i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги изворски белопойчева силвина негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Empty
ПисанеЗаглавие: ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА      ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeВто Мар 19, 2013 2:33 pm

Преди няколко дена решихме да отидем с Пиранята на една езотерична сбирка, не за друго, но за да видим един много уважаван от двама ни човек. Освен това отдавна не бях ходила на такова мероприятие и ми беше интересно да видя до къде са стигнали българите по езотеричните въпроси. Знаете, едно е да ти го разкаже някой, друго е да присъстваш на живо и да видиш дори невидимите детайли, тези, на усета.
Какво беше разочарованието ми...Отиваме в един езотеричен център–кукла...свети...чисто, топло , приятно, веганска кухня, здравословни чайове, изобщо всичко на ниво. Чаках с нетърпение да гледам човека заради когото бяхме отишли. Той се появи и залата грейна, защото този човек има много силно обаяние и излъчване.
Първото ми разочарование дойде от посетителите–кандидат–езо–сеирджии. Ей, не спряха да посещават тази тоалетна. Абе като знаеш, че имаш слаб мехур, съобрази се, не се наливай с течности преди такива мероприятия. Не им беше дошло на ум да проявят и едно друго уважение–да си изключат телефоните като започне лекцията. Отвсякъде звъняха телефони и някои дори тихичко си провеждаха разговорите. Друго, което ми направи неприятно впечатление беше това, че доста хора постоянно кашляха. Проявете за Бога отговорност към другите и като сте болни, стойте си в къщи и не си разнасяйте вирусите на ляво и надясно. Или поне си сложете маска. Работих в Корея една година и там дори на едногодишни деца като се разболееха, родителите им слагаха маски, за да ги учат на отговорност към другите. Гледаш малко детенце, с маска на устата и се кланя на възрастните, а очичките му се усмихват...трогателни дечица. Но, къде сме ние? О, ние сме велики българи при това езотерици, ние сме супер! И през цялото време на лекцията се кашляше, пръхтеше, масажираха си калцираните гърбове, звъняха джи ес еми, отваряха се и се затваряха врати и се изпика огромно количество преработено сутрено кафе, чай и други такива. Не видях нито един човек да излъчва духовност, ама ей на! Нито един! Та нима хората, които се теглят от езотериката са започнали да приличат на чиновници от последния ред на най-крайния офис? Дано ме разбирате какво искам да кажа. Вместо с мъдри и търсещи хората истина, залата се беше изпълнила с някакви шушумиги с разхлабени пикочни мехури. Ах как ми се иска да грешах в тези ми думи сега... До където ми стигаше погледа, виждах маломерност, защото големия човек веднага си личи. Кой беше упътил тези хора към тази зала, ами не им беше показал пътя към битака, незнам. Нито един човек облечен като наистина духовен човек, нито едно лице от което прозираше интелигентност...Тъъъъъжно та тъжно. Викам си, ей Айа, за каква държава си мечтаеш и с кого ще я напълниш...охххххх Sad

 Не казвам името на човека заради който бях отишла не за друго, а защото наистина го уважавам. Последвалото обаче наистина ме разочарова до корен. Отидохме заради него, а се оказа, че повече говори една жена, която беше с него. По нейна преценка (както тя отбеляза...брей какво дяволско самочувствие!), тя покани някакъв човек от публиката да празнодумства сумата си време и това празнодумстване отне времето за въпроси и отговори към уж основния лектор на беседата. Освен това, някой й беше казал, че има глас, мине не мине, току ни наказваше с някое мучене, после виене, после излитаха трели на настинал славей, изобщо не ни спести десетина мъчителни песни с  ''медения '' си и крайно превзет глас. Да не говорим колко беше суха, безинтересна и лишена от дар слово. Колко беше изкуствена и превзета и какво силно Его прозираше зад тихото й гласче и блага усмивчица, зад въртенето на малките странно малки миниатюрни очички. Малките очи значат хитрост, неискреност, лукавство и слаб до немощен духовен потенциал. Защото човек може да си говори от сутрин до вечер за езотериката, но да няма потенциал и това е! Просто го няма! Както в случая с тази ГоспожА.
Започна груповата медитация, всички чинно се заеха да изпълняват какво им казваше новата гурувица ака Пи Ар на въпросния човек. На мен от нейния глас ми се доповдига, започнах да нервнича, да се въртя на стола, да треса коляно и да барабаня тихичко с пръсти.  Въпреки всичко се затисках да не стана единствено заради човека заради когото бях отишла. Никой не забеляза и не се подразни от фалша в тази жена.

Защо този човек беше допуснал тази самозванка да води лекции, изобщо да припарва до микрофона, нямам логично обяснение. За мен е ясно, че точно такива хора като нея, които дълбаят с тъпоумна упоритост и малоумно постоянство един ден отварят лекции и прописват книги( поне в България е така), но защо този човек не можеше да я види. И ако ли пък ДА, защо я беше допуснал да пропълзи и да заговори на беседите му...За мен жените не стават за Учители, дайте да си го кажем очи в очи. Нямат тази знам ли, енергия, тази мъдрост...Не ги вземам насериозно, олекват ми някак. Виж, като Дорин Върчу да говорят за Феи и Ангели–ДА, но да ми говорят по сложни теми и да успеят да придадат онази тежест, която мъж може да даде...не могат, наистина не могат.

Не знам за вас, но аз знам едно нещо със сигурност. Че до всяка жена пълзи по една змия и мъжете не бива да допускат жените да им се месят в мъжките работи, защото ще оплетат мъжете в лукавите си мрежи и ще развалят качеството на цялата работа, ето това е.

 В името на Истината,
           от мен към вас,
                             Айа.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА      ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeСря Мар 20, 2013 1:23 pm

Не мога да разбера едно нещо...Как някой отива някъде и изведнъж придобива лечителски способности и започва абсолютно безсрамно да го втълпява на наивниците.Лечителите станаха повече от болните, натам вървят нещата и са май кандидати не за лектори, а за диспансерите.
Анаграмата ѝ сама говори-Забрава за евтиното зло.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
patkan




Rara Avis : 589

  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА      ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeНед Мар 24, 2013 10:37 am

За езотериците и сбирките им-нямам личен опит,но мисля,че по отношение на тези сбирки присъстващите там не трябва да ходят с нагласата,която имат децата,че еди къде си ще видят мече-панда.Повечето там сякаш са отишли за да придобият ей така от нищото решение на личните си проблеми или поне лечителски способности.Други са като българи,попаднали изведнъж в чужбина и нищо не знаещи или чували за съответната страна.Всичко ги шокира и жегва,а като нямаш поне елементарната основа или поне духовна начална подготвеност приличат на проходилки на магистрала.
Затова на такива събирания трябва да има някакъв чек-фейс контрол.Ако имаш овчо лице и излъчваш същата одухотвореност,чар,доброта или издигнатост моментално да те отпращат да пиеш екологичен чай долу в чайната.Други сигурно отиват ей така,защото е модерно и ще имат после повод за словоблудство със себеподобните си.Сигурно има и такива,отишли просто за сеира.Не се знае кой за какво е отишъл там,ама така както го описваш е комай ясно за всички ни.Живи и здрави да са всички,един поне да започне да покълва-доволни ще сме.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА      ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitimeСря Май 29, 2013 8:08 am

patkan написа:

Затова на такива събирания трябва да има някакъв чек-фейс контрол.Ако имаш овчо лице и излъчваш същата одухотвореност,чар,доброта или издигнатост моментално да те отпращат да пиеш екологичен чай долу в чайната.

Изворски наричаше аудиторията – адепти Laughing Човека не може да е толкова глупав, че да не може да чете по лицата на хората що за съдрани адепти са, но за да си кажеше истината, четкаше егото им и те приемаха нещата с ''разбиране''. А тея ''адепти'' имаха наистина дето казваш овчи лица и бяха такова ниво, че едва ли ще разберат истината, за да я прилагат дори и след няколко свои прераждания. Ах, ах, ах, не съм българофоб, защото съм злобна. За мен за да харесваш манталитета на българина, трябва да си доста непроницателен и доста тясно скроен...


Други сигурно отиват ей така,защото е модерно и ще имат после повод за словоблудство със себеподобните си.

Ето това е истината. Познавах една езотеричка, която изпратих от живота си. Тази жена беше толкова неосъзната. Отива вендъж на фризьор и аз й правя компания. Фризьорката, като една нормална низкочестотна простакеса, се опита да се заяде с мен за косата ми. Аз не я вдигнах във въздуха единствено и само, защото на стола беше детето на въпросната езотеричка и не исках да напрегна обстановката, та фризьорката да му клъцне повечко бритончето. Лъвското в мен стисна зъби, заради детето. На другия ден казвам на моята позната, че тази фризьорка е ужасно гаден човек, а моята позната каза като една доволна и самовлюбена простачка, каквато си беше де, каза : ''Да, ама виж как хубаво ми е направила кичурите''...Тази моя бивша позната иска да прави йога курсове, мисли се за земен ангел, а не е достигнала до едно елементарно ниво, за да разбере такива едни ПРОСТИ НЕЩА за човешките отношения. Е такива са всички езотерици... Глупави, егоистични и дълбоко зли
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА      ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: