i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина Георги изворски белопойчева негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Empty
ПисанеЗаглавие: ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''   ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 8:12 am


Днес–13 юни, ми хрумна да създам Световен Празник. Така де, и без това поводи за забавление вече има толкова малко, та си мислех, какво ли би станало, ако тая наша задръстена от човешката негативна енергия планета вземе, та си отдъхне поне за един ден от омразата, която насъбираме, вследствие на непрестанното затъкване да си казваме това, дето си го мислим.

Всички апелират да бъдем себе си. Чудесно! Е как, Дами и Господа да бъде човек себе си, като не може да си каже истината. В тоя свят, пълен с толкова много човешка простотия, ако си позволиш да бъдеш себе си, т.е., да си кажеш право куме в очи какво мислиш, ше настъпи върху сегашната трета, четвърта световна война. Ше летят тюрбани, каскети, калпаци, забрадки, екстеншъни, силикони и капели из въздуха, изобщо...сещате се. За това ми хрумна, да създам този празник, та като знаят хората, че е празник, по благосклонно да го приемат. Да си кажат, абе днес е позволено да си кажеш това, дето си го мислиш и по този начин да си отворим дружно устите и да освободим събралото се огромно напрежение. Като онея корейци, дето си имат една планина и имат обичай, като се изкачат на тая планина, да започнат да викат колко сила на белите дробове имат, за да им излезе напрежението. Но понеже не могат да живеят постоянно на тая планина и да си викат, че да им излиза, от това непрестанно затъкване по офисите, в Корея са се увеличили самоубийствата. И не само там. За мен затъкването е равно на лудница. Гарантиран диспансер след време.

В моето няколкогодишно разследване по форумите над човешката психика установих, че хората живеят в абсолютни заблуди.

Пример: В един форум, един човек с претенции да е намерил вътрешния мир и покой, съдейки по аватара и ника му, пусна много хубава песен на една група. В клипа, повтарям, в КЛИПА, не в клипчето, наред с хубавата музика, се говореше за маските, които хората си слагат, за да минат живота възможно най-леко. Та в тоя клип, една жена честно си сподели, че всички приканват да бъдем себе си, но когато се опиташ да бъдеш себе си, всички те нападат. Аз съм обяснил в темата ми " Какво значи да бъдеш себе си" за причините защо хората нападат тези, които дръзват да бъдат себе си. Ето да припомня темата : https://broadmind.catsboard.com/t31-topic

Едната от тях е точно тази, че си отваряш устата и казваш това, което мислиш. Та този господин, който беше пуснал тоя мъдър клип, рипна като див петел, когато пуснах при тях блога ми за провинциалистите. Абсурдно нали, уж приканваше да бъдем себе си, да махнем маските, разбираш ли, но понеже се оказа от Варна, не можа да понесе моето честно изказано мнение и започна на мръсна газ да търчи след постовете ми, точно както оня от Пловдив търчеше след Пиранята. Комично чак. Та тоя Господин не можа да понесе, че бях себе си, повтарям–честно казващ каквото си мисля. Не можа да понесе моето себе си. Е това е. Хората живеят в страшна заблуда, затова се разминават в това, което претендират че са и това, което са в действителност. Защото Главния Сбъгвач – Егото, им мъти яко правилната преценка за нещата. Защо тоя Господин така му излезе пяна от устата. Защото се проектира върху моите съждения за провинциалистите и НАМЕРИ СЕБЕ СИ там. С поведението си той доказа, че има комплекси, че е от провинцията, както и показа колко завист изпитва на дълбоко ниво към софиянци. Затова и рипна като ущипана мома. Това наше его не търпи истината, щото тя и-и-истински боли. По никакъв начин не я приема. Дори не търпи гледната точка на човека, та камо ли Голямата Истина. След няколко дена и другите Госпожи си изтриха постовете от темата, понеже те пък бяха от София и се съгласиха с мен, че тоя град е заприличал на мръсен бардак нападнати от колонии скакалци. Темата ми се изпълни с постове с многоточия. Беше много комично. И те не можаха да си извоюват свободата да си кажат своята истина, защото форума им служеше на чужди интереси. Няма да казвам на чии, защото си имам още слабост към тоя форум, въпреки че откакто ми заключиха темата за конете, заради същия тоя петел от Варна, много ме огорчиха. Може и да са ми изтрили темите, незнам, не съм поглеждал назад. Аз съм от хората, които като кажат, че не поглеждат назад, наистина не поглеждат.

Та така. Защо се появява депресията. Защото човек не може да защити истината в себе си, преглъща болката навътре, по този начин се затъква и ...''добре дошла депресийо''. За това ми хрумна да създам тоя празник.

ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ НОВИЯ СВЕТОВЕН ПРАЗНИК '' ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''!!!

Сложете си сини панделки на реверите и роклите. И се не бойте, че е на тринайсто число. Време е да се освободите не само от страха да си казвате Истината, но и от суеверията на неграмотните ни баби. Време е изобщо да смените коловоза. Време е да разберете, че всяко нещо има две страни. Ако се затъкваш, ще си спестиш омразата на някого, НО НЯМА ДА СИ СПЕСТИШ ОМРАЗАТА КЪМ СЕБЕ СИ, защото когато човек не успее да защити себе си, казвайки това, което мисли, бавно, но сигурно се НАМРАЗВА.

Зна-а-ам, някои от вас ше кажат: ''Абе кой си ти бе-е, че да създаваш световни празници?!?" Аз ще му кажа: '' Бе кой си ти бе-е, че да ми кажеш какво ДА създавам и какво да НЕ?!?"


Мерси за вниманието.


Последната промяна е направена от Лѝмона на Пет Юни 28, 2013 8:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''   ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ'' Icon_minitimeСъб Юни 22, 2013 10:46 am

А така Лимоне, вдъхновявай хората да бъдат себе си. Бъди пример за освобождаване от оковите на фалша. Имаше един филм на времето, дето главния герой казваше на всички точно каквото мислеше. Най-странното беше, че никого не озлоби, защото свободния човек не създава излишен потенциал, а само този, който е сложил маската. Лъжата, независимо под каква форма, е винаги бомба със закъснител.
Върнете се в началото Go down
 
ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПИРАНЯ!!!
»  МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА...
» ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС
»  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА
» Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: