i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски силвина негър белопойчева Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeСъб Мар 09, 2013 9:09 am

Честит Рожден Ден, Пираня!!! bounce cheers flower flower flower

Днес нашият Пираня има Рожден Ден и въпреки че той обича да остава в сянка и да не се набива, аз реших да пусна този блог–честиткаSmile

Срещнахме се с Пиранята преди шест години...Минах с този човек през най-трудните изпитания и въпреки че беше много трудно, понякога почти невъзможно трудно, аз съм благодарна на всеки един миг с този човек, защото той е мой учител. Сега съм си същата и все пак много по-различна. Защото той определено ме научи на много неща. Искам да ви кажа с няколко думи що за човек е Пиранята:

Пиранята е наглед много спокоен и уравновесен човек...До мига в който не види несправедливост. Е тогава от спокойната риба(това е неговата зодия) става разгневен пасаж с пирани. Тогава в него се надига някаква страшна сила, думите му идват на място и светкавично насмита три пъти по–анаболни мъже от него. Няма значение дали защитава мен или някоя беззащитна обругана жена или който и да е друг онеправдан. Той скача и ги поваля и то не с физически удари, а с някаква страшна сила, която живее в него.
Пиранята е невероятно интелигентен и мъдър. Мога да ви кажа, че анаграмата му е: Любящ скъпоценен камък...и това е доста красноречиво.
Също така той има невероятни морални устои и страшна воля. Сам се е научил да свири на пиано, сам е станал йога и сам е научил три езика и то матерно. Сам си е кандидатствал в Софийски университет, сам е бил, когато са го приели, никой не е ронил сълзи от родителите му пред вратите на университета, сам е направил така, че да бъде приет в три престижни американски университета и единственото, което не му е позволило да отиде и да специализира после и в Америка е това, че родителите му не са пожелали да си направят труда да намерят пари, защото колкото и да е тъжно, най-свестните и способни деца не се раждат при свестни родители, но...за това сигурно си има някаква дълбока причина.
Също така Пиранята смята наум всякакви сметки, защото и математиката му се удава на един дъх, както и да помни телефонни номера с първото чуване.

Та това е Пиранята. Не пише често, защото е много зает, но присъствието му тук е постоянно и мога да кажа, че неговите води са защитена територияSmile

Ох, знам че ще ме критикува, за данните които изкарах за него, но не се сдържах bounce cheers

Честит Рожден Ден, скъпи Пираня!!! Пожелай си нещо...много неща!!!...пожелавам ти да ти се сбъднат до едно!!! cheers Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

С обич, Айа Very Happy cheers I love you I love you I love you


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! 76772368617857536_mkaZoFft_c_zpsbea68011
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeСъб Мар 09, 2013 10:12 am

Тук си придърпах една голяма кофа, за да се стича червената ми боя Wink

Благодаря на Айа за честитка за рождения ми ден... разобличавайки ме така ''подло'' Smile ... отдавна ми се беше заканила...е, може пък и да е за добро...сега вече имам цяла кофа червена боя...се ще послужи за нещо ...
...може да нарисувам едно голямо червено сърце !

ОЩЕ ВЕДНЪЖ ТИ БЛАГОДАРЯ, АЙА!

С ОБИЧ,
ПИРАНЯ!
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeСъб Мар 09, 2013 3:27 pm

Пираня, да си ни все така голям хубавец и достоен българин! cheers С тази тема за Рожденния ти Ден, отворихме петата страница на форума. С хубава тема я отворихме, на хубава цифра се падна–5–числото на парите. Айде да спечелите с Айето една шестица от тотото, че Паткан каквото и да си говори за лошата страна на супер рая, мен ми се ще да си сАдим марулите на mutant free територия bounce
Още веднъж братле, ЧЕСТИТ ДА СИ!
С много искрено уважение и благопожелания,
Лимона cheers Very Happy
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeНед Мар 10, 2013 8:52 pm

Аааа,рожденик рожденик,дръжте го!Пираня,приятелю,за теб едва ли е сериозно изпитание да те окъпят,затова ще изтърпиш няколко изречения на сухо!
Какво да ти пожелая?С такъв набор данни в характеристиката накъде повече?Ама викаш винаги може още мъничко,нали?Хайде занапред да си ни все такъв умничък,справедливо хапливичък,хлъзгав,мокър и студен за лошите,а за добрите великодушен,с чисти по детски душа и сърце,безкрайно умен и за пример както на кучезъбите,така и на Белите врани.Да си все така успешен и красноречив пример за симбиоза между ум и разум-нещо рядко срещано днес.По-бистри и чисти води,по-малко рибарски мрежи и кукички.Жив и здрав ако не за друго,то поне за да гледаш сеира или духовното израстване на другите.Все така скромен и рицар и олицетворение на душевната и духовна красота,повече мигове в самадхи и гражданство в Rara Avis,където с Айа да си садите прословутите свободни от ДДТ марулки за салата.Аххх,тази неистова жажда на българина за бaхчи пред входната врата....ама на вас ви е простено.От мен зехтина и покълналите семена.
Радвам се,че те познавам и те има и винаги мога да почерпя от теб било съвет или опит.И да знаеш,че само с присъствието си тук,дори без да пишеш всяваш една невероятна топлота,спокойствие и уравновесеност,които се излъчват веднага след появата на логото на сайта.
Тази кофа червена боя дето си я приготвил не е нужна на теб,а на други хора,за съжаление преобладаваща част от народо-планетното воинство.Също и на мен-сещаш се защо.
Ами аз ще взема да спирам вече с пожеланията не защото не останаха,ами за да не взема да изръся някой бисер в микса.
Хайде пак ПЛЯЯЯСССС в мътните и влачещи води на родната реалност с всичките и предизвикателства и шансове,които ти поднася катадневно!
Наслука,приятелю пък каквото се хване,може и да е някой рибар. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 7:00 pm

patkan написа:
Аааа,рожденик рожденик,дръжте го!Пираня,приятелю,за теб едва ли е сериозно изпитание да те окъпят,затова ще изтърпиш няколко изречения на сухо!
Какво да ти пожелая?С такъв набор данни в характеристиката накъде повече?Ама викаш винаги може още мъничко,нали?Хайде занапред да си ни все такъв умничък,справедливо хапливичък,хлъзгав,мокър и студен за лошите,а за добрите великодушен,с чисти по детски душа и сърце,безкрайно умен и за пример както на кучезъбите,така и на Белите врани.Да си все така успешен и красноречив пример за симбиоза между ум и разум-нещо рядко срещано днес.

Паткане, благодаря и на теб за сладкодумното поздравление...абе като чета така по-горе какво се е изписало започвам да се чудя дали се отнася за мен или за някой герой от приказките Smile... Иначе много добре звучи... Винаги съм знаел, че не съм със света ... Smile( демек като другите ), но ако успея да бъда поне на поливина това, за което ме смятате пак е постижение. От друга страна,пък, си мисля, че е добре така да се вдига летвата, за да се опитва човек да догони това, което е в представите на другите.
Също много благодаря, за което !!!
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Sponsored content





ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: