i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева силвина Георги негър изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ

Go down 
+2
Tauros
Лѝмона
6 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 7:44 am

Аз обичам понякога да разказвам приказки. Приказки, които са съществували в действително време с действителни герои. Та приказката разказва така :

Имало едно време едно момче. Или момиче. Баща му бил пияница и се държал гадно с детето. Майка му била хаймана и по цели нощи не се прибирала. Скандалите в семейството били по-чести отколкото получаването на сутрешния вестник. Момчето или момичето започнали да си задават въпроси от сорта '' защо се случва така ? '' или ''защо с мен ? '', '' какво кара хората да са толкова кофти ?''

Намерило една книжка с отговори, после намерило още една книжка с отговори, после трета книжка с отговори. Скоро рафтовете на библиотечката му се извили под огромното количество книги, които било насъбрало. Коремчето го боляло от омразата, която било натрупало през годините и то ожесточено продължавало да чете и чете, и чете . Дори в един миг си помислило, че било простило на всички, които го били наранили, но това не било вярно, защото коремчето не спирало да го боли.Това било тъй да се каже най-вярната индикация,че не било още простило.

Ала жаждата му за знания го ръчкала право пропорционално на болящото го коремче и то четяло и четяло, и четяло. В главата му настанала истинска бъркотия и каша.

Това се влошило още повече, когато започнало да медитира и да посещава все по-често астрала, където наред с квантовите варианти с красиви светещи цветя имало и варианти с опасни и зли чудовища, които много лесно можели да се прихванат, особено когато те боли коремчето .

Срещало се и с други подобни на него деца, които споделяли подобна съдба и подобни преживявания. Никой не бил простил, защото всички ги болели коремчетата, но те казвали, че са простили и твърдели каква благина била това чудо прошката.

Разказвали си кой какво е научил по книгите и срещите си с изтъкнати и престижни учители по курсовете и семинари, за които плащали нескромни и съмнително големи суми пари..И винаги, когато ставало напечено, си изпращали любов. Изпращали я навред и с пълни шепи, нали била поне тя безплатна... Под път и над път си сендвали любов и светлина. Били едни ВОЙНИ НА СВЕТЛИНАТА с болящи коремчета.По принцип, тези две неща би трябвало взаимно да се изключват, но кой да ти разбере това. Laughing
И понеже все ги свивало в областта на третата чакра,( понеже от лошия живот в детството били получили ниско самочувствие, което не се оправя току-така с щракване на пръстите ) четвъртата чакра горката, (дето се помещавал храма на сърцето) била блокирала и не можела да изпраща нужното количество любов за да се осъществи лечението. Резултатът бил равен на нула.
По едно време ( така твърдят очевидци ), децата вече толкова забравили за всичко свято, че започнали като махленски хамали да се състезават и спорят кой колко е прочел и колко знае. Така се улисали в демонстрацията, че понякога дори забравяли за болящите ги коремчета, което се оказало единствения хубав резултат от многото четене на дебелите книжки.

Една прекрасна утрин, когато навън слънцето обявявало новия ден, птиците по клоните пеели весело и безгрижно, момчето се събудило и чуло в главата си глас, който бавно и отчетливо му поставил ултиматум да ходи и да се метне през прозореца...

* * *

Имало едно време една жена. Тя давала почти цялата си пенсия за да се грижи за лебедите и патиците в едно езеро, защото много ги обичала. Видели децата с болящите коремчета какво правела старата жена, отишли при нея и и казали, че е Ангел, че е sratseed, че е lightworker...Жената примигнала недоумяващо. Те я попитали не се ли занимава с езотерика. Тя се вгледал с най-учудените очи, Shocked които можели някога да се видят по тази географска ширина. Горката непросветена старица за първи път чувала думата ЕЗОТЕРИКА.


Последната промяна е направена от lemongrass на Вто Мар 13, 2012 9:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 10:42 am

Яко ! Laughing Това ще го пратя на една позната, ако ми се разсърди, значи не ѝ е чиста работата, ще я пратя при тебе за разследване Wink Аз се занимавам с езотерика, но съм много съгласен с това, което си написал. Пълно самозванци Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Върнете се в началото Go down
Merovina

Merovina


Rara Avis : 4

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 1:01 pm

Таурос, това е страхотно, лошото, че и доста истина има в него. Благодаря ти все пак, че си подхванал темата. Защото по-важно е да се научим да казваме "Добър ден" и да се усмихваме, да бъдем ЛЮБЕЗНИ, но истински любезни, а не да робуваме на оковоите на това, което ни учат от малки, че по улиците не бива да говорим с непознати. Да се опитаме да си върнем обикновените човешки ценности. Когато ходим в църква, да не се бутаме с хората, защото това всъщност не говори за никакъв вътрешен мир. Когато се возим в трамвая, да протегнем ръка на бабата, на която й е трудно да се качи. Или да отстъпим място. Това и толкова други по-лесни неща, които ще ни направят открити към хората. Това по-добре, отколкото да се опитваме да ползваме чужди криле. Защото те не се раздават на ски-гардероба, трябва сам да си ги изковеш.
Лично аз не съм много наясно с чакрите, но все ще да има причина да го боли това същество коремчето, ще ми се да можех да му помогна да му мине...Може би най-лесният лек е да протегнем ръка на детето в нас. Знам ли. И да обичаме!
Върнете се в началото Go down
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 11:19 am

Merovina написа:
Таурос, това е страхотно, лошото, че и доста истина има в него. Благодаря ти все пак, че си подхванал темата. Защото по-важно е да се научим да казваме "Добър ден" и да се усмихваме, да бъдем ЛЮБЕЗНИ, но истински любезни, а не да робуваме на оковоите на това, което ни учат от малки, че по улиците не бива да говорим с непознати. Да се опитаме да си върнем обикновените човешки ценности. Когато ходим в църква, да не се бутаме с хората, защото това всъщност не говори за никакъв вътрешен мир. Когато се возим в трамвая, да протегнем ръка на бабата, на която й е трудно да се качи. Или да отстъпим място. Това и толкова други по-лесни неща, които ще ни направят открити към хората. Това по-добре, отколкото да се опитваме да ползваме чужди криле. Защото те не се раздават на ски-гардероба, трябва сам да си ги изковеш.
Лично аз не съм много наясно с чакрите, но все ще да има причина да го боли това същество коремчето, ще ми се да можех да му помогна да му мине...Може би най-лесният лек е да протегнем ръка на детето в нас. Знам ли. И да обичаме!

Това за усмивката, много си права, обаче ти опитвала ли си се да се усмихваш на някого, а той да те гледа като враг. Щото това често се случва. И следващият път вече не ти се усмихва. Това е страната на абсурда. Тук всичко важи с обратен знак. А в църква отдавна не ми се влиза. Защо, ами ще отворя тема и за това. Между другото, защо не си сложиш снимка да се запознаем, щото аз гадая на аватар Smile без майтап Laughing
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 10:10 am

Значи, аз членувам в един много голям спиритуален сайт. Нагледах се на лицемери, дето само си ходят по страниците и се четката един друг колко са специални. Само цитират чужди мъдрости, изпращат си картички по страниците и се състезават кой има повече коментари и приятели. От 10 000 човека, само двама трима си струват. Не е ли странно. То за това всички говорят за езотериците, че са crap. Страхливи, самовлюбени и егоистични дребни малки, мързеливи и луди човечета. clown bounce Suspect
Върнете се в началото Go down
saxx

saxx


Rara Avis : 9

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:23 pm

Aia написа:
Значи, аз членувам в един много голям спиритуален сайт. Нагледах се на лицемери, дето само си ходят по страниците и се четката един друг колко са специални. Само цитират чужди мъдрости, изпращат си картички по страниците и се състезават кой има повече коментари и приятели. От 10 000 човека, само двама трима си струват. Не е ли странно. То за това всички говорят за езотериците, че са crap. Страхливи, самовлюбени и егоистични дребни малки, мързеливи и луди човечета. clown bounce Suspect

Има и изключения scratch но са редки като качествените трюфели. afro
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 9:55 am

saxx написа:
Aia написа:
Значи, аз членувам в един много голям спиритуален сайт. Нагледах се на лицемери, дето само си ходят по страниците и се четката един друг колко са специални. Само цитират чужди мъдрости, изпращат си картички по страниците и се състезават кой има повече коментари и приятели. От 10 000 човека, само двама трима си струват. Не е ли странно. То за това всички говорят за езотериците, че са crap. Страхливи, самовлюбени и егоистични дребни малки, мързеливи и луди човечета. clown bounce Suspect

Има и изключения scratch но са редки като качествените трюфели. afro


Ха-ха трюфели Laughing Laughing Laughing И са толкова банални, само за езотерика говорят...само това им е в устата. Като вземат да си споделят астрални преживявания, не знам да се смея ли или да плача. Като влезеш в страниците им, всички са рейки мастери. Айде бе !

Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 8:58 am

Aia написа:
saxx написа:
Aia написа:
Значи, аз членувам в един много голям спиритуален сайт. Нагледах се на лицемери, дето само си ходят по страниците и се четката един друг колко са специални. Само цитират чужди мъдрости, изпращат си картички по страниците и се състезават кой има повече коментари и приятели. От 10 000 човека, само двама трима си струват. Не е ли странно. То за това всички говорят за езотериците, че са crap. Страхливи, самовлюбени и егоистични дребни малки, мързеливи и луди човечета. clown bounce Suspect

Има и изключения scratch но са редки като качествените трюфели. afro


Ха-ха трюфели Laughing Laughing Laughing И са толкова банални, само за езотерика говорят...само това им е в устата. Като вземат да си споделят астрални преживявания, не знам да се смея ли или да плача. Като влезеш в страниците им, всички са рейки мастери. Айде бе !


И аз съм имал подобни преживявания и затова написах това. Аз пък имах една позната, дето чуваше гласове, викам ѝ : Изгони ги, че те тормозят. Тя, НЕ ! , не искала да ги обиди и те били хора. Suspect
Езотериците са ми любимите откачалки. Наблюдавам ги с голям интерес. Няма нужда да гледаш комедия, иди на езо– сборище

Върнете се в началото Go down
saxx

saxx


Rara Avis : 9

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 9:53 am

Aia написа:
saxx написа:
Aia написа:
Значи, аз членувам в един много голям спиритуален сайт. Нагледах се на лицемери, дето само си ходят по страниците и се четката един друг колко са специални. Само цитират чужди мъдрости, изпращат си картички по страниците и се състезават кой има повече коментари и приятели. От 10 000 човека, само двама трима си струват. Не е ли странно. То за това всички говорят за езотериците, че са crap. Страхливи, самовлюбени и егоистични дребни малки, мързеливи и луди човечета. clown bounce Suspect

Има и изключения scratch но са редки като качествените трюфели. afro


Ха-ха трюфели Laughing Laughing Laughing И са толкова банални, само за езотерика говорят...само това им е в устата. Като вземат да си споделят астрални преживявания, не знам да се смея ли или да плача. Като влезеш в страниците им, всички са рейки мастери. Айде бе !


Астрални преживявания scratch Като ми каже някой, че си джитка из астрала, направо ми се повдига. Това се е превърнало в нещо модно, както и ченълинга. Тея по затворите дори имат повече достойнство. Laughing
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeПон Май 14, 2012 11:14 am

lemongrass написа:
Aia написа:
saxx написа:
Aia написа:
Значи, аз членувам в един много голям спиритуален сайт. Нагледах се на лицемери, дето само си ходят по страниците и се четката един друг колко са специални. Само цитират чужди мъдрости, изпращат си картички по страниците и се състезават кой има повече коментари и приятели. От 10 000 човека, само двама трима си струват. Не е ли странно. То за това всички говорят за езотериците, че са crap. Страхливи, самовлюбени и егоистични дребни малки, мързеливи и луди човечета. clown bounce Suspect

Има и изключения scratch но са редки като качествените трюфели. afro


Ха-ха трюфели Laughing Laughing Laughing И са толкова банални, само за езотерика говорят...само това им е в устата. Като вземат да си споделят астрални преживявания, не знам да се смея ли или да плача. Като влезеш в страниците им, всички са рейки мастери. Айде бе !


И аз съм имал подобни преживявания и затова написах това. Аз пък имах една позната, дето чуваше гласове, викам ѝ : Изгони ги, че те тормозят. Тя, НЕ ! , не искала да ги обиди и те били хора. Suspect
Езотериците са ми любимите откачалки. Наблюдавам ги с голям интерес. Няма нужда да гледаш комедия, иди на езо– сборище

Между другото, леля ми започна да чува гласове, откакто зачете езотерични книги и започна да посещава езотерични сбирки. После се обърна към църквата, но нещо и тя не ѝ помогна да спре да чува гласовете. Докато живеех в един от най–зомбираните градове на света – Лондон, проявих моя изследователски дух да се срещна с дъновисти. Оле мале какви кофти хора бяха тези No Една от по-старите жени се беше обявила за учителка и събираше другите '' ученици'' в нейната много мръсна и миришеща къща да ги учи на словото на Учителя. Беше развила от онази важност, дето вика Lemongrass, на килограм. Отидох веднъж, ей така от любопитство, но тя така си се беше вживяла в образа на учител Shocked Shocked Shocked ... изпитваше ги, караше ги да си водят записки и им даваше домашни..Представяте ли си. А те като зомбирани силно се стараеха и още толкова се притесняваха от нея. За един час ми направи около двайсет забележки, след което аз им помахах за сбогом, както обичам да правя с всички, които ме дразнят. Дънов е велик, последователите му...под съмнение. Но има и готини де...но не в Лондон ха–ха, не и там Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitimeСря Май 16, 2012 4:11 pm

Езотериката не е за всеки. Една крушка с малък волтаж не може да поеме повече от капацитета си и прегаря. За това се получава, че повечето езотерици мръдват.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Sponsored content





ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ   ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЕЗО СБОРИЩА... ИЛИ ПАДЕНИЕТО НА ПИШМАН ЕЗОТЕРИЦИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: