i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър Георги силвина изворски белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeСря Фев 27, 2013 10:17 am

Покажи ми продукцията си, да ти кажа кой си, какъв си и от къде си.....

Значи. Има изключения но те са веднъж на всяко пришествие. Не знам за вас, обаче тука сега вдигам глас срещу цялата тая нискокачествена и долнопробна българска продукция. Абе уж богата почва имаме, уж само тука се развиват разни бацилус булгарикус, уж българския народ бил според Ванга избран народ..Защо бе джанъм, такава продукция? Която и българска продукция да хванеш за ушите, все съжаляваш, че си си дал парите на вятъра. Абе семки печени да си купиш даже и те прегорели. Какви са тея домакини, какъв секс правят тея жени( щото добрите готвачки според психиатрите правели гуд секс). Не знам, насъбрал съм впечатления от тая нашенска продукция и в мен напира да си кажа мнението, особено към тея, дето са зинали '' Избери по-доброто, избери българското!''. Баси наглеците! Айде сега да дадем малко подплътени примери :

БЕНЗИН – Винаги примесен с вода + цени по''джоба на пенсионера''

ПРОСЛОВУТОТО МИСЕЛО КЛЯКО – Нишесте като за последно + консерванти, за да оцелее поне два месеца в космоса. Не че ще ходим там, ама..

МАСЛО – Смърди на мухъл

ПРЯСНО МЛЯКО – Вода, мноооого вода и за украса–малко мляко, издоено от мръсни немити вимета. Бон Апети!

БИСКВИТИ – Твърди и безвкусни. Е как, нали са направени от същото това кирливо масло и мляко, от къде да го нагОдат убавия вкус !?

ЛЮТЕНИЦА, ДА КАЖЕМ '' АЙВАР'' – Абе, вие яли ли сте сръбски Айвар? Падна ми шапката. Що винаги си мислим, че сме дъ бест?

МЕД – Аз викам да вземете да посегнете към кафявата захар вече, ама не дето е пакетирана в Бг ( щото каквото пипнат българските ръчички, все му виждат сметката). Тая захар е доста по-добрия избор, че ако си купиш домашен мед, само името му е останало домашно. Прибавят му някакви примеси, баят му нещо... дори само от миризмата те подгажда. Някакво прокиснало ухание, от къде го избараха...алхимици, кво да ги правиш. Обаче и по алхимия им пиша двойка.

ЯБЪЛКОВ ОЦЕТ – Аре бе! Зачеркнете от етикета – ябълков и останете само на оцета.

ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ – Почти на цените на вносната, само дето качеството десет пъти по надолу по скалата. Освен това, защо са решили да я парфюмират и да й цвъкат разни щампи? Решили и те горките братята чужденци да имитират. Не, сериозно, за какви цветченца говорим, ако не си измиеш задника. Пък я парфюмирали със силата да трови мухи, па и един долнопробен парфюм избрали, ума да ти зайде.

МЕСО – Тук говоря на месоядните. Освен че се блъскате с яки хормони, не ви трябва да пиете през деня вода. В пилето да кажем са намерили трик изобретателните тъпанарски мозъци български, да го надуват с вода за повечко тежина. И те деца хранят, викам, да им простим...

ДУШ ГЕЛОВЕ – Освен вечната лоша миризма, редки и непенливи.

САПУНИ – Също непенливи и накрая остава една миризма на свински сапун от тея дето бабите са ни ги ползвали. Производителска носталгия, чак ме разреваха и мен. Същото с верото и праха за пране. Ей, човек не може да си избяга от корените, ей...мъчно му за село и свинския сапун на баба му.

МЕНТОВ ЧАЙ – Тук изказвам едно предположение, без да имам доказателства. Доверявам се на обонянието си, което е като на дивото куче динго. Като помириша напоследък тоя ментов чай, що ли ми напомня на ментовите капки за корем на баба ми..Много силен тоя български ментов чай бе, съмнително силно ментов....Тука сигурно пак носталгията намира място. Мъчно му за баба му и нейните ментови капки и ги ръси изобилно и в чая или маже пликчетата с тея капки. А може пък есенция за кексове да ползва. Тъй, по селски находчив.

ЕТЕРИЧНИ МАСЛА – Кой не си е купувал етерични масла от чужбина, той не е видял колко са нетрайни нашите ''100 % '' етерични масълца. Цената е сигурния индикатор в случая. Пример–кедрово масло за три лева и нещо. Айде бе! За да сте сигурни, че купувате качествено етерно масло, трябва да надвишава десет лева за шишенце и по възможност, НЕКА НЕ Е БЪЛГАРСКО.

КРЕМОВЕ – Тука съжалявам, че подлагам крак на Айа, ама няма ни един хубав български крем. Нещо повече, писах го това и пак ще го повторя. Как така бе изведнъж всички бг кремове се явиха без парабени и парафини. А цените им същите както кога бяха с парабените. Бре какво точно съвпадение в цените на парабено заместителите с тея на парабените. Бре! Как не им дойде още по татово време да направят тая иновация да учудим света, че сме такива фенове на безвредните неща. А да не говорим какви евтинджоски и натрапчиво силни миризми слагат в тея кремове..Да не би да са сключили сделка с фармаколозите. Като сложи българската жена от техните задушливи кремове, после припада и после тича до аптеката да си купува тестове за бременност или лекарства против виене на свят и гадене. Мисля си така...дали тука няма някаква връзка...

Дето и да пипнеш тая бг продукция, все е ниско или развалено след време качество. Като на времето оня зрънчо – Зайо Байо. Всеки из градинките хрупаше Зайо Байо. Цела Българя в един момент хрупаше Зайо Байо с царевичното брашно. Беше наистина много вкусен. После като се оядоха, щото човек може и от продукция за 26 стотинки да забогатее, развалиха качеството и то така го развалиха, че вече никой не хрупа Зайо Байо. С всичко е така. Ако адски случайно някой се осмели да помисли за миг за хората и се обърка да направи нещо качествено, момента в който види че се купува, моментално го разваля. То това си е в реда на нещата в Бе-гето. Тук сме винаги на обратно. Ако в чужбина една търсеща се продукция е стимул за производителя да се старае още повече да я усъвършенства, тука айран - българан ше е на чомпек винаги. А не е ли това просто едно ЧИСТО МАЛОУМИЕ. Вчера чета името на едни бг фафли. Кръстили ги ТОКСИ. Колко трябва да си прост, за да лепнеш това заглавие и да не ти хрумне, че хората ще направят асоциация с ТОКСИЧЕН. Тъпа работа, без елементарни знания, без никаква съвест, без никакъв морал..абе българска работа.

Тъй че... ИЗБЕРЕТЕ ВНОСНОТО! От отровата няма да се отървем, но поне да е по–приятна за сетивата. Мерси за вниманието.


Последната промяна е направена от lemongrass на Чет Фев 28, 2013 5:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeЧет Фев 28, 2013 4:35 pm

Хо-хо-хоо,гледам аз някакъв прашен облак закрил оскъдното слънце,а той бил от разбиването на пух и прах на стария прогнил шкаф кой знае защо кръстен "Изберете българското".Лимоне,дай наджака да ударя и аз малко по тази несъстоятелна като идея развалина.Та понеже темата е интересна (коя ли тук не е) нека без прелюдии,увертюри,сантименталности и псевдопатриотизъм да видим що аджеба се крие зад това заклинание "Изберете българското".
И така купувате си нещо нашенско,защото чуждото е отровно,загниващо-капиталистическо,целящо да срине нашето.Да поясня само,че когато хората по света развиваха не само хранително-вкусови,а и всякакви други технологии ние се самозалъгвахме колко сме велики,понеже нямаше истинска конкуренция.А и не беше нужно да развиваме нищо,защото всичко ни беше гарантирано от Големия брат.От танкерите с почти безплатен нефт,до поцинковани кофи "для непищевьй продуктов".Чуждото е все още у старите хора олицетворение на злото,империализма и милитаризма..Та това нашенско нещо освен,че е пълна несполучлива имитация на нещо чуждо,но купувайки го ние "инвестираме" в укриването на данъци,неплащането на осигуровки,воденето на непълен работен ден,стабилизираме мизерните заплати в нашето производство,утвърждаваме често пъти сивата икономика,поощряваме корупционни и лобистки схеми,правим богати някой самозабравили се лумпени,наричащи себе си "елит".А може би казваме и "да" за някой бомбен атентат пред вратата на коректен производител или работодател.Същия този лумпен-капиталист естествено периодически се отчита на мафията и политиците.Та ето в какво инвестирате,уважаеми българи избирайки българското.Освен това отваряте работни места-за к...и секретарки,особено усърдно работещи в хоризонтална поляризация през обедната почивка.Също така инвестирате ненужно в черни джипове и очилца с тънки рамчици,които ще ви прегазят на някое кръстовище и ще избягат.Не инвестирате в развиване на ноу-хау,а в скъпи вечери с компаньонки на Аруба.Инвестирате в чалга,простотия и Бг-реалност.Добре че се отвориха свободните пазари,та да си сверим часовника и видим къде сме в цялата схема.Е,виждаме къде сме,на стартовата позиция,където бяха другите преди 60-70 г.
Конкуренцията отдавна не е това-да произвеждаш възможно най-качественото на възможно най-ниската цена.Ние сме го извратили на това-да влагаш възможно най-евтините сурогатни заместители и да продаваш на възможно най-високата цена.Иначе почвите в България са едни от най-плодородните и качествени,а климата ни с редуване на четири сезона предполага изобилие от реколта,но заради различни евро-директиви и други причини засега това не се случва.Преди години тези произволия бяха държавен монопол,но имаше сериозен БДС стандарт,който се спазваше не толкова от любов към хората,колкото от това да покажем на западняка,че уж произвеждаме нещо.Днес това монополно статукво се разруши и имитационното производство се развихри с пълна сила.Да не забравяме и пословичната лакомия на българина,който иска парите сега,на момента,по възможност и вчера.
Освен това самите хора изобщо не се замислят какво ядат-в хипер веригите съм виждал колички,пълни с всякаква отврат,а най-отгоре като за капак винаги МАРГАРИН. LaughingТъй че изберете вносното-поне ще знаете,че инвестирате най-малкото в качествен човешки ресурс и иновации.Отровата и тук и там е с все един и същ произход,а цените са почти изравнени.От вносното поне ще ви е приятно да си запазите опаковката,докато нашата не става дори и за съзерцание.А парите ви в крайна сметка ще отидат пак в чужбина,тук ще остане мижавата заплатка и инвестираното в свинщина.Всичко българско е в по-голямата си част имитация и боклуци.Говоря не само за храните,а също и в другите сфери.Имитация и лъжи по сервизите за всичко,имитация на чувства,имитация на живот,имитация на работа,качество и заплащане.България е страна на фалша,лъжата и имитацията.Всичко в нея е неистинско.На първо място хората.


Последната промяна е направена от patkan на Съб Мар 16, 2013 10:50 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeЧет Фев 28, 2013 5:57 pm

Браво братле, добре си ги наредил и ти Laughing

Общо взето мотото на производителите се очертава следното:

'' Произведено от безвкусни, лоши и крадливи прасета, за безвкусни, наивни и непретенциозни прасета. Ако не ви е мил живота, ако ви е вече все едно, ако вече съвсем сте се предали, ако се захласвате по сапунки и смятате, че ''Зеленият път '' е загуба на време, ако страдате от аносмия, далтонизъм, железен стомах, омраза към себе си, носталгия по комунизма, кожа гюдерия и прочие, поемете българското! То ще ви довърши! ''


Напред народе на тлъстата кървавица, бахур, джумерки, айран, джибровица, свински цицки, друсан кебап, агнешки момици, тулумби, баклави и шпеков юбилеен.

Ей, аз само като гледам наименованията и манталитета сам ми крещи.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeПет Мар 01, 2013 4:03 pm

lemongrass написа:

КРЕМОВЕ – Тука съжалявам, че подлагам крак на Айа, ама няма ни един хубав български крем.

Имам още едно предложение. Купувате си бебешки крем на ''Нивеа'' от 5 и нещо–200 ml и от аптеките купувате за три и нещо благ вазелин. Вземате от крема, прибавяте малко от вазелина, разтривате го между дланите и си го слагате на предварително намокреното лице и шия. Опитайте, няма да съжалявате Smile Ако бяхме в Англия, щях да препоръчам на женската аудитория един крем от който бях много доволна cheers На фирма '' Simple '' без никакви аромати и на съвсем приемливи цени.

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ 450---Simple_Kind_To_Skin_Vital_Vitamin_Night_Cream_50ml_PAIR_tcm28-298445_zps6694497d
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeСъб Мар 02, 2013 9:12 pm

[color=red]КРЕМОВЕ – Тука съжалявам, че подлагам крак на Айа, ама няма ни един хубав български крем.[color=cyan]

Имааа,има!И това е крем-карамел!Даже се изхитрих и специализирах вече да го правя в електрическата тенджера.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeВто Мар 26, 2013 12:38 pm

patkan написа:
]КРЕМОВЕ – Тука съжалявам, че подлагам крак на Айа, ама няма ни един хубав български крем.
Имааа,има!И това е крем-карамел!Даже се изхитрих и специализирах вече да го правя в електрическата тенджера.

Аз за съжаление от малка не обичам яйца. Усещам миризмата им, както и на млякото, месото, кръвта, бррррррр. Патканчо, знаеш ли, че при изследване на млякото, се намират молекули на....пикня? Нарочно не го казах по културен начин, за да подействам да го откажете. Млякото, яйцата са също много вредни, не само месото. А рибата, вместо да помага на жените с омега 3-то, я отнема от организма. Изобщо, най-добрия избор е проста храна и тя да не е произлязла от животно. Животинките да си тичат на воля по полетата. bounce Very Happy И нито един кон да НЕ СЕ ЯЗДИ! Мразя да виждам възседнати коне. Наскоро една жена ми изпрати някаква къща на семейство езотерици от България. Всичко чудесно, къща прекрасна, локация–супер, направили я за гости. До тук добре, но... като видях рекламата, че дават коне за езда, разбрах колко са далече още от Истината. Да яхаш животно, за удоволствие– да усетиш вятъра в косите си и силата че управляваш друго същество... scratch Хайде да си сменят местата и конете да яхат хората да си усещат вятъра в гривите. Диваци!
А за веганите, в youtube имам доста приятели, които са такива и всички до един притежават едни и същи качества, които вървят като в пакет–проницателни, виждат ясно цялата заблуда, изключително добри, състрадателни, уважителни и истински. Ние сме това, което ядем и ако искаме да сме здрави не само с телата, но и с умовете, трябва да спрем да ядем от и същества с ДУША.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeНед Мар 31, 2013 12:15 pm

Патканчо, знаеш ли, че при изследване на млякото, се намират молекули на....пикня? Нарочно не го казах по културен начин, за да подействам да го откажете.

Е,то така с тези молекули и атоми ще вземеш да ни откажеш и от лизането.Всъщност по-голяма е вероятността да успееш с първото,макар и да не е гарантирана.Докато с второто почти нямаш шансове. cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitimeНед Мар 31, 2013 1:16 pm

patkan написа:
Патканчо, знаеш ли, че при изследване на млякото, се намират молекули на....пикня? Нарочно не го казах по културен начин, за да подействам да го откажете.

Е,то така с тези молекули и атоми ще вземеш да ни откажеш и от лизането.Всъщност по-голяма е вероятността да успееш с първото,макар и да не е гарантирана.Докато с второто почти нямаш шансове. cheers cheers cheers

Паткане, ПРОТЕСТИРАМ С ЧЕРВЕНИ БУКВИ!!! lol! Във всички области съм нестандартна и ще кажа тук на всички как гледам аз на секса.
За мен той е едно тъпашко, болно и безсмислено губене на енергия, която може да отиде за далеч по–полезни неща. При това е адски грозен. За лизане млизане и други такива прояви, ЗАБРАВИ! Имам страшно силно обоняние и усещам всички миризми на квадрат. Не, не на квадрат, на десет!!! Не понасям никакви френски и други изчанчени любови и пози на омотани кадаифи. Френската любов приближава хората до кучетата и това никак не ми е по вкуса. За мен секса е огромно БРЕМЕ за човечеството, от което произлизат УЖАСНО МНОГО ЗЛИНИ. Аз съм човек естет и не ми харесва да се вра надолу, както и не ми харесва други да се ровят надолу. Търся красотата във всичките й други прекрасни форми. Освен това за мен е сто пъти по–приятно галенето, от колкото тая маймунска хамалогия. Не виждам нищо НОРМАЛНО в това женско пищене и това грухтене на мъжете. Секса ни приближава страшно много до животните и това никак не ми харесва. За мен секса е проява на низше съзнание. За мен секса е ДЯВОЛА в нас. Злото, умопомрачението, наркоманията...Това е моето мнение и не мръдвам и на йота от него!!!точка. точка. точка.! Патканче, ако отидем на събора на здравето, тая тема май ще е повода да вадим мечовете, а?...или бъркамSmile?Smile?

СПОРЕД МЕН, ЕДИН ОТ ПРИЗНАЦИТЕ ЗА ДУХОВНО ИЗВИСЯВАНЕ Е ЗАГУБАТА НА ИНТЕРЕС КЪМ ТОЯ БОЛЕН АКТ. КОЙТО ВПРОЧЕМ Е ПЪЛЕН С НАСИЛИЕ. НИМА НЕ Е ПЪЛЕН С НАСИЛИЕ??? НАСИЛИЕ ЖЕЛАНО И ОТ ДВАМАТА. БОЖЕ, НЕ Е ЛИ ЛУДОСТ ТОВА, НЕ Е ЛИ!? ДУШАТА ПО ВРЕМЕ НА СЕКС СТРАДА МНОГО!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ   ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЦЯЛАТА ТАЯ ПОМИЯРСКА БЪЛГАРСКА ПРОДУКЦИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: