i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева изворски силвина Георги негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 ''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Empty
ПисанеЗаглавие: ''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА   ''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeПет Окт 25, 2013 7:23 pm

Нали съм природозащитник, проявих интерес към ''зелените песни'' на България...Натискам си парцалите, натискам ги, самовнушавам си, не се получава. Нещо не получавам нужното послание за ''зелена песен'', пък незнам. Нито една не ме грабва. Абе то е от ясно по-ясно. Не може човек, който няма дълбочина на душата, да има поглед в далечината. Аз не усетих никакъв искрен зелен призив да излиза от нашите песни и понеже съм нагъл та нагъл, взех назаем за България ''зелена песен'' от руснаците. И призива им призив, и клипа им клип, и пеенето им пеене, и текста им казва, та казва...Не, сериозно, къде сме тръгнали с тея малки бездушни песнички. Може и да викаме срещу руснаците, ама ония са имали, и имат и сега много силна интелигенция, и въпреки че ги мачкА и тях комунизма, не можа да затрие потеклото, защото то потеклото се не затрива, понеже е стойностно.
Та тоя клип ви съветвам да го гледате, че послание сериозно носи той. Велико послание. Къде сме тръгнали с наще зелени евтини песньовки...къде. Викам му на Пиранята, абе какво стана с тая Русия, защо такива яки песни бълват, той ми рече кратко, както той си обича: '' Ами дойде Путин на власт". Е сега вече трябваше да сме с руснаците, ама грешния жребий все на нас се пада, щото май така ни се и пада.

 Та, вижте, братушките какви зелени песни правят. Аз им свалям шапка и казвам, е велики са!

Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА   ''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА Icon_minitimeНед Окт 27, 2013 8:15 am


Oще когато за първи път гледах песента, ми се доплака. Незнам как е при вас, но когато на мен ми се доплаче, знам, че Душата ми се докосва до нещо Истинско. Днес реших да обърна по-детайлно внимание на песента.

Призивът на песента е, да се създаде един Нов Свят, в който да се положи Доброто и където хората да живеят както наистина искат – свободно. В песента се пее за основаването на един нов ренесанс, където ще се положи това, което държи небесата, т.е., истинските ценности. На 2:35 на клипа... ВАЖЕН МОМЕНТ! Той подпалва една книга. Много ключов момент! Тази книга е библията. Библията...с всички тези нейни противоречния, манипулации, мракобесия, робства, кръвосмешения, заплахи, убийства, войни, унищожения и т.н. Около него летят смачкани вестници – лъжовната преса. Говори, че ще построи един нов Сион ( пророците наричали често Божието Царство на Земята и на Небето – Сион ). И когато той  изрича Сион, дават Елка да държи в шепите си новото начало – покълналото малко дръвче...Надеждата за един Нов, по-добър Свят. От тук натам, крилата му започват да стават бели, докато накрая символът на мрака – черните врани, го напускат и дрехите му също стават бели. На 3:08,  той затваря завинаги страниците на подпалената библия – дългата хронология на пленничеството и заблудата на човечеството.
В края на клипа, той тръгва към Истинския Бог – към Природата, към Слънцето, към Истинския Свят, към истинския Сион...
Много силен и дълбок клип. Защо ми се плаче като го гледам лиSad ... Това е Истината, която е задушавана всячески у нас, хората, толкова дълго време...

Добрата новина е, че наистина идва нещо Светло. Настава някакво световно пробужданеsunny  и аз го чувствам с всяка фибра на тялото си. За това и злото сега е утроило силата си, защото вижда, че ГУБИ БИТКАТА. БОГА МИ, ГУБИ Я!!!
Върнете се в началото Go down
 
''ЗЕЛЕНАТА ПЕСЕН'' НА БЪЛГАРИЯ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ЗЕЛЕНА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  ИМА ЛИ ЕЛИТ В БЪЛГАРИЯ
» ''И БОГ СЪТВОРИ ПРИРОДАТА НА БЪЛГАРИЯ...''–ЦИТАТИ ОТ ЛЍМОНИАСТА
» ЗА СТАРИТЕ, ЗА МЛАДИТЕ ДУШИ И ЗАЩО БЪЛГАРИЯ Е КАРМИЧНА ДУПКА
» ЗАЩО БЪЛГАРИЯ ТРЯБВА ДА СМЕНИ ИМЕТО СИ, ЗА ДА ПОТРЪГНАТ НЕЩАТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: