i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева изворски негър Георги силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Empty
ПисанеЗаглавие: ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa    ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeВто Фев 12, 2013 2:15 pm

Защо се получава така, че все повече мъже си търсят богати жени, в ресторантите все повече жени черпят, все повече жени издържат семейства и все повече майсторки–шефьорки зад волана. То е ясно, причината е в главната вредителка–баба Мaтрица, която наби в главите на жените, че еманципацията е истината на бъдещето.
Всички са викнали, че мъжете вече не са мъже. Ами да, след като жените вече не са жени. Толкова е просто. Истината е, че по принцип жената командва парада, защото мъжете се доста по-зависими от секса(както е и в природата) и ако една жена е обула чизмите и фуражката, тя няма как да предразположи мъжа да се чувства силен и да бъде деен. Ролите бавно се обръщат не само с главата надолу, ами и с хастара навън. Мъжете не понасят еманципирани жени, освен ако не са гейове или безхарактерни мамини сополанковци. Всеки трети мъж е гей или е неосъзнат още такъв. Огромна вина за това имат жените. Не само защото са се затърчали по грешната пътека да развиват дясната половина от тялото си, ами и защото не изглеждат баш като жени. Имам в предвид всички тея украси по лицата и телата, с които си мислят, че са много привлекателни за клатушкащите се вече позиции на мъжете.
Ако питате една жена, има ли мъже, тя ще ревне с дрезгав глас НЯМА! Обаче вие се питате, защо й е дрезгав гласа, със съмнителни наченки на басИ в тембъра и знаете, че това е, защото тая жена всъщност е почти на път да изгуби всичко женско в себе си. Мисълта създава формата и като така, мисълта за еманципацията и равнопоставеност с мъжа започва да обръща естрогените й в тестостерони. Логично, нали?
Мъжете обичат естествени жени. Не казвам да махнете целия грим и да хвърлите цялата козметика, ама ако ми дойде на гости една мадама, дето носи отделен сак за бижутата, гримовете, финтифлюшките и кремовете, ще се почувствам истински зле. Повярвайте ми, че вместо да я хвърля на леглото, изведнъж ще ми излезе спешен и неотложен ангажимент и ше я изпратя да ми се маха от очите. Жената трябва да е жена. Т.е. да притежава качествата на такава–слаба, уязвима дори, нежна(това е много важно..нежна. Не лигава, а нежна). Какво ми се излетяла като сър Ланселот и после олеле, той не ме тачи като жена и не ми помага за нищо. Е как да ти помогне, като му напомняш на едно здраво муле, което се справя идеално в живота и само.. Кажи как.
Вирнали цигарите, сложили сто кила мазила, бои и коректори, загладили прическите всеки косъм в стройна редица до другия, пуснали едни нокти като на дракони, па им мазнали и черен лак на всичко отгоре като за отмъщение, а после ревнали, че няма мъже. Аз май съм изостанал, ама тея черни маникюри.. майка ви нали ви четеше приказки за лека нощ... лошите вещици с черните котки и метлите, те нямаха ли и те такива черни нокти..или съм се объркал, знам ли scratch А сега какво, правите се да изглеждате като тея вещици и очаквате ние да завъртим щастливо опашките и да ви носим на ръце.
А облеклото–под всякаква критика jocolor. Жената трябва да се облича прилично. Загатнато секси и все пак прилично. Нека има сексапил, щом сме хора, всички сме в отбора на извратеняците малко или много, но някакси да се виждат прашки посред бял ден, действа с обратен знак.
Силикона е нещо заслужаващо цяла една отделна тема, но ще го спомена накратко и него. Лично аз, веднага познавам силикона в една женска гръд и ще ви призная какво ми идва на ум. Думата–ОТЧАЯНИЕ. Изскача за секунди като насилствено затисната шамандура. Колко трябва да е отчаяна една жена, за да си навре тоя сюнгер в тялото. Колко? М? Кой ще приеме на сериозно една отчаяна жена? Никой. Така да знаете. А самия страх, който един мъж изпитва, да не би да му се разлеят тея форми в ръцете е много травмиращ. Девойки, знайте, че ако мъжа не ви приема заради едни форми на циците, не си струва никакви усилия. Ами тоя силикон в устата? Все едно ухапана от пчела..Пък като започнат едни стойки с джуките като обидени камили, чак да му стане неудобно на човек.

Изобщо какво да ви кажа. Вземете и станете отново жени и ние мигом ще станем онея рицари, за които иначе ревете с носталгия по сериалите, защото те се преместиха в ти–ви пространството по ваша вина. Пуснете си филми от шейсетте години и погледайте какво се казват истински жени. Погледайте им дрехите, маниерите, МОРАЛА, и ви гарантирам, че рицарите ще се върнат в действителността ви.
И днес, мерси за вниманието и ще чакаме за тая желана трансформация, иначе ако не вземете мерки, съвсем скоро ще започват да се отварят женски бръснарници и мъжки родилни домове и ще е твърде нелепо, нахално и твърде късно да се оплаквате.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa    ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeСря Фев 13, 2013 10:04 am

Достатъчно изчерпателен, неприятно хапещ и разобличителен за болшинството, както винагиSmile
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
patkan




Rara Avis : 589

 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa    ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 10:37 am

Yahuuu,viva,omuerte!!!!Поредната порция правдиво омазване със сусамов тахан!Одобрявам!!!
Това е едно от нещата,заради което мразя да ходя по администрациите и банките и други учреждения,защото там неизменно ще ги срещнете,тях 100 %-овите жени.Слаби,бледи и изтощени от безумни диети,натежали от ненужен грим,напращели от знания за професията си и обеднели до неузнаваемост от такива за изначалните ценности.Гледащи с фалшива любезност зад тънките рамкови очила,които сякаш всеки момент ще паднат и ще разкрият грозната голота на душите им.В тях няма нищо женствено,дори съжаляваш в такива моменти,че си мъж.
100 %-ови жени,погледнете чара и финеса на тези от 60-те години,вижте и осъзнайте излъчването и чистотата на Паша Христова,Маргарет Николова,Далида,Мирей Матьо,Едит Пиаф,Невена Коканова.Вижте старите черно-бели сватбени снимки на родителите си и техните родители.
Мъже,погледнете същото в лицето на Стефан Воронов,Емил Димитров.Имам в предвид ранния етап от живота им,защото после Его-то им и Матрицата налагат жесток отпечатък,който ги дамгоса и тях и повечето свършиха като ......
Нали може да се каже,че жената е паразит върху сексуалното желание на мъжа?Е,сега понеже вече не са жени няма върху кого да паразитират и се налага сами да се справят,затова стигнаха до там по принуда да се справят с всичко.Сега всяка жена ще ревне,че не е и не иска да е паразит върху никого и нищо.Е,колкото и да го увъртаме всичко или почти всичко се върти около секса.
Така че жени,бъдете нежни,първични,така ще ви желаем.Никой мъж няма да се впечатли от типа "строга господарка",освен ако не е любител на приключенията с различни инструменти от работилницата,кухнята или артикулите от етажерката.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa    ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 4:06 pm

Паткане, измислих нова клетва. Който не слуша, му пожелавам да го настигне жена с такива очила и ярко червено червило. Малииии, чак мен ме хвана страх Laughing

 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Image001_zpsef607b97
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa    ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitimeПон Фев 18, 2013 7:32 am

Вчера минавайки се заслушах в един разговор между стари хора. Коментираха, че мъжете са обули вече прашки, а жените наполеонки. Щом и това поколение го усеща, работата сериозно е излязла извън контрол.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Sponsored content





 ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa    ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЕМАНЦИ-POPOLO–Bandiera Rossa
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: