i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър изворски силвина Георги белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  ЗА ЧЕРНОТО...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗА ЧЕРНОТО... Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА ЧЕРНОТО...    ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 12:56 pm

Черни костюми, черни раса, дълбоко черно боядисани коси, черни дрехи, черни татуировки, черен грим, черно бельо, черни спални завивки, черни свещи, черен маникюр, черни детски дрехи ( най-новият моден писък на матрицата ), черни коли, черни очила,черни дъвки,черни хавлии, черна мебел, черно, черно, черно. Начумерено черно гледа отвсякъде. Гледат ме от екрана черни хора и гледат страховито и властно ( доста репетирано пред огледалото ) с единствената цел да ти кажат:

АЗ СЪМ ЧЕРЕН, ЗАЩОТО ТАКА ИЗГЛЕЖДАМ ВЛАСТНО ! afro

Къде видяхте в природата черно ? Защо свещенниците не си избраха един по-мирен и благ цвят ? Ще кажете, черното е стилно. Ами ! Черното е цветът на матрицата. Освен дова депресира и вас и другите. България е страната, където се употребява в огромни количества този цвят. А после българите се чудят, защо нищо не върви.

АЗ СЪМ ЧЕРЕН, ЗАЩОТО ТАКА ИЗГЛЕЖДАМ ВЛАСТНО ! afro

А КАКВО Е ВЛАСТТА, АКО НЕ ЗЛО ? ? ? ................

Бивши приятелю от детството, с когото си играехме заедно на двора ?

Докато един прекрасен слънчев ден един от двама ни не се взря с интерес в черния цвят, от чиято власт беше звладян.
Върнете се в началото Go down
saxx

saxx


Rara Avis : 9

 ЗА ЧЕРНОТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА ЧЕРНОТО...    ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 6:52 pm

Tи мани черни коси, те чак синьо -черни. Ходат некви, бродат като вещици. И като застанат три четири от същото пред магазините и като засмучат тея цигари и като зажулят тея кафета в пластмасови чаши, и като гледат тъпо, и като приказват едни тъпи теми, отврат направо. Като некви каки свраки весталки, братче.
Върнете се в началото Go down
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

 ЗА ЧЕРНОТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА ЧЕРНОТО...    ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitimeПон Мар 26, 2012 7:48 am

saxx написа:
Tи мани черни коси, те чак синьо -черни. Ходат некви, бродат като вещици. И като застанат три четири от същото пред магазините и като засмучат тея цигари и като зажулят тея кафета в пластмасови чаши, и като гледат тъпо, и като приказват едни тъпи теми, отврат направо. Като некви каки свраки весталки, братче.

Забрави че каките –свраки –весталки са почитателки и на чалгата. geek Това дето продавачките стоят пред магазините го има само в някои бедни недоразвити народи на Азия и у нас, че и ние сме недоразвити. А па като ги видя да люпят и семки...ми иде да ги ритам по кокалчетата с цинтове bounce bounce bounce
На кой му дойде на акъла да каже, че българите са велико племе Shocked Племе –да, ама велико... Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЗА ЧЕРНОТО... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА ЧЕРНОТО...    ЗА ЧЕРНОТО... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗА ЧЕРНОТО...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: