i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър Георги белопойчева силвина изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Empty
ПисанеЗаглавие: КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆   КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 3:14 pm

Идеята да построиш приказна горска къща за цялото си семейство, където децата ти да са щастливи и здрави, да си пиеш чая и да гледаш изгрева и залеза, да си сред природата и да храниш катеричките на прозореца ти и то тази къща да ти струва само 3 000 паунда ( 4 700 $) изглежда като пълен абсурд, но Саймън Дейл доказва, че това е напълно възможно! След като гледа филма за хобитите, той се инспирира да построи дом подобен на техните и да превърне живота на семейството си в една неспираща приказка. Е това е добър баща!
Всичко е съобразено и нищо не липсва. Ето за такава къща си мечтая! Това е обстановката, в която моята фейска природа ще ликува и ще бъде благодарна за всеки миг! cheers Няма невъзможни неща... Стига човек да си ги пожелае НАИСТИНА ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ. Това е условието. Ето ви линка, вижте сами с очите си тази къща... вижте румените бузки и щастливи очета на децата...Това иска, за това копнее човешката душа. Близо до природата и на една педя разстояние от приказките. Вижте и коментарите за къщата по-надолу. Хората жадуват за такава къща. Аз лично изпитах някакъв невероятен копнеж... Все едно някога съм живяла в такова място, все едно чух глас, който ме зове да се върна...Каквото и да е, аз ще живея в такава къща, защото така ми казаха звездите Very Happy Панел или това. Големия бетонен град или връщане назад към природата. Рай или Ад...Вселената само чака кое от двете да изберем. Зависи единствено от нас. Убеждението, че нямаме избор са само извинения за страхливите...

Ето го линка :

http://gaia-health.com/gaia-blog/2011-12-21/man-builds-fairy-tale-home-for-his-family-for-only-3000/
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆   КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeПет Май 24, 2013 11:59 am

Идеята е страхотна,пожелавам ти такава къщурка,ако мога и аз да помагам-викай,не щади ме.Аз на двора имам място отпред,ако някой ден ме осени подобна идея ще си направя поне една стаичка такава или пък ще е нещо умален модел,само за украса.
Прави ли ви впечатление щастливото изражение,добротата,смирението и възвишеността на семейството на снимката?Сигурно малцина ще го забележат.Но то казва всичко,точно такива хора и като Айа заслужават подобно нещо.А ако и децата им се запазят от Матрицата-щастието и идилията ще са пълни.
Само хора с душа могат да пожелаят и оценят подобен горски бисер.Останалите сакат панелка у софето.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆   КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitimeПет Май 24, 2013 12:54 pm

patkan написа:
Идеята е страхотна,пожелавам ти такава къщурка,ако мога и аз да помагам-викай,не щади ме.Аз на двора имам място отпред,ако някой ден ме осени подобна идея ще си направя поне една стаичка такава или пък ще е нещо умален модел,само за украса.
Прави ли ви впечатление щастливото изражение,добротата,смирението и възвишеността на семейството на снимката?Сигурно малцина ще го забележат.Но то казва всичко,точно такива хора и като Айа заслужават подобно нещо.А ако и децата им се запазят от Матрицата-щастието и идилията ще са пълни.
Само хора с душа могат да пожелаят и оценят подобен горски бисер.Останалите сакат панелка у софето.

Така е, изражението на лицата на това семейство е много готино. Светли, чисти хора. Е сега да застане някой мангал до тях, па да сравним пак снимката Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆   КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КЪЩАТА НА МОИТЕ МЕЧТИ...☆...☆...☆
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: