i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина изворски белопойчева Георги негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА''

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Empty
ПисанеЗаглавие: РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА''   РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА'' Icon_minitimeВто Окт 29, 2013 6:15 pm




''Twisted Evil  Искате да знаете истината? Истинската, откровената, дълбоката истина...?
Доставя ми истинско удоволствие, да правя поразии по света. Да настройвам богатите срещу бедните, расите, една срещу друга, държавите, една срещу друга, хората..но най много обичам да настройвам човеците срещу Бог. Бо-о-г, о, да-а..Бо-ог, Бо-о-ог, о, да-а...Знаете ли какво сътвори Бог? О, хайде, повечето от вас са толкова глупави, че не могат да се сетят. Бог сътвори океаните, звездите, той създаде състраданието, милосърдието и глупавите неща като любовта. Той създаде доброто здраве, дъждовните капки и уханието на жасмина ( бляк)...
А знаете ли какво създадох аз? А? Знаете ли? Аз създадох шума и като последните тъпи идиоти, вие го обожавате. Хората обожават шума, който аз създадох. Колите, моторите, нощните клубове, гангстерския рап, техно музиката, всичко което прави шум... аз го създадох... и знаете ли какво? Шумът заглушава всяка мисъл за Бога. Какво-о-о, не ви ли харесва музиката на ада-а-а-!?
Ще ви издам една тайна...Аз създадох клиентските услуги, автоматичното телефонно обаждане...ето ме, аз го създадох..предупредителните бележки, билетите за паркиране, пак са от мен...Аз притежавам всички компании, всички газови компании, паркингите... кой мислите ви язди постоянно...? Това съм Аз!..И причината за всичко е тази, че не мога да ви понасям и в червата си.
Вие хората сте толкова жалки. Мога да ви изкуша с една бонбонка и ще продадете Христос за части от секундата.
Хората в Руанда бяха подложени на унищожение, а вие се прозявахте. Хората измираха от глад в Хаити, а вие давахте по един долар за благотворителност...Загубеняци-и-и-и. Каква сбирщина от загубеняци-и-и...!
Войните...знаете ли защо започват всички войни? Заради земя. Може ли да повярвате...заради земя. При все това, 75 % от земята не е заета..дори в Америка. О, да-а, зна-ам, аз започвам войните, но се изискват отрепки като вас, за да завършите това, което аз съм започнал.
Хората се интересуват от политически простотии. Десни партии, леви партии...всичко това е, за да бъдете разсейвани, не го ли схващате-е-е-е!?
Знаете ли, хора... вие вярвате в Бог, колкото аз вярвам във феята на зъбчето...О, между другото, много ми харесва как ме представят медиите – дрехите, рогата, опашката...Вие.. хората...толкова сте глупави...като банда дребни хамстери, които търчат във въртележката.
Всеки ден умират хора. И знаете ли какво? Има само две места, където те отиват и там те не са наистина умрели. Те са или живи в рая или живи в ада. ВИЕ ИЗБИРАТЕ...
Знаете ли коя е най-главната ми цел? Да ви взема всички вас, загубеняци, в ада, с мен. Света идва към края си и това ще стане бързо... Ха-хаSmile...Предполагам се чудите, защо правя това, което правя..Много е просто, наистина...Защото ви мразя! Аз мразя всеки един от вас......!!!

          Приятен Twisted Evil  ден Twisted Evil !''

Бележка от Лѝмона:

Нали разбирате, че тази реч всъщност я води Бог, защото дявола не съществува. Да припомня, дяволът е човешката перцепция за изпитанията, които Бог ни дава. Освен невероятната игра на Малкълм Макдауъл, който лично за мен е най-добре изигралия някога ролята на дявола – актьор, ви оставям да си отговорите на следния въпрос. Лъже ли се дяволът в преценката си за хората или тя е безпогрешна като изстрел от SIG Sauer.
Върнете се в началото Go down
 
РАЗОБЛИЧИТЕЛНАТА РЕЧ НА МАЛКЪЛМ МАКДАУЛ ( ДЯВОЛА ) ОТ ФИЛМА '' ДА СЪДИШ ДЯВОЛА''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА
» ЗАЩО ЧОВЕЧЕСТВОТО СИ ОСТАНА СЪС ЗАТЕГНАТ КОЛАН, ВЪПРЕКИ ФИЛМА ''ТАЙНАТА''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: