i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина белопойчева негър Георги изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Empty
ПисанеЗаглавие: ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА    ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeВто Апр 16, 2013 8:34 am

Вчера една позната ми се оплаква, че децата й изобщо с нищо не й помагат. Пушат й от цигарите, гледа им детето, плаща им тока..Всичките й познати и роднини споделят същия проблем. Гледаш ги цял живот, лишаваш се, жертваш се, абе не си живял дет се вика като света заради тея деца и накрая не мож ги отделиш от цицката ти и до старини ше има все какво да те смучат. Взимат, взимат, но ако трябва да дадат, изведнъж виждаш пушилка от подметките им.
Защо се получава така, че съвременната младеж не става за нищо, освен да консумира и да таралянка ай–падове, ай-подове и лаптопи. Основният виновник, Дами и Господа е нашата всеизвестна Матрица. С постоянното си бълване на все нови и нови дрънкулки, тя превърна децата в едни абсолютни невротици, които не знаят от коя страна да хванат мотиката и непрекъснато се състезават кой има най-новите писъци от пазара. Лично аз лятото наблюдавах едни жални опити на една компания момчетии с BMV–та, да се чешат по главите като глупаците на Доньо Донев около една мотика. Накрая Пиранята им каза просто да си седнат и да си почиват, като сам ошмули цялата градина за отрицателно време. Обаче Пиранята е расъл в едни други времена, които все още правеха от мъжете хора, годни да намерят изход и в най-трудните положения.
Съвременните деца са лигльовци, това е. Лигави са и са страшно егоистични. Държа да отбележа, че те са най-невинни за това от всички нас, защото те са просто продукт на Матрицата. Ние в случая сме много по-виновни, защото не се справяме с нея, ами й правим непрекъснати реверанси и си затваряме очите като щрауси в пустинята. За съжаление вредата вече е на лице и трябва да търсим начини за спасение. Децата са се превърнали в едни зомбита и ако някой родител си мисли, че ще му се размине, явно е невероятен оптимист. Дори и да си скъсате задниците да възпитавате детето си в морални ценности, влиянието на телевизията, музиката, училището, кината, цигарите, другите цигари, алкохола, модата...всички тези неща са далеч по силно въздействащи, отколкото двама, а в доста случаи и един родител.
По света вече започна борба срещу матрицата. Да кажем Чарли Вийч, който е направил до сега 524 видео клипа, с които я разобличава и се бори смело с нея. И забележете, той се бори глобално. Не само за проблемите в Англия, ами и по света. Ако го викна тука при нас, ше дойде и ще се бори и за нас. Ние българите сме маломерни, мислим само за проблемите в България , че дори и с тях не ни стиска да се справим. Та този Чарли Вийч до сега са го арестували сигурно сто пъти, но той знае много добре законите и винаги се измъква жив и здрав. Полицията в Англия толкова се страхува от него, че на кралската сватба го прибраха на топло, само и само да не направи бели на младоженците. Ние тука българите само си пишем блогчета срещу матрицата. Е кво да правим, такива сме си. А пък ако излезе някой като Левски, ше го предадем незабавно и всеотдайно. Има и още няколко човека като Чарли, но го давам него за пример, защото той е най-ревностен и смел борец срещу хората-машини.
Ние като българи вървим яко на опашката и за това при нас промените идват с голямо закъснение. При нас Матрицата ше започне да се пропуква след около трийсет години. Ако до тогава оцелеем като народ, де. Защо вървим на опашката, ето един прост пример. Ако обърнете внимание на американските филми от осемдесетте, всеки актьор е навирил цигара. Сега тая масовост изобщо я няма. Ако гледате убийствено плиткоумните български сериали от сорта на ''Стъклен дом '' и другите подобни такива низкочестотни и зле изиграни бг филмЕта, всеки фърфела е захапал по една цигара и се въобразява на мъж. Доста години ни делят от по-напредналите държави, тъй че промяната при нас не чука на вратата както при тях. За това приемете от мен няколко съвета, за да се съхраните максимално от децата – лигави егоистчета.
Като първо и основно нещо, започнете да се храните здравословно, спрете цигарите, кафетата, месищата и алкохола, за да сте здрави и на старини, защото ви уверявам, че никой няма да ви се притече от тях на помощ.
Второ. В никакъв случай не живейте заедно с децата си, ше ви видят сметката и вечно ще ходите с обърнати джобове.
Като трето. Да не сте посмели да се жертвате до степен, да им дадете жилището си. Дойде ли снахата или зетя, спукана ви е работата! Децата винаги ще предпочетат своята половинка с която се въргалят в леглото на поза 69. Просто така е устроен малкия човек, а за съжаление малки хора колко щеш.
Гледайте да имате поне 5000 лева в банковата сметка и недейте да харчите от тях, освен ако спешно не ви се наложи за нещо наистина важно.
Абе с две думи, стягайте се, да сте здрави и паралийски възрастни, че иначе старческите домове не са най-доброто място, особенно в Булгаристан. Тука тепърва ше се изливат яки пари само в козметичната хирургия и селища за богатите малоумници около София.

Това е за днес и мерси за вниманието.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА    ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 8:41 pm

Всяко следващо поколение е по-скапано от предхождащото го.И нашето на времето не беше щастливото изключение от това правило.Причината?Родителите са продукт на Матрицата,техните деца няма как да бъдат нещо по-различно.Налице е преекспониране на невежеството и мракобесието,та чак до днешните му вече почти уродливи размери и форми.Винаги съм се чудел какво чак толкова говорят по тия телефони,та чак и сервитьорките вече сервират с тенекия на ухото,за шофьорите да не говорим.Оня ден една метреса почти се блъсна в мен,водейки много важен и глобалнополезен разговор.Със сигурност повече от половината разговори по мобилната мрежа са абсолютно безсмислени и за тях са инвестирани огромни средства само и само да може bg mam-чето да обясни на детенцето си къде е точно пижамката му.Не ме разбирайте погрешно,аз също имам телефон,но го ползвам рядко и само когато имам нужда от него.През останалото време е изключен,ако чак толкова някой е заритал за мен знае къде живея-не съм върнал никого досега.И без това все ме търсят ако им трябва нещо,малцина са тези дошли ей така просто да ме видят.
Но и родителите си имат вина-те горките често не разбрали нищо от живота не искат същото да сполети и дечицата им,затова снемат от тях всякакви отговорности,чувал съм кандърми ако щете вярвайте само за да се пренесат няколко дървета.
Тя баба М. обича точно такива гъзоръки отрочета,които една клечка за зъби не могат да си подострят.Такива пластелинчета са най-лесни за моделиране и съпротивата им е сведена до минимум.Тя не обича знаещи и можещи и хора с позиция.Пиранята с развъртяната мотика е бил истинско страшилище за нея.
Искрено се радвам само за едно тяхно качество-не ги е страх.Но това не е смелостта на примерно отстоявана позиция или убеждение или решителност да се направи нещо.Тях не ги е страх просто защото няма какво да губят.Липсата на страх не е смелост,това може да означава и сериозни проблеми.Това е непукизъм.Ако ще има революция то явно е,че те ще я направят.Аз лично няма какво да губя също и бих ги подкрепил.Но ние не можем да генерираме революцията,това е почти сигурно.
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА    ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 8:18 am

patkan написа:
[color=green
Искрено се радвам само за едно тяхно качество-не ги е страх[/color]

Напротив, Паткане, много ги е страх, но са се предали на Матрицата, та това равнодушие те кара да си мислиш, че не ги е страх. Опитвал ли си да се здрависваш с младеж? Доста силно ръкостискат напоследък. Агресията винаги е страх. Страх ги е, за това пушат. Страх ги е, за това пият. Страх ги е, за това искат да имат всички тея дрънкулки, защото им е втълпено, че без тях нямат стойност. Страх ги е, за това търчат по университети, защото им е втълпено, че ще умрат от глад до кофите за боклук, ако нямат висше образование. Страх ги е, за това говорят толкова по телефоните...за да заглушат тоя страх.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА    ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeСъб Май 04, 2013 4:42 pm

pira(N)ha написа:
Страх ги е, за това търчат по университети, защото им е втълпено, че ще умрат от глад до кофите за боклук, ако нямат висше образование.

За мен истината са самородните таланти, тези, които не са завършили никакви университети. Тези, които са ИЗБРАНИ от Бог. Новаторите тип Пач Адамс. Не вярвам много много на разни лигави деца родени в семейства, които имат възможности да ги пратят къде ли не. От тези колежанчета нищо истинско не излиза. Само позите са им в повече, като в онзи тъп претъп американски сериал '' Клюкарката ''. Залагам на децата, които четат нощем под юрганите с цялата любознателност стаена в сърцата им. Виж, на тях наистина имам доверие, че ще станат истински специалисти в областта си един ден. И ще останат скромни и добри...Има изключения, но ние не говорим за тях.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА    ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 10:44 pm

Неслучайно в световен мащаб се надига мощна вълна изразена в прекалено голяма уж грижа за децата и наказание за "безотговорните" родители оставили детето си само примерно за няколко часа.Мен родителите са ме оставяли сам с брат ми за доста по-дълго време,това ме научи на самостоятелност и отговорност,каквато днес маняците на i-pod и прочее подове,падове и прагове нямат и няма как да придобият.Но мисълта ми беше за фалшивата заинтересованост за децата.Лигавите bg mami сигурно подпикват от кеф,че за рожбите им са така глобално загрижени,обаче ни най-малко не си дават сметка,че по този начин превръщат децата им в послушни и безропотни роби,неспособни на нищо.Така се възпитава модел на поведение при който всичко трябва да е поднесено на тепсия,а то само да си разцъква геймчета на тенекията.
Слушам оня ден откъм блоковете диалог от сорта:
-Мамче хайде прибирай се,татенце иска много да те види.
-Ама мамо,сега не мога,след малко.
-Добре маме,ама след малко се прибирай!
............................
-Айде бе маме,прибирай се,татко ти иска да ти каже нещо.
-Маме,сега не искам,играя си с Деничка.
.............................
-Маме много те моля,прибирай се вече,купила съм ти нещо!!!
-Какво е то?
-Прибери се и ще ти го дам.
-Ама мамо спусни ми го с конец през терасата или ми го донеси.....
....................................
Слушах,слушах,па си викам що не съм на мястото на това лигаво bg mamche,та да сляза долу и да му обърша два шамара на това също толкова лигаво хлапе,ама там,пред всички,па да ме санкционират после,ако ще и в издевателство да ме обвинят.Казано е,че който обича детето не жали пръчката.Може от днешната позиция,времена и нрави да ни се струва жестоко и сурово,но едно време с пръчка са ставали хора,а сега са плужеци,дето една кофа боклук не могат да изхвърлят.
Ако бяха толкова загрижени за децата нямаше да слагат отровите в бебешките храни и да ги натоварват без време с ненужни ваксини,които само убиват естествения имунитет на изграждащото се тяло и така го обричат цял живот на спринцовки.
Така че когато някой друг освен вас се загрижи за детето ви да знаете,че само се стреми от още по-рано да му сложи стремената и прангите.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА    ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitimeЧет Юли 11, 2013 9:15 pm

Внимателно наблюдавайте на какво играят децата.Те играят винаги на бъдеще!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА    ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЛИГАВИ И ЕГОИСТИЧНИ ДЕЦА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: