i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги силвина изворски негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Empty
ПисанеЗаглавие: ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА    ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 4:07 pm

.
Провинциалистите с масиран удар ще навлязат в София ( това вече се сбъдна ).
Софиянци ужасени от тежките и непрестанни набези на новодошлите мераклии масово ще започнат да се изнасят ( това започна да набира скорост ).
Панелките ще се пръскат по шевовете. Някои хора от провинцията, които са имали повече кокошки и свинеферми , ще имат възможност да си закупят жилища от новото строителство, което ще ги прави много горди и още по–начумерени.
Далече от прашната и неистово напрегната столица, софиянци ще дишат чист въздух, ще ядат чиста храна и ще поруменеят и оздравеят.
Новодошлите '' софиянци '' от мръсния въздух ще залинеят, ще пребледнеят и ще се изпоразболеят. Също така ще осъзнаят, че над тях тегне много силно проклятие наречено – Нарушените Равновесните Сили, които тегнат над пришълеца, защото е изгонил с нахалство невинните хора от родните им земи.
Съвестта им ще заговори и ще ги накара да се завърнат отново по родните им земи, следствие на което проклятието ще изгуби силата си. Което е добре.
София ще я завладеят циганите.
Ще започнат междуособици между циганите от кв. Гевгелийски и тези от кв. Конювица.
Ще се развилнее торнадото '' Екатерина '' и ще изравни панелите, където ще са се били нанесли по апартаментите циганите барабар с конете и каруците.
Най-горещата точка на торнадото ще мине над парламента и няма да остави и помен от него. Поради тези причини политиците, понеже няма да имат къде да се помещават и кого да ръководят, ще получат просветление, ще се изпълнят с любов и ще заминат за Тибет да станат монаси.
Софиянци ще се завърнат в родния град или онова, което е останало от него и ще засадят рапица, кукуруз и сладки картофи.
Циганите ще развият алергия от посевите и ще заминат с каруците за Гърция да берат портокали и дребни банани.
В София ще се заселят японци и за има–няма месец, ще построят хиляди небостъргачи, защото много ги бива в това.
Софиянци ще ядат на корем суши и уасаби, от което кръвта им ще закипи и ще започнат усилено чифтосване с японците.
В резултат на това, ще се роди Нова подобрена раса от хора на Изгряващото слънце, чието подсъзнание автоматично ще се самопрограмира да изхвърля всякаква информация, касаеща Азис и неговите психотронни батальони, които по това време ще живеят на палатки по горното течение на р. Искър изчаквайки, тъй като няма да са сигурни за музикалните вкусове и предпочитания на Новата раса. След като обаче разберат, че нямат повече шанс по тези земи, ще последват циганите към Гърция.
Хората ще се придвижват с аеро автобуси, които ще се захранват от батерии от по 1.5V
София ще цъфти във вечна усмивка и всички ще живеят в състояние на Нирвикалпа Самадхи.



Последната промяна е направена от Admin на Пон Авг 13, 2012 5:16 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА    ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 7:54 am

Laughing Laughing Laughing Admine, ти ченълинг ли направи cheers Малииии, достоверно ми се струва или поне се надявам да стане така за доброто на всички ни. Важно е в крайна сметка да има хепи енд ! Знаеш ли, че историята за потъването на Титаник е написана от един писател във вид на разказ няколко години преди да стане потъването. Та като си пишем така невинно, може да се случи и наистина ...Човек + силна мисъл + въображение, твори реалността...
Върнете се в началото Go down
Tauros

Tauros


Rara Avis : 46

 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА    ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeПон Мар 26, 2012 7:39 am

Хубав развой на събитията и най-вече желан. Аз мисля, че тая наша държавица ще се оправи само ако дойдат да я населят нормални, честни, трудолюбиви и умни хора и ДА ! ЗАЩО НЕ ЯПОНЦИ Laughing От кръстоска между европеец и азиатец се получава много красив хибрид, най-вече с малък нос, че българите имат огромни носове и за това прекарват повечето си време да си бъркат в тях pig lol!
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА    ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitimeВто Апр 03, 2012 7:50 am

Tauros написа:
Хубав развой на събитията и най-вече желан. Аз мисля, че тая наша държавица ще се оправи само ако дойдат да я населят нормални, честни, трудолюбиви и умни хора и ДА ! ЗАЩО НЕ ЯПОНЦИ Laughing От кръстоска между европеец и азиатец се получава много красив хибрид, най-вече с малък нос, че българите имат огромни носове и за това прекарват повечето си време да си бъркат в тях pig lol!

И аз съм твърдо ''ЗА'' българо–японския хибрид. Само това ще ни оправи !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА    ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ИЗ ПРОРОЧЕСТВАТА НА АДМИНА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: