i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги силвина негър изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  ЗА АРИСТОКРАТИТЕ...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА АРИСТОКРАТИТЕ...    ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 12:53 pm

Днес ми иде да пиша за едно много важно липсващо звено в обществото на България.

Това са аристократите.

Хората, които носят така необходимата културна и финна нотка на изисканост и добри маниери.
Тези, в чиито вени тече кръвта на поколения бащи и дядовци, които са пътували с каляски.
Хора наследили през вековете добрите обноски, владеене на няколко чужди езика, свирещи на пиано, цигулка и арфа.
Хора, които с лекота са боравели с приборите за хранене. Имали са изящен вкус към красивото .
Хора , които когато са изговаряли думите '' Господине '' и ''Госпожо'' не са излизали от устата им смешно и неестествено итн., итн.,итн...


Няма ги.

Днешните богаташи, може и да са богати но нямат никаква тежест. Онази тежест, която да накара хората отвън пределите на страната ни да кажат '' Виж, този изискан господин е от България''. Ако има останали, те са отдавна вписани в книгата на изчезващите видове.

Няма кой да ги наследи,

защото веригата е прекъсната отдавна, преди 67 години, 2 месеца и 20 дена и от днес натам бройте ... 21...22...23...

Върнете се в началото Go down
saxx

saxx


Rara Avis : 9

 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА АРИСТОКРАТИТЕ...    ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeСря Мар 14, 2012 10:11 am

lemongrass написа:
Днес ми иде да пиша за едно много важно липсващо звено в обществото на България.

Това са аристократите.

Хората, които носят така необходимата културна и финна нотка на изисканост и добри маниери.
Тези, в чиито вени тече кръвта на поколения бащи и дядовци, които са пътували с каляски.
Хора наследили през вековете добрите обноски, владеене на няколко чужди езика, свирещи на пиано, цигулка и арфа.
Хора, които с лекота са боравели с приборите за хранене. Имали са изящен вкус към красивото .
Хора , които когато са изговаряли думите '' Господине '' и ''Госпожо'' не са излизали от устата им смешно и неестествено итн., итн.,итн...


Няма ги.

Днешните богаташи, може и да са богати но нямат никаква тежест. Онази тежест, която да накара хората отвън пределите на страната ни да кажат '' Виж, този изискан господин е от България''. Ако има останали, те са отдавна вписани в книгата на изчезващите видове.

Няма кой да ги наследи,

защото веригата е прекъсната отдавна, преди 67 години, 2 месеца и 20 дена и от днес натам бройте ... 21...22...23...

Пусни едно прасе в дворец и му гледай сеира. Изобщо, руснаците направиха такава съсипия с нас, че няма оправяне вече. На мен са ми разказвали, как '' освободителите '' са идвали на каруци, чорлави , мръсни и са гонели жените и кокошките по дворовете. Немците от своя страна са били винаги чисти, спретнати и достолепни.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА АРИСТОКРАТИТЕ...    ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeПет Мар 30, 2012 9:35 am

saxx написа:
lemongrass написа:
Днес ми иде да пиша за едно много важно липсващо звено в обществото на България.

Това са аристократите.

Хората, които носят така необходимата културна и финна нотка на изисканост и добри маниери.
Тези, в чиито вени тече кръвта на поколения бащи и дядовци, които са пътували с каляски.
Хора наследили през вековете добрите обноски, владеене на няколко чужди езика, свирещи на пиано, цигулка и арфа.
Хора, които с лекота са боравели с приборите за хранене. Имали са изящен вкус към красивото .
Хора , които когато са изговаряли думите '' Господине '' и ''Госпожо'' не са излизали от устата им смешно и неестествено итн., итн.,итн...


Няма ги.

Днешните богаташи, може и да са богати но нямат никаква тежест. Онази тежест, която да накара хората отвън пределите на страната ни да кажат '' Виж, този изискан господин е от България''. Ако има останали, те са отдавна вписани в книгата на изчезващите видове.

Няма кой да ги наследи,

защото веригата е прекъсната отдавна, преди 67 години, 2 месеца и 20 дена и от днес натам бройте ... 21...22...23...

Пусни едно прасе в дворец и му гледай сеира. Изобщо, руснаците направиха такава съсипия с нас, че няма оправяне вече. На мен са ми разказвали, как '' освободителите '' са идвали на каруци, чорлави , мръсни и са гонели жените и кокошките по дворовете. Немците от своя страна са били винаги чисти, спретнати и достолепни.

И аз много уважавам немците. Ако посетиш Америка и Англия например, ще видиш много бедност извън напудрените центрове. В Германия всичко е под конец. Няма цигания и беднотия. А пък чистотата и изрядността е техния паспорт.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА АРИСТОКРАТИТЕ...    ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitimeПон Апр 02, 2012 8:52 am

lemongrass, аз се разхождам в парка с една много приятна жена, тя е от аристократичен род, майка и е българка, баща и руснак. Разказва ми за миналото си, как са се събирали да четат стихове, да свирят на пиано и класическа китара, как са яли от сребърни сервизи с герба на фамилията.. И спеделя болката си от това, че всичко това вече съвсем изчезва. Дъщеря и е женена за човек от кварталите на София и бракът им за съжаление е абсолютно несъвместим. Тази жена е много интелигентна и не може да се вмести в общата действителност. Разхожда едно непородисто куче и няма капка високомерие. Споделя огромната си болка от това, че София завинаги е унищожена. Колкото и да ме боли, напълно съм съгласна с нея ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА АРИСТОКРАТИТЕ...    ЗА АРИСТОКРАТИТЕ... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗА АРИСТОКРАТИТЕ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: