i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги негър силвина белопойчева изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Empty
ПисанеЗаглавие: НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!    НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeНед Май 12, 2013 10:32 am

Предупреждение!
Ако искате да четете нещо леко, весело и забавно, бързо излезте от тази тема!


Човечеството е болно от една много тежка болест. Тя се нарича Липса на Състрадание.
Когато написах темата ми за конете и я пуснах в два езотерични сайта, в първия я изтриха, а във втория не намериха да кажат една дума. Въпреки че когато един от модераторите проявяваше загриженост за тюлените, аз го подкрепих и дори започнах да кликвам заради него в един чуждестранен сайт за опазване на тюлените. В този сайт имаше опция в която можеш да кликваш за различни неща, които те вълнуват и така от тези БЕЗПЛАТНИ кликвания на бутона, се генерираха пари за съответната област. Когато казах на този модератор, че може да се логне и да си кликва колкото му душа иска за тюлените и по този начин да помага, той не пожела да се логне в този сайт. Толкова му било истинско и състраданието. За целия си живот, срещнах само няколко човека, които притежаваха този уникален дар – Състраданието. Тук изобщо не говоря за състрадание към собствените си деца или семейство. Защото няма никаква добродетел да си съпричастен към болката на своите, това си е чисто его. Състрадавайки децата си, ти всъщност състрадаваш себе си. Това е трудно за разбиране и още повече за признаване...
Та така, в сайта на Беинса Дуно, където повечето теми бяха за Любов, с ''любов''изтриха темата ми за конете. Да, тонът ми беше остър, защото точно бях станала свидетел как едно конче се подхлъзна на трамвайните релси, лежеше милото безпомощно и гнусните цигани го ръгаха в ребрата които се брояха от слабост и го обиждаха, че не може да се изправи. В този момент, ако имах пушка, може би сега този форум нямаше да съществува, за ваша огромна може би радост, защото щеше да стане страшно. Признавам. Не мога да гледам издевателство над животно. Просто полудявам. Та тези модератори ми изтриха темата, защото явно тона ми не им е харесал. Питам аз, това реакция на хора пълни с любов ли е или всичко опира в крайна сметка пак до его, да си чешем езиците любезно и любезно да си говорим за Любов. За мен този им жест беше абсолютен удар и аз не мога да вярвам повече на нито едно същество, което ми дрънка и спелува граматически правилно думата Любов. Аз ставам остра, когато видя несправедливост, възставам, крещя, така е, не съм приятна за егото на хората. Но кое е по-важно за тези уж разбралите ЗАКОНИТЕ НА ЛЮБОВТА – нечий тон или причината поради която човека крещи. Крещи от болка не е дошъл да крещи за да те обиди, псевдо почитателю на Беинса Дуно...
За мен човек, който не изпитва състрадание е много болен с психиката човек. До сега в целия мой живот, не срещнах човек, който истински да се заинтересува когато съм имала нужда от подкрепа. Това качество – Състраданието е най-рядко срещаното качество у хората, заради което аз не мога да ги наричам хора. За мен това са безсърдечни зомбила. Аз съм крайно огорчена и крайно разочарована от хората като цяло и смятам, че всеки нормален човек, който се е сблъскал с тази болест у човечеството също се е огорчил с времето.
Имам си коте. Това коте ме гледа умно. По-умно от почти всички хора с които си говоря. Търси да го гушна, да му говоря, разбира какво му говоря, липсвам му, чисти се редовно, не цапа...Едно коте. Когато говоря с човек, чувствам как насреща ми стои нещо, което безизразно мига или се прозява. Нещо, което се интересува единствено да не го натоварвам с моите проблеми и задължително трябва да имам пари.
Хората са сбъгнати от край време и никога няма да се оправят. Не вярвам в пети измерения, не вярвам в много неща, в които вярвах преди. Не вярвам, че някой който прочете този ми блог ще му трепне нещо и не вярвам, че някой ще ме разбере. Хората са сбъгнати в ядката си и такава ядка не би могла да еволюира. Да бе, някой казал, че еволюираме. И ние вярваме на всяка приказка. Ще ни се, но фактите показват друго.Фактите са много красноречиви. За мен човечеството не еволюира, а деградира. За моето отсъствие от Бг, всички мои роднини, познати и приятели тревожно са деградирали. И не е защото хората нямат пари. В Англия видях какво е да нямаш. Защо не се озлобих. Защо си останах същата. Лично мен егоистите ме отвращават. Изпитвам буквална погнуса от егоцентрици, които се интересуват само от себе си и ограничения си роднински кръг. Като видя истерична майка, която е готова да гази всичко и всеки заради детенцето си, ми иде да я заплюя в лицето. Това ли е? Толкова ли сме големи хората? Сакън, да не падне косъм от главата на лайненцето й. А то наистина става такова рано или късно. Повдига ми се от еуфорични мами, хора–фойерверки, мутри, кучки и нискочестотни авантаджии с тъмно червени аури. С лека ръка мога да махна на всеки, който ми демонстрира , че е болен от тази болест– НЕСЪСТРАДАНИЕ.
 А ако от някъде се появи добър човек, всички ще го нападнат и ще му се присмеят. Хората са лоши и егоистични и никой не може да ме убеди, че не е така. Вече не вярвам и какво ми казват мъдрите учители. Всичко е поза за набиране на аудитория. Вече вярвам единствено на усета си и на това, което ми нашепва душата ми. А тя ми нашепва неща, които няма да се харесат на нито един от вас. На нито един!
Има една песен на Ани Ленъкс. Там тя пее точно за това. Светът е пълен с хора, които искат да бъде злоупотребено с тях. Това е едната половина на човечеството. Другата половина иска да злоупотребява. За мен липсата на състрадание към болката на другите е най-големия грях и най-голямото неразбиране на живота.

       А защо Бог е крайно толерантен с тези човешки злоупотреби...е това не мога да си обясня. Дали пък и изобщо Бог е такъв, какъвто са ни учили в църквата. Че тази църква доста мръсничка е тя. За мен и езотериката започва да си противоречи доста, точно както църквата. И как да не, като знанията по езотерика пак хора са ги писали и превеждали..Пак човешкото болно его е писало трактатите. Живеем в луд свят, обградени сме от лудост и противоречия и започвам да загубвам нишката. Вие обаче си запазете илюзиите, ако те ви карат да имате по-добро храносмилане. Хората винаги са се страхували от мен, лошото е, че и аз не изпитвам вече кой знае какво към тях. Виж, животните и природата са нещо друго. Там си струват усилията...


Последната промяна е направена от Aia¸.•*✿ на Вто Юни 18, 2013 8:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!    НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Май 24, 2013 8:00 am

Aia написа:
Не вярвам в пети измерения, не вярвам в много неща, в които вярвах преди.

Петите измерения, както и много други неща са истина,но те стават много по-бавно и за много по-ограничен кръг хора, отколкото мнозина си мислят. Много народ ще се размине със златната епоха.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!    НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Май 24, 2013 11:34 am

Така е Пираня,измеренията,реалностите и вариантите едва ли са краен брой.Според писанията четвъртото вече започна,но хората си мислят,че това е една позлатена врата,в която ще могат да влязат с калните си калеври и да омърсят там и да правят същото,което са правели и преди.
Според мен когато настъпва една нова епоха или нещо друго ново това означава,че се създават енергийните предпоставки за това нещо,появяват се нови нишки,а други стари ненужни се премахват.От там нататък човек би трябвало да използва тази благоприятна възможност,защото после асансьора тръгва и не чака никого.Който не бъде заслепен от силната светлина в кабината продължава нагоре,а останалите остават да се въргалят в асансьорната шахта.

А по въпроса за състраданието-това се отнася за мен.След щателен анализ установих,че всъщност изпитвам съжаление,което е брат близнак на състраданието,но озарен от 666.Чак сега разбирам защо хора,които съм съжалил са ме нападали.Всички.Това едва ли е само от неблагодарност,според мен съжалението е прикрита форма на агресия,на която съжаления отговаря с агресия бранейки се.Изпитвайки състрадание ти показваш начини на човека да излезе от положението в което се намира.
Като се замисли човек наистина това е една от най-висшите човешки добродетели,присъща на малцина.Така че явно още дълъг път ме чака,но поне има регулировчици по него и удобни превозни средства и компания,с която да се придвижвам. cheers cheers cheers

Айче,ти си Никола Тесла на човешките взаимоотношения.Теб ще те разберат и приемат колкото него.Ти си изпреварила далеч времето си,нито си от този свят,нито си за него.
Тесла не е искал от хората да разбират как ток може да тече само по един проводник,нито как тази енергия се извлича от вакуума.Той просто е дал на хората много неща,които те да използват.В твоя случай обаче залога е далеч по-голям.Не защото материалните или енергийните облаги са по-големи,напротив.Това,към което се стремиш,показваш и изикскваш е далеч над нивото на хората.Това,към което се стремиш,показваш,доказваш и изикскваш ако се приложи ще доведе до ползи,многократно по-големи и осезаеми,отколкото постиженията на великия хърватски учен.Но засега това е невъзможно да се проумее от повечето хора.Достатъчно е това,което правиш.

А защо Бог е крайно толерантен с тези човешки злоупотреби...е това не мога да си обясня.

Човек е САМОРАЗВИВАЩО се начало.САМОРАЗВИВАЩО.Всеки сам трябва да стигне до убежденията,до които си стигнала и ти.Няма да помогнат нито молби,нито хокане.Всеки сам трябва да извърви пътя си до истината.Има преки,има заобиколни,но САМ трябва да си го извърви.Нека не пречим никому,така както на нас (надявам се) не са ни пречили.

По въпроа за децата-ти си струваш потенето,болката,млякото и пелените.Bg mam-ите не знаят,но едно време нямаше памперси,а пелени,които се перяха и използваха отново,но сега префърцунените мамички имат памперси,които някои от тях изхвърлят направо през прозореца.Как така бизнес дамата с тънките очилца ще си цапа ръцете,глупости.Тя е родена за велики неща.
Много бих искал един ден да изадеш книга с нещата,които пишеш тук.Да е в стил "Пътуване към Икстлан".Така ще е по-разбираемо.


Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!    НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeСря Май 29, 2013 8:30 am

patkan написа:


Айче,ти си Никола Тесла на човешките взаимоотношения.Теб ще те разберат и приемат колкото него.Ти си изпреварила далеч времето си,нито си от този свят,нито си за него. Това,към което се стремиш,показваш,доказваш и изикскваш ако се приложи ще доведе до ползи,многократно по-големи и осезаеми,отколкото постиженията на великия хърватски учен.Но засега това е невъзможно да се проумее от повечето хора.Достатъчно е това,което правиш.

Ако си искрен за това, което казваш, ти вече ме награди...стократно...хилядократно...Благодаря ти!!! Like a Star @ heaven

По въпроа за децата-ти си струваш потенето,болката,млякото и пелените.Bg mam-ите не знаят,но едно време нямаше памперси,а пелени,които се перяха и използваха отново,но сега префърцунените мамички имат памперси,които някои от тях изхвърлят направо през прозореца.Как така бизнес дамата с тънките очилца ще си цапа ръцете,глупости.Тя е родена за велики неща.

Е-е-ех, ех, де да можеше майка ми да го осъзнае това...Но, както съм го казвала и преди, обикновено добрите деца попадат при родители, които не ги ценят и обичат, а децата с нисък потенциал попадат на родители, които ги възхваляват напълно незаслужено, подкрепят ги и им помагат да минат с триста помощни патерици тоя живот. Няма лошо да си роден при лоши родители. Така ставаш по-силен, НО! Дано един ден получиш ЗЕЛЕНА УЛИЦА от Бог, че иначе бадива ти за способностите. Защото истината е, че живота никак не е лесен и ако нямаш подкрепа и помощ от семейството, нещата много, ама много се спъват.


Много бих искал един ден да изадеш книга с нещата,които пишеш тук.Да е в стил "Пътуване към Икстлан".Така ще е по-разбираемо.

Аз съм обявила Мечтата си на Вселената...Искам и филм да направя. Не може тази моя проницателност и всичко през което преминах, да е ей така за няма нищо. Дано Вслената ме подкрепи, защото майка ми направи много големи злини на мен и баща ми, разби всичко свято и направи нещата много сложни...

ОЩЕ ВЕДНЪЖ ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕЗИ ТИ ДУМИ И ЗА ЦЯЛАТА ТИ ПОДКРЕПА ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪЩЕСТВО!
[/color]

Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!    НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitimeПет Юли 12, 2013 7:14 am

patkan написа:

Изпитвайки състрадание ти показваш начини на човека да излезе от положението в което се намира.

Изпитвайки Състрадание, освен че помагаш на твой ближен, помагаш и на себе си, на Бог...защото всички сме деца на този Бог. Когато проявиш Състрадание, ти показваш на човека, че не е сам, че не е някава отделна и забравена частица. За да изпитваш Състрадание, трябва да си наистина много напреднал духовно. Но не със информационни знания...трябва да си натрупал с годините Мъдростта на Духовното Сърце.
Информация в главите на езотериците има много, но сърцата на 99% от тях, дрънчат на празна ламарина. В духовно отношение, те са аболютни лилипути.


Като се замисли човек наистина това е една от най-висшите човешки добродетели,присъща на малцина.Така че явно още дълъг път ме чака,но поне има регулировчици по него и удобни превозни средства и компания,с която да се придвижвам.

Започни с малки стъпки и ще видиш как СЪРЦЕТО ТИ ЩЕ ЗАПОЧНЕ БАВНО ДА СЕ ПРОПУКВА...Опитай се като начало да започнеш да се поставяш на мястото на изпадналия в беда. Попитай се, ами ако аз съм в това състояние сега и всеки ме подминава егоистически...Това е най-големият урок, на който човеците трябва да се научат...
А защо толкова много хулим в този Форум безхаберността на хората? ЗАЩОТО БЕЗХАБЕРНИТЕ ХОРА ПРЕЧАТ НА ДОБРОТО. Не ще ги критикувам, ако мога и пистолет ще опра до главите им, само и само за да разберат, че спъват и пречат на ДОБРОТО. Добро не се защитава с Ом-кане. Понякога Доброто се защитава и с драстични мерки. Но това една робска овца няма как да го разбере. Тя ще нарече такъв човек – ТЕРОРИСТ. Хората са много глупави, защото не усещат елеметарните разлики, но аз тук, като една непримирима бунтарка, каквато съм била още от дете, ще кажа :

ПАЗЕТЕ СЕ МРАКОБЕСНИЦИ ОТ ПЕРОТО МИ ! НЯМА НАЧИН ТО ДА ПРОПУСНЕ ДА ''ВЪЗПЕЕ'' МРАКОБЕСИЕТО И ЛИЦЕМЕРИЕТО ВИ! НЯ! МА! НА! ЧИН!  



Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!    НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НЕ ЧЕТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ БОЛИ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: