i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева изворски негър силвина Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  СИНХРОНИЧНОСТ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 7:40 am

От дълги години получавам знаци ( синхроничност ). По много и на често. Слушах ги, защото им вярвах. Някои от тях ме отведоха до задънена улица. Разочаровах се и то как !!! Хвърлих любимата си книга '' Алхимикът '' , която обичах от цялото си сърце. Дори намерих хора, които познаваха лично Паулу Коелю, за да ми кажат, че е гадняр и егоист. За кратко време привидно се успокоих : '' Ето, знаци, глупости, врели некипели ! Наивница ! Държеше се за тях като удавник за сламка ! Няма да се поддавам на заблуди повече ! Стъпвам здраво на земята  ! ''
Опитвах се постоянно да намирам доказателства за това, че те са заблуда. Някой дори ми каза, че дяволът също праща знаци. И на това повярвах. Друг ми каза, че чел статия в която пишело да не вярваме на знаците, защото са капан. После се замислих за хората, които ми казваха тези неща. Хора, живеещи в постоянен страх, затънали в дребни житейски проблеми...
Мисълта за знаците все ме човъркаше и не ми даваше мира, защото усещах, че има нещо което ми се изплъзва. Че гледам през изкривено и прашно стъкло и виждам само малки парчета от целия пъзел. Усещах, че има нещо по-дълбоко  от това да получиш знак, който да те заведе до късмета и човешката ти ограничена представа за щастие...

След като почистих стъклото и погледнах през него с едни други, по-разбиращи очи, отговорът ДОЙДЕ  Like a Star @ heaven  Idea

И така, слушайте хора за знаците...кратко...точно...и ясно казано  Idea

'' Законът за синхроничността е подарък от Духовният свят, за тези, които търсят знаците по пътя си, за да ни припомнят пътя на нашата Душа.''

Не бива да имаме ОЧАКВАНИЯ. Просто трябва да ги следваме, защото поради някакви причини, които са важни за нашата душа, трябва да минем по този път.

А Дийпак Чопра ни казва:

'' Когато се научите да живеете на това Духовно ниво, където се оркестрира синхроничността, ще можете да осъществите спонтанно всяко ваше желание. Ще можете да творите чудеса. ''

P.S. Пътниче, ти, който прекосяваш през този Форум...може би би искал да прочетеш и за последните ми разкрития за ЗНАЦИТЕ по ПЪТЯ НИ...
Тогава прочети ТОВА..Търсих отговора доста години и го намерих! Дано ти помогне! https://broadmind.catsboard.com/t271-topic I love you flower sunny 



Последната промяна е направена от Aia¸.•*✿ на Съб Сеп 21, 2013 9:33 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeВто Апр 03, 2012 8:05 am

Хората, които получават синхроничност и знаци, са по близо до Истината. Ако получаваш толкова много знаци, Аia, значи имаш силна вяра, което е голяма благодат! Радвай се и благодари, че си от тези с по–стара душа. Приближаваш се до целта Wink
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПет Апр 06, 2012 7:39 am

аз не съм Заратустра написа:
Хората, които получават синхроничност и знаци, са по близо до Истината. Ако получаваш толкова много знаци, Аia, значи имаш силна вяра, което е голяма благодат! Радвай се и благодари, че си от тези с по–стара душа. Приближаваш се до целта Wink

Благодаря ти Very Happy Получаването на знаци и синхроничност ми дават сили да продължавам. Знам, че Небесния Татко ми говори чрез тях и винаги се вслушвам. А на няколко пъти имах много странно преживяване. Буквално бомбардиране със знаци един след друг и някакво странно усещане за особено присъствие около мен. Все едно се намирах в някакво друго ниво на съществуване. Усещане, че съм на същата земя, но не точно на същата. След такова присъствие, винаги ставаха много интересни обрати и развръзки в живота ми. Чувството е НЕВЕРОЯТНО !!! Все едно си в приказките Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПон Май 07, 2012 9:56 am

Aia написа:
аз не съм Заратустра написа:
Хората, които получават синхроничност и знаци, са по близо до Истината. Ако получаваш толкова много знаци, Аia, значи имаш силна вяра, което е голяма благодат! Радвай се и благодари, че си от тези с по–стара душа. Приближаваш се до целта Wink

Благодаря ти Very Happy Получаването на знаци и синхроничност ми дават сили да продължавам. Знам, че Небесния Татко ми говори чрез тях и винаги се вслушвам. А на няколко пъти имах много странно преживяване. Буквално бомбардиране със знаци един след друг и някакво странно усещане за особено присъствие около мен. Все едно се намирах в някакво друго ниво на съществуване. Усещане, че съм на същата земя, но не точно на същата. След такова присъствие, винаги ставаха много интересни обрати и развръзки в живота ми. Чувството е НЕВЕРОЯТНО !!! Все едно си в приказките Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Aia, предполагам че това, за което споменаваш е активирането на пинеалната жлеза. Тя е връзката ни с духовния свят. Вероятно имаш способност несъзнателно да я активираш. А молиш ли се за това или става спонтанно. Ще се радвам да споделиш още по този въпрос, защото много ме интересува I love you
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeВто Май 08, 2012 6:25 am

icy blue butterfly написа:
Aia написа:
аз не съм Заратустра написа:
Хората, които получават синхроничност и знаци, са по близо до Истината. Ако получаваш толкова много знаци, Аia, значи имаш силна вяра, което е голяма благодат! Радвай се и благодари, че си от тези с по–стара душа. Приближаваш се до целта Wink

Благодаря ти Very Happy Получаването на знаци и синхроничност ми дават сили да продължавам. Знам, че Небесния Татко ми говори чрез тях и винаги се вслушвам. А на няколко пъти имах много странно преживяване. Буквално бомбардиране със знаци един след друг и някакво странно усещане за особено присъствие около мен. Все едно се намирах в някакво друго ниво на съществуване. Усещане, че съм на същата земя, но не точно на същата. След такова присъствие, винаги ставаха много интересни обрати и развръзки в живота ми. Чувството е НЕВЕРОЯТНО !!! Все едно си в приказките Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Aia, предполагам че това, за което споменаваш е активирането на пинеалната жлеза. Тя е връзката ни с духовния свят. Вероятно имаш способност несъзнателно да я активираш. А молиш ли се за това или става спонтанно. Ще се радвам да споделиш още по този въпрос, защото много ме интересува I love you

Когато имам силно желание или мечта и съм да кажем обезверена, тогава получавам знаци и онова особено усещане, че съм като в приказка. Знаците и усещането идват буквално мигът, в който се отчая съвсем и погледна към небето. Вероятно тогава се помолвам на някакво подсъзнателно ниво, не знам. Другия случай, когато получавам знаци и синхроничност е когато съм се устремила към моето желание или мечта. Преди си мислех, че знаците непременно ми казват, че нещата ще се сбъднат. Сега знам, че по–същественото в случая е, че душата ми има нужда от това преживяване, за да се обогати и да научи нещо важно, което ще ѝ помогне да израстне. А защо не и да се сбъдне това, което искам...Приеми от мен един съвет. Имаш ли знаци или синхроничност или и двете заедно, ДАВАЙ НАПРЕД БЕЗ ДА СЕ СЪМНЯВАШ. Това е верният път Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeВто Май 15, 2012 1:44 pm

Aia написа:


Когато имам силно желание или мечта и съм да кажем обезверена, тогава получавам знаци и онова особено усещане, че съм като в приказка. Знаците и усещането идват буквално мигът, в който се отчая съвсем и погледна към небето. Вероятно тогава се помолвам на някакво подсъзнателно ниво, не знам. Другия случай, когато получавам знаци и синхроничност е когато съм се устремила към моето желание или мечта. Преди си мислех, че знаците непременно ми казват, че нещата ще се сбъднат. Сега знам, че по–същественото в случая е, че душата ми има нужда от това преживяване, за да се обогати и да научи нещо важно, което ще ѝ помогне да израстне. А защо не и да се сбъдне това, което искам...Приеми от мен един съвет. Имаш ли знаци или синхроничност или и двете заедно, ДАВАЙ НАПРЕД БЕЗ ДА СЕ СЪМНЯВАШ. Това е верният път Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Имах един случай в живота си, когато получавах много силни знаци и синхроничност за нещо, което много исках. Оказа се, че нищо не стана така както исках, въпреки че знаците ме засипваха. Същата нощ сънувах човекът, който беше причината, за да не ми се сбъдне желанието, че стои пред голям съд и каза нещо от сорта '' Исках да спася доброто ѝ сърце ''. Сега разбирам, че това наистина беше така. Но още не съм намерила отговор, защо трябваше да имам всички тези знаци, за да ме заведат на място, което очевидно не беше за мен. Какво ли е това...Може ли някой да ми каже ?
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeЧет Май 17, 2012 8:09 am

icy blue butterfly написа:
Aia написа:


Когато имам силно желание или мечта и съм да кажем обезверена, тогава получавам знаци и онова особено усещане, че съм като в приказка. Знаците и усещането идват буквално мигът, в който се отчая съвсем и погледна към небето. Вероятно тогава се помолвам на някакво подсъзнателно ниво, не знам. Другия случай, когато получавам знаци и синхроничност е когато съм се устремила към моето желание или мечта. Преди си мислех, че знаците непременно ми казват, че нещата ще се сбъднат. Сега знам, че по–същественото в случая е, че душата ми има нужда от това преживяване, за да се обогати и да научи нещо важно, което ще ѝ помогне да израстне. А защо не и да се сбъдне това, което искам...Приеми от мен един съвет. Имаш ли знаци или синхроничност или и двете заедно, ДАВАЙ НАПРЕД БЕЗ ДА СЕ СЪМНЯВАШ. Това е верният път Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Имах един случай в живота си, когато получавах много силни знаци и синхроничност за нещо, което много исках. Оказа се, че нищо не стана така както исках, въпреки че знаците ме засипваха. Същата нощ сънувах човекът, който беше причината, за да не ми се сбъдне желанието, че стои пред голям съд и каза нещо от сорта '' Исках да спася доброто ѝ сърце ''. Сега разбирам, че това наистина беше така. Но още не съм намерила отговор, защо трябваше да имам всички тези знаци, за да ме заведат на място, което очевидно не беше за мен. Какво ли е това...Може ли някой да ми каже ?

Благодаря ти за откровеността I love you Скъпа, та ти сама си отговори на въпроса Smile Трябвало е да слушаш знаците, да '' изгубиш '' от човешка гледна точка, за да си дадеш точен отговор за нещата, които искаш от сърце, защото много често ние не можем да разграничим нещата, които иска ума ни и които иска сърцето ни. В случая ти си разбрала, че това не го е искало сърцето ти, ИНАЧЕ ЩЕШЕ ДА СТИГНЕШ ДОКРАЙ Smile
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeПон Май 28, 2012 9:16 am

Възможно ли е да съм била на кръстопът в живота си относно ценностната ми система и тези знаци да са искали да ме отведат до мястото, където наистина да си дам отговор кое е ценното в живота ? Тоест, моята свобода........Защото ако всичко беше станало както исках тогава, щях да заплатя със свободата си.
Върнете се в началото Go down
iAvAi

iAvAi


Rara Avis : 8

 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitimeЧет Май 31, 2012 10:41 am

Aia написа:

'' Когато се научите да живеете на това Духовно ниво, където се оркестрира синхроничността, ще можете да осъществите спонтанно всяко ваше желание. Ще можете да творите чудеса. ''






На това духовно ниво се изкачват единствено хората, които имат вяра , надежда, любов и мечти.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 СИНХРОНИЧНОСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СИНХРОНИЧНОСТ    СИНХРОНИЧНОСТ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СИНХРОНИЧНОСТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: