i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър изворски белопойчева силвина Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Empty
ПисанеЗаглавие: МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ   МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeНед Мар 24, 2013 2:59 pm

Зайчето пита albino : Могат ли зайците да обичат.
Отговор: Разбира се, малцина от тях като че да могат..с една огромнейша уговорка–те могат да обичат, но ИЗБИРАТЕЛНО. Толкова. Това е тавана. Пример: Майка–Зайка albino , която се жертва в името на зайчето си–разбира се! Но тази обич е продиктувана и от още нещо – инстинкта за нейното собствено продължение.
Зайчето пак пита, тоя път с насълзени очетаalbino : Моля, кажете ми, могат ли зайците да обичат истински т.е. БЕЗУСЛОВНО.
Отговор: Не. Истинската Любов, тая – безусловната, се достига единствено, ако си лишен тотално от его. То–Егото има сила да обича само избирателно. А зайците albino за зла участ имат его и то доста силно, нали така. albino bounce albino bounce albino Следователно, не могат да обичат безусловно.
Малко заешки примери:
– Ще те обичам, ако се държиш добре с мен
– Ще те обичам, ако ми покажеш уважение
– Ще те обичам, ако ме хвалиш
– Ще те обичам, ако ми помагаш
– Ще те обичам, ако не си скандален и провокативен
– Ще те обичам, ако не ме превъзхождаш
– Ще те обичам, ако споделяш моето мнение
– Ще те обичам, ако правиш това, което ти казвам
– Ще те обичам, ако имам полза от теб
– Ще те обичам, ако мога да се похваля с теб
– Ще те обичам, ако ме харесваш
– Ще те обичам, ако имаме обща цел
– Ще те обичам, ако си известен, да се фръцкам с теб
– Ще те обичам, ако вкараш гол за отбора ми
– Ще те обичам, ако печелим заедно добре и имаме финанси да отглеждаме зайчетата си
– Ще те обичам, ако си безпроблемен и не ме излагаш
– Ще те обичам, ако си ангорец и имаш опашка–рунтавелка
– Ще те обичам, ако имаш хубава къща на най-слънчевата полянка в гората
– Ще те обичам, ако ме клецкаш майсторски
– Ще те обичам, ако ме тормозиш, биеш и ми изневеряваш ( това за мазохистичните зайци )..........и т.н. и т.н.

Това са малка част от условията, които егото поставя на зайците albino , за да се обичат помежду си и да си раздават щастливи моркови и горски теменужки.

Не сте ли съгласни? Ами сега ако ви кажа, че не ставате за нищо? Имате ли ресурс да изпратите Любов в моята посока? Видяхте ли...толкова можем. ТОоооООЛКОВА МОЖЕМWink Толкова ни позволява Егото. Първо ни мъти главите, после поставя условията и ние играем хорото като скопени зайци. И аз съм от тях, скок подскок...скок подскок...Дружно играем хорцето, скок подскок, скок подскок...на ти тоя морков подвързан с комплимент... скок подскок, скок подскок... вЪрни ми сега и ти един морков с един комплимент, че иначе ше те пусна от хорцето и ше кажа на всички зайци, че си кофти заек..скок подскок....скок подскок..А така, мерси ! И-и-и че готин морков, и-и-и че готин заек, как не съм те видел по-рано..красавец почти! Ииии-хааа-РЪЦ!............ albino albino albino
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ   МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 9:12 am

Благодаря на автора за този прекрасен и практически приложим пост.Същевременно искам четящите го веднага след това да прочетат и темата по-долу "Защо от любовта на влюбените гълъбчета остана само проскубаната перушина".Двете теми взаимно се допълват и ако сте разбрали тази тук веднага ще проумеете и втората.Ако ли пък не-просто пропуснете втората и дебаркирайте на нещо,което ще ви донесе фалшиво успокоение и галене на ушетата ви.
Такава е тя егоистичната любов-винаги иска нещо в замяна,за да се прояви.Нещо повече-тя иска,за да получи.А законите са точно обратните-дай,за да получиш.Но дори и да направим това ако не получим нищо насреща оставаме излъгани,измамени и празни.По-точно Его-то ни реагира така.
А би трябвало да се случва следното-изливате чувствата си като безкраен златен поток върху обекта на чувствата си без дори да си помислиш за нещо насреща.Дори и да няма отклик на отсрещната страна не унивайте-само заради излъчените искрени чувства ще ви се даде стократно повече.Само не трябва да го очаквате съзнателно.
Така че бъдещи мамчета и татковци-внимателно и безпристрастно анализирайте любовната си ситуация и казус-в 99 % от случаите ще сте като питащите зайчета.Ако е така-бягайте от златните окови и покои,защото след немного време от "любофта" ви ще остане само купчина заешки дреп,от който ще можете да си натъпчете малка възглавничка,която да попива изплаканите ви вярвам с чувство сълзи!
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ   МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitimeСъб Апр 06, 2013 3:44 pm

А най ми става жал, като чуя някоя жена да казва, че мъжа ѝ я бие и ревнува, защото я обичал Laughing . Колко трябва да си глупав, за да правиш такива съждения. Точно такъв човек изобщо не може да обича. А пък познавах една жена, която ''обичаше'' мъжа си, който ѝ изневеряваше под носа в другата стая. Да, тя обича да я унижават, но да намесваш тази свята дума в перверзни хомо сбирки, е направо сбъркано и ужасно погрешно. Човешката любоФ-ф-ф-ф ( тук имитирам издишащ балон) е абсурдно животно и НЕ!, зайците не могат да обичат изобщо. albino bounce albino
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ   МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МОГАТ ЛИ ЗАЙЦИТЕ ДА ОБИЧАТ ИСТИНСКИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  КАКВО ОБИЧАТ БЪЛГАРИТЕ
»  ЕДИН ИСТИНСКИ УЧИТЕЛ
»  ХОРАТА, КОИТО ОБИЧАТ ВЛАСТТА
» ЗАЩО ТРЯБВА ДА РАБОТИМ САМО ТОВА, КОЕТО ИСТИНСКИ ОБИЧАМЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: