i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги негър силвина изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Empty
ПисанеЗаглавие: АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...    АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 10:08 am

АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ,

или

АКО ИМАТЕ В ПОВЕЧКО ОТ ЛЕЧЕБНАТА ЕНЕРГИЯ, ДА ИЗПРАТИТЕ НА ЕДНО БОЛНО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО,

или...

АКО ЗАЩИТАВАТЕ ДИСЕРТАЦИЯ ЗА ШИЗОФРЕНИЯТА И ПАГУБНОТО Й ВЛИЯНИЕ ВЪРХУ ЧОВЕШКАТА ДУША...


АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ ОТ ЧЕРНА МАГИЯ И КРИВИ – ПАКОСТЛИВИ ДУХОВЕ,

или

ИМАТЕ ПРИРОДЕН НЕДОСТИГ НА АДРЕНАЛИН...

АБЕ АКО СТЕ ПРОСТО ЕДИН ТЪРСАЧ НА СИЛНИ УСЕЩАНИЯ...

ЗАЩО ДА СКАЧАТЕ ОТ АСПАРУХОВИЯ МОСТ? ПУСНЕТЕ СИ ТОЯ ЗАРЕЖДАЩ КЛИП С ШЮДЬОВРИТЕ НА ТАЯ НЕЖНА И НАРАНЕНА ДУША–СДИСЛАВ БЕКСИНСКИ И СА НАСЛАДЙЕТИ УААААААА Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



МУЗИКАТА НА TOOL СЪЩО ЩЕ ВИ ОБГЪРНЕ С МАЙЧИНА ТОПЛОТА, ЗА ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЕКСТРА ТРАНС И ПРЕМИНАВАНЕ ПРЕЗ ЧЕРНИТЕ ДУПКИ И ПОКОРЯВАНЕ НА ТЪМНАТА МАТЕРИЯ ОТ КОЯТО НЯМА ИЗЛИЗАНЕ...



А ПЪК КОКА КОЛА ВИ ПРИВЕТСТВА cheers С ЛЮБОФ-ф-ф-ф Twisted Evil : '' ПИЙТИ МЪ-ъ, УОЩИ МАЛКУ ВИ УСТАВА, ЧИ КОКА КОЛА НИ ПРУЩАВА!''

Брей, това ''творчество'' и мен взе да ме сбъгва Laughing Laughing Laughing

П.П. С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ПАТКАН, ЧЕ МИ НАПРАВИ ДЕНЯ! Laughing
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...    АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 8:26 am

Лимоне, съжалявам, че нарушавам хармонията на 1111-тото мнение, но няма начин, трябва да минем напредSmile Като гледам тея творби, освен тръпките дето ме побиха, се сетих за кой ли път за една мъдрост-в каквото се съсредоточаваш, него привличаш. Ако някой е чел биографията на Бексински, ще разбере, защо след като е изобразявал такива творби, са му се случили безбройните нещастия, а именно...след като жена му умира, една година след това сина му се самоубива. А един ден, с маса прободни рани в тялото, в апартамента му във Варшава, е намерен убит и самия Бексински. Лека му пръст на човека, дано поне след това е започнал да рисува едни други, по-красиви картини. Мрачното творчество е създадено от матрицата с цел да намалява броя на човечеството. Дано все повече хора започнат да разбират тая очевидна истина.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...    АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 6:58 pm

Айче благодаря ти за този колаж.А вие хора благодарете на Айа,защото ви е пощадила и е представила по-нормалните му "творби".Щото има и едни други,направо ужасяващи.Та поразровете се из нет-а,има доста материали за тази наистина нежна като на сърна душа,превъплътена в Здислав Бексински.
Ето това се получава приживе продавайки душата си на Дявола.Всъщност в лице Бексински не е Мамона,както очаквах.Има нещо подигравателно и лигаво в изражението му,сякаш с бисерите си се е подигравал на хората.И как ли не,нали всички ще го хвалят,макар да виждат,че картините му стават единствено за тапети в тоалетните на преизподнята.Освен това лицето му е педофилско,излъчва същото като това на Артър Кларк.
Сигурно се чудите аз откъде знам за него?Ами нищо особено,едни приятели ЕЗОТЕРИЦИ страшно го харесват,та ми го препоръчаха.ЕЗОТЕРИЦИ,какво да ги правиш.Живи и здрави да са!
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...    АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeСря Апр 17, 2013 10:11 am

patkan написа:
Айче благодаря ти за този колаж.А вие хора благодарете на Айа,защото ви е пощадила и е представила по-нормалните му "творби".Щото има и едни други,направо ужасяващи.Та поразровете се из нет-а,има доста материали за тази наистина нежна като на сърна душа,превъплътена в Здислав Бексински!

Ами да, за да пусне човек снимки, трябва да си ги сложи в папка и да си ги гледа редовно. Никак не ми се ще да плаша хората, които ми гледат страницата с подобни изчадия. Стигат ми изцепките за тоалетните, обувките и поруганите феи от болните педофилски мозъци. Хора, нямате си представа, но светът наистина е пълен с педофили. Може да се виждате с тях всеки ден, да си пиете кафето и така и да не разберете. Моят кръсник, да кажем, е такъв. Както и няколко роднини. Чувала съм интересни разкази на малки деца. Това по повод, Плъхче, че Бексински ти прилича на педофил. Въобще не бих се учудила и ДА! наистина прилича.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...    АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitimeВто Апр 30, 2013 12:40 pm

patkan написа:

Сигурно се чудите аз откъде знам за него?Ами нищо особено,едни приятели ЕЗОТЕРИЦИ страшно го харесват,та ми го препоръчаха.ЕЗОТЕРИЦИ,какво да ги правиш.Живи и здрави да са!

Лакшми Вселенски! срам! Suspect scratch Гледай сега братле, за да се наричаш или да наречеш някого езотерик, или йога, или каквото и да е там определение или самоопределение, трябва да изповядваш безкористно идеите на това учение. Това, че някой чете езотерика и си се въобразява, че е хванал юникорна за рОга, не значи, че заслужава да се нарича или да го наричат ЕЗОТЕРИК. Виж, езо–любител, може. Тея твои познати май са любители на седмото небе, дето му викат – Аработ, там, дето властва ангела на самотата и сълзите –Касиел..Или дето ми разказа по скайпа за оня безумен йога...Ти май си се нагледал на по-драстични откачалки от мене.. що не споменеш на аудиторията случая с тоя йога, да ни прималее групово... Баси болните мозъци! Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...    АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
АКО СТРАДАТЕ ОТ КОНСТИПАЦИЯ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: