i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина Георги негър изворски белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ    МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeВто Фев 19, 2013 5:03 pm

Искам да ви разкажа една случка с мен в Англия, която със сигурност остави отпечатък у едни хора...както и у мен...

За тези които не знаят, аз много обичам птиците. Те са моята любов и знам, че един ден ще си отида с птиците, но за сега съм тук, за да ги храня и да ги обичам. Вероятно това е едно от моите призвания...

До апартамента в който живеехме, имаше едно поле и освен на хранилката ми на прозореца, ходех да слагам храна и в клоните на едно дърво. Този ден се опитвах да я сложа възможно най-високо, за да не я бутнат отвратително агресивните младежи в тази държава. Взех една пръчка, закачих хранилката на края на пръчката и започнах да се вдигам на пръсти в опитите си да я закача на клончето. Но поради това, че ръката ми беше счупена, болеше ме и някакси не успявах да я закача.
До мен усетих с периферното си зрение две фигури, които мълчаливо наблюдаваха. Помислих си: '' Още едни хора, дето ме мислят за луда". Накрая се обърнах и видях много изискани мъж и жена. По дрехите и по маниерите им личеше, че са от висшето общество, защото често виждах една лимузина с фамилен герб наблизо да спира и някакви хора да посещават един от съседите. Хората според мен бяха с благородническо потекло. Просто няма как да ги сбъркам, бяха чисти аристократи:
– Скъпа, искаш ли да ти помогна, по-висока съм от теб!?– попита ме жената и се усмихна.
– Да моля– отвърнах аз– ръката ми е контузена и не мога да се справя.
Жената взе пръчката и с един замах ловко я постави на заветното място.
– От къде си, скъпа?
– От България– малко смутено отговорих, защото българите нямат хубаво име в Англия и не виня англичаните за това. Дамата( защото това беше истинска елитна дама, която си нямам на идея какво я беше накарало да тръгне из това поле) ме заразпитва откъде купувам храната за птици и разни такива неща свързани с моите пернати приятели и след това се обърна към съпруга си, като каза:

– Ние с теб трябва да се засрамим и да купим още утре хранилки за двора. Всъщност, тя е добър човек...наистина добър човек...Храни дивите птици, не домашните, а дивите...След което ми благодари, както и аз на нея и си тръгнаха.

Знам, че сигурно си е сложила хранилка в двора и знам, че като гледа птиците сигурно се сеща за момичето от България със счупената ръка, повдигащо се залитайки на пръсти, за да даде нещо от себе си на Света. Когато е истинска, Любовта е трогателна...Както Малкият Принц и неговата роза...

ОБИЧАЙТЕ ПТИЦИТЕ... ТЕ СА МИНИАТЮРНИ АНГЕЛИ...


 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ WWWWW_zps59b1eb38


Последната промяна е направена от Aia на Вто Фев 26, 2013 11:29 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ    МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeЧет Фев 21, 2013 4:23 pm

affraid Хе-хе,какво щяха да ти чуят ушетата,ако тази случка се беше разиграла в България,с българи.....
Чакай,че и аз се сетих за нещо уникално-значи майсторя си аз нещо пак из двора,ама близко до оградата.И минава един комшия и ми вика "Айде стига си правил разни неща,че жените в нас ме изядоха".....
Пък един друг ми вика "Ама за какво ги правиш тези неща"......
Както се казва "No comment" affraid
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ    МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeЧет Фев 21, 2013 5:07 pm

patkan написа:
affraid Хе-хе,какво щяха да ти чуят ушетата,ако тази случка се беше разиграла в България,с българи.....
Чакай,че и аз се сетих за нещо уникално-значи майсторя си аз нещо пак из двора,ама близко до оградата.И минава един комшия и ми вика "Айде стига си правил разни неща,че жените в нас ме изядоха".....
Пък един друг ми вика "Ама за какво ги правиш тези неща"......
Както се казва "No comment" affraid

Виж, ако си дялкал от дърво икона, щеше да е в реда на нещата. В България само кръстовете и иконите се приемат. Не дай си боже да правиш нещо друго. Ще ти лепнат прозвището–луд антихрист Wink
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ    МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeПет Фев 22, 2013 3:11 pm

Впрочем, аристократите са навикани от другите просто от завист. Иначе много по-вероятно е да случиш аристократ да ти помогне, от колкото някой ''онеправдан'' работар, както е станало и в твоя случай. То това царя дава, падаря–не, не се е материализирало от среднощно препиване.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ    МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeСъб Фев 23, 2013 5:30 am

Виж, ако си дялкал от дърво икона, щеше да е в реда на нещата. В България само кръстовете и иконите се приемат. Не дай си боже да правиш нещо друго. Ще ти лепнат прозвището–луд антихрист

И още нещо щеше да е в реда на нещата и не биха ми задавали въпроси от този род-ако си копаех например селска тоалетна.

Иначе много по-вероятно е да случиш аристократ да ти помогне, от колкото някой ''онеправдан'' работар,

Лимоне,тук в Бг е обратното-по вероятно е да и помогне някой "онеправдан работар",отколкото представител на нашенския "елит". tongue
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ    МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitimeВто Фев 26, 2013 11:41 am

patkan написа:
affraid Хе-хе,какво щяха да ти чуят ушетата,ако тази случка се беше разиграла в България,с българи.....
Чакай,че и аз се сетих за нещо уникално-значи майсторя си аз нещо пак из двора,ама близко до оградата.И минава един комшия и ми вика "Айде стига си правил разни неща,че жените в нас ме изядоха".....
Пък един друг ми вика "Ама за какво ги правиш тези неща"......
Както се казва "No comment" affraid

О, знам...Най-вероятно ушетата ми няма да чуят нищо, просто защото тук страшно рядко ще срещнеш благородници. От тези, родените благородници.
Тук където живея, продавачката в плод и зеленчука ми каза, че още една жена купувала фъстъци за горските пилета и ги хранела в двора си. Боже, още цяла една жена!!! Ставаме народ Laughing !Птиците на моята хранилка в двора се увеличават стремглаво. Вчера едното дърво беше пожълтяло от ято жълти птиченца. От семейството на финчовете са, трябва да разбера точно как се казват. Скоро ще направя клип и ще го пусна при нас във форума, както и твоите снимки, които ми изпрати, ще ги сложа в една обща тема : '' Да се обградим с приказния свят на Феите ".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ    МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МАЛКА СЛУЧКА В АНГЛИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: