i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина Георги негър белопойчева изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Empty
ПисанеЗаглавие: ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ   ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeЧет Фев 07, 2013 11:28 am

Aз: Нали знаеш, че пушенето убива?
Безмозъчен и безволев пушач: Знам.

Аз: Защо пушиш тогава?
Безмозъчен и безволев пушач: Не мога да ги окажа.

Аз: Защо не ти се живее?
Безмозъчен и безволев пушач: Е аре са, нема да живеем с орлите.

Аз: Пушенето пречи на околните, на мен включително.
Безмозъчен и безволев пушач: На който не му изнася, да се научи да пуши.

Аз: За какво ти е тоя биберон?
Безмозъчен и безволев пушач: Успокоявам си нервите( тук вече е влязъл в омагьосания кръг–нервите посягат към цигарите, а цигарите трошат нервите).

Аз: Добре де, изглеждаш на сто години, а си само на 35.
Безмозъчен и безволев пушач: М..! ( свива рамене, все му е тая, няма да ходи по конкурси за красота я).

Аз: Човеко, даваш луди пари за тая отрова, вместо да направиш нещо много по–смислено за себе си, че и за другите.
Безмозъчен и безволев пушач: ( тука премигва и дори не мецва, защото и той е съгласен с този аргумент).

Всъщност, отровата до такава степен е замъглила ума и съзнанието му, че предпочиташ да разговаряш с една коза, вместо с мекотелото насреща. Съвсем сигурно е, че една не отровена коза има по-висок коефициент на интелигентност, отколкото един пушач. Безбройни са ятата на пушачите у нас, защото България е държавата на слабоволевите глупаци. По цигарите ще ги познаете. Твърдоглави, агресивни, глупави почти до малоумност, залитащи, комплексирани, вмирисани на тутун, болни, бледи и отчаяни лузъри с празни наркоманизирани погледи.

СЛАБОВОЛЕВИТЕ ХОРА СА ЛЕГИОНИТЕ НА ЗЛОТО.

БЕЗКРАЙНИ СА ТЕХНИТЕ РЕДИЦИ.

Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ   ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeПет Фев 08, 2013 8:19 am

lemongrass написа:


Аз: Пушенето пречи на околните, на мен включително.
Безмозъчен и безволев пушач: На който не му изнася, да се научи да пуши.

Всъщност, това е най-страшната страна на пушачите. Този неистов егоизъм, който проявяват не само към другите хора, но дори и към децата си. Искам да дам един пример, който е МНОГО ПОКАЗАТЕЛЕН, колко са егоистични и НЕОСЪЗНАТИ ПУШАЧИТЕ: Имах възможност да наблюдавам едно АБСУРДНО семейство преди време. Значи, тези хора като настъпеше времето между 2 и 5 часа след обед, пазеха тишина на децата си ужасно ревностно. Не даваха пиле да прехвърчи, за да не би шума от пърхането на крилете му да събуди децата. В същото време и двамата родители пушеха непрекъснато и целия апартамент беше обвит в мъгла и вонеше на гадост. И тези деца тичаха из апартамента и пушеха наравно с родителите си, защото всички знаем, че пасивните пушачи(тези в допир с пушачите) поемат ПОЧТИ ЕДНАКВО КОЛИЧЕСТВО ОТРОВА. АБСУРДО СМЕЙСТВО, НАЛИ? А дори и да се крият родителите от децата си, децата им знаят, че пушат, а щом мама и тати пушат, значи и за мен е добре да вирна цигарата един ден. Пушачите са напаст, която е недопустима вече в един информиран свят, в който живеем. Българите трябва спешно да поумнеят и да оставят тази отрова завинаги. Иначе не бива да се чудят защо са толкова болни и отпуснати като пачи. Да не говорим, че изглеждат наистина много по-стари от биологичната им възраст, защото цигарите състаряват неимоверно много. Докато са на двайсет години, още не им личи, но след трийсет години, започват да се състаряват с дни. Е, ако искат да изглеждат на баби и дядовци в своите 30-40 години, това е друг въпрос. Всеки има право да си поема отровата колкото ще, само да НЕ ПРЕЧИ НА ДРУГИТЕ, които искат да живеят по-добър живот.


Безбройни са ятата на пушачите у нас, защото България е държавата на слабоволевите глупаци. По цигарите ще ги познаете. Твърдоглави, агресивни, глупави почти до малоумност, залитащи, комплексирани, вмирисани на тутун, болни, бледи и отчаяни лузъри с празни наркоманизирани погледи.

СЛАБОВОЛЕВИТЕ ХОРА СА ЛЕГИОНИТЕ НА ЗЛОТО.

БЕЗКРАЙНИ СА ТЕХНИТЕ РЕДИЦИ.


Самата истина!!! Exclamation

Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ   ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 3:32 pm

Прекалено много изискваме от хора в първо-второ отделение.Аз лично бих направил компромис за някой който пуши,но проявява наченки на осъзнатост или поне прави някакви усилия.Майната му на пушенето.Но такава комбинация е рядко срещана,дори предполагам че е и невъзможна.
Един каламбур като епилог-"Не всеки пушач е чалгар,но почти всеки чалгар е пушач".
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ   ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitimeСъб Фев 09, 2013 6:07 pm

patkan написа:
Прекалено много изискваме от хора в първо-второ отделение.Аз лично бих направил компромис за някой който пуши,но проявява наченки на осъзнатост или поне прави някакви усилия.Майната му на пушенето.Но такава комбинация е рядко срещана,дори предполагам че е и невъзможна.
Един каламбур като епилог-"Не всеки пушач е чалгар,но почти всеки чалгар е пушач".

За мен чалгарите са хора, които имат субкултура във всяка една област. Но определено съм забелязала, че цигарите блокират свойството на мозъка да прави правилен синтез и анализ на нещата от живота. Още нещо, забелязала съм, че пушачите не са добри хора. Има изключения, но не за тях говорим сега. Самия факт дето не се интересуват, че пречат на другите е много показателен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ   ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» РАВНОСМЕТКАТА ОТ ЕДИН ПРАЗНИК
»  РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ
»  ЕДИН ИСТИНСКИ УЧИТЕЛ
» ПРИЗНАНИЯТА НА ЕДИН ПОЛИТИК
» ЗАЩО ЕДИН ДЕН СПРЯХ ДА ПЕЯ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: