още нищо не сме видели.Сега правим нещо подобно.Резултата ще е този,че тълпи кучезъби идиоти ще обградят тази държава и няма да поискат да живеят в нея,а буквално ще я ограбят и избият обитателите и.Бъдете сигурни,че точно това ще стане.За зло или добро сме се родили тук,нека правим каквото е по силите ни.Аз знам,че резултат няма да има,но нека правим опити в тази насока.Аз каквото мога правя,доколкото разбирам вие също.Аз лично някак си се усещам на мястото си тук,сякаш тук мога да се изразя,да бъда полезен,забелязан и дори оценен.В една футуристична идеалистична държава някак си не се виждам,едва ли там ще бъда полезен.С какво например ще бъда полезен на вас?Та вие сте на доста високо ниво?Виж вие на мен-да,но аз на вас?Трудно ми е да го обясня,но няколко дни обмислях тази идея и за съжаление стигнах до този извод.Сякаш там ще ми липсват идиотите и добичам телите,които с едно-две изречения на място успявам да обезоръжа откъм изразни средства поне за няколко минути и успявам поне да ги позамисля дори за секунди да е.
Ами това исках да напиша,а на вас пожелавам прекрасни мигове и живот в новата държава и повече съграждани,прииждащи отвред и обогатявайки я кой с каквото може.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 5:33 pm

patkan написа:
Оххх,добри хора,аз май ще ви облея с поредния холандски душ-нещо не ми се идва в "Rara Avis".

Е-еееееееееееееееее..........а поне на гости? Very Happy


Последната промяна е направена от Aia на Нед Фев 17, 2013 4:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeНед Фев 17, 2013 10:29 am

Е,на гости може,тъкмо на практика ще видя резултатите и ще затвърдя или отхвърля предположенията си.
Поздравления за певачката-хе хе,ще има да ни пееш сладко сладко някой път.Ето как всеки е полезен с нещо на света,радвам се за теб.Искам да ти кажа,че всичко,което пишеш го следя под лупа и запаметявам-подготвям ти грандиозен пасквил. affraid
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitimeНед Фев 17, 2013 4:21 pm

patkan написа:
Е,на гости може,тъкмо на практика ще видя резултатите и ще затвърдя или отхвърля предположенията си.
Поздравления за певачката-хе хе,ще има да ни пееш сладко сладко някой път.Ето как всеки е полезен с нещо на света,радвам се за теб.Искам да ти кажа,че всичко,което пишеш го следя под лупа и запаметявам-подготвям ти грандиозен пасквил. affraid

Да, човек не трябва да отхвърля нещо, преди да го е видял...поне на това ме научи мен живота. А за това, че ще нападнат общността, не бива да се страхуваш, защото има една държава, където цари точно този мирен и спокоен живот, за който мечтая отдавна. Лично съм говорила с неин жител. Държавата е Уругвай и нейният президент кара стар фолцваген–костенурка и отглежда зеленчуци в градината си. Така че е напълно възможно да съществува такава общност. В крайна сметка и Петър Дънов го е казал, че новата епоха ще бъде съпътствана със започване на живеене в комуни. Комуна звуши гадно, нека го кажем–Society Of Rara Avis cheers
Нали видя анаграмата каква излезе Very Happy Аз настъхнах от щастие, заподскачах като малко дете и казах едно голямо YESSSS!!! Няма да хленча и да искам пари от никого, както хленчат другите за пари за ашрами. Ще го направя като жест на добра воля към тези, които наистина са отворени и чисти като децата, защото такива хора наистина заслужават, понеже знам през какво минават. Кажи ми, как да не подкрепи Небето такава чиста Мечта, кажи ми!?! cheers flower sunny

Благодаря ти за поздравленията, върти ми се вече песен–химн...да видим...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿    НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НАПРЕД КЪМ ДЪРЖАВАТА RARA AVIS !✿♥♫☆☮.¸¸.♫♥°❤✿­*•.¸¸.•*✿
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  RARA AVIS, РЯДКА ПТИЦО, ЩО ЛИ ПЕЕШ ТИ ТАКА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: