i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър изворски силвина Георги белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Empty
ПисанеЗаглавие: ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР   негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeПон Мар 10, 2014 11:37 am

Първо искам да предупредя, че написаното по-долу са факти за абсурдното поведение на негрите, които са били наблюдавани, синтезирани и описани от хора, които са били в нещастно съприкосновение с тях, в това число и аз, пребивавайки 5 години в Лондон, най-гъстонаселения метрополитен, в цяла Англия, от чернокожи. Тези типични черти, които ще изтъкна( част от тях, разбира се) могат да се съотнесат и към наш'то циганско малцинство, също така и чалга съсловието.
Главния обуславящ фактор при всяка група ( негри, цигани, чалгаджии) е ниското ниво на съзнание и интелектуална даденост. Като при негрите има един много силен ДНК фактор, които ги доближава много близо шимпанзетата.
   И така започвам да изреждам особеностите в поведението на негроидите, които може и да ви разсмеят, огорчат или разгневат.

#1. LOOK-A-ME (look at me) - ВИЖ МЕ КОЙ СЪМ АЗ  ! ––––Това поведение се подържа нон-стоп, за да се привлече вниманието на околните, които за предпочитане е да бъдат бели. Именно за това се носят с най-идиотските дрехи с крещящи цветове, с огромни златни ланци ментета, говорят на висок глас, нарамили огромни касетофони на рамо, надути до дупка( за предпочитане с думкащ бас ). Това поведение цели да отличи негроида от стадото с цел пари, храна , секс.

#2. GIBS-MUH ( give me ) - ИМАШ ЛИ ОГЪНЧЕ ДА ДАДЕШ ПО ЦИГАРА! –––След като вече черньо има вниманието ви, ще се опита да изкопчи каквото може от вас или от правителството под формата на детски, социални и други помощи. Той си мисли, че белия човек му длъжен да го хрантути, а той мързеливо да паразитира и спъва социума като цяло.

#3. MUH -DIK (My dick) - ИСКАМ ГО СТИСКАМ ГО ! ––––Всичко при негрите се върти около секса. Те оправят всичко де що мърда, защото притежават животински сексуален нагон. Даже често техен сексуален партьор е облегалката на фотьойла или канапето. Случва се дори, факт, негърка да забременее без мъж. Как става  това ли, е не е непорочно зачатие. Учени обясняват този факт с това, че тапицирани мебели служат като посредник на семенната течност, както пчелите опрашват растенията, само че много гнусен и животински вариант.

#4.DAT-ASS (That ass) - ГОЛЕМО ГЮБРЕ - Пословични са задниците на негърките, в която част на света да се намират. Мъжките индивиди се възхищават изключително много на големината им, защото това може да се обясни отчасти с канибалистичното устроиство на техния гнусен маймунски мозък, който ги кара да гледат на женския индивид като източник на храна при случай на бедствено положение.

#5. WHITE WIMMINZ ( White women ) - БЕЛИТЕ ЖЕНИ ––––Много пъти като видим черен с бяла жена нещо ни се преобръща и си викаме ' ТОА ПА КЪДЕ СЕ БУТА ПРИ БЕЛИТЕ ?!'' - Отговорът е следния: Вие виждали ли сте колко отвратително и гнусно животно е негърката. С огромен разплут задник, смърдяща, воняща, грозно туловище носител на какви ли не болести най вече СПИН. Даже и по-добре изглеждащи негърки като Холи Бери, Марая Кери, Бионсе имат далече в рода си смесено ДНК и въпреки това все още имат нужда да се разкрасят с един тон макиаж, за да изглеждат добре.

#6 PUBLIC HUGGING - ПРЕГРЪЩАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИ МЕСТА –––Черньо мнооого обича да се прегръща на публично място. Единствена цел, пак да привлече вниманието на белите жени. Използа подправено освободено държане, за да подлъже белите жени, че е много забавно и гот да бъдат в компанията на Маймуньо. Нооо, бели момичета не се подлъгвайте. Негъра си е негър, дори да се избели или да завърши Оксфорд. Мамунското в него ще издебне удобен момент и вие ще бъдете изнасилени, малтретирани, дори накълцани на парчета.

#7. UNINTELLIGIBLE GREETINGS- НЕРАЗБИРАЕМИ ПОЗДРАВИ–––Двама негри като се срещнат започват да бълват абсолютни безмислици, които и самите те не разбират, но по този начин те отново се опитват да привлекат внимание. Колкото по-шумно си се поздравяват, толкова по си се кефят. Следните думи ще ги кажа на англииски, защото просто нямат превод на български, но сами можете да усетите абсурда.
 В един примерен сценарий първия негър би казал: "Hey Brutha -- Foobity Hoo, Fu Man Chu, Who Be You, CanYaDigIt?"
 Второто негро, без да иска да си признае , че нищо не е разбрал от това какво иска да му каже първия маймун ще продължи с още по-висок глас:  "Summuh Fummuh, Shamma Lamma, Sweet Home Alabama, and a SideOrderO'FrenchFries" и този път първия ще се прави, че всичко разбира само и само да не изглежда глупаво. Глупостите продължават докато не започнат да говорят един през друг почти карайки се, някак ядосани, и недай си боже да ги наблюдават жени, ще си кажат: Малеейй, тия мъжкари как си пазят територията. НАИСТИНА ТОЛКОВА ГЛУПАВИ СА НЕГРИТЕ.

#8 LARGE SNEAKERS - ГОЛЕМИ ЧЕПИЦИ––– Обувките им изглежда съответстват на годините им. Едно 10 годишно чернилче носи обувки номер 10 ( бълг стандарт 44) и така с годините номера расте. Разбирам някои бели жени си падат много по този феномен...хахаха, но всичко си има цена.

#9 GHETTO LIMP - ТИПИЧНА ГЕТО ПОХОДКА С ЛЕКО НАКУЦВАНЕ––– Това също е типично, с което създават впечатление у тези,които ги гледат, че са претърпели операция от куршум в задника. Това те считат за подвиг, някак мъжкарско. Това е върха на тяхната гето мечта, да станат гагстери, да бягат от полицията и да парадират с рани и контузии. Интересното е, че повечето от тях имитират тази походка без да са претърпели операция. Нещо като тук при нас - младите подражават на старите като пушат цигари в опита си да изглеждат по освободени и готино.

#10. RAP MUSIC -––––Рап музиката е типична за негрите. Това е израз на бъркотията и шума, който постоянно бръмчи в главите им. Доказано е, че устройството на черепната им кухина е такова, че може да задържа звукови вълни за дълго време без да отшумяват. За това ако ви е направило впечатление, един негър винаги нещо се поклаща, припява все едно, че слуша MP3-ka.

#11. Негрите нямат никаква отговорност като родители. Най-често раждат по 10-ина маймунчета, като често пъти ги убиват, а тези които останат, изобщо не им обръщат внимание. Общо взето децата служат като примамка за повече детски надбавки и социални помощи - също като наш'те цигани.

#12. Черньо умре да се движи бавно и да пречи на публични места. Едно от основните неща освен секс, наркотици и престъпление, е да се пречка на белия човек. В супермаркет ония с дебелите гъзици ще запречат цяла редица без да се съобразят, че човек не може да мине. На улицата ще запречи движението да си говори неразбираеми глупости с друг себеподобен гибон. С други думи черния човек се явява като камъчето в обувката на белия човек.

#13. Негрите са толкова тъпи животни, които само наподобяват човешки същества. Те не са допринесли с нищо на света. Да сте видели черен композитор , художник, учен. Техното ДНК 99.9% е маймунско. Предният дял на мозъка, който отговаря за разсъдъка, смятането и по висшите мисли липсва за сметка на по-издадена задна част, където се поместват низшите животински инстинкти. При тях също се наблюдава явлението да ходят на църква. Това не е защото са много духовни. Те дори не могат да произнесат правилно JESUS, HEAVENS ( ИСУС, РАЙ), а вместо това  JEEBUS, HEBBINS. Много ботокс имат в устните си ...хахах... пречи на произношението. Църквата за тях е нещо като мегдан, където да си показват кошмарно шарените си безвкусни дрехи, да са център на вниманието с единствената цел СЕКС, ХРАНА, ПАРИ...... ОПАЗИЛ НИ БОГ.... ОТ НЕГРИ И ЦИГАНИ.....И ЧАЛГАДЖИИ.


P.S. Oт това , което съм преживял от допира си с тия крайно неприятни маймуньовци, едвам се сдържах да огранича расисткия привкус на статията по горе. В същност, расистко ли е да кажеш на маймуната ,че е маймуна. .....


Последната промяна е направена от pira(N)ha на Чет Мар 13, 2014 2:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР   негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeПон Мар 10, 2014 7:01 pm

lol! lol! lol! 

Англия е мястото, където от фен на R & B-то и фънка, се превръщаш в най-върлия анти-фен. Утре ще пиша в тая статия по-подробно, Пиране, че много има какво да кажа и аз....................... С теб сме изстрадали и сме се борили рамо до рамо в неравния бой с тая простотия What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР   негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeВто Мар 11, 2014 6:47 pm

Тука сега ще наблегна пред всички на този важен факт. Белите хора имат днк-а сходство с шимпанзето 98%. Останалите два процента са божията искра. При черните, сходството на днк-ато с това на шимпанзетата е 99.9%. При тези неоспорими и горчиви факти и Боговете ще замълчат.

  Значи...за пет години контакти с тъмнокожи в Англия.....срещнах един единствен от тях, който имаше разум в очите.
Те идват в света на белите с абсолютното убеждение, че белите са им длъжни. И ако случайно срещнат по пътя си нещо на чомпек, първите думи в устата са им : Това е расистко! Абе да се спъне на улицата, пак ше дудне тая фраза.
Аз съм ги живи ожалил англичаните. Не им стигат цели квартали с индийци, с араби, с евреи, ами и тъмните са налазили навсякъде. Но не за да работят. Виж, това най не им се ще. Те идват в Англия, да кажем и казват така '' Това е моята държава''. Но не за да допринесат за тая държава, ами за да мързелуват и да пият мляко от нейната гръд и единственото за което да правят усилия е да раждат за помощи и да теглят сериозни заеми. Не за бизнес, разбира се, ами за да си купят огромни телевизори, коли и да вдигат аларма всеки уйкенд, като се събират по трийсет чернилки, които вдигат аларма до небесата. Дворовете на къщите се изпълват с тежък дим от тоновете с месища, които се изконсумирват през тоя ден и врявата и крясъците наистина си ги бива. По някое време имаш чувство, че стадата от Амазония са се преместили в съседния двор. Горките англичани, аз на тяхно място бих се гръмнал. Освен това, че са страшно мързеливи, те са и много некадърни. Дори и случайно някой да се хване на работа....така я върши, че по-добре да си стои дома.
Нахалството и високото им самочувствие обаче са пословични. Това идва като конпенсация за истинската действителност, защото ако те имаха акъл да разберат колко не стават, биха настъпили масови самоубийства.
Ходенето на църква обаче е много моден хит и въпреки че казват на Христос – Джизес ( Джибъс) и повече вярват на Джу-джу мен ( някакво тяхно плашило, нещо като торбалан), те не изпускат да ходят и да се потят в църквата като врещят като павиани и инсценират припадъци, екстази и гърчове. След това силно запотени и вмирисани, се нареждат на опашка, за да дават на главния бирник, т.е., пастор, пари, от порядъка на поне сто паунда. При тях това се е превърнало в състезание. Колкото повече паунди пишеш на плика, толко повече вярваш в Мастер Джибъс, демек Христос. Също така, те смятат, че Мастер Джибъс е черен и никой не е в състояние да ги убеди, че Христос е бил бял. Просто няма шанс!
Под нас живееше едно семейство, което странно как не успя да убие бебето си. Слагаха го да спи чак в два-три през нощта, малкия ядеше от земята каквото му падне и никой не го извеждаше да види поне малко слънце през деня. Завесите бяха постоянно спуснати и малкия беше развил жесток рахит...направо краката му се бяха изкривили като геврек. Живееха без да плащат нищо и мотото им беше '' Ако тръгнеш да плащаш всичко в тая държава, ще банкрутираш.''
А как яда-а-а-ат...Просто ужас! С мръсни пръсти, като ги облизват и завират до гръкляна, брате, а едно мляскане...тури му пепел. Можеш да колабираш!
Агресията на тея човекоподобни е просто потресаваща и тук ще покажа един клип, един от многото клипове, където черно на бяло се вижда що за 'ора' са това. И не белите мразят черните, а черните мразят белите и то много, ама много ги мразят. Гледайте и се наслаждавайте. Е те това са хората, дето са гракнали, че има расизъм срещу тях и че не им дават равни права с белите.

Аз мисля, че доста много са им дали права дори...доста много. Аз бих ги отпратил по техните си държави без право за повторно връщане. Да даваш еднакви права на тотално различни нива хора е огромно престъпление, но...това е мое мнение. Аз не съм расист. Нито шовинист. Нито анархист...Просто съм честен реалист... поради тези причини викам, хората с бананите да си се върнат по дърветата, за да възцари мир и ред. Ако не изпитате гняв и не поискате да скочите от екрана в буса, докато гледате тоя клип, идете в Англия да се видите в чудо на живо. После пак елате и ми кажете, че съм расист. Сигурен съм обаче, че ако видите тея същества на живо и не дай си боже, имате допир с тях няколко месеца, ще станете по-големи расисти и от скинхедс. bounce 

Върнете се в началото Go down
Мирослава_2F




Rara Avis : 47

негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР   негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeСря Мар 12, 2014 8:01 pm

Аз негри съм виждала най - вече на картинка. На живо не съм имала "честта", освен един - два пъти случайно разминаване на улицата или в градския транспорт.
Това, което съм гледала по филмите /американските игрални/ точно съвпада с онова, което Пиранята е описал, систематизирал и обобщил в поста си. 1:1 отговаря на онова, което показват във филмите като манталитет, поведение, сексуалност, стаден инстинкт, агресивност и интелект...
Старая се да не съм предубедена, но наистина маймуните са си маймуни...Може би не всички са така посредствени, но гена си е ген и програмите са си програми.
Виждала съм бяла жена да се лигави и натиска с негър в градския транспорт /автобус 280 - от и до студентски град в София/...И...щях да се издрайфам докато ги гледах. Не мога да си представя какво може да те накара да загърбиш толкова сериозни външни различия? Явно факторът пари, защото момичето беше облечено изключително екстравагантно, и нищо, че се возеха в рейса, но черньото беше целия в злато...гривни, ланци...Но за бога, та те миришат различно от нас! Как го преодолява човек това?! Ами с кой акъл и деца раждат, за които е предварително ясно, че ще са черни, защото при един черен родител, детето винаги е черно, никога - бяло?!?!
Просто природата трябва да ти заговори в такъв момент, ама...
Самият факт, че при смесен брак се раждат само негри, би трябвало да означава нещо и той сам по себе си. Не знам знак за какво е това, но че е знак - знак е, и още как!
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР   негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitimeЧет Мар 13, 2014 8:57 am

БЕЗ КОМЕНТАР!!!
О, не, ще дам коментар. Това не е клошар. Това е жена, която всеки ден се смесва с цивилизования свят и виждам, добре си хапва... Shocked Shocked  Shocked 

негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Woman-has-flies-on-her-butt-30370-1232828621-4_zpsa0cfe6ea 

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР   негър - ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА ВЛЕЗЕШ В ГЛАВАТА НА ЕДИН НЕГЪР
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  ТЕСТ ЗА МЪЖЕ::: ( ИМА ЛИ ТЯ УМ В ГЛАВАТА)
» ПРИЗНАНИЯТА НА ЕДИН ПОЛИТИК
» ЗАЩО ЕДИН ДЕН СПРЯХ ДА ПЕЯ...
» РАВНОСМЕТКАТА ОТ ЕДИН ПРАЗНИК
»  РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: