i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър Георги белопойчева силвина изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА

Go down 
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Empty
ПисанеЗаглавие: ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА    ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА Icon_minitimeСря Юли 03, 2013 5:57 am

Искам да ви споделя за едно мое откритие. Дано помогне на някои от вас, които търсят този отговор. Ще ви дам два примера,за да разберете по-добре за какво става дума...

Преди няколко дена говорих с моя позната, с която се знаем от доста време. Винаги съм била нащрек, когато съм общувала с нея, защото тя имаше склонност да продава душата си за пари. Освен това, винаги се съгласяваше с хората, за да не ги уж обидела. За мен обаче е ясно, че тази жена се съгласяваше с хората, защото си правеше винаги сметки, дали пък не биха й помогнали за нещо и като така, не искаше да влиза в конфронтации с никого. Заради това винаги беше един добър слушател и винаги подкрепяше с охота това, което й споделяше всеки и винаги се съгласяваше в правотата му. Стигна до там, че започна да помага на един мой бивш приятел с когото бях приключила връзка, уж да му помага в къщната работа, че се чувствал зле от нашата раздяла, а всъщност той й даваше пари, за да му дава информация за мен. Въпреки всичко, тя не е правила нищо драстично лошо срещу мен и за това подържахме връзка през годините.
Наскоро й споделих за един лесен и бърз метод за пречистване от негативното. Ще отворя тема за това. Сигурен индикатор, когато правите това пречистване е, че ако негативната енергия започне да излиза от вас, започвате да се прозявате. Направи тя това пречистване много старателно и се чухме да ми сподели. Тя ми каза, че не намира разлика от това как се е чувставала преди и как се чувства след това – т.е., чувства се все така спокойна и че НЕ, не се е прозявала. Ден преди да я посъветвам за това пречистване, тя ми сподели нещо, което ми взе акъла направо...че Космически хирурзи от Сириус са й поставили чип в стомаха докато спяла и са и казали, че искат да я наблюдават и че е ходила на скенер след този случай. Лекарите й били казали, че има метална пластинка под мястото на разреза. От известно време ми прави впечатление, че като си говорим по скайпа, тя прави някакви странни и некрасиви гримаси, които ме карат да си мисля, че нещо с нея започва да не е както трябва.

Втори случай, обобщението ще го направя на края.
Имахме наскоро среща с моя роднина и нейния съпруг в едно заведение. Аз съм емоционална натура и като говоря, придавам артистичен нюанс в разговора. Тя от своя страна е свита, говори с дрезгав и тих глас, и има диагноза – шизофрения. Цял живот се е затъквала, защото...знам ли... характер. Тази моя роднина винаги когато сме се срещнели с нея, си е позволявала да ме хапе и да ми прави злобни и язвителни забележки. И на тази среща, естествено, не пропусна да отбележи, че, видите ли, всичко е прекрасно, но какво да правим с тази моя aгресия. Мъжът й, който е емоционална натура като мен, веднага я поправи, че бърка понятията и че това са емоции, които нямат нищо общо с агресията. Тази моя роднина е станала върл фен на църквата. Ходи редовно, сади цветя в двора на църквата, търси постоянен контакт със свещеника... Обявила се е за Добра Християнка и постоянно налага по най-фанатичния възможен начин на всички, че в Христос е истината. Разбира се го прави непреклонно, само както един религиозен фанатик може да го прави. За мен тази жена е пълна със спотаена злоба, както и жената от първия случай, който ви дадох за пример.

  Какъв е изводът. Поради някаква причина, хората, които допускат злото в себе си, се делят на два вида – такива, които Искат и Могат да прогонят злото от себе си и такива, които на подсъзнателно ниво НЕ искат да го прогонят. Според мен има някаква връзка между силното его, затъкването да си кажеш своята истина и осъзнатостта ДА ВИЖДАШ ЗЛОТО не само в другите, но и в себе си, както и тоталното убеждение, че Искаш да си на страната на Истината. По какво можете да разберете, че един човек е безнадежно превзет от дявола. Много лесно. По злобата. Дали е прикрита и потайна злобица или явна такава, ако наистина сте Човек на Светлината, веднага ще я усетите. Всеки заслужава това, което получава и ако ви се появят марсианци с чипове, или ви заговорят вътрешни гласове, това е най-сигурното доказателство, че сте се дали на злото. Има ли отърване? Едва ли, защото за да не се дадеш на злото, трябва по природа да притежаваш СИЛА, ДОБРОТА И ГОЛЯМА ОСЪЗНАТОСТ. Това е много рядка комбинация, едно на милион, мисля си аз.
Бъдете нащрек за хора, които проявяват дори едва забележима агресия. Обикновено те я прикриват доста старателно, но опитат ли се да ви уязвят, хапнат или обидят, знайте, че насреща ви стои поредния безволев, безхаберен и предан служител на дявола. Лошата новина е, че е пълно с тях, което е най-голямото доказателство, че Христос не е успял да осъществи нашето спасение. Спасение за себе си не се търси от другите, всеки сам за себе си трябва да намери спасението, но това е една голяма борба и отговорност, която малцина поемат.
Върнете се в началото Go down
 
ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА''
»  ЗА ДЕЦАТА, ЖИВОТНИТЕ И ОЩЕ НЕЩО
» ЗА 'ИЗПАДНАЛИТЕ' ХОРА – ДЕЦАТА НА БОГА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: