i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина белопойчева изворски негър Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ''

Go down 
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ''   ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Icon_minitimeВто Юли 30, 2013 10:00 am

Аз наистина не мога да разбера едно нещо. Оставете злобата на българите... не мога да разбера, защо не срещам такива ТРОГАТЕЛНИ ХОРА в тази наша държавица, като човека на клипа, който съм сложила най-долу под темата.
Едно от качествата ми, което много стряска и дори плаши българите, е моята детска спонтанност, която показвам понякога като взрив, когато харесам или не харесам нещо. Затворените хора са ме определяли като човек, който не може да си контролира емоциите. Другите – отворените пък, са ми казвали, че страстта, която притежавам, е най-прекрасното нещо и дано винаги да си остана такава. Един англичанин все ми казваше : '' Харесвам тази страст в теб толкова много...дори страстта, с която се дразниш от нещата, остави този фонтан от емоции вечен в теб...''
Хайде, кажете ми хора, защо трябва да притискам този фонтан от емоции в мен. Дайте ми една основателна причина, поради която трябва да стихна. Ние хората имаме невероятна Сила в Сърцата си, такава грандиозна Сила, която потъпкваме, защото си мислим, че ако я покажем, ще ни вземат за луди. В нашият крайно сбъркан свят на възрастните, ние определяме, че спонтанността, емоционалността, демонстрацията на чувствата са само за децата. Боже! Каква тотална заблуда! Една от характеристиките за свободен човек е точно тази – да бъдеш див, спонтанен, страстен, пълен с ентусиазъм, детско откровение и жажда за живот. Емоциите са жажда за живот. Който не показва емоции, той е вече полумъртъв. Когато човек показва емоциите си, той освобождава този фонтан от страсти и енергия, който е толкова зареждащ както за него, така и за всички останали. За Бога! Викайте, плачете, смейте се на глас, възхищавайте се, флиртувайте невинно, пляскайте с ръце, подскачайте, отворете ръцете си широко, започнете да ДИШАТЕ !....Станете децата, които бяхте!!! Защото тогава, когато все още си позволявахте да правите тези неща, бяхте все още свободни и щастливи, НАЛИ? Когато отприщвахте тази невероятна Сила на пеперудите в стомаха си...
Аз никога няма да порасна и това е една от най-прекрасните черти, които имам. И на сто години да стана, ще се муся като като сутрешно облаче когато съм недоволна или ще играя ''танца на котката'' Smile))( него го правя, когато съм щастливаSmile) Аз още си пея с ла-ла-ла-ла-ла, знаете ли? Още си слагам шноли и диадеми с цветя в косите и още ги сплитам на плитки...Още нося нежно-розови дрехи и пръстени с пеперуди...и няма да се откажа от тях, поне до сто годишната си възрастSmile После ще сменя гамата с бледо-синя и пак ще продължа в същия духSmile)) Харесвам се точно такава, каквато съм и на никого няма да позволя да ме вкара в рамките на възрастните. Аз копнея, мечтая с цялото си сърце, хората да отприщят тази НЕИМОВЕРНА, ДИВА и БЕЗКОРИСТНА ДЕТСКА ЕНЕРГИЯ в себе, за да станат най-после ЗАБАВНИ, КАРИЗМАТИЧНИ и ИНТЕРЕСНИ. Писна ми да чувам езо как само се сгъва на поза Лотус и ми говори за вътрешен мир, спокойствие и хармония. Езотериците са едни от най-скучните хора, които срещнах на тази планета, незнам само преди или след счетоводителите да ги подредяSmile)) Едни такива сдържани, сухи с вирнати егоцентрични носове...
Всички се радваме на децата, че са чисти, невинни, весели, спонтанни, естествени, а когато стане дума за нас, слагаме триста тона маски и знаете ли какво??? ПОГРОЗНЯВАМЕ. Има една гъба – Смръчкула ѝ викат – една сбръчкана, съсухрена такава.

ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' <a href=ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ'' Leas 

Е на нея заприличват всички онези, които забравят детето в себе си и започват да нахлузват тристата тона бои и маски. Защо така хората стават фенове на щанда с бои на ''Практикер'', ум не ми го побира... Хората погрозняват, защото изоставят децата в себе си и насилствено си налагат да ''пораснат'', като едни плешиви и съсухрени гъби ''Смръчкули''. Ако един възрастен човек, въпреки всичко, запази тази детска спонтанност, тази страст в себе си, той зарежда целия Космос със Силата на Сърцето си, която е истински ураган от положително заредени частици. Какво се крием, какво сме увесили тези лица, кого броим из под вежди, от кого ни е срам. Превърнали сме се в истински роби на глупави норми, за да ни одобрят другите кои? Другите роби. Увесихме лица, защото искаме да станем симпатични на останалите роби с увесените лица. Не е ли абсурдно и доста жалко дори? Хайде, счупете рамките, станете ШАРЕНИSmile

 Човек е красив, когато се освободи от нормите. Но наистина да се освободи, защото много хора се правят на откачалки, но го правят от комплекси. Това е псевдо свобода. Свободата и красотата е в това, да си позволиш да бъдеш онова дете, което си забравил в себе си. То горкото плаче отдавна във вас, но няма кой да го чуе. Отворете си сърцата и чуйте го това дете в себе си най-после. Нищо не рискувате. Само може да спечелите някой наистина КАЧЕСТВЕН ЧОВЕК да ви забележи и оцени. Пускам ви един специален клип с един украинец, който е участвал на X-Factor. Абстрахирайте се от брадата му, ако ви идва много. Вижте го колко е ТРОГАТЕЛЕН, колко е ИСТИНСКИ, колко е СЕБЕ СИ... Мен лично този човек ме трогна много...пророних и сълзи...аз винаги се разплаквам, когато нещо докосне Душата ми...Не бих я пресирала за нищо на света, милата ми тя!!!


Върнете се в началото Go down
 
ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ И ТЯХНОТО НЕБЛАГОРАЗУМИЕ ДА ''ПОРАСНАТ''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: