i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски силвина белопойчева Георги негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест )

Go down 
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Empty
ПисанеЗаглавие: ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест )    ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест ) Icon_minitimeПет Мар 29, 2013 12:52 pm

Преди няколко месеца ми беше на гости една моя позната. От дума на дума, тя ми сподели, че има язва и много я боли. На следващия ден ме заболя стомаха така, както никога до сега. Болката утихваше и се засилваше и не можех да си обясня как може такова нещо, след като притесненията ми в живота бяха драстично намалели, а и храната която ям не би трябвало да ми вреди, защото внимавам много какво слагам в пазарската си чанта. Болките леко позатихнаха след няколко месеца, но преди няколко дена тя пак ми дойде на гости и на следващия ден отново ме заболя стомаха, дори по-силно от преди. Викам си, тя има лоши очи, действа ми...трябва да внимавам кого пускам в къщи и с кого общувам.

Както съм ви споделила, имам Ангелски карти, Пиранята ми ги подари за рожденния ми ден преди няколко години. Та тези карти не спират да ми повтарят, че съм светлинен работник и лечител. Да ви кажа честно, нямам интерес да лекувам хората, поне не в този раздел от живота ми...Но днес, след като изтеглих за пореден път картата с Архангел Рафаел, се замислих. Нали знаете, когато нещо все се повтаря, със сигурност Всемира иска да ти каже нещо. Отворих в гугъл една статия в която са написани специфичните характеристики на потенциалния енергиен лечител. Зачетох се и отговорих с голямо ДА на всички точки. Това отново казвам, че не ме зарадва, защото не искам да се занимавам с лечение, но кой знае...един ден..може би....Във всеки случай съветът от картите ми е да намеря учител, който да ме научи да лекувам, но да бъде човек с любов в сърцето. Казаха ми, че веднага ще усетя истинския от лъжливия. За съжаление до сега не съм срещнала на живо лечител, който да ми хареса, но ако е писано един ден ще го срещна. Ето това са изброените неща, ако ги имате, значи сте роден енергиен лечител. Остава да си намерите наистина учител с добро сърце...Това ще се окаже най–трудната част от задачата Smile

Черти на енергийния Лечител :

Ако сте силно чувствителни към енергиите около вас. Вашата енергия може да причинява електрическите крушки често да изгарят или да предизвика улично осветление да трепти. – Имам ги редовно тези неща, дори веднъж бях си забравила джиес–ема и той беше звънял на джиес–ема на майка ми, докато нейния телефон не беше паднал от вибрациите от бюрото. Точно в този момент се карахме с майка ми и бяхме на километри от телефоните...бяхме ги забравили и двете.

Ако сте емпат и лесно можете да усетите емоциите на другите.

Ако сте чули за себе си от други хора и то най-вече от непознати, че сте индиго.

Ако някои хора изпитват мигновенна неприязън към вас, тъй като те отхвърлят на подсъзнателно ниво лечебната ви енергия.– тук може би идва обяснението, защо толкова хора като ме видят кръстват ръце и казват, че имам много силна енергия. Знам ли, разсъждавам...

Ако попадайки на дадено място веднага можете да усетите настроението, което се е запазило във въздуха дори и след години. Аз веднага разбирам като вляза някъде дали стопаните на дома са щастливи. Едно, две и готово. И обикновено това което усещам е тъга и празнота. Почти не съм влизала в щастлив дом. Хората са наистина нещастни...може би за това са и лоши.


Ако децата и животните се привличат от вас. – Значи, наистина съм се чудела как е възможно куче тръгва след мен и няколко часа върви с мен...И това не е еднократен случай. Птиците също веднага ми се доверяват, дори имаше няколко червеношийки в Англия, които идваха почти до ръцете ми. Както и децата, обръщат се след мен и ме гледат продължително. Доста деца са искали да ме прегърнат и целунат, дори когато ме виждат за първи път, а пък да си призная честно, не съм голям фен на малките деца. Съжалявам, честна съм поне. Много малко деца са успели наистина да ме докоснат.

Ами това е, ако намерите себе си в гореописаните неща и имате желание да се научите да лекувате енергийно другите, това ви е като отправна точка. Само си намерете учител с любящо сърце, че иначе на нищо истинско няма да ви научи. Разни там лекторки на семинари, дето приличат на вещици, с оскубани прескубани вежди, синьо-черни коси и черни дрехи...внимавайте. Ледът е доста тънък под краката на езотериците Smile Успех!

Върнете се в началото Go down
 
ЕНЕРГИЕН ЛЕЧИТЕЛ ЛИ СТЕ–( тест )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  КОЙ ? ЕНЕРГИЕН ВАМПИР ? АЗ ?...
»  ТЕСТ ЗА КОМБИНАЦИЯ С ЦВЕТЯТА НА Д–Р БАХ
»  ТЕСТ ЗА МЪЖЕ::: ( ИМА ЛИ ТЯ УМ В ГЛАВАТА)
» КАК ДА ОТКРИЕМ НАШАТА ИСТИНСКА ЦЕЛ В ЖИВОТА ( ТЕСТ)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: