i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски белопойчева силвина Георги негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
patkan




Rara Avis : 589

Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!   Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeНед Фев 24, 2013 12:30 pm

Първо бих искал да се извиня на създателите на този сайт,че аз първи вземам думата,макар,че съм последния регистрирал се.Ама като гледам вече пладне превали,а няма мераклии,та се не стърпях.Надявам се ще простят това ми "своеволие" Embarassed Второ-след прошката бих искал да им благодаря за тяхната всеотдайност, добронамереност и некомерсиалност при списването и обслужването му през тази първа година от съществуването.Също им благодаря за безпристрастните мнения-не толкова техни,колкото на душите и сърцата им.Само нещата,вършени от подтика на тези извори имат смисъл и ценност.Бъдете все така неуморни радетели и търсачи на правдата и нейни верни защитници тогава,когато е попаднала под тоновете несправедливи хули,осмивания и мимикрирала лъжа.
А на Вас около двеста редовни посетители и още толкова спорадично гастролиращи и трансмигриращи искам да Ви гарантирам,че ние тук не сме кофти и зли хора,само разглеждаме нещата цялостно,многопластово и от различни ракурси.Ние не се задоволяваме с готовата сдъвкана и изплюта информация от .анал 1 или Босфор тв,а търсим между думите,редовете и между помислите.Освен това поглеждаме и малко по-нагоре от животинските първо и второ ниво.Всеки един от Вас е добре дошъл,никого не нападаме и изслушваме всеки,стига да е обоснован и аргументиран.Тук не си играем евтини игрички на първенци и втородивизионни отбори,тук всички сме равнопоставени и всеки един пречупва нещата през собствената си визия за тях.Тук не спорим и не налагаме мнение,а очакваме Истината да се роди при коректното изслушване и анализиране на доводите на отсрещната страна,а не на спорове от ранга на това кой колко книги е прочел или дисертации или дипломни работи е написал.
Ние всички ще се радваме безкрайно,ако дори и на само един човек от Вас сме помогнали да израсте дори и само сантиметър нагоре по безкрайната,подчертавам БЕЗКРАЙНАТА стълбица на човешката еволюция.Да,пак подчертавам безкрайната,защото всеки достигнат край на нещо е начало на застой и последващо падение.А това е недопустимо във Вселената.
Лимона може да ви подкисели сладкия десерт,с който току що благоверната ви съпруга е демонстрирала умение и майсторство,но Ви гарантирам,че това ще е за Ваше добро,стига да имате смелостта и желанието да го разберете.Лимоните са винаги полезни!
Кобилката Айа може да ви почуква с копитце по главите да вденете нещо,но то също е продиктувано от добро желание и за Ваше добро.Дори и със сатанински крясъци да Ви измъкне от гишето за вестници,а после пак да Ви върне там и да ви уволни-пак не и се сърдете,а се опитайте да разберете тази реакция и причините,които са я породили.Проумявайки това ще направите крачка напред,уверявам Ви.
Пиранята е пестелив откъм постове,но също хапе до кръв с изявите си-също е за ваше добро.
Аз....аз какво,нека околните кажат за мен-и да гризна някого по нещо също е от добри намерения,не претендирам нито за меродавност,нито за каквото и да било.
Така че четящи и прииждащи отвред люде-малко по-смело,генерирайте Вие промяната,която искате да видите в околните.Ние както виждате каквото можем правим.
Айде,Айчо,троши с копитце шампанското и така да ни върви още много х1 г.
На добър (ударението на първата гласна) час и път,Бели гарги,врани,врабци,чинки,сови,колибри,чухали,бухали и прочее орнитологически и приравнени към тях пернати,летящи,пеещи,кудкудякащи и свирещи представители!!!
cheers cheers cheers


Последната промяна е направена от patkan на Чет Фев 28, 2013 9:53 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!   Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeНед Фев 24, 2013 1:49 pm

Скъпи Паткане, ти си изключително трогателен човек! Благодаря ти от името на Форума за тези думи дошли право от душата. Това винаги се усеща. Всяко написано нещо върви заедно с емоцията, която е вложена и моите копитца потрепнаха, защото усетих добротата зад всяка твоя дума. Благодаря ти от цялото си сърце и душа! За мен това е един урок, че добри хора има навсякъде, че дори и оказва се в България Very Happy На времето една жена ми каза: '' Никога не се надявай да срещнеш свестни хора по нета.'' Но аз продължавах да се надявам, че може пък и да срещна...и ето, минаха няколко години и ти се появи на хоризонта в най-неочаквания момент, когато мислехме да затваряме форума. Сега вече знам, че надежда винаги има и човек НИКОГА не трябва да се отказва.
Този форум е може би един от най-неудобните форуми в българското пространство, а съм сигурна и извън пределите на България. Умишлено гледам темите и по чуждите сайтове, не искам да се хвалим, просто го казвам да се замислите и надявам се да оцените нашата различност. Напишете, хора, на английски която и да си поискате тема от нашите и ще видите, че за повечето от тях чужденците не могат да дадат дори бегли обяснения, а тук гъмжи от преживяни мъдрости. Дано го виждате и дано го оцените! За мен този Форум е една кисела, но перла...перла, но кисела...кисела, но пък перла. Аз съм Благодарна на този Форум не само защото ни позволява да казваме нашата истина и да бъдем себе си, но и за това, че срещнахме истински приятел в твое лице, Паткане. Понякога се изказваш и леко накриво, но знам, че не го правиш умишлено. Може би е хубаво, че хората от вън виждат как трябва да бъдат истинските отношения в един Форум-никой никого да не напада и принизява и да не използваме силата си на модератори и администратори, за да тъпчем различното мнение от нашето. Е, не бихме търпели просташки изцепки, но ако истината е казана с уважение, какво пък, в такъв разговор се надявам двете страни никога да не се отреждат.

Ако този Форум помогне дори на един човек–различно мислещ от нас, да се замисли и да се вдигне и един сантиметър, много сме направили! Ако пък сме ударили шамар на някого, но после сме го накарали да започне да се опитва да се промени, пак много сме направили за тази една година.
Ние вчера решихме да не отваряме блог за Рождения Ден на нашия любим Форум и пуснахме честитка за Него на логото. Но щом си решил, Паткане, да отвориш тема, добре си дошъл! Аз лично много се зарадвах като прочетох поздравлението тиcheers cheers cheers I love you

Бъдете живи, здрави и будни...винаги бъдете с БУДНИ СЪРЦА!

Ако сте обърнали внимание на новото ни лого, ние апелираме към Искреност, Отговорност и Борба със злото, защото злото се побеждава с действие, а не както повечето хора си мислят-с молитви, медитации и свеждане на глави. Бъдете истински духовни хора–бъдете непримирими към злото във всичките му форми! Бъдете Бунтари!

Ваша Айа Like a Star @ heaven I love you bounce
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!   Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeНед Фев 24, 2013 6:19 pm

Ние бяхме решили да направим–като едни упорити нетрадиционалисти малко по-нестандартен, мълчалив поздрав, но след като Паткан е тъй впечатлително уважителен, не може да не оценим този му жест!
Мерси ти Паткане за хубавите думи и пожелания. Дет вика Айа, една дума на човек може да промени някого, та камо ли цял форум. Тука всяко изречение е една мини общообразователна програма Laughing
А лимоните са много полезни за жлъчката и черния дроб. Помагат да се изкара натрупаната жлъч през годините. Тъй че понякога по-добре се лекува с кофа пълна с ледена вода със сок от лимони, или неочакван холандски душ, друг път един извъртян шамарчец помага да изпука закостенелия врат и да започне да функционира правилно, трети път ритуалите на кобилката Айа ще помогнат, Пиранята....той помага зад кулисите. Неговата работа не е толкова явна, но той създаде форума, негова беше идеята и това е от огромно значение за това да съществуваме във виртуалния свят. И той е този, благодарение на когото този форум съществува и сега, но това е една друга история..
Да ни е честит форума-умен, добър, истински, проницателен, нестандартен, предизвикателен, дразнещ, харесван, творчески, недооценяван или пък обратното – доста ценен.. Basketball
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! K9465476_zps27bd8e1c
Не знам за другите, но ние сме му големи фенове cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!   Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 10:21 am

Паткан, благодаря ти, че отвори тема-честитка за Рождения Ден на форума. Това само по себе си говори, че се смяташ за равноправен член на нашето мини, скромно общество, което се надяваме да стане и по-макро, но с нагласата да си остане все така скромно. Smile
Ние се радваме, че си при нас и се надяваме за втория рожден ден да има поне още двама като теб. Ценни хора, знаеш, се намират трудно ... Smile

Благодаря ти !!!
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
patkan




Rara Avis : 589

Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!   Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitimeСъб Мар 02, 2013 9:19 pm

.......Понякога се изказваш леко накриво,но съм убедена,че не го правиш умишлено.

Съжалявам и се извинявам,ако неволно съм засегнал някого.Искам да ви кажа,че не е с лоши подбуди и цели,просто казвам винаги това,което мисля и както го чувства Душата.
Само мозъка се нуждае от рецензии,но не и Душата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!   Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ч.Р.Д. ФОРУМЕ!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: