i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър белопойчева изворски силвина Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 АВТОПОРТРЕТ

Go down 
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

АВТОПОРТРЕТ Empty
ПисанеЗаглавие: АВТОПОРТРЕТ   АВТОПОРТРЕТ Icon_minitimeСря Окт 16, 2013 9:29 am

Искам да си направя един автопортрет, за да ви издам човека, който пише тези стряскащи статии в нашия ФорумSmile

В мен има едно странно и много крайно съчетание, което за сега остава, поне за мен, необяснимо. Аз съм много уязвим човек...много нараним и много, изключително много състрадателен. В същото време, от другата страна на медала, стои една жена, за която са казвали, че притежава страшна Сила, че осанката ми излъчва могъщество. Как е възможно в едно човешко същество, да се съчетаят тези два толкова крайни полюса, нямам си на идея. Но ето, тук съм, пиша, значи е възможно.

Аз съм драматична личност, едновременно с това, хората казват, че съм много слънчева, че нося радост и светлина, че имам силата да зареждам и да давам утеха и надежда.

Казвали са ми, че съм много добра, че съм най-добрия човек на света, а в същото време, ако видя несправедливост или някой, който вреди на доброто, имам желание да взривявам. Аз съм един от най-неподкупните човеци, които могат да се срещнат по тези земи. Ако ще да ми дават милиарди, няма да си дам и малкия пръст. За нищо на света не бих се продала и не бих предала друг за собствена изгода.

За мен свободата и достойнството са над всичко. НАД ВСИЧКО!

Не мога да крада. Единственото нещо, което откраднах беше, когато бях дете. Една малка детска щипка за дрехи. Не можах да спя цяла нощ от угризения и на сутринта я закачих на пенюара на съседката, на чието дете беше въпросната щипка.

Бях малка, да съм била на четири годинки, дядо ми би пред очите ми любимия ми вуйчо с една тънка пръчка. Помня как крещях и тичах из двора и хвърлях всяка пръчка, която ми се изпречеше на земята, през оградата. Тогава, помня, за първи път виках ''НЕ!!!'' към небето, с целия детски гняв, на който съм била способна и с целия бунт, който ми е даден явно по рождение. Аз съм голям бунтар. От както се помня!

Няколко човека са ми казвали, че съм индиго. Не знам какво съм, още повече, че това с индигото много додея и много се злоупотреби. Но знам, че не пасвам на тази реалност, защото не мога да се вместя по никакъв начин. От там и моята драма. Не мога да намеря себе си в цялата тази мракобесна картина на човешката жестокост и неразбиране на живота и ценностите му. Имам направо алергия към простаци, егоисти и малоумници. И алергията ми се изразява и на чисто физическо ниво. Цялата започвам да вибрирам от отвращение и гняв. С времето се понаучих да се изключвам, но все още реагирам на моменти стряскащо и дори лудо.

Питала съм се и това...дали не съм луда. Психиатрите ми казаха, че не съм. Ходих и при един известен хипнотерапевт, който е ходил на уроци в тибетски манастир. Той ми каза, че това е най-естествената и искрена реакция в тоя луд и жесток свят, който свят е съвсем НОРМАЛНО ДА НЕ ПРИЕМАШ, ако си на страната на доброто. Това го казвали и те – монасите. Каза ми, че цялата тази уж ''неосъждаща'' поза, която са приели езотериците, е едно от най-големите им лъжи и лицемерия. Съгласна съм напълно с него. Чувствам това отдавна...

Днес Пиранята отвори сайта на птичия пазар в Подуяне. Като видях снимките на птиците затворени в клетка, ревнах с глас. Мислех да отидем да купим храна за птичетата ми от там, да ги запасим за цяла зима, но няма да издържа гледката. Цялата тази човешка жестокост ме потриса!

Както каза Пиранята, моите родители са били много странна симбиоза. Майка ми е направо демон, а баща ми беше истински Ангел. Аз не съм взела нищо от майка ми и слава Богу! Като че ли тя беше пред очите ми цял живот като пример какво е зло, а баща ми – Ангелът, ме учеше да разпознавам това зло...и в най-дребните му детайли, защото баща ми също имаше невероятен усет за добро и зло, което вероятно съм наследила от него.

Говоря с просяците с по-голямо уважение, отколкото съм говорила с милионери и директори и нямам страх да застана и пред най-високия ранг илюминат, за да му кажа, къде бъркат. Нямам този страх. Нямам страх да си кажа моята истина. И в същото време се страхувам от най-дребни и незначителни житейски нещица. Все по-малко, но още ги има... малките страхчета...още ме човъркат.

Аз съм много всеотдаен приятел, но видя ли насреща си егоизъм и незачитане на моя свят, обръщам гръб завинаги. Излезе ли някой от сърцето ми, това е завинаги. Няма връщане назад.

Доста прям човек съм и често влизам в конфликти, както и мога да кажа, че не съм любимка на хората, защото не съм лицемер. Не понасям лицемерите, нагаждачите и предателите. Мога да получа буквално позиви за повръщане, когато насреща ми застане някоя човешка отрепка.

Не обичам да правя компромиси, въпреки че понякога ми се налага. Тогава се чувствам като птиците в клетките на птичия пазар. О Боже! Отворете тези клетки и пуснете тези птици на свобода....!

Не понасям цирковете. От малка не понасям да гледам дресирани животни, нито пък са ми смешни клоуните. Изглеждат ми жалки. Може би защото тези хора наистина са жалки. Шутове.

Не понасям хорА и ръченици. Селско ми е, съжалявам.

Дълго време давах шанс на хората, като вярвах и се надявах да срещна подобни на мен същества, но вече знам, че няма да срещна и започвам да приемам този факт. Пиранята е най-близо до мен като душевност, само дето той е по-търпелив. Всъщност...много по-търпелив от менSmile Но и той призна, че го научих на нещо много важно и това е смелостта да си казва истината. Той наистина много се промени, от както е с мен. Преди беше излишно тактичен и много отстъпчив, а сега е истинска пираня, когато трябва да защити земята под краката си. Радвам се, че му предадох това.

Като цяло изпитвам неприязън към хората, защото са много неосъзнати и по този начин пречат на доброто, но ако видя някой непознат да плаче на улицата, да кажем, ще съм първата, която ще отиде да му подаде ръка.

Видяла съм много зло срещу мен в този живот и съм станала малко мнителна, но в общи линии, мисля че не бъркам в преценката си. Установих, че хората мразят различността, защото тя им напомня колко са еднакви.

Аз съм изключително емоционален човек и имам силата да заразявам хората за дадена справедлива кауза. Баща ми винаги казваше, че съм родена за адвокат, защото имам дар слово и силно развито чувство за справедливост. Освен това когато защитавам доброто, аз придобивам доста уверен вид, което е още един силен коз. Дето един адвокат беше казал : '' Аз съм болезнено интелигентен и отмъстителен" Smile

За мен не е важно кой какъв е, а какво прави.

Обичам да се шегувам, да се глезя и да играя сценки, и Пиранята казва, че в мое лице светът е загубил голяма актриса. Нямаше да стане, защото трябваше да платя десятък, а аз това го не мога. Не, не ми се удава да се продавам. Поради тези причини не станах и известна певица. Не че талант не съм имала, дори напротив, но всичко опираше единствено и само до леглото. А да се хвана с български музикант, това пак си е продажба на ценностите, защото българските музиканти са мижитурки. До един. Аз искам МЪЖ до себе си, а не бъзльо в кожени гащи. Оставете ги какво се пундрят по интервютата. Всички известни личности, които виждате на екрана, не са това, което са в действителност. В действителност са далеч по-скучни и жалки. Видяла съм ги.

Никога не гоня мъжете. Никога не съм ги ухажвала. Никога не съм се влачела след тях и не съм прибягвала до типичните женски капани. Никога не съм им досаждала по никакъв начин. По никакъв! Дори не обичам да звъня по телефона. Рядко прибягвам до него и то само ако е нещо важно. Не съм от тези задушливи жени и никога няма да бъда, защото обичам да давам свобода. Знам, че свободата е на върха на копието. Дори и да съм се разделяла с някого, дори и да ми е било много мъчно, дори и да съм била като болна, дори и да съм чувставала, че умирам, пак не съм се обаждала. Обадих се само веднъж в живота си и то защото бях виновна. Това беше на Пиранята. Бяхме разделени с него миналото лято за месец-два...но знаците, които получи тогава той за мен, го накараха да ме викне отново в живота си. Ние с него много слушаме знаците, защото те са Истина.

Когато приключвам връзка с някой приятел/ка, защото съм разочарована от него/нея, винаги казвам в прав, сгъстен текст, защо го правя, след което завинаги обръщам гръб и тръгвам към Слънцето. Чувството, което изпитвам е...неописуемо. Все едно махам някакви окови от себе си и се изправям да защитя Бога в мен. Всъщност, на практика точно това става. Този, който не те уважава и цени е неосъзнат и задушлив енергиен вампир. Да си ходи от живота ми!

Понякога послъгвам с бели лъжи ( лъжи, които не вредят на никого), но като цяло, гледам вече да се избавя и от тях.

Перфекционист съм и обичам да изпипвам нещата до край. Мазането не ми е по вкуса.

Като споменах за вкуса, претендирам, че наистина го имам. Наистина имам усет към истински красивото. Никой не може да ми наложи снобарски гледни точки, кое е красиво и кое не. Имам собствено виждане за нещата и няма как някой да успее да ме впечатли с модни мнения и разни такива простотии.

Възпитана съм много, но ако някой ми влезе в границите, мога да се държа и брутално просташки, като нарочно падам на нивото на простака. Правя го единствено, за да си взема отнетата енергия, което понякога изисква драстични мерки. После отново се връщам в първоначалния си мил вид и му пожелавам любезно 'приятен ден'.

Не търпя липса на удобства. Ето тук Пиранята се оплаква с две ръце и е правSmile Ако ми ги няма условията за хигиена, топлинка и уют, ставам абсолютно досадно мрънкало, та чак аз самата не се понасям.

Нещата, които обичам и в които вярвам, ги отстоявам като истински звяр. И винаги съм победител накрая. Винаги!

До сега всички мечти са ми се сбъднали, защото не съм се отказала от тях. Тази Сила у мен да не предавам мечтите си е направо уникална!

Казвали са ми, че се отличавам от тълпата моментално. Казвали са ми, че хиляда човека да има, аз се отличавам. Това има големи плюсове и точно толкова минуси. Опитала съм ги лично на гърба си.

Казвали са ми, че имам каризма. Че имам чаровна усмивка. Че съм свободна като вятъра. Че съм много интересна и нестандартна. Че хората се пристрастяват към мен. Възможно е и да е вярно, но за съжаление, не мога да се видя от страни.

Хора, на чието мнение се доверявам, са ми казвали, че съм идЕотски интелигентна. Тук съм съгласнаSmile

За мен, скромността НЕ краси човека. Разбира се, това, което казваш за себе си, трябва да има покритие. Мисля че има.

Аз съм лъв с асцендент лъв, а лунната ми зодия е овен. Изобщо, роден лидер, на който не можеш да му наложиш нищо, ако сам не иска. Ни се води, ни се караSmile) Но ако видя, че е по-разумно да се отстъпи, проявявам разбиране и търпя корекции.

Едновременно с това, имам най-нежната душа, която някога сте срещали. Душата ми е нежна като повей на глухарче. НО....ако ми нападне някой глухарчето, ЩЕ МУ СВЕТНА ЕДНА СВЕТКАВИЦА.

Това съм аз в общи линии и знам, че нещо не съм съвсем със света. Това ме прави донякъде щастлива, имайки предвид, какъв е светаSmile
Върнете се в началото Go down
 
АВТОПОРТРЕТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: