i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги негър изворски белопойчева силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ   ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ Icon_minitimeПет Юни 28, 2013 9:44 am

Вероятно четейки моите блогове се питате що за човек, за Бога, стои зад тея хули, обиди, гадни епитети, бръснене, жулене и прочие долни цинизми. Сигурно си мислите, че съм един злобен и огорчен човек, който страда от комплекса на критИка. За сведение, критикът е човек, който поради това, че не се е изявил в живота, критикува от чиста злоба онези, които пък са успели да се изявят.

Дами и Господа, идвам тук да ви кажа, че това изобщо не е така в моя случай. Чува ли ли сте поговорката ''Клин клин избива''? Е те това е моята функция, която на дълбоко ниво е едно добре замаскирано Добро. Винаги съм бил оригинален, дори когато съм бил в корема на майка ми, пак не съм стоял в обичайните за м-м-м-м-бе-е-е-е-бетата пози. Винаги съм обичал различността и нестандартността. Сега, ако си мислите, че съм един лош лимон, идвам да ви успокоя и да ви изтъкна предимствата на лимоните, за да разберете, че моята киселост в крайна сметка ви носи много Добро, като разгражда застоялите шлаки в организма ви. А знаете, че здраво тяло е равно на здрав Дух, нали такаSmile Ето ви някои от добрините, които правя спрямо вас, като ви давам да пиете тоя мой възкисел лимонов сок:

– Пускайки кисел сок в организма ви, аз пречиствам като начало червата ви. Нали сте чували, че адът е в червата. А така, значи аз изчиствам червата ви и като така, рогатия започва да губи силата си над вас, да линее и да изнемощява.

– От тук следва, че пречиствайки червата ви, аз ги изчиствам и от вирусите, които причиняват настинка и грип, като добавям и екстра порция вит. ''С'' и по този начин засилвам имунитета и суверенитета ви за в бъдеще.

– Освен това, моите кисели постове детоксикират черните ви дробове, където се събира ежедневния гняв и омраза.

– Също така киселинния характер на моите блогове има алкализиращ ефект върху телесните ви течности и така с едно щракване на пръстите от които се изпарява кисел вапор, възстановявам и равновесието на ph в организма ви и вие се чувствате свежи като току що откъснати корнишончета.

– Поради фитонутриента хесперетин в моите кисели блогове, облекчавам и симптомите ви на така силно развитата у вас алергия към Истината.

– Никак НЕ на последно място, поради флавоноида – тангеретин, който се съдържа в лимоновата ми дрешка – кората, блоговете ми активизират мозъчните ви процеси, като ви предпазват от Паркинсон, както и от някои и други нервни заболявания, като например увлечения към саламите на комиците, не казване на личното си мнение и прочие.

– Моите кисели блогове съдържат също така витамина рутин, който подобрява състоянието на очите ви и ви помага да увеличите мирогледа си и да видите, че напред има и други, неизследвани все още от вас къде къде по-широки хоризонти.

–Четейки моите лимоново–кисели блогове, вие понижавате нивото на кръвната си захар, дето я поемате в индустриални количества, особено под формата на баклави, пасти, халви и всякакви наблъскани до козирката със захар азиатски безволеви хапки.

– Моите кисели приказки разтварят камъните в бъбреците и жлъчката ви, като идват да ви кажат, че неизказаната Истина се превръща в омраза, която е двупосочна. Както мразите хората, точно толкова започвате да мразите и себе си, нали така, иначе не бихте се тровили с цигари, алкохол и прочие разяждащи мозъка и съзнанието приспивателни.

– И най-накрая, витамин "С''-то в моите блогове ви помага да не остарявате. Защото моите блогове са активен оксидант. Рипаш като петел, размахваш ръце и крака, пОтиш се, изхвърляш старото и ненужното и така оставаш вечно млад.

Както виждате, Дами и Господа, знам си аз, защо пускам киселината. Тя е толкова кисела с единствената цел да ви държи будни, бодри и да ви лекува. Да лекува всичко вехто и излязло от употреба, което се е натрупало с годините и спъва естествените процеси на Новото Време, дето толко споменаваме тоя процес в нашия Форум. Изхвърлете от главите си всичко ненужно и остаряло, дето ви държи като муха в паяжина.

 Пийвайте си всеки ден от моите възкисели блогове и ви гарантирам Здраве, Дълголетие, Младост, Неувяхваща Красота, Любов, Просперитет, Изобилие и Двоен Късмет отвсякъде.

     А На Здраве!
Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО ЛЍМОНА РЕШИ ДА Е ТОЛКОВА КИСЕЛ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: