i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина белопойчева изворски Георги негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ

Go down 
+3
аз не съм Заратустра
Tauros
Лѝмона
7 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 12:50 pm

Дядо ми е разправял на времето следната история . Отишъл при гледачка да му разкодира бъдещетоSmile))
– Твоето име започва с "К" – рекла важно тя.
–А-а, не !–отвърнал зачуден той. Славата и се носела навред и той недоумял как не му познала от раз.
–Твоето име започва с "Л " – заопипвала почвата изтъкнатата гледачка.
– А-а,не ! – все повече се чудел дядо ми.
– А, чакай чакай, звездите ми казаха ''Г'', не съм ги чула правилно!– замигала объркано тя.
– Не, аз се казвам Сандо..
– Е да де, Гсандо! Ей сега дойде правилният сигнал ! –рекла доволна, че познала името му тя. След което му ''познала'', че има пари, колкото да яде и вода колкото да пие. Той извадил и й дал фиксираната сума. Навън на студа чакала безумно дългата опашка от клети наивници. Той излязъл, погледнал тълпата, усмихнал се и си тръгнал...Бил вече свободен от заблудата.



Имах една позната, която се даде на гледачки да и управляват живота. На нея, на нейните приятелки и на всички наивни хорица, които маршируваха през мрачното, опушено и отрупано с икони жилище. И като черна прокоба на всички говореше само лоши неща. Обричаше всички на неуспех. Може би защото и тя беше сама и нещастна и й се искаше целия свят също да е сам и нещастен. Хлебарките щъкаха наляво надясно из вмирисаната от току–що сготвената пача кухня. Казвам това, защото за да я спася от черната весталка, хванах моята позната за ръката и играх ролята на разобличител пред собствените и очи. Измислих имена, подвеждащи въпроси и се оказа, че известната гледачка е само известна, но не и способна да чете в бъдещето и миналото. Нито пък в настоящето. Едно вярно нещо не каза. Накрая започнах да й гледам аз. Обърках я тотално. И така.....Има ли такова нещо като предсказване ?

Н...Я...М...А !

Човек всеки миг променя живота си, защото всеки миг израства или деградира ПО СОБСТВЕН ИЗБОР. Има ли карма? Да, но тя се изчиства в момента, в който човек се ОСЪЗНАЕ. Човек не може да знае бъдещето си, защото то не е написано окончателно. То е една постоянно променяща се константа. Освен това, лутайки се между гледачки и църкви, хората показват едно единствено нещо:
СЪМНЕНИЕТО СИ В БОГ И В СЕБЕ СИ, И В ЛИПСАТА НА СМИРЕНИЕ ЗА ТОВА, ЧЕ ТАЙНАТА Е ВЕЛИКА И НЕ НИ Е ДАДЕНО ДА Я ЗНАЕМ. НАЛИ ЗА ТОВА СМЕ НАТИРЕНИ ОТ РАЯ! А КАКВИ СМЕ БИЛИ В ПРЕДИШЕН ЖИВОТ? ТОЛКОВА ЛИ Е ВАЖНО? ВАЖНО Е КАКВИ СМЕ СЕГА.

Вдигам апел към всички хора! Вземете бъдещето си в свои ръце и се доверете на Този, който ви е казал : ''Искай и каквото искаш в мое име, ще ти бъде дадено''. Искайте и ДАВАЙТЕ за добро на вас и другите и няма как да не ви бъде дадено. И идете да погледате на гледачка. Много е забавно. Ще видите как се сриват пред очите ви като пясъчни кули. После може да си съберете малко шарлатански прах за СПОМЕН ОТ ПОБЕДАТА Laughing


 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Fortuneteller-1


Последната промяна е направена от lemongrass на Чет Фев 07, 2013 10:05 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПон Мар 26, 2012 7:13 am

Хора, които не вярват на себе си или на Бог, ходят по църкви.
Хора, които не вярват на себе си или на Бог, ходят по психиатри.
Хора, които не вярват на себе си или на Бог, ходят по гледачки.
Изобщо, как може да си даваш живота да го преценява и да се меси някой друг през неговите очи Shocked
Аз недоумявам. scratch Да кажем, че Ванга е помогнала на мнозина. А не е ли това намеса в кармата на някого. Ако Бог е решил да ти изпрати урок с това примерно да нямаш дете ? Какво правим тогава ? Отиваш при някого и му позволяваш да се намеси в божиите решения. Но после пак идва момент, в който този човек ще трябва да си плати, защото не си е платил на времето. Нещата, които не са благословени отнемат много усилия. Нещата, които са благословени, стават като с магическа пръчка.
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 4:37 pm

''Мистерия или не, феноменът с гледачките си е чисто български патент. Толкова са много, че няма дори точна статистика за броя им. На практика всеки може да стане гадател.

Схемата е проста, а печалбата предварително подсигурена. Не се иска дори офис. Пускате обява в интернет и започвате да чакате клиенти. "Развалям черни магии с прилеп, гледам по телефона, правя магии за любов", гласи една от рекламите в нета. Под нея няма име, само телефон и псевдоним: Шаманката.

Дрезгав женски глас отговаря още на първото позвъняване. Каквото й да споделите в телефонната слушалка, диагнозата е ясна: "Имаш много силна черна магия. Виждам нещо заровено под дърво. С кръв от прилеп трябва да се премахне проклятието. По телефона не става. Трябва да дойдеш у нас". Тарифата е обикновено към 500 лева.

Шаманката е само една от многото капани. Повечето от тях имат легенди и твърдят, че са единствените пророчици. Ако си направите експеримент и в Гугъл напишете "Наследницата на Ванга", ще ви излязат сайтове на поне 10 "гадателки", които претендират, че са такива. Някои пробутват и сертификати, на които черно на бяло седи титлата "Доказан биотерапевт", "Енергиен пророк".

Оказва се обаче, че дори и неквалификицирани гадателки могат да се сдобият лесно с подобни сертификати. Асоциация "Феномени" е едно от местата, където можете да получите "диплома".

В повечето от случаите обаче дори не е необхозимо да доказвате качествата си. Достатъчно е да платите 2000 лева - колкото струва таксата, разкрива в свое разследване в. "Торнадо". Срещу парите се получава документ, от който става ясно, че сте лечител с доказани качества.

Международното училище за професионални магове е другото място, където можете да се сдобиете с тапия за врачка. То е основано от асоциация "Магика" с президент - звездния маг Елена Вакуленко. Дългогодишен преподавател в него е белият маг и рейки-мастер Борислав Димов.


Сред врачките има и такива, които са склонни да правят вуду магии. Една от най-посещаваните е възрастна жена, която живее в малък апартамент до Халите.

Жилището й, от което се носи миризмата на котешка урина, е препълнено. Давате 200 лева и срещу тях тя ви прави восъчно човече, което да прободете с игли и така да осигурите вечни мъчения на омразния от вас човек.''

Възможно ли е така лекомислено да се дава човешки живот в ръцете на чисти шарлатани. По принцип жените са по-лековерни в тази сфера. Жената от край време се занимава с нечисти неща. Да не се обиди женската аудитория тук, моля ! Smile

Върнете се в началото Go down
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeВто Апр 10, 2012 6:23 pm

аз не съм Заратустра написа:
''Мистерия или не, феноменът с гледачките си е чисто български патент. Толкова са много, че няма дори точна статистика за броя им. На практика всеки може да стане гадател.

Схемата е проста, а печалбата предварително подсигурена. Не се иска дори офис. Пускате обява в интернет и започвате да чакате клиенти. "Развалям черни магии с прилеп, гледам по телефона, правя магии за любов", гласи една от рекламите в нета. Под нея няма име, само телефон и псевдоним: Шаманката.

Дрезгав женски глас отговаря още на първото позвъняване. Каквото й да споделите в телефонната слушалка, диагнозата е ясна: "Имаш много силна черна магия. Виждам нещо заровено под дърво. С кръв от прилеп трябва да се премахне проклятието. По телефона не става. Трябва да дойдеш у нас". Тарифата е обикновено към 500 лева.

Шаманката е само една от многото капани. Повечето от тях имат легенди и твърдят, че са единствените пророчици. Ако си направите експеримент и в Гугъл напишете "Наследницата на Ванга", ще ви излязат сайтове на поне 10 "гадателки", които претендират, че са такива. Някои пробутват и сертификати, на които черно на бяло седи титлата "Доказан биотерапевт", "Енергиен пророк".

Оказва се обаче, че дори и неквалификицирани гадателки могат да се сдобият лесно с подобни сертификати. Асоциация "Феномени" е едно от местата, където можете да получите "диплома".

В повечето от случаите обаче дори не е необхозимо да доказвате качествата си. Достатъчно е да платите 2000 лева - колкото струва таксата, разкрива в свое разследване в. "Торнадо". Срещу парите се получава документ, от който става ясно, че сте лечител с доказани качества.

Международното училище за професионални магове е другото място, където можете да се сдобиете с тапия за врачка. То е основано от асоциация "Магика" с президент - звездния маг Елена Вакуленко. Дългогодишен преподавател в него е белият маг и рейки-мастер Борислав Димов.


Сред врачките има и такива, които са склонни да правят вуду магии. Една от най-посещаваните е възрастна жена, която живее в малък апартамент до Халите.

Жилището й, от което се носи миризмата на котешка урина, е препълнено. Давате 200 лева и срещу тях тя ви прави восъчно човече, което да прободете с игли и така да осигурите вечни мъчения на омразния от вас човек.''

Възможно ли е така лекомислено да се дава човешки живот в ръцете на чисти шарлатани. По принцип жените са по-лековерни в тази сфера. Жената от край време се занимава с нечисти неща. Да не се обиди женската аудитория тук, моля ! Smile


И какво, те ги разобличават, а народа още повече търти да му се гледа. Хората умират от кеф да бъдат лъгани. И колко повече пари им искаш, толко повече се опияняват. А па всички гледачки изглеждат като долна проба вещици. Абсолютни зози geek всички си имат по един цирей я на носа я над устата...Не вярвам на хора с циреи. Нашето население е много просто, спор да няма.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 7:11 am

Светът обича да бъде лъган. Аз гледах няколко клипа по youtube на видни наши гледачки от миналото, разминават се нещо в пророчествата. Една вика българите са избран народ, другата че сме лоши, третата била на луната...Ако има нещо с което да съм съгласен с църквата, с две ръце гласувам. Огин да ги гори вещиците What a Face
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
iAvAi

iAvAi


Rara Avis : 8

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 9:18 am

Да не забравяме и нещо друго. Да речем на една гледачка ѝ е тръгнало име, че познава. Тогава човекът отива при нея с вяра, той предизвиква нейния сценарий на развръзка, защото вярата твори реалността. Това добре, ако гледачката каже нещо хубаво. Ами ако каже нещо лошо ? Вярващият се самопрограмира и привлича лошото като магнит. Опасни са тези неща. Не знаеш на какъв човек ще попаднеш.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 3:18 pm

iAvAi написа:
Да не забравяме и нещо друго. Да речем на една гледачка ѝ е тръгнало име, че познава. Тогава човекът отива при нея с вяра, той предизвиква нейния сценарий на развръзка, защото вярата твори реалността. Това добре, ако гледачката каже нещо хубаво. Ами ако каже нещо лошо ? Вярващият се самопрограмира и привлича лошото като магнит. Опасни са тези неща. Не знаеш на какъв човек ще попаднеш.

Няма такова нещо като предсказване на бъдещето. Усеща се само енергията на честотата, която съществува в точно този определен момент. Когато тази енергия не се промени, то тогава това предсказание има вероятност да се реализира. За това е толкова опасно да се ходи на гледачки, защото хората се самопрограмират след като чуят нейния сюжет. Залагам твърдо на молитвите и позитивното мислене.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeЧет Авг 23, 2012 9:43 am

'' В пространството на варианти има безкрайно количество варианти на бъдещето. Ясновидецът се включва към определен сектор от пространството на варианти и вижда само един от множеството варианти. Но няма никаква гаранция, че това именно е секторът,който ще се реализира. '' –Вадим Зеланд
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeСря Авг 29, 2012 6:57 pm

аз не съм Заратустра написа:
'' В пространството на варианти има безкрайно количество варианти на бъдещето. Ясновидецът се включва към определен сектор от пространството на варианти и вижда само един от множеството варианти. Но няма никаква гаранция, че това именно е секторът,който ще се реализира. '' –Вадим Зеланд

А пък аз защо ли си мисля, че гледачките чуват само гласовете в собствените си глави...от онея, алчните, с шизофреничните напеви.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 7:42 am

аз не съм Заратустра написа:
'' В пространството на варианти има безкрайно количество варианти на бъдещето. Ясновидецът се включва към определен сектор от пространството на варианти и вижда само един от множеството варианти. Но няма никаква гаранция, че това именно е секторът,който ще се реализира. '' –Вадим Зеланд

по тая лигика, аз също ставам за ясновидец, защото в пространството съществуват безкрайно число варианти. И каквото и да кажа, то съществува там някъде и има вероятност да се сбъдне.
Тая материя е много опасна. Ако зависи от мен, аз бих поставил хора, които да са наистина ЯСНОВИДЦИ. Тоест хора, които ясно да виждат нещата и да дават разумни съвети. Да дават надежда и подкрепа. Е от такива хора според мен ше има много повече смисъл, отколкото от тея черни вещици. Какво е това, само лошо говорят. Има една такава и е доста известна. Колкото пъти ми се мерне нейно предсказание, все е лошо и все некой има магия. Защо не вземе да каже на човека, че магия няма да го хване, ако се вдигне над блатото, ами все да го натири още по-надълбоко и да му вкара страх и чувство на вина. Чак пък и книги прописаха. Да луднат още повече народа, дето и без това се крепи на тънък конец.
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 12:35 pm

Admin написа:
аз не съм Заратустра написа:
'' В пространството на варианти има безкрайно количество варианти на бъдещето. Ясновидецът се включва към определен сектор от пространството на варианти и вижда само един от множеството варианти. Но няма никаква гаранция, че това именно е секторът,който ще се реализира. '' –Вадим Зеланд

А пък аз защо ли си мисля, че гледачките чуват само гласовете в собствените си глави...от онея, алчните, с шизофреничните напеви.

Когато човек е отчаян, се захваща и за най-дребното, но за съжаление България е пълна с ''гледачки'' на портфейли Suspect
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeПон Сеп 17, 2012 12:39 pm

lemongrass написа:
аз не съм Заратустра написа:
'' В пространството на варианти има безкрайно количество варианти на бъдещето. Ясновидецът се включва към определен сектор от пространството на варианти и вижда само един от множеството варианти. Но няма никаква гаранция, че това именно е секторът,който ще се реализира. '' –Вадим Зеланд

Ако зависи от мен, аз бих поставил хора, които да са наистина ЯСНОВИДЦИ. Тоест хора, които ясно да виждат нещата и да дават разумни съвети. Да дават надежда и подкрепа.

Хубава идеяSmile А да попитам, ще искат ли заплащане?
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeНед Сеп 23, 2012 9:24 am

аз не съм Заратустра написа:
lemongrass написа:
аз не съм Заратустра написа:
'' В пространството на варианти има безкрайно количество варианти на бъдещето. Ясновидецът се включва към определен сектор от пространството на варианти и вижда само един от множеството варианти. Но няма никаква гаранция, че това именно е секторът,който ще се реализира. '' –Вадим Зеланд

Ако зависи от мен, аз бих поставил хора, които да са наистина ЯСНОВИДЦИ. Тоест хора, които ясно да виждат нещата и да дават разумни съвети. Да дават надежда и подкрепа.

Хубава идеяSmile А да попитам, ще искат ли заплащане?

Заратустра, аз мисля, че при истинските неща не може да става дума за пари. Там където се намесят парите, нещата се изкривяват.
Мисля си, как може хората да са толкова наивни, че да дават луди пари на една жена, която е очевидно, че не проявява никаква човещина, обявявайки сума от 300 лева, да кажем. Как е възможна такава глупава наивност, не мога да го проумея ! И как е възможно изобщо да се познава в бъдещето. Само Бог знае какво ще стане, НИКОЙ ДРУГ!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 4:24 pm

По принцип хората и в частност българина обичат да бъгат лъгани.Когато ги лъжат особено явни или псевдо авторитети българина буквално изпитва душевен оргазъм,а благовонния елей покривя всяка част от тялото му.От лъжата не боли,тя е като опиум.Чрез тия врачки и баячки човек снема отговорността от плещите си и сякаш я прехвърля другиму,той да се товари с мръсното му бельо.Пък и нали си плаща-значи всичко ще е достоверно,няма да има лъжа и измама.То и затова само при нас избуяха тези плевели,наречени лечителки и още от този ранг,неслучайно само при нас има професия политик,депутат или министър.Просто защото е ясно,че няма да им се търси после отговорност.Пък и я си представи,че познаят или помогнат на някого?Тогава славата им гръмва неимоверно,крясъците от високата им трибуна отекват чак до небето.
Така че хора,не си давайте парите на тези шарлатани,в днешните нелеки времена ще им намерите доста по-приемливо приложение за вас и близките ви.Решението на проблемите е в самите вас,ако имате нагласата или поне желанието Бог ще ви помогне.Но не този от църквите и Линкълн-ите,а този,който е във вас и същия този,който помага на Айа и Лимона.Всъщност Той е един де,само интерпретациите са му неизброими.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitimeНед Мар 31, 2013 12:59 pm

Аз много горещо препоръчвам на хората, да си направят опит като отидат на гледачка. Да кажат нещо подвеждащо. Например да кажат някаква абсолютна лъжа. Пример: Кажете, че имате покана за Америка. Ако гледачката познава, ще ви каже, че я лъжете или поне че няма такова нещо. Но ако започне да ви разказва кой месец ще сте там, ясна е работата. На времето аз ходех по гледачки, защото майка ми много ме мъкнеше. Майка ми е страшно... да не казвам точната дума, да кажем наивна и много вярва до ден днешен на тея парцуци. Та една такава гледачка ми написа за една година четири сценария на бъдещето и нито един не стана. В люлин живее...а иначе опашки в чакалнята за нея. Ох, как се казваше...аааааа Ангелина се казваше. НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ, НИЩО НЕ ПОЗНАВА, АМА НИЩО! И въобще нито една гледачка не ми е познала до сега. Но знам много гледачки, които са объркали страшно много хора и са ги отклонили от правилния им път. Хора, вземете съдбата в своите ръце, не се давайте друг да ви управлява живота! Каквото е писано от горе, това ще стане. Има предначертани неща, има и такива, които можем да променим. Остава само да имаме мъдрост да разберем кое е в наша власт и кое в ръцете на по–Висшия от нас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ    ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА ВЯРВАМЕ ЛИ НА ГЛЕДАЧКИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: