i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги изворски белопойчева силвина негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА   изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 9:02 am


Вчера гледаме един клип на Георги Изворски и отново си припомнихме и издразнихме за кой ли път, от вечното присъствие до него - мадам Силвина Белопойчева.

Като я гледам как се вие мазно, ме засърбяха пръстите да напиша тая статия. Значи колкото е приятен и естествен Изворски, толкова повече ни се ще само той да говори. Какви са причините за тази НЕсимпатия, която изпитваме към Силвина...
Като един достоен Шерлок Холмс и ловец на човешката лъжа, ще ви покажа какво изтръсках от капана, дето хваща нощните кошмари и ще ви демонстрирам един примерен анализ, който правя, когато изследвам човека насреща. И така...

Първо – Прави ми впечатление, че диша във врата плътно прилепена до Изворски и се е превърнала в негова сянка. И като казвам сянка, казвам това буквално, тя е точно сянка. Немощна, бледа, без никаква Енергия, никакъв живец, нито пък каризма, нито пък дар слово, бута се и тя барабар с мъжете, да става и тя оратор, че да разбужда масите. Така като я гледам, май тя трябва първа да се събуди, ама айде. Тука правя паралел между нея и Димитър Божанов и неговата книга '' Кафе за събуждане''. Няма лошо в месиджа му, но наричат книгата му – Библия за Щастие, а той един такъв свит, комплексиран, блед, без Енергия...не показва това позитивно мислене да е оказало положителни резултати върху него. Никакво щастие не струи от тоя човек...Увесил едно безрадостно лице и ни убеждава в силата на положителното мислене. Падам от смях, ей!Smile)))И като прибавиш, че няма и коса, което е доказателство за яки страхове...Не-е тоя свят не се вижда и това си е.
Така. За Силвина. Изнасилена работа. Кой и защо я лансира не е толко важно, по-важното е, че отново и за кой ли път на сцената се бута човек, който е по-удачно да стои зад кулисите.

Второ – След приветствието на водещия – Асен, за добре дошли, Силвина започва да говори ПЪРВА. Пъррррва! Чакай моме, кога се запозна с Изворски, кога пропълзя да водиш лекциите му, кога взе да заемаш все повече територия, че чак да го избутваш вече и в периферията. Нито си му на ума, нито на житейските преживявания. Качваш му се на главата бейби, нахална ставаш, взЕми крОтни малко.

Трето – обърнете специално внимание на хитрите малки очета. Какво излиза от там? Аз викам, доста меркантилност, лукавост, материализъм и не на последно място, психически проблеми, натъпкани много навътре. Мадам позира и върти очите и мога да кажа, че тая жена обича да е център на внимание.

Четвърто – На 19:39 h на клипа казва, че си е продала ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛУКСОЗНИЯ И КОМФОРТЕН апартамент в София, за да направят имението, забележете ИМЕНИЕТО! Тоя подбор на думи никак не е случаен и дори много издаен.Тя се мисли за повече от другите, тя иска ИМЕНИЕ. Момент сега, духовен човек, пък да говори за притежание на Имения. Съмнително е, нали, някакси твърде материално. Да поясня, мадам е продала тоя апартамент – ЛУКСОЗНИЯ– да наблегна, защото иска да създаде Имение, където да викат след време и чужденци и да ги лекуват с Изворски. В това няма нищо лошо, ако собствениците на тази къща или каквото и да е там, не се излитат с такива царски епитети за жилищна площ. Освен това, наблягането на факта, че апартамента ѝ в София бил ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛУКСОЗЕН И КОМФОРТЕН, потвърждава с две ръце и два крака, че момата е доста тшеславна в корена си. Тя държи да отбележи, че е имала такъв и такъв апартамен в София. Впрочем, от къде си родом, моме, що не си стоя там де си се родила, щото той Бог се достига по-лесно извън матрицата на големте градове. Има яко Гордост в тая жена + да си дойдем пак на думата – провинциален пресметлив манталитет. А така.

Пето – забележете с какво е облечена. Някакво префърцунено и безвкусно нещо, което бъка от дантели и набрани ръкави от епохата на тюдорите. Това везано елече освен че показва липса на вкус, показва още обърканост, неадекватност спрямо епохата, претенциозност, липса на оная простота, за която дрънка и...неосъзнати, може би за нея, мечти, да си има Имението и да бъде Кралицата, която да опъва поводите на горкия Изворски. Да ползва името му, за да се издигне чрез него. Всъщност това тя го прави вече отдавна. От четири години, доколкото разбирам от клиповете.

Пето – Твърди ( защото никой не е в сбърканата ѝ глава ) ,че отишли на някаква свята местност и изведъж заговорила на английски и речта ѝ като се заляла на тоя чужд език, направо махни, родена англичанка. Ми да седнат да си поговорят с Пиранята малко, да я видим дали наистина се е превърнала за един миг в англоговоряща или да ѝ дадем диагноза, че май второто ми понамирисва, по за вярно. Е как си преставяте тоя феномен? Аз лично това го не вярвам, ама никак. Срещал съм се и с други изперкали езотерички, които странно защо твърдят същите неща. Впочем, отдавна съм забелязал, че езотериците са хора с крайно ниско самочувствие и за това посягат често към лъжата, за да им помогне да се чувстват значими. Прадокса при мадам Силвина е, че тя въпреки че иска да живее в Имение и да е Кралица на Изворски, има безумно, повтарям, БЕЗУМНО ниско самочувствие и за това се държи толко здраво за изтралалакалото си его.

Шесто – Поради това ниско прениско самочувствие, което има мадам Силвина, тя постоянно се изявява, като говори на лекциите на Изворски, както и прилага още едно друго мъчение –  почасово се излита да пее. Гласът ѝ идва като допълнение за всичко, което споменах по-горе. Превзет, с грозно, префърцунено и мудно вибрато тип – Доника Венкова, мадам Силвина пее с тоя превзет глас на стара мома от кръжоците за пеене и всички ѝ казват, че има прекрасен глас. Прекрасен глас тя никак няма, но езо лакеите, които се въртят като сателити около Изворски, по този начин му правят мили очи. Нали уточних в една от статиите ми, че овцете Умрат да си имат идоли и да им ближат подметките. Та те се мазнят на Изворски, посредством мадам Силвина и тя горката си нема и пойма за това. Хич. Важното за нея обаче е, че всеки ден нейното възголямо его бива подхранвано от ласкателите. За нея може би е ясно, че ако не беше Изворски, тя щеше да остане толкова незабелязана, че дори самата тя нямаше да може да си се забележи, но...хитростта и нахалството е качество на некадърниците и тя, не можем да отречем, ги притежава в изобилие.

Седмо – сори да го кажа, ама ако тая жена е красива от вътре, щеше да се види и от вън. Защо такова нелицеприятие съзирам...ами защото вътре в нея се е загнездила лъжата, Дами и Господа, това е. Голямо като месечина лице и нереално малки, близко разположени очи, тънка уста, която прави притесняващи за Виждащите гримаси и вежди със силна чупка. Ако видите мъж със силна чупка на веждите, както е при нея, знайте че срещу вас стои потенциален УБИЕЦ. Пазете се! А, забравих да кажа, близко разположените очи като нейните, показват много лоши характеристики – глупост, ограниченост и натъпкана навътре злобица.

Къде Гледа Изворски за всичко това, което ние с Пиранята веднага съзряхме, нямам и бегла пойма...Дали идеята за ПРИТЕЖАНИЕ НА ИМЕНИЕТО не е всеобща...Много, ама ужасно много ми се иска да бъркам.

 Господин Изворски, до вас се е свила змия и ако не го ВИЖДАТЕ, язък ви за всички книги и лекции.
Има един доста често срещан парадокс – Тези, които гледат звездите, не виждат змиите.

Форумът на Новото Време дава едно предложение на мадам Силвина Белопойчева. Да се събере със Занко Занев. Ние смятаме, че това е едно перфектното съчетание на двойка от техния тип. Според нас, те са съседните части от пъзела. Ше си живеят адово щастливо, че нали татко им е Велзевул.

На Изворски му пожелаваме да хване здраво руля, като един истински мъдрец, да изкъшка тая самозванка и  непрогледнала подражателка, и да срещне адекватната за него жена – истинска, смирена, душевно чиста, скромна и приятна на външен вид. Да си му пасне като съседната част от неговия пъзел Smile

Мерси за Вниманието.


Последната промяна е направена от Лѝмона на Пет Яну 10, 2014 10:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА   изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 2:51 pm

Силвина ми прилича на един бездарен пианист, който се напъва да научи концерт номер три на Рахманинов. Прави житни диети, сади лимец, следва всички правила, повдига се на пръсти да зърне Бог по-от близо, но няма нужните ресурси. Тя е още едно доказателство, че ако човек няма потециал, нищо не може да му помогне. Мен тая жена ми прави киселини в стомаха.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА   изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeЧет Сеп 05, 2013 7:29 am

Когато трябваше да отидем на тази злощастна лекция на Изворски, чаках деня с такава радост и нетърпение... Ние чакаме той да говори, НЕ! излезе Силвина и като хвана микрофона, забрави да го пусне. Още в началото на лекцията, се заговорихме със съседната жена по стол. Заговорихме се за Занко Занев и за целия му набор от гадни качества. Жената до мен ми сподели, как нейна приятелка отишла на негова лекция и много се разочаровала от целия му фалш. Когато Силвина хвана и не пусна тоя микрофон, аз започнах истински да се възмущавам. Изворски седнал като някаква циркова мечка на показ, а Силвина говори ли говори... Пееше непрекъснато, с тоя старомоден и префърцунен глас – тип стари градски песни...Изворски стане, поприказва малко и пак тя грабне микрофона. Нахалството ѝ стигна до там, че ПО НЕЙНА ПРЕЦЕНКА !!! ЗАБЕЛЕЖЕТЕ-Е ПО НЕЙНА ПРЕЦЕНКА ( лекцията е на Изворски!!!),тя покани някакъв мъж, който живееше или следваше в Италия, ще ви излъжа, та го покани тя по нейна преценка да празнодумства сумата си време. А залата беше заета с определен час и този час изтичаше, под ръководство на тази скучна и самовъобразила се жена. Тя отне времето за въпроси към Изворски от страна на публиката. Накрая всички се скупчихме около него...казвам ви, този човек има НЕВЕРОЯТНА ЕНЕРГИЯ! И аз успях в навалицата да му задам въпрос за бунтарите. Споделих му, че цял живот, още от четири годишна съм голям бунтар, той ме погледна и все едно през мен премина ток..отвърна ми, че бунтарите са любимците на Бога. Изворски има невероятни очи, голяма Сила излиза от тях!
Докато се изявяваше Силвина, аз се много разочаровах от цялото ѝ излъчване и държане, но когато споделих това със съседката, тя едва забележимо кимна с глава и сви рамене. Поведението ѝ беше нещо от сорта: ''Така е, но какво да се прави''. Накрая призна де, че и тя се е разочаровала от лекцията.

За мен Силвина Белопойчева дърпа надолу Георги Изворски и дори да си е продала този ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛУКСОЗЕН И КОМФОРТЕН апартамент в София, да засее ако ще триста декара с лимец и да изгради няколко ИМЕНИЯ, тя няма да донесе нищо добро на Изворски, защото е служител на дявола. Дори е доста прозрачна с цялото си държане и подбор на думи. Направо е елементарно да я усети човек. Аз недоумявам! как Изворски не вижда това. Той е последовател на Дънов. Дънов е бил скромен човек и е живял в скромна малка къщурка, където се е навеждал през ниската врата лично Царя, за да посети Учителя. Изворски, ако е истински последовател на Дънов, не би трябвало да се интересува от реклама и не би трябвало да допуска пи ар-ки да му обсебват воденето на лекциите. Тръгнал е по погрешни стъпки и аз ще се моля за него, защото ИМА ПОТЕНЦИАЛ, НАИСТИНА ТОЗИ МЪЖ ИМА СИЛА, а се отказва от нея и пада под нивото си заради...И АЗ НЕЗНАМ ЗАРАДИ КАКВО...Ей Богу, незнам.
Ако си ИСТИНСКИ УЧИТЕЛ, Бог ще ти изпрати учениците право при теб, право при теб ще ги изпрати. Пи ар-и няма да са ти нужни. Там където е Истинско, ЩЕ ПОМОГНЕ САМИЯ БОГ и няма да иска в замяна да ти пее по сбирките, както изявите на разни недоказали себе си в миналото жени. Ах-ах-ах...има ли някой, който да РАЗБЕРЕ всичко това?No 
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА   изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitimeНед Сеп 08, 2013 9:06 am

Има нещо, което може би не знаем за тоя избор на Изворски, но при всички положения вече имам едно на ум.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА   изворски - ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗА ГЕОРГИ ИЗВОРСКИ И СИЛВИНА БЕЛОПОЙЧЕВА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: