i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски белопойчева Георги силвина негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!!   С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 6:18 pm

Хора ! Днес се случи едно Чудо с мен и бързам да ви го разкажа!

Разхождаме се из Витоша след вилна зона Ярема, в една местност, където бяхме лятото. Преди няколко дена видях първите цъфнали жълти минзухари и ми се прииска да видя и лилави. Днес разхождайки се из гората, видях два лилави и веднага ги снимахSmile Аз обичам числото три и ми се прииска вътрешно да видя и трети лилав. Търсих търсих, не намерих. Както и да е, бях решила да си намеря подходящи паднали клончета, за да си направя фейско дръвче. Като го направя, ще пусна тема с филми и снимки от Паткан и нас, с апел, да викнем Елементалите по-близо до нас...
Аз съм много привлечена от Феите още от дете. Рисувах ги постоянно и тичах между цветята да ги търся в чашките им. Така и не ги видях, но привличането ми към тях не избледня и когато заминах за Англия, срещнах много други хора, които също като мен вярват, че ги има. В Шотландия дори сменят мястото от където ще строят магистрала, ако има фейски храст, защото хората се страхуват от проклятието на Феите, защото те много обичат този храст. Българите не вярват в съществуването на малките хора, защото църквата ги отрича и проповяда само вяра в опънатите мъченически лица. Това което съм научила за Феите е, че те имат его, за разлика от Ангелите и ако някой не се отнася добре към природата, за която те се грижат, могат да се разгневят и да накажат злосторника. Но ако човек обича природата, птиците и животните, няма от какво да се бои, защото те стават негови приятели и могат да му помагат в различни сфери от живота, особено ако се отнася за опазването на околната среда.
Както и да е, помолих Феите мислено, да ми покажат трети лилав минзухар, като си казах, че ако видя, това ще е знак от тях, че са мои приятели. След малко пред мен засия третия лилавичък току що показал се минзухар. Аз се зарадвах и им благодарих. На връщане исках да направя една снимка–апел за борчетата. Да хвана малко борче като малко прохождащо дете и да вдигна гласа си за опазването на околната среда. Минута преди да избера борчето, не знам защо отново ми се прииска да ми дадат знак, че са до мен. Видях едно подходящо за снимане борче и тръгнах към него. На метър от него видях някакъв предмет. Приближих го...бяха някакви очила...приближих още...

Миналото лято си изгубих очилата незнайно къде, търсих, търсих, не ги открих и се отказах. Яд ме беше, защото рядко намирам очила, които да отиват на лицето ми. И какво мислите...Очилата бяха моите!!! Почти една година никой не беше минал от там, бяха ги валяли дъждове, покривали снегове, зайчетата си бяха играли около тях...а на тях нищо им нямаше...Няма да ви разказвам колко се зарадвах, колко бях благодарна, колко бях удивена!
На вас оставам да прецените, каква беше вероятността една минута след като помолих феите за знак, да мина по място, по което не си спомням да съм минавала предния път...и да намеря нещо, което никога не съм предполагала, че е точно там................

Феите съществуват и е по-добре да запретнем ръкави и да се отнасяме с природата с уважение и ви гарантирам, че ще получите много повече помощ, от колкото можете изобщо да си представите, защото Майката Природа е най–добрата Магьосница. Боже, сега винаги когато си слагам очилата, ще знам, че феите са наблизо Smile!!!

Благодаря им от Сърце!

Ето го минзухара Smile

С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! DSC02611-001_zps003a9b12

Ето го борчето Smile ХОРА !!! ОБИЧАЙТЕ ПРИРОДАТА, ТЯ НИ ДАВА ЖИВОТ !!!cheers I love you I love you I love you I love you

С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Hands_zps6e1ad208

Ето ги очилата bounce cheers

С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! DSC02615-001_zpsfd5e5575
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!!   С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 10:30 am

Още една полезна,красива и стопляща сърцето и сетивата тема,излязла от дълбините на бездънната душа на Айа.Поздравления и благодарности за което.
Айче,вгледай се внимателно в ляво от минзухара,точно до лявата рамка-ще видиш половината на женско лице със зелени очи и неземно излъчване.Завоалирано е като прегънат лист и още нещо отгоре.
Аууу,какви очила,като на Форд "Мондео" фаровете.Харесвам жени с такива,придават им завършеност и някак си недостъпност,но и приканващи.
Иначе за темата за феите...какво да кажа,нямам опит в това поприще,но ти вярвам и усещам,че е точно така.Божи промисъл има навсякъде,в нас е причината,че не го откриваме навсякъде.Аз съм забелязъл,че в последните години все случваме на хубаво време,ако и наоколо или близо до нас да вали.И чак когато стигнем крайната точка се извалява като из ведро,сякаш показвайки ни,че е чакало само нас да се приберем.Сигурен съм,че това е жест и знак,но само за мен де,за другите е просто случайност.При това такива случки ставаха нееднократно и все по тази схема.
Така че нека искрено благодарим на феите и на цялата армия от знайни и незнайни наши помощници,които не ни забравят в това сложно и не дотам справедливо място,което аз наричам "УЧИЛИЩЕ ДО СЕДМИ КЛАС".Дано повече хора разберат последното.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!!   С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitimeНед Мар 17, 2013 6:51 pm

patkan написа:
Още една полезна,красива и стопляща сърцето и сетивата тема,излязла от дълбините на бездънната душа на Айа.

Да да, да ме беше видял как реагирах с тази бездънна душа вчера...Утре ще пускам тема за това...единственото което ме спира да я пусна със засилка е уважението ми към един човек, който ако случайно прочете би се засегнал, но...но...ще се допитам до теб, Паткане, за тази тема публично...за мнението ти и те моля да бъдеш честен към мен. Чу лиSmile

Айче,вгледай се внимателно в ляво от минзухара,точно до лявата рамка-ще видиш половината на женско лице със зелени очи и неземно излъчване.


Да, видях го, но..м, искаш да кажеш, че ти прилича на фея? scratch

Иначе за темата за феите...какво да кажа,нямам опит в това поприще,но ти вярвам и усещам,че е точно така.Божи промисъл има навсякъде,в нас е причината,че не го откриваме навсякъде.Аз съм забелязъл,че в последните години все случваме на хубаво време,ако и наоколо или близо до нас да вали.И чак когато стигнем крайната точка се извалява като из ведро,сякаш показвайки ни,че е чакало само нас да се приберем.Сигурен съм,че това е жест и знак,но само за мен де,за другите е просто случайност.При това такива случки ставаха нееднократно и все по тази схема.

Брей, ти да не си Елементал и да си любимец на русалките...те отговарят за водатаSmile

Така че нека искрено благодарим на феите и на цялата армия от знайни и незнайни наши помощници.

Феите както казах помагат само на хората които не ядат месо и обичат природата и животните. Ако обичаш природата и си състрадателен към животните, можеш да си сигурен, че в двора ти се навъртат малките хораSmile Но знай, че те не обичат много котките и е добре да сложиш на Паткан каишка със звънче да ги предупреждаваSmile...Така поне разказва фолклора на северните държави за феите. Аз знам как се привличат феи. Би бил интересно това да се покаже на децата в бъдещата Държава Rara Avis flower А пък колко интересен ритуал знам за благословия на къща...обичам приказните неща, може ли някой да ме вини...Обичам магията на детството...толкова е зареждаща Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!!   С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ФЕИТЕ !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: