i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги изворски силвина негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ    ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeПет Мар 08, 2013 7:18 pm

 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ 4507885-closeup-of-a-man-s-hand-ringing-the-service-bell-isolated-on-white-background-002_zps03f9fb84

Всички сме виждали колко злоба има в болшинството от детските учителки. И все пак идва на пръв поглед нелогичния...

Въпрос : Защо точно злобните лелки избират да имат съприкосновение с малките деца.

Отговор:Защото са страшно комплексирани, от там пълни с омраза и командвайки беззащитните деца, намират отдушник за злобата си, като ги измъчват и унижават.
Аналогична е и реакцията на българина, когато някой отвори сърцето си. Цялата му стаена злоба и комплекси лъсват на яве, защото с простия си мозък си мисли, че този човек е слаб. Парадокса, невръстни ми люде е, че този човек всъщност е много по силен от вас. Защото само злобното и немощно куче напада.

Мерси за вниманието.


Последната промяна е направена от Лимона на Пон Мар 11, 2013 6:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ    ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeНед Мар 10, 2013 10:39 pm

Странно,този пост предизвика в мен приятни асоциации...Спомних си за моето пребиваване в детската градина,помня дори възпитателката ни-Великова.Ей,госпожо Великова,аз Паткан още ви помня,вечно ни свирехте на акордеон и ни карахте да тропаме като кьорави кончета,давахте ни червени пчелички в зависимост от показаното старание,а като излизахме из града на разходка се държахме едно друго в престилките си,а колите вежливо ни спираха и бибиткаха... Basketball
Иначе има и неприятни случки в тези заведения,преди години тук бяха хванали някакви лелки,ама наистина класически лелки злобни,комплексирани,неуспели,недо...таковани,та те бяха залепили с тиксо отдолу децата,защото много се напишквали.Освен това крадяли от храната им и ги затваряли за дълго без надзор.
Ех,що за "цивилизовано" хрумване е това изчадие "детска градина",като детето сякаш е само растение,имащо нужда от поливане.Мястото на детето е в полата на майката и в родния дом и градина.Ама нали градим кариера,имаме заеми,работим на две места за мижава заплата...И като го погледнеш след малко време сякаш си изтървал най-важното около него.Изтървал си игрите му,емоциите му,а някаква лелка е взела пари,за да му ги сдъвче и изплюе,а то трябва насила да ги погълне.
Айче,сигурен съм,че ти трябва да се занимаваш с деца,от теб ще излезе чудесна не възпитателка,а тяхна майка и пръв приятел.Незнам защо,но съм убеден,че теб ще харесват най-много и вечно за теб ще говорят на родителите си,а те ще идват и ще искат да се запознаят с теб и да са ти приятели.А класическите недотаковани лелки с паласки и жлъч към детските сърца ще ти завиждат,че успяваш с малките,а понеже няма много да се съобразяваш с плана естествено,че ще те топят.
Освен това те завиждат на малките създания,че живота е пред тях и може би те ще го изживеят по-интересно,отколкото те неуспелите,които вече са на заника на силите си,а усещат,че нещо съществено са изпуснали,но дори и незнаят какво е и къде е то.Сигурно завиждат на майките им,желаят татковците им или положението им или поне младостта им и какво ли,какво ли още не има в главите им.Невинните им лица и души напомнят за това,което са били и техните,но заради камарата лошотии,които тук брулим безпощадно от красиви белоснежни ефирни сфери са се превърнали в оръфани сиви спукани футболни топки.
Всъщност това,което унижава децата е и същото,което убива хора по пътищата да речем.Детето не ти противоречи,то ти се подчинява,за разлика от всичко друго в живота ти.Както и колата на камикадзе-то.Лошото и в двата случая е това,че убиваш не само себе си,а и други.
Не знам по учебен план ли е това,но преди време децата на един приятел в тях ми показаха нещо,което са учили в детската градина.Под формата на песен-игра правеха нещо,което страшно много приличаше на....еротичен масаж.Що ли се сещам за темата за куклата Барби...явно още от там под невинни форми и забавление се моделират бъдещите....да не казвам какво.
Пък за лелките...да им пожелаем да станат преподаватели в по-горните класове,та да им се върне всичко стократно.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ    ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 6:56 pm

patkan написа:

Айче,сигурен съм,че ти трябва да се занимаваш с деца,от теб ще излезе чудесна не възпитателка,а тяхна майка и пръв приятел.Незнам защо,но съм убеден,че теб ще харесват най-много и вечно за теб ще говорят на родителите си,а те ще идват и ще искат да се запознаят с теб и да са ти приятели.

Патканче, от къде изваждаш тази интуицияSmile Знам от къде де SmileТака е, децата много ме харесват, но вътрешно чувствам, че имам още много други неща да свърша. Мислила съм си, ако наистина създам тази общност–държава, да направя природно училище. Тангенси и котангенси е добре да се учат за да тренират мозъка, но в училищата не виждам програма за увеличаване знанията на сърцето, а това е толкова важно! I love you Лимона има тема как вижда той училищата на Новото Време, ако не си я чел, когато имаш време и желание, прочети яSmile

А за детските учителки какво да кажа. Те са много важни, защото са в първите НАЙ-ВАЖНИТЕ седем години, но никой не обръща на това особено внимание. Бе там да си хвърлят някъде децата, че да търчат на работа. Първите седем години изграждат 50 % от човека, до двайсет години –35%, и до края на живота някакви си мижави 15%. Аз лично имам само един единствен ден в детска градина. Върнах се одрана от схватки с децата и повръщала от гадостите, дето простите лелки ме мъчиха цял ден да ги изям. Майка ми ми намери после една гувернантка, тя пък всеки ден ми изяждаше гевречето. Оказах се много несоциален типаж и така си продължих и натамSmile Не мога да се разбирам с различни нива от моето и това си е Laughing Освен това от дете не съм искала да спя след обед. Голям проблем Laughing Но виж, приказките на баща ми ще ги помня винаги. Той ми разказваше за един гущерейко и това беше едно от хубавите неща с които си спомням детството. Беше чародей да измисля и разказва приказки Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Бре човек, какво говориш Shocked Какви са били тези лелки–уруди, дето така са издевателствали над децата. Ма това е чиста перверзия bounce Лелки – Хитлеристи! Наказаха ли ги? Или само с уволнение се разминаха???
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ    ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 1:27 pm

[color=red]Аз лично имам само един единствен ден в детска градина. Върнах се одрана от схватки с децата [color=cyan]

Схватките не са били за играчка,кукла или красиво момченце,нали?Били са от неприемането на децата към теб.Още от тогава си им вадила очите явно.Те дори не го осъзнават,но още от тогава примитивните им и животински души са започнали да напомнят за себе си,като са ти давали отпор.По същата причина черната сврака гони бялата.

Гувернантката ти изяждала гевречето?Ама в смисъл на теб не ти се яде и и го даваш или в смисъл,че ти го е крадяла?Ама че възпитателка...Язък за изисканата титла....То и аз твърде не се вписвам в колективите,те са една машина за лицемерие и мачкане на друговерците.Ах,като ми се зацакат ония ми ти карти,като ми се залющят ония ми ти семки,като ми се заговори за футбол и как се коли прасе....бляяяя,все едно попадам в помийна яма.


Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ    ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 6:40 pm

patkan написа:
То и аз твърде не се вписвам в колективите,те са една машина за лицемерие и мачкане на друговерците.Ах,като ми се зацакат ония ми ти карти,като ми се залющят ония ми ти семки,като ми се заговори за футбол и как се коли прасе....бляяяя,все едно попадам в помийна яма.[/color]



E, как ше се разбираш, като си високомерен Laughing Я си признай, Паткане, че си високомерен и изпълнен с агресия, като така не си люпиш семките с колективите. Баси кофтия човек си Laughing Шега шега! Колектива не понася ярки индивидуалисти и интелигентни хора, като обикновено ги обвинява, че са луди, странни, високомерни и трудни за общуване принцове и принцеси. Проблема обаче е в техния телевизор, но можеш ли да излезеш на глава с болшинството..Веднъж минавам в парка и гледам следната бутафорна картина.. На всяка пейка седнала по една гарга с черно–синьо боядисана коса, облечена като под команда от горе до долу в черно, люпи семки, около нея почерняло от люспите, с адски тъп поглед, отвсякъде се чува чат – чат – чат(семките биват майсторски и изкусно извадени на бял свят от люспата, светкавично поети с език, след което с две -три хрусвания ловко изпращани в тракта)Честно да си призная, по-тъп народ от българския, сори да го кажа, ама нема никъде. И африканците са по-свет от нас, че поне се обличат шарено и се смеят и веселят и то не с чалга, ами с доста по-приятна музика, па и се подкрепят като са в чужбина, а не като нас да си вадим очите от злоба и завист.
А тея, малкото, дето можеш с тях нещо повече да си кажеш, щот са чели, те пък са развили едно нЮнормално Его от знанията, та пак не можеш да се вредиш, щото водят насилствен монолог. Направо нямаш шанс. Или тъпаци, или егоманиаци, други породи няма в тая държава. Що така, незнам scratch
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ    ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitimeНед Мар 17, 2013 6:28 pm

patkan написа:


Схватките не са били за играчка,кукла или красиво момченце,нали?Били са от неприемането на децата към теб.Още от тогава си им вадила очите явно.Те дори не го осъзнават,но още от тогава примитивните им и животински души са започнали да напомнят за себе си,като са ти давали отпор.По същата причина черната сврака гони бялата.

Точно така...и поради тези причини сигурно бялата сврака не понася черната. Не знам, аз не съм проявявала агресия, но съм забелязала, че когато не приемам някого и не искам да общувам с него, той се озлобява.


Гувернантката ти изяждала гевречето?Ама в смисъл на теб не ти се яде и и го даваш или в смисъл,че ти го е крадяла?

Аз много обичам гевреци geek До ден днешен ако видя, си купувам. Не, дебелото свине ми го взимаше и го изяждаше под носа ми.

Ама че възпитателка...Язък за изисканата титла....То и аз твърде не се вписвам в колективите,те са една машина за лицемерие и мачкане на друговерците.Ах,като ми се зацакат ония ми ти карти,като ми се залющят ония ми ти семки,като ми се заговори за футбол и как се коли прасе....бляяяя,все едно попадам в помийна яма.

За мен човек, който се разбира с колективите е баздарен или е лицемер. В най-редкия случай може би има дебилни нерви. Има една последна вероятност, която е страшно рядка–колектива поради някаква невероятна случайност да е съставен от сродни души с еднаква цел и ампутирано его. Но има ли такъв колектив?????Може би на Марс? Laughing


Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ    ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО БОЛШИНСТВОТО ДЕТСКИ УЧИТЕЛКИ СА САДИСТИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ДЕТСКИ КОЛИЧКИ НА ВИСОКИ ТОКЧЕТА
» ЗАЩО СЪМ ГНЕВЕН
» ЗАЩО БОГ НЕ ИЗПЪЛНЯВА МОЛИТВИТЕ
» ЗАЩО СЪЗДАВАМЕ ДЕЦА
»  ЗАЩО СЕ ДАВАТ ИЗПИТАНИЯТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: