i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги силвина изворски белопойчева негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeЧет Мар 14, 2013 9:49 am

Днес заразглеждах целенасочено един форум, който винаги е предизвиквал смях и жалост в мене, но не очаквах, че нещата са били чак толкова сериозни. Направо паталогични Shocked Оказа се, че жените били толкова обсебени и отчаяни да имат деца, че го отдавам не на месечните им цикли, ами на някаква сериозна дълбоко кодирана психическа болест. Все съм виждал някой да иска нещо лудо, обаче когато видиш такава масовост и психоза, започваш сериозно да се тревожиш.
Какво разбрах след като анализирах заглавията на темите:

– Жените се оказват напълно полудели маниачки да си имат деца. Те буквално издигат в култ ДВЕТЕ ЧЕРТИЧКИ, възпяват ги, люлеят ги, пеят им песни и им пишат стихове.

– Жените са страшно ..сори да го кажа, ама страшно глупави. Толкова отчаян в опитите си може да бъде само един истински глупак.

– Жените нямат никакво достойнство. Развяват си фактите за белите течения и хич не им пука. Между другото темата за бялото течение беше най-гледана, от там си направих следващия друг извод...

– Жените се оказва, че се къпят в бяло течение. И знаете ли защо е това, скъпи дами? Защото правенето на секс провокира това течение, колкото и двамата партньора да са се замили предварително. Значи от тук следва, че да бе мирно седял, не би чудо видял. Запомнете– Секс= на бяло течение. При половия акт се прихващат бактерии, за които дори много гинеколози не са чувАли, нито пък чели за тях.

– Жените имат ниско самочувствие и единственото нещо, което ги кара да се чувстват важни и значими е да образуват тея две лелеяни чертиЧКИ на теста за бременност.

– Жените са изгубили с времето от онази толкова необходима женска черта – дискретността. За какво ви кръстиха дамските превръзки " Discreet", като така газите отгоре им.

– Жените са вещици. Прочетете надолу из темите, има тема за пръст от къртичини, некви колани и други странни такъми за зачеване.

– Жените са страшни манипулаторки, това съм го казвал и преди, но сега вече го изваждам черно на бяло.

Мъже, много внимавайте с жените. Не случайно Господ е натирил човеците от рая, заради тая манипулативна и подла невестулка–жената.

Малко теми на отчаяни жени от форума на bgmama. От малко неща ме е страх, но оказва се, от българската мама е по-разумно да стоиш по-далече, че с тея нейните ЛЕЛЕЯНИ ДВЕ ЧЕРТИ– ЖИВОТА ТИ ЩЕ СЪКРАТИ.


Бременните графики на нашите бремелинки – ... това като балеринки ли какво е искала да каже авторката..

През най-женският месец от всички, за подарък искам само две чертички- Тема 128

Бебеправене тема 31 - Баба Марта при нас дойде, две черти да донесе– ....бебеправене ми звучи като заклинание

Как се преборих с бялото течение - 2 тема видяна 92996 отговори 616 Това е темата БУМ за която ви говорих

Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ?
–...що е това бре?

ОБЪРНАТА МАТКА И ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ – бляк!

Молитва за рожба –... Представих си една отчаяна жена на оброк...вятърът вее косата й..нещо нарежда в състояние на транс..

Как да се сдобием с многоплодие?
– а, моля??? Някои искаме тризнаци..?

Здеавейте!!!опити да забременея!!! –...това ми звучи като :'' Дайте рецепта за кекс"

Какво не трябва да правим, докато бебеправим?? – най-вероятно да бебеправим

Помощ Хламидии...–...за тея работи си има гинеколози, форумите не правят прегледи

Усещате ли овулацията си? – аха, усеща се като отваряне на цвета на онея смъртоносните цветя, дето ядат месо

Съобщаване на мъжа, че ще става баща–
...зависи дали се е запознала с него преди два месеца, а нейната бременност се оказва в петия.

Отдавам се на вино и мечти едно сърце под мойто да тупти - Тема 125 –...ти пий вино и забременявай, после малоумно дете ти е в кърпа вързано

Да ми казват "мила моя мамо", за това мечтая само - Тема 124– ...жалко та чак потгажа

Коледата чука на вратата, чакам две чертички под елхата – Бъдещи мами над 35 – ...абсолютни лигли

забременяването се оказа трудна работа– ......трудна я, взЕми пОчини малко

Внезапно изчезнала Цервикална слуз –...тука има някакво неочаквано пресъхване, тюууу да му се не види

Какво означава "матка в индиферентно положение"?–...означава, че на матката ти не й пука за твоите въжделения

Блести елхата с коледни звезди, а под нея за подарък- тест с две черти- тема 122–...отново поезия. Не знаех, че може да се пише поезия върху тест за бременност scratch , ама явно можело било

СПЕШНО Помощ мами,ръждиво кафеникаво течение–...Божееееее, Вселенски Срам! Лакшми, това ли са твоите деца?!

Бебеправене Тема24 След Коледните чудеса е време за НАШАТА втора черта
« 1 2 ... 48 49 »


Дали има и психо-фактор при бебеправенето?

Prust ot kartica pri bezplodie –...а, Е за тая странна магическа тема говорех

Ноември почти отмина, скоро много по 2 чертички ще има нашата дружина - тема 120–...и тъ тъ тъ и бла бла блааааа и ний летим в многобройни ята

Минка и Минчо се трудят до зори-нека им платим аванс с тест с 2 черти - тема 119– А-ааааааа хахахахахаха няма такива хора по света.....

Тази есен две черти, догодина пелени - Бъдещи мами над 35 (Тема 37)

Тема №18. Коремчето ми плоско е сега, но в него бебе ще расте и то ще порасте! – ...лигавите умалителни за нищо ги нямат!

Опрашени до козирката този месец хващаме яйцата - Тема 117–...тука се вижда процеп и през него прозира крайно животинската природа на негово величество човека

Бебеправене Тема 16 - Ще сбъдна аз мечтата си голяма да бъда горда мама!

Коремче сладко скоро аз ще имам, ще го пъча чак до догодина - тема 115–...такааааа, тука прозира важничене. Впрочем, има доста бременни, които развиват Е точно тая свръх гадна и нахална черта–важност от това, че са надули корема, а то в общи линии не приличат на нищо, а и какво пък чак толко за това човечество. Още един роб

Всички тук сме готини мадами и до една ще бъдем скоро мами - тема 114–...тука знамето на стадното беееее е вдигнато високо и гордо, а кой знае и ако ги видиш, дали наистина ше са и толко готини мадами, ама карай, нека си се въобразяват

ПоловинЪТ тръшкам за гореща любов,време е вече да стане баща образцов - тема 111– ....гореща манипулаторка тип–богомолка. Тоя нещастник ше бъде спермоизцеден и след това убит

Слонски надежди за спраскан кокос по двучертичковия въпрос - тема 110– ...вероятно тая бг хелп мама е над сто кила, та от там й е дошло откровението в заглавието

Бебеправене- тема 9 - за още повече положителни тестчета–...тъй тъй, работете пчелички, лошото е, че ше създадете деца прости досущ като вас

Горещи нощи, коктейли и главоболие почти - ето ти сбъднати бебе-мечти - тема 108 – тука да очакваме поредното малоумно дете сбъгнато от алкохола
« 1 2 ... 49 50 »

Бъдещи мами над 35, сбирайте се отвред. За късмет! - Тема 35– тука обявяват революция, бегайте мъже, крийте се!

Ех, море здравей-здравей, сърцето ми над тестче с две чертички пей - тема 106

Морски бриз и положителни емоции за всички = тест със две чертички - тема 105

Мечтая вече за лято и куп тестчета двучертичкови на ято - тема 101–...чакайте само да родите, да видите сеир, щото явно си нямате на представа как се живее с два часа сън на денонощие месеци на ред

От тея луди безумия ми се сгади, а съм само още на дванайста страница от общо 155-те темиЧКИ само в тоя раздел. А те са безчетно много..Притесних се, ей! Чудя се кое по ме сгади–снимките с голите хора, или бг мамата...Б-е Г-ай от мамата. Впрочем, никъде по света не съм виждал майките да са толко гнусни, превзети и лигави, пък незнам No Shocked А, и да не забравя, една от мамите си беше сложила аватар на бебето си, доста нелицеприятно хамстероподобно детенце и си беше лепнала титлата– проклета гадина....Едно доста издайническо и обезпокояващо самопризнание за нейно величество-беге мамата. А сега прибави, че мъжа до нея ще е досущ като нея, щото различен от нея мъж би се самоубил в контакт с такава съпруга и какво правим? Дето е казал Радой Ралин: ''Срещнали се на една полянка пра българин и славянка- вади тури, вади тури– седем милиона чукундури''
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 10:01 am

Винаги съм бил убеден,че жените като цяло са по-близо до Бог.Те са интуитивни създания,а интуицията е връзка с финните светове и измерения.Това качество е жизнено важно за една жена,имайки в предвид,че ще трябва да избере най-най-доброто от доброто за своето потомство.
Обаче в последните години нали всичко застана с краката нагоре редно е да разгледаме и този аспект на заобикалящата ни действителност под лупа,за да видим дали и тук нещо не се е изродило и надянало фалшива гротескна маска.За майчинството и възпроизводството говоря де.Не от позицията на Румен Бостанджиев например,а от позицията на обикновен наблюдаващ.
Всъщност майчинството като истинско такова отдавна не съществува нито у нас,нито по цивилизования свят някъде.Умишлено пропуснах кавичките,ха познайте къде трябваше да бъдат. Laughing
Истинско майчинство има може би само в примитивните и дивашки народи.Което в никакъв случай не е плюс за нас.Съвременното "майчинство" е един коктейл от сметкаджийство,търсене на фалшива сигурност,подражание,страх,лъскане на Е-то,гонене на химерен статус и признание в околните,търсене на ново поле за себеизява,след като на своето вече почти сме се провалили още в началото на живота и силите си.Не ви ли прави впечатление в последно време колко злополуки станаха в млади семейства поради недоглеждане или откровен мързел и простотия от страна на родителите?Спомнете си за падналото от импровизираната люлка на БГ-мама дете,която е измайсторила някакво хитроумно приспособление за да се люлее рожбата,докато тя с друга нейна БГ-мама колежка са си приказвали,ха познайте за какво в съседната стая.Спомнете си за ония сингапурци,които умориха от глад детето си,забравяйки го докато играели някаква виртуална игра.Колко запалени креватчета,деца без надзор и купчина още злополуки само заради това,че жената просто още не е била готова да стане майка,а може би и никога няма да стане истинска такава.Съвременното "майчинство" е продиктувано от слугуване и приемане за жизнено важно да се робува на инстинктите и ползите от тях.Сякаш с един куршум в кошницата и падат няколко заека.Обаче понеже патроните и те нали български се оказват фалшиви и....отваряш после капака и и зайците изскачат от там и избягват.
Мен също ме дразни тази надутост на "бременилките" (поздравления за неизвестната БГ-мама авторка на този проблясък)Сякаш целия свят трябва да им пада в краката за това,че носят още едно роботче на жертвено заколение пред безмилостната Матрица.Още едно детенце,което с диви крясъци ще гони гълъбите по центъра с пръчка в ръчичка.И мен винаги са ме впечатлявали тези деца-защо не вземат да им дадат нещо да клъвнат или поне само да съзерцават грацията и ефирността им?Защо трябва да ги гонят и плашат?Мисля,че в едно такова момиченце е скрита бъдещата мелачка на....да не казвам на какво,а в момченцето-бъдещ деспот и убиец по пътищата и не само по тях.Едно индиго никога няма да ги гони,то поне безмълвно ще ги наблюдава,няма дори и въпроси да задава.Сигурен съм,че ще е точно така.
Няма да забравя като малък,когато чакахме часове наред на опашка за банани как тези БГ-мами си подаваха отвън едно и също момченце,влизаха с него на ръце,за да ги видят всички и се пререждаха най-отпред,а ние всички "великодушно" им отстъпвахме ред,защото са с дете.После тя купуваше,отвън го подаваше на друга и така с едно момченце напазаруваха доста,а аз не успявах,защото свършваха,докато стигнат до мен.Чудното в целия този театър беше,че отвън дори не се и криеха-точно пред магазина ставаше подмятането му.Затова ако днес жена ми заговори за кавалерство мигом си спомням за тази случка и става.....познайте какво.Пада яко насоляване с кайенски пипер и дълбоко мълчание в знак на съгласие в отсрещната страна.Ще кажат БГ-мамите,че те тоагва още не са били родени,нямат вина за това.Не скъпи БГ-мамички,имате,защото и вие щяхте същото да направите.Ама абсолютно същото!!!
Майчинството е висше признание,висша цел и идеал,ако е осъзнато в контекста на цялата Реалност и мястото на бъдещата майка в нея.Майчинството е достоен подвиг,заслужаващ поклон или най-малкото уважение,но само истинското такова.Майчинството е професия,задължение и огромна отговорност.То е вътрешен порив,осъзнатост,необходимост.
А българското е лигавщина,позьорство и тематика за словоблудство в сексуалната,дородилна и следродилна области.
Да са живи и здрави "бременилки"-те,носителките на всякаква слуз и течения и да споделят в този прекрасен форум "БГ-мама" за всичките си цветови и ароматни случки и брой чертички,защото истински ни забавляват и ни показват какви НЕ трябва да са жените и майките.БГ-матки и разкрачници,не излагайте чак толкова на показ кулинарно-интимните си тайни и секрети,всички знаем,че ги имате,но от развяването и изографисването им на байрак ставате по-отблъскващи,гнусни и нелицеприятни,отколкото сте в действителност.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 7:12 pm

Впрочем, знаеш ли, че жена, която изважда на показ такива дълбоко интимни неща, които трябва да се споделят само на четири очи със специалист, е с единия крак в шизофренията..Не си въобразявам, чист факт е. Има едни такива норми, които ако се преминат, говорят за душевни проблеми. Аз не бях разглеждал до сега тоя форум по-подробно и вчера изпаднах в пОтрес, честно!. Имах чувство че съм попаднал във филма ''Полет на кукувиче гнездо''. Ако мине някой психиатър през тоя форум и поразгледа темите, би трябвало незабавно да обади в министерството на Здравеопазването, за да въведат тестове, ама не от тея за двете чертички, ами сериозни психотестове, с цел да се забрани със закон такива женки да имат деца, щото заклевам се тая масова лудост е много опасна. Според мен, не само за шофиране трябва да се правят тестове и изпити. Една луда майка е не по-малко опасна за обществото, отколкото един луд зад волана. Сериозно, е? Според тебе такава мамуся щЕ ли възпита нормално дете? Според мене, такава мамица един ден ше води пет годишното си гримирано момиченце на конкурса '' Да танцуваме с мама" и ше е готова както там да му слагат на невръстните крачета жартиери, само и само да видят всички какво й е убаво момиченцето, без да съзнава в каква пихтия превръща морала на детето. Как мислиш..
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeСъб Мар 16, 2013 9:17 pm

To щом за самите БГ-мами майчинството се е свело до "бебеправене и бебераждане"....няма какво да добавя повече.Истината е,че то все повече отмира и се замества със сурогати както навсякъде и във всичко.За жалост каквото и лошо да се каже за тия мами все ще е вярно и правилно.
Да,съгласен съм за шизофренията.Освен това излагането на всеобщ показ на тези неща не говори чак толкова за някаква разкрепостеност,а за откровена простотия.Колкото и да се опитват да се правят на отворени европейки истината е,че са ориенталски задръстени-това много лесно се установява при заговарянето им.Бил съм по международни бригади и съм виждал момичетата от другите държави да влизат съвсем невъзмутимо и без свян в умивалнята само по бикини,докато "отворените" нашенки си правеха параван,за да си махнат сутиена.
Най-добре ще е да си прекръстят сайта на "Форум на цервикалните и катурнати нагоре с краката матки и позасъхнали цитонамазки"
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeНед Мар 17, 2013 6:04 pm

На мен бебеправене ми звучи като целенасочен и безмилостен план–график за впримчване на жертвата. Впрочем, трябва да ви кажа, че съм обиколила цял свят, но този ненормален синдром го има само у българките. И само те са толкова фатално глупави. Заслушвала съм се в разговорите им по парковете и изобщо не се учудвам, че така си плуват в собствените лиги в този форум и за разсъжденията им и за всичкото им. Нямат грешка в тъпотията си. Е за това писмото ми до вселената да си намеря бг приятелка ще си остане единствено нечуто. Има по-голяма вероятност да направя държавата, отколкото да намеря добро и интелигентно момиче. Какво да ви разправям...и за това ограничената мъжка компания тук в този форум, както и разговорите с баща ми, ще си останат единствените качествени неща с които да свързвам името България...Както и доматите сорт ''биволско сърце'' Laughing
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 9:03 pm

Всъщност добре че под термина "БЕБЕПРАВЕНЕ" не се разбира и влага истинския смисъл на понятието "правене"-осмислен акт,съвкупност от целенасочени действия,които създават нещо ново.Например както грънчар ПРАВИ изделия от глина.Представяте ли си ако хората и в частност българите ПРАВЕХА бебетата с ръцете си какви чудовища и изроди щяха да сътворят,средното аритметично между Квазимодо и Франкенщайн щеше да е красива кукла направо.
Той Шефа е сътворил хубава програмка,записал я е в ефира,а в ония кръглите опашати и само кръглите е заложил стартовата програма,която се задейства от напъните на бг мамите и татковците.Да натиснеш клавиша "Enter" не е кой знае колко трудно и изискващо кой знае колко-точно толкова трудоемко,колкото да изпедепцаш някоя кьоперсница я във ваната,я на мивката,я на пералнята.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeНед Апр 14, 2013 5:45 am

patkan написа:
Всъщност добре че под термина "БЕБЕПРАВЕНЕ" не се разбира и влага истинския смисъл на понятието "правене"-осмислен акт,съвкупност от целенасочени действия,които създават нещо ново.Например както грънчар ПРАВИ изделия от глина.Представяте ли си ако хората и в частност българите ПРАВЕХА бебетата с ръцете си какви чудовища и изроди щяха да сътворят,средното аритметично между Квазимодо и Франкенщайн щеше да е красива кукла направо.
Той Шефа е сътворил хубава програмка,записал я е в ефира,а в ония кръглите опашати и само кръглите е заложил стартовата програма,която се задейства от напъните на бг мамите и татковците.Да натиснеш клавиша "Enter" не е кой знае колко трудно и изискващо кой знае колко-точно толкова трудоемко,колкото да изпедепцаш някоя кьоперсница я във ваната,я на мивката,я на пералнята.

Това БЕБЕПРАВЕНЕ явно те е шокирало колкото и нас тука Shocked . Като я прочетох тая нововъведена дума от бегай мамите съм вил от смях, мисля че даже и дедо Боже ме чу Laughing Аз НЕ СПИРАМ ДА СЕ ЧУДЯ, защо тоя народ е толкова закъсал от към интелекта. Бога ми, не мом си обЯсним тоя мътен феномен. Абе тея мъже влизат ли в тоя форум да видят какви ги дрънкат половинките им. Аз ако съм, първо като прочета първата попаднала пред очите ми тема, ше поповръщам малко, па после ше си взема багажа и ше си тръгна, ей Богу. Пак казвам, капацитета на това население лъсва с цялата си немощ в тоя форум – бегай мама. Или по форумите ходят по странно съвпадение само идеоти или това население му е спукана работата завинаги. Замислял ли си се, защо е цялото това лигавене и тоновете умалителниЧКИ там за всичко де що има форма? Щото тоя феномен е само в България, айде да видим безпогрешната ти преценка, чакам я с нетърпение Very Happy
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 7:27 pm

Замислял ли си се, защо е цялото това лигавене и тоновете умалителниЧКИ там за всичко де що има форма? Щото тоя феномен е само в България, айде да видим безпогрешната ти преценка, чакам я с нетърпение

Е,чак пък безпогрешна....нямам подобни амбиции на непогрешимост,нито напъни към такива.Лично за мен лигавенето и умалителните са омаловажаване на значимостта на нещо.
"Дневниче на моята Аничка"-олеле,малката гнидка си надраскала някакви бележчици.Сякаш това иска да каже.Сякаш това не е нейната Ана,която вече е започнала дай Боже да помъдрява и опознава света край себе си,вписвайки впечатления от него в дневник.
"Парички"-олелеее,някакви си стотинки ме тормозят,тъпа работа,презрян металец,ама като не може без тях..Олеле мили мами,помагайте!!!!!!
Парите не са "парички",а са нещо сериозно и по отношението им към тях ще стане ясно ще ги придобиете ли или не.Ако ги наричате "парички" вместо тях ще спечелите ГРЪНЦИ.Или ТАРАТАНЦИ.
Лигавенето в речта е и признак за такова като позиция в живота.Издава също и копиране на видяното и чутото.А КОПИРАНЕТО Е БЕЗИДЕЙНОСТ.
Ако някой край вас започне да говори с умалителни просто го зарежете,не си струва.Най-малкото си губите времето.
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeЧет Апр 18, 2013 12:37 pm

patkan написа:
Замислял ли си се, защо е цялото това лигавене и тоновете умалителниЧКИ там за всичко де що има форма? Щото тоя феномен е само в България, айде да видим безпогрешната ти преценка, чакам я с нетърпение


"Парички"-олелеее,някакви си стотинки ме тормозят,тъпа работа,презрян металец,ама като не може без тях..Олеле мили мами,помагайте!!!!!!
Парите не са "парички",а са нещо сериозно и по отношението им към тях ще стане ясно ще ги придобиете ли или не.Ако ги наричате "парички" вместо тях ще спечелите ГРЪНЦИ.Или ТАРАТАНЦИ.
Лигавенето в речта е и признак за такова като позиция в живота.Издава също и копиране на видяното и чутото.А КОПИРАНЕТО Е БЕЗИДЕЙНОСТ.
Ако някой край вас започне да говори с умалителни просто го зарежете,не си струва.Най-малкото си губите времето.

Много зависи какво влага една жена, когато използва умалителни или дори когато се лигави. Ако го прави с любов, не дразни. Айа говори на птиците с умалителни, но нито за миг не ме е подразнила, дори напротив. Но както казваш, Паткане, когато е копиране, породено от безмозъчност, дразни много. Всъщност аз не мога да разбера защо са се разтревожили някои, че народа се стопява. Мен нещо не ми е никак жал, дори мисля, че това е далеч по-добрия вариант. Работих в едно селище за богаташчета, всяка втора кола беше с три шестици, някои номера бяха дори с шест от същото. Дали искаме да се множат слугите на дявола или тези с паричките, клипчетата, дневничетата и бебченцата. Аз мисля че тука място за хуманизъм и псевдо родолюбие не трябва да има. Време е да се изкажем честно по тоя въпрос за безумно ниското ниво на тоя народ. Искаме ли малоумно размножаване на вируса–мракобесен престъпник и вируса–малоумен тъпанар или е по-разумно да бъдат оставени сами да се намалят като се изядат взаимно.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeСъб Май 25, 2013 3:12 pm

Ммммм,явно няма да кротнем скоро с тая темИЧКА.Скоро бях нагости в едни приятели,които имаха момченце.И аз нали това-онова заговарям,ала-бала,разпитвам,белким открия индигов потенциал или нещо подобно.Та питам аз нали за цели,мечти,такива неща.В три различни случая момченцата още в първите изброени неща ми казаха,че искат да имат деца.Което е малко странно,имайки в предвид,че по принцип момчетата са техничари,воини,бойци,пожарникари,полицаи.И в трите случая бяха единствени деца,заможността или липсата и едва ли е от значение в случая.За момиченцата е ясно и го приемам частично,защото в много случаи първите отговори са "майка" като бъдеща цел.
Явно нещо крашва и момченцата вече.Ей Богу плюйте ме,наречете ме какъвто искате,но не мога да се съглася,че момченце,което като порасне първо иска да има деца е нормално.
Нещо кода на М. от ефира вече е слязъл и в гена комай.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeСъб Май 25, 2013 6:34 pm

patkan написа:

Явно нещо крашва и момченцата вече.Ей Богу плюйте ме,наречете ме какъвто искате,но не мога да се съглася,че момченце,което като порасне първо иска да има деца е нормално.
Нещо кода на М. от ефира вече е слязъл и в гена комай.


Приятелю, мога да те уверя, че за да крашне едно дете, първо родителите са крашнали, та то по тях. Бъди сигурен, че за да иска да люля бебе на тая възраст, показва, че родителите му някъде много яко бъркат във семейния пример и възпитание. Е го днес излизам да купувам подарък на едно дете. Къде къде да отида и ей ме на в най-близкия мол, че не ми се ходи до центъра на София, понеже сега, както знаеш са АМБИТУРИЕНТСКИ УМОПОТРИСАНИЯ и КАТАКЛИЗМИ. Стоя си значи в магазина силно озадачен какво да купя, че детето има играчки за две илядо лева сигурно.. До мен идва едно американче и казва на майка си.../мамо тука е много претъпкано/...а сме само ние тримата. Майка му се съгласи с него, вместо да му направи забележка. Възможно е големия й задник наистина да беше направил задръстване между рафтовете, ама на мен ми стана ясно, че семейството не е голям фен на българите...Следобеда беше доста мързелив, та не си направих труда да му кажа, че като му е много краудет в бегето, да си ходи в Америка в пустинята Невада, там място за големи американски задници колко щеш...Та така, за да са се сбъркали децата, първо родителите бъркат здраво някъде. Най вероятно причината е комбинацията между глезене и нисък интелект у родителите. Щото аз тука съм свидетел точно на такава драма.
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 8:17 am

Цялото това състезание за презадоволяване на децата им, показва нищо друго, но егоизма да зарадват единствено себе си. На бебето изобщо не му пука от какви биберони ще яде, дали са от онея на времето, дето хранеха агнетата с тях или съвременните многобройни джвъчки. Егоизма на бг мамчето да се похвали пред другите малоумни дружки прави тея изцепки, защото иначе не биха я приели в колектива при люлките. На времето са се борили за оцеляване по нивите, сега се борят за оцеляване със състезания кое бебе има по-голям брой цветни шишета, проходилки и залъгалки. Кое е проходило по-рано и кое е проговорило по-бързо. Неща не от голяма значимост, но гъдела им да си развеят сергиите е неустоим. Всичко това завладява само най-ниските слоеве, там дето има оскъдица под фонтанелата. Всъщност, сигурен съм, че бебешките компании са далеч по-богати от петролните. Кой самовлюбен родител няма да даде мило и драго за да купи най-доброто за своето.Наскоро бяхме в един детски магазин, загледах се в цените и изпитах истинска жалост към днешните родители. Това са едни неосъзнати мъченици. Едно бебе струва не по-малко от 400 лв на месец...прибави и тежката артилерия от гримчета и кремчета на мамата и мога спокойно да кажа, че на българския мъж с неговите народни заплати му е време да му се прави опело.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama   ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗА БЕЗУМИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ МАМИ ОТ bgmama
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ИМА ЛИ МАМИ В МИЛТЪН КИЙНС
»  АЗИАТЦИ ЛИ СА БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ
»  ЗА ЖАЛКОТО ПОДОБИЕ НА МЪЖЕ – БЪЛГАРСКИТЕ МУЗИКАНТИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: