i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски негър белопойчева силвина Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Empty
ПисанеЗаглавие: РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД   РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeЧет Фев 14, 2013 3:09 pm

Това е рецепта с цветята на Бах, направена с много загриженост и любов от Чичо Доктор, специално за българския народ.

''Скъпо българско население,
Заради общото добруване на всичко и всеки в рамките на Вашата територия, си пригответе следната смес:

Вземете със седем милиона ръчички( независимо от цвета им и различното ползване на сапун), седем милиона шишенца с вместимост 50 ml и капнете по 2 капки от изброения списък по-долу. От получената смес вземайте по 4 капки 4 пъти дневно за по-продължителен период от време, защото това се е наслагвало във вашата психика не само в рамките на този Ви живот. То идва като наследство от предишните поколения, а сега в тази икономическа криза се е усложнило неимоверно. Бъдете упорити, защото при по-проклетите бурсуци резултатите може малко да се позабавят:

СПИСЪК

Willow – самосъжаление и негодувание ( вечно мрънкане, че всичко де що мърда е виновно и че единственото нещо, което мърда, но не е виновно, сте само вие)

Water Violet – гордост и отчужденост ( неспособност да позволите някой случайно да се пошегува с вас, поради което често заемате защитна поза–сфинкс)

Mimulus – страхове с известен произход ( недостиг на пари, изневяра, загуба на работа, асансьори, мазета, паяци, страх от свършване на цигарите, по-хубава блузка на колежката, духовно развитие, форума на Новото Време и т.н.)

Holly – омраза, злоба, завист( това го давайте с особена настойчивост на майките и бащите си, защото тези качества те ги развиха при комунизма и ги предадоха като сладко наследство и на вас. Ами така е, като чакаха по пет часа като маймуни за кило банани и швейцарски шоколад в Показния на Дондуков monkey.. баси празника ставаше)

Aspen – страхове от неизвестен източник( включително вампири, върколаци, демони, мърхусници и псърощъбусници)

Gorse – безнадеждност и отчаяние ( въженцето стои на закачалката до вратата, за всеки случай да ви е под ръка, ако съвсем ви писне)

Уверявам Ви, че лекарствата нямат никакъв страничен за Вас ефект, освен промяна на мирогледа, от което е възможно съседката изведнъж да Ви звънне на вратата и да Ви даде парче баница или на пешеходната пътека да Ви спрат и да Ви дадат път с усмивка, или пък колежката да Ви намери за по-привлекателна тази сутрин, за което Чичо Доктор не поема никаква отговорност, но обещава, че тази промяна няма да боли.''
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД   РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 8:13 am

Доколкото съм запознат с това лекарство, то влияе на хора с по-деликатни души. Но иначе докторът добре е напипал диагнозата Smile
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД   РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 5:41 pm

Admin написа:
Доколкото съм запознат с това лекарство, то влияе на хора с по-деликатни души. Но иначе докторът добре е напипал диагнозата Smile

Пиранче, не само на нежните души...помага на всички, наистина. Аз бях стигнала до там, че след няколко нападения над мен, треперех като излизах от къщи. Действието им го усетих почти веднага. На всички помага, но трябва да си упорит, дори може да се пие с години без страничен ефект. Ако да кажем травмата е била още от детството...
Лимоне, кажи на чичо Доктор браво за лекарството, професионална диагноза Laughing
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД   РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeНед Фев 17, 2013 10:32 am

Кажи бе,Айче,кои са тия дето са ти посегнали,кажи да им разкрием и извънфорумната ни същност.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД   РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitimeНед Фев 17, 2013 4:33 pm

patkan написа:
Кажи бе,Айче,кои са тия дето са ти посегнали,кажи да им разкрием и извънфорумната ни същност.


Благодаря ти от сърце за отношението! О, те вече си платиха...Някой от тях и с живота си, не че съм направила нещо лошо на някого, просто стана. Понякога съм си мислила, дали пък мисълта ми не ускори нещата, но надявам се да не е така. Едно със сигурност знам, не правя зло на никого не само защото не ми дава сърце, но и защото знам как действат Небесните Закони, а ТЕ СА НЕУМОЛИМИ. Това не значи, че трая ако видя несправедливост спрямо мен, разбира се. Виквам с колкото сила имам bounce
Мисля си...не си ли ти един от най-смелите мъже, които срещнах в живота си...не само заради този ти коментар...колко е прекрасно да видиш, че има още останали мъже по тая Земя. Той и Пиранята накара един тъпанар да се извини на една жена наскоро, шоуто беше уникално. Гледаха го около трийсетина скиори и всички забравиха за къде бяха тръгнали. Като по филмите. Аз много обичам рицарските мъже, такива трябва да са всички. Онези времена, когато са хвърляли кърпичката, за да защитят честта на една жена...ммм, така трябва да бъде, иначе светът скоро ще отиде на кино.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД   РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
РЕЦЕПТА НА ЧИЧО ДОКТОР ЗА ЛЕКАРСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ДО БЪЛГАРСКИЯ НАРОД.!.!.!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: