i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина изворски Георги белопойчева негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ

Go down 
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ   ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ Icon_minitimeСъб Авг 31, 2013 2:36 pm


Сигурно много от вас са забелязали, че рускините имат голямо самочувствие. Ще ви разкажа за няколкото мои срещи с руснаци, за да разберете защо това наистина е така.

Случай първи – В паузите ми между турнетата, пеех често в нощния клуб на х-л Шератон. Дойде в програмата един руснак. Много лицеприятен и способен певец. С него трябваше да пея един дует. Дойде вечерта на премиерата на пeсента. Той излизаше пръв на сцената, след което идваше моята партия на втория куплет. Миг преди да си отворя устата, към мен се обърна едно сияйно същество, пълно с обожание и благоговение, протегна ръка към мен, все едно бях най-любимата му жена и гледайки ме право в очите, в които се четеше много подкрепа, ме поведе като рицар към средата на долната сцена. Боже, отворих цялата си Душа и запях със сърцето си... Тази песен ми стана любима, както и работата ми с него. Когато си тръгваше за Москва, за огромно мое съжаление, ми каза : '' Скъпа, не забравяй, че ние, лъвовете, сме голяма работа''....Още помня тези думи и това светло и чисто лице...
След него дойде Искрен Пецов и запяхме някакъв бездушен дует, защото нямаше никакъв душевен контакт между нас. Просто Искрен не ми подаде.

Случай втори – Работим с групата на един кораб. В програмата участваше един балет по спортни танци. Няма да ви казвам какви танцьори бяха... Уау-у...гениални направо. Единият му станах май нещо симпатична и започна да ме гледа с някакво обожание, което не ми беше известно до тогава. Не го бях засичала в погледите на българските мъже. Един ден някой чука на вратата на каютата, отварям, той стои пред вратата запъхтян, с огромен букет цветя. Значи тук трябва да поясня, за да разберете жеста му. Корабът акустираше само за двайсет минути на пристанището, изсипваше 2-те хиляди пътника, натоварваше другите 2-хиляди пасажера и тръгваше. Коридорите се изпълваха с хора и се изискваше много тичане, за да успееш да се промъкнеш в огромната тълпа и да изтичаш на терминала, да намериш цветарския магазин и после отново да си проправяш път през цялата лудница. Но ето, този човек направи този огромен жест към мен ей така, просто за да ми засвидетелства чувствата си. Когато му казах, че между нас не може да има нищо, той ме погали по косата и каза : '' Косата ти винаги ще ухае на морските вълни"...

Случай трети – Работим в Монтрьо. Идва една вечер през почивката при мен един мъж, който пак се оказва руснак и ми поднася букет с цветя и паунови пера, и скъп парфюм, и ми казва : '' Има пет вида жени. Едните са грозни и глупави, другите са обикновени и глупави, другите са обикновени и умни, четвъртия са красиви и глупави, а петия са красиви и интелигентни. Един подарък от мен, за петия тип жена"...Аз направо падам!!!Shocked Shocked Shocked 

Случай четвърти – Работим в един хотел в Кипър. Идват двама руснаци, които работеха в същия хотел. Е цяла вечер вдигаха един през друг тостове за мен, рецитираха стихотворения възпяващи женската красота, при всеки тост, ставаха на крака придружени с леки поклони... Леле, направо се почувствах  Василиса ПрекраснаяSmile))

Случай пети – Това стана съвсем наскоро. Отивам да си налея изворна вода. Към мен се затичва някакъв мъж и ми помага да си сложа презрамката на раницата на рамото ми. Аз останах изумена, защото българите дори не трепват да се поздравят, като се срещнат на това изворче. Викам си, брей...един джентълмен. Имало и свестни българи. Благодарих му и се заприказвахме. Оказва се московчанин. След няколко минути разговор, ми казва с патос: '' Изглеждате феноменално!'' Аз мога да ви уверя, че изобщо не изглеждам феноменално, но човека така ми каза SmileНе го оспорих... винаги е приятно, да чуеш хубави думи, дори и да не си съгласен с тяхSmile
Знаете ли, това е начин на възпитание при тях. Те слагат жената на пиедестал. Тук се конкурират с италианците SmileНаблюдавала съм и руски семейства в Кипър, същата работа. А, да не забравя и ...

Случай шести – Един мъж, пак от Москва...абе какво става с тази Москва Smile)), ми подари електрическа кана, която струваше доста пари, защото чу как споделям на една позната, че имам пререкания с шефовете на хотела, дали да пия чай в лобито на хотела или не. Човека просто ми я подари и каза, че на такава като мен трябва да ѝ носят цветя всеки ден в стаята, камо ли да се циганят къде да си пия чая. Между другото, след два дена си извоювах правото отново да си пия зеления чай на бара в лобито и да гледам екзотичния залез...едно от любимите ми неща в Кипър, по онова време...cheers 

Държа да отбележа, че с нито един от тези мъже, не съм имала дори и микроскопична интимност. Държа също така да отбележа, че не съм имала НИКОГА!!! случай, български мъж да се държи по този начин с мен...Българските мъже са абсолютни скъперници откъм комплименти. Абсолютни просташки саламаджии!
Просто за руснаците жената е Богиня. Така ги възпитават и така върви през поколенията. С цялото си преклонение към нея, те наистина успяват да я накарат да се чувства такава. И тя наистина се чувства. Лично съм виждала рускиня, женена за български мафиот, как го връзва на ластик, защото притежаваше голямо самочувствие. Самочувствие, получено от първия си ден рожден. Нали знаете, повтаряли му че е Император, докато накрая наистина станал.

Та за това българската жена се принизява до статус –  слугиняconfused , а руската се чувства Богиняqueen Няма от къде българската женица да чуе една добра дума и бавно, с времето, тъжно повяхва...No No No 
Помните ли резултатите с ориза? Най-много мухляса не онзи ориз, на който му казваха, че го мразят, а онзи, на който не му обръщаха ВНИМАНИЕ...Една жена, дори и да е феноменално красива, да е пети тип жена, косата ѝ да мирише на морски бриз, ако попадне при неоценяващия и умишлено принизяващ айран-българан, спукана  ѝ е работата!

Като се сетя за българските ''мъжаги'', за тоталното им неуважение към жените, за тоталната им липса на романтика, за всичките им тъпанарски пози, да не би да изглеждат слаби в очите на жената, ако направят някой романтичен жест...жал ми става за българските жени и техните неистови старания да изглеждат красиви пред... сельо...И тичат с торбите да им угодят, и се примиряват с отвратително неуважение и обиди от същия този грозен селтак...

Не-е-е-е! Спрете това самоунижение! Ударете по масата и изисквайте ВНИМАНИЕ! СПРЕТЕ ДА СЕ СТАРАЕТЕ ЗА СЕЛЬО !!! Сельо не различава много козите от жените! Има ли виме, пък и да може да готви, всичко е О.К.


Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО РУСКИНИТЕ ИМАТ ТАКОВА ГОЛЯМО САМОЧУВСТВИЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЗАЩО СА СЪЗДАДЕНИ НАХАЛИТЕТИТЕ СЪС САМОЧУВСТВИЕ
» САМОЧУВСТВИЕ, НИСКА САМООЦЕНКА, УВЕРЕНОСТ И ОЩЕ НЕЩО
» ЗАЩО СЪМ ГНЕВЕН
» ЗАЩО ЕЗОТЕРИКАТА Е ИЗЛИШНА
» ЗАЩО БОГ НЕ ИЗПЪЛНЯВА МОЛИТВИТЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: