i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър белопойчева Георги силвина изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Empty
ПисанеЗаглавие: МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК   МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeСря Фев 27, 2013 2:51 pm

Може ли човечеството да съществува без Почетния Понтифик. Твърдо Не! Животът би бил твърде безрадостен, ако не съществуваше Почетния Понтифик. Почетният Понтифик е голяма работа. Без Почетния Понтифик няма как да започне и да завърши деня. Слънцето не би изгрявало, облаците щяха тъжно и постоянно да капят, птичките не биха имали настроение да пеят и да свиват гнезда, рибите да мигрират и да хвърлят хайвера си, звездите да се въртят, галактиките да се разширяват, дърветата да растат, котките щяха да ходят с провиснали опашки, хората щяха да страдат от тройна маниакална депресия....,
,....но ето! появява се Почетният Понтифик и всичко добива някакъв особен смисъл и сияние. Той нахлузва с помощта на десетина отдадени евнуха расото и небето засиява. Прекръства гръд и Христос намира отговор и смисъл за мъките си. Разклаща кандилото и демоните свеждат срамежливо глави, след което търтят да бягат из подземията да се съвокупляват с малките дечица, та дано се прочистят в съприкосновението си с детската плът. Вдига кръста и тълпата пада опиянена и аха за малко да се излекува спонтанно. Нищо, другия път ще се получи, няма начин!
Бог си седи някъде там и никой го не вижда. Има ли го, няма ли го....я го има , я го няма. А ето, Почетния Понтифик всички го виждат. Теглят го в каляски–вижда се! Живее в огромни замъци–вижда се. Дават го по телевизията– вижда се. Слушат го по радиото–чува се. Думата му дет се вика се чува из целия Космос. А Бог си трае. Някой да го е чул? Е го сега бройте, името на Бог–само три букви. А я виж – Почетен Понтифик...още 12 букви отгоре. Друго си е да те носят в каляска и да се влачат пъстри шествия след теб. Бог къде е , сврял се е някъде и говори с някакъв глупав език на съвестта, на любовта, на състраданието. Да сте го видели в каляска? Това и доказва, че Бог е къде къде по-долу от Почетния Понтифик.
Само дето мен лично мънЕеечко ме притеснява глагола на думата понтифик. Я да видим...pontificate– talk in a dogmatic and pompous manner. T.e., говори по догматичен и надут начин. Хм, странно. Крушата не пада по-далече от дървото, както и значението на корена на думата определя значението на думите в цялото паронимно гнездо. Но какво пък, докато има овце, винаги ще има по един Почетен Понтифик. Баси, излезе ми мазол на езика от спелуването на тая титла.

Не сте вий хора, не сте, а мърша, и ей туканка на с Почетния Понтифик гръмко ще завърша!

Кому е нужен Почетния Понтифик. Кому са нужни изобщо титлите. Кому са нужни каляските. Кому е нужно да му се кланят. На кого му е нужно да се кланя. Кому е нужно да го наричат–Почетен Понтифик. Кой има нужда да създаде Почетния Понтифик.
Разкривам загадките на Вселената. Безплатно, със сто процентова гаранция. Ама и аз съм един Почетен Понтифик...Не съм ли? Е айде добре от мен да мине, не ща да съм...Почетен.......... Тиквеник.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК   МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeЧет Фев 28, 2013 8:55 pm

Кому е нужен Почетния Понтифик. Кому са нужни изобщо титлите. Кому са нужни каляските. Кому е нужно да му се кланят. На кого му е нужно да се кланя. Кому е нужно да го наричат–Почетен Понтифик. Кой има нужда да създаде Почетния Понтифик.
Разкривам загадките на Вселената. Безплатно, със сто процентова гаранция. Ама и аз съм един Почетен Понтифик...Не съм ли? Е айде добре от мен да мине, не ща да съм...Почетен.......... Тиквеник.

Не,не можем,Лимоне!Аз това го констатирах още като предния пое към астрала-цветята в градината мигом повехнаха,Паткан започна да вие като карпатски вълк на месечина,жените плачеха,пищяха децата.Направо апокалиптична картина като от "Обесването на Васил Левски".
Нали ни е нужен посредник и наместник Божи на Земята,нали той е един своебразен "репитер",който препредава молитвите ни към Шефа си,а целувайки му ръка сякаш си купуваме цял кочан индулгенции.Така че без него ни очаква един мрачен ад,нали той сияейки всяка сутрин призовава Слънцето отново да ни свети и пчеличките наново да засъбират мед?
Шега-шега,ама си е истина това,че човека е стадно животно и винаги има нужда от водач.Дори и такъв,който постоянно да му натяква колко е несъвършен и как за нищо не става.Но ако си внася вноската за папата и му лиже ходилата и изкачва нагоре стръмната стълба ще получи ходатайство и по-топло местенце после горе.Хората обичат и сякаш искат да бъдат лъгани и гъделичкани по тези теми.И не само по тези.За човека е трудно да проумее,че сам може да направи за себе си повече,отколкото който и да било друг за него.Дори и самия понтифик.
Лимоне,отначало вместо "понтифик" прочетох "понтиак" Laughing Laughing Laughing и си викам бре сега пък какъв Понтиак и какъв Ролс-ройс,ама после се усетих.Ама после ми светна,че то има здрава връзка между тези неща-понтифик,Понтиак,Ролс-ройс,Линкълн. Very Happy Very Happy Very Happy
Тъй че внимавайте с избора на нов,ако може да не е хомосексуалист,педофил и по възможност с ампутирано либидо.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК   МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeПет Мар 01, 2013 8:02 am

patkan написа:

Лимоне,отначало вместо "понтифик" прочетох "понтиак" Laughing Laughing Laughing и си викам бре сега пък какъв Понтиак и какъв Ролс-ройс,ама после се усетих.

Впрочем, тези мигновенни ''грешки'' при прочит разкриват мъдростта на Душата. Защото Душата не може да бъде излъгана. Понякога умът, докато се усети, щото е тромав, пуска без да иска Душата и тя разгадава едни по-дълбоки и понякога тъмни замисли. Аз наскоро направих също едно такова неволно допускане. Поглеждам и чета ''Милка ( за шоколада) – това неНУжно удоволствие''. Викам си ай стига бе! Shocked Милка са луднали! Иначе знаеш, го пишат–това НЕЖНО удоволствие. После чак видях, че си пишеше НЕЖНО УДОВОЛСТВИЕ..Тя е прибавила едно неволно НУ, но как се променя смисъла, а? Laughing Това са така наречените фройдиски грешки, които разкриват истината за нещата. Всички лапсус лингви или рациони са всъщност говора на Истината заложена в нас.

Ама после ми светна,че то има здрава връзка между тези неща-понтифик,Понтиак,Ролс-ройс,Линкълн. Very Happy Very Happy Very Happy

....и между глагола–понтификейт Twisted Evil –говори по догматичен и надут начин.


Тъй че внимавайте с избора на нов,ако може да не е хомосексуалист,педофил и по възможност с ампутирано либидо.

Само дето любителите на властта са си по начало с болна психика, защото както бях споменал някъде из постовете, само страхливците искат да командват. Има изключения, но тях ако не успеят да ги подкупят, ги убиват. Кенеди да кажем.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК   МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeПет Мар 01, 2013 4:15 pm

Аз идеално МОГА без почетния понтифик цял живот, но без природа НЕ МОГА и един ден! Като им видя във Ватикана озъбените горгойли по мрачните здания, статуите със шишарките и веднага ми става ясно, че тези хора могат да говорят за Исус от сутрин до мрак, но точно те са го разпънали. Ако разбира се Исус е съществувал наистина, защото след като прочетох блога на Лимона '' Съществувал ли е наистина Христос '', започнах да се замислям над много неща. Знаете ли кое най-много ме притеснява? Това, че точно тези с горгойлите и шишарките говорят толкова много за Христос. Дяволът не проповядва истинските ценности. Какво ни убягва? Защо най-ненормалните и лоши хора, които срещнах в живота си, все говореха за Христос...scratch Какво ще кажете върху тези ми думи?
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК   МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeСъб Мар 02, 2013 3:26 pm

Aia написа:
Знаете ли кое най-много ме притеснява? Това, че точно тези с горгойлите и шишарките говорят толкова много за Христос. Дяволът не проповядва истинските ценности. Какво ни убягва? Защо най-ненормалните и лоши хора, които срещнах в живота си, все говореха за Христос...scratch Какво ще кажете върху тези ми думи?

Защото Христос е един перфектен параван да скрият десните разпрани джобове на расата и шлиферите си, ако ме разбираш какво искам да кажа. Ако не разбираш, Проницателното Око ще ти разкаже една кратка историйка на която беше свидетел:

Върви си Проницателното Око из парка и гледа един тип, който седи на пейките до църквата. Проницателното Око е един сериозен детектор на лудостта и лошотията и мигом усети лоши лъчения от стоящия гърбом човек. Окото спря, наостри уши, затаи дъх и задебна със зоркия си поглед съмнително отдадения на Бога почитател. Почитателят стана и започна да се кръсти с широки и демонстративни движения. Едно, две, три...почитателят направи седем бавни прекръствания и Окото се усмихна доволно. Пак беше познало. Поредният луд около църквите. Почитателят–луд се огледа за жертва. Окото също се огледа. Не много далече от Почитателя–луд седеше на пейка едно момиче. Беше след обед и парка беше безлюден и изпълнен с гъсти храсти. Естествено, както предполагаше Окото, почитателя на Христос и седемкратното кръстене се огледа като дребен джебчия, след което се приближи до нищо неподозиращото момиче и се сви като една хлъзгава пепелянка на съседната пейка. Бас държа, че десния му джоб нямаше дъно. Окото приближи момичето, което беше улисано в четенето на книгата и й каза със спокоен тон, за да не я изплаши, че е по-добре да се махне, защото мъжът отсреща готви следобеден ексхибиционизъм. Момичето се изчерви, благодари, събра си набързо такъмите и изчезна. Почитател Исус Ексхибиционизов остана вместо с пръсти в джоба, с пръсти в задника.

Та мисля, че ти отговорих кои хора примират да се кръстят Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК   МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitimeСъб Мар 02, 2013 8:48 pm

Знаете ли кое най-много ме притеснява? Това, че точно тези с горгойлите и шишарките говорят толкова много за Христос. Дяволът не проповядва истинските ценности. Какво ни убягва? Защо най-ненормалните и лоши хора, които срещнах в живота си, все говореха за Христос... Какво ще кажете върху тези ми думи?

Почти всички серийни убийци и прочее престъпници след като биват заловени се оказва,че в джобовете им има.....библийка.Мдааа,значи поне на единия джоб дъното е било здраво. Laughing Laughing След разпита им става ясно,че доста добре познават тази материя,служат си с цитати и дори твърдят,че Бог ще им прости,а Христос е умрял и заради тях на кръста.Всъщност това не бива много да ни учудва,защото и самата Библия изобилства от кръв и насилия все в името на доброто и справедливостта.Почти като в американски екшън-там винаги побеждава доброто,но с цената на десетки трупове и милиони долари щети.Та един примитивен мозък може лесно да направи аналогия,която го устройва и оправдава.По сектите е същото-пълно е с престъпници и педофили,които тълкуват Божията любов така,както им изнася-за задоволяване на извратеното си съзнание.За църквите да не говорим,там работата е отдавна ясна.В затворите е също на почит словото Божие.Все си мисля,че едва ли е от разкаяние,по-скоро за запълване на времето.В лудниците също могат да се чуят потресаващи прозрения за Бог-като това,че той е един.
Изобщо откъдето и да го погледнеш Бог и Христос се оказват удобен параван зад който всеки потенциален или явен клиент-пациент на психиатричните заведения и местата за изтърпяване на наказания може незабелязано да се скрие.И евтин сапун,с който всеки си измива ръцете.
То точно за тях е казано де: "Господи,не в твое име ли проповядвахме,не в твое ли име бесове гонихме,не в твое име ли постихме и се молихме"....Спомняте ли си отговора? "Махнете се от мен проклети,никога не съм ви познавал.Идете при баща си Дявола"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК   МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МОЖЕМ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ БЕЗ ПОЧЕТНИЯ ПОНТИФИК
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: