i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева изворски негър силвина Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Empty
ПисанеЗаглавие: АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ    АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeПон Мар 04, 2013 9:35 am

Лимоне, първо да ти честитя новото ти име Smile Браво Smile и без това в нашите умове и сърца ти си си Лимона–кисел, но чаровен. Но сега ще ти подложа крак с тази тема и ще напръскам всички мъже, които ще прочетат този блог с триста холандски душа, сто кофи с ледена вода и двайсет килограма от най-киселите лимони.
Първо държа да кажа на вас, мъжете в този форум, че този блог ИЗКЛЮЧВА васSmile
Темата днес ще удари с двоен ъперкът следното звено–българските мъже. Дали както казвате вие, Паткане и Лимоне, еманципацията направи българския мъж–немъж, или това си е от географската ширина. Т.е., че нашата държава с единия крак, че и половината от другия е стъпила в Азия.
По мои дългогодишни наблюдения, стигнах до следните изводи за българския немощен нЕмъж :

Българският нЕмъж е на първо място простак. Не говорим за някакви специални изискани обноски, говорим за елементарни обноски. НЯМА ГИ! Драпа се по междукрачието, застава силно разкрачен с вулгарно изнесен напред таз, свирка, плюе, подвиква, обижда и т.н.

Българският нЕмъж е нелицеприятен. Черен, с неприятни черти на лицето, твърде окосмен, много често плешив, с корем и ашлашка грозна походка.

Българският нЕмъж мирише гадно. Не само защото не се къпе често, но явно идва и от гена. Забелязала съм, че черната раса има една особена тежка миризма и за това в азиатските държава наблягат на силните и тежки парфюми тип ''Ятаган.''

Българският нЕмъж е комплексар. Разговорите с него се въртят все около това какъв е бил, какво е имал. А дори и сега, в този момент да има, той демонстрира колата си или каквото ще да е там толкова смешно и жалко. Жалка картинка! Черни очила, провиснал анцунг от Илиенци на кривите, доста често къси крака, съмнителна престъпна физиономия и вечно плюещ, с цигара и бира в ръка.

Българският нЕмъж е лузър. Все няма пари и все повече жени започват да изкарват повече от мъжете си и да ги издържат.

Българкият нЕмъж не е никакъв джентълмен. Тича пръв да се напъха в таксито, да се бутне в рейса преди жената с торбите, не обича да се обръща по име към жената, защото дълбоко много навътре в дебрите на маймунския си мозък смята, че жената е по-долу от него. Като са се хванали от библията за това Адамово ребро, само за него пеят.

Българският нЕмъж не може да се облича. Дори и случайно да може да се облече със скъпи дрехи, пак му стоят селски, защото манталита му е селски.

Българският нЕмъж е страхливец. Ако закъса жена на улицата, изобщо няма да се притече на помощ. Поне на мен ми се случи на два пъти да ме нападнат на улицата и мъжете около мен не си мръднаха малкия пръст. Аз винаги съм обожавала мъжете рицари. Такива в България сигурно са има няма двама трима...

Българският мъж не умее да води разговор с жена. Ако седнеш с него на кафе да кажем, ще се скъса да говори само за себе си.

Българският нЕмъж е стиснат. Ако ти даде нещо, при раздяла ще си го иска.

Да не дава Господ да започне да се секне в банята българския нЕмъж! Ще бъде чут и в Космоса. Какви са тези носови отвори, какви са тези безкрайни съдържания в тези носове, не мога да разбера.

Българският нЕмъж няма вкус. Това идва пак от преобладаващия селски манталитет.

Българският нЕмъж бие жените, ревнува ги, върви винаги леко пред тях(както арабите) и ги псува. Това идва пак от азиатския манталитет. Прабългарите са направили според мен една доста недалновидна и фатална стъпка, да изберат това място за бъдещата държава, но може би то си го е теглело да си е сред неговите си любими азиатски съседи.

Едно само не мога да си отговоря...Какво стимулира българските момичета и жени да се гласят толкова много. Аз като се оглеждам по улиците, не виждам нищо заради което мога да намеря стимул да се кипря. Понякога, да ви призная, не мога да се позная как се нося. Нахлузвам едни дънки и тениска, слагам малко руж и червилце, хващам косата на опашка и айде. Виж, в чужбина е съвсем друго. Там на всяка втора крачка –хубав мъж. Особено в Дания, Холандия и Швеция. Като видях онези ми ти светли високи викинги, със супер парфюми и дрехи, с културни лица...Тук в България няма нито един такъв. Нито из арт средите. Страшно рядко да видиш тук добре изглеждащ мъж. В това отношение българската жена доста превъзхожда българския мъж. Няма значение дали е направена, важен е крайния резултат. Като ги гледам горките жени, ще се изпопребият да ходят по моловете, фризьорските салони, маникюри, солариуми, тонове с дрехи, набори от кремове и гримове за по хиляда лева, колагени, силикони и изведнъж гледаш до нея джапа някакъв пълен смешник с клоунска походка. Може би всичко идва от подсъзнателния страх на жената да остане сама и за това има толкова занижени критерии относно мъжете. Дали ще се съгласите с мен...важното е, че си казах мнението. Ако поне един мъж си даде бегла равносметка върху тук написаното, пак ще е нещо, надявам се...въпреки че...едва ли.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ    АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeНед Мар 24, 2013 11:39 am

Оххх,като гледам никой няма да се осмели да коментира,та аз ще поема на плещите си като Исус всички смъртни грехове и нечисти,нелицеприятни обноски,маниери и поведение,присъщи на българите.Ами така си е,какво да се оправдаваме.Поне някои полагат усилия да не изглеждат на сто процента с това описание.
Права си,не се хаби напразно,дори и добре и привлекателно да изглеждаш пак ще те помислят за к...а.Няма оправия,за да си нормална в очите на българския уж мъж трябва да изглеждаш кифларски и чалгарски,иначе обезсмисляш евентуалните им усилия да те свалят.
Пък че расата има цвят и аромат...ами има,забелязал съм помаците на спирка Цветино като атакуват теснолинейката Септември-Добринище веднага замирисва на овчо и на лой.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ    АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 10:43 am

Пък и гледам тук многократно се споменава думата "мъж",та няма да е зле да поразшифроваме какво точно означава това понятие.
Лично за мен в ръката на истинския мъж трябва неизменно да стои меч,който и която трябва да се въртят като ъглошлайф и да хвърчат глави на идиоти.Такива са били едно време истинските воини,а сега уж мъжете са....да не казвам какво,че да засегна по принцип детеродните органи.
Мъж е този,който ако е направил дете на някоя жена без значение дали живее с нея или не се грижи за тях така,все едно са истинско семейство.Не говоря за мизерните издръжки,които някои "мъже" плащат на жените си след многократни и срамни съдебни спорове,искове и обжалвания за размера.
Мъж е този,който помогне на старица да пресече пътното платно или поне и помогне да носи препълнената и чанта с покупки,заради огромната и пенсия.
Или пък този,който след 50 г.все още има силата и смелостта да я държи за ръка пред екзалтираните погледи на кибиците.Това е също една от еманациите на понятието "Любов"
Мъж е този,който прояви рицарска постъпка,без оглед на това,че може да изглежда отстрани като в сценка с Давид и Голиат.
Те това са мъжете през моя поглед и разбиране.
А и още нещо-не е достатъчно наличието на патка в гащите,защото някои и с патки пак са п...и.


Последната промяна е направена от patkan на Пон Апр 15, 2013 8:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ    АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitimeСъб Апр 06, 2013 3:10 pm

patkan написа:

Лично за мен в ръката на истинския мъж трябва неизменно да стои меч,който и която трябва да се въртят като ъглошлайф и да хвърчат глави на идиоти.Такива са били едно време истинските воини,а сега уж мъжете са....

За мен най–истинските мъже са музикантите lol! lol! lol! Струва си да поработи човек с музиканти, за да види как НЕ! трябва да се държи един мъж. От музикант по-стиснато, комплексирано и страхливо нещо няма под това слънце още родено. Тежко съчувствам на всяка жена, която е женена за музикант. Има си вечното пеленаче в къщи lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ    АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  ЗА ЖАЛКОТО ПОДОБИЕ НА МЪЖЕ – БЪЛГАРСКИТЕ МУЗИКАНТИ
» ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama
» МЪЖЕ НА ЧЕСТТА
»  ТЕСТ ЗА МЪЖЕ::: ( ИМА ЛИ ТЯ УМ В ГЛАВАТА)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: