i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър Георги изворски силвина белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ

Go down 
+2
аз не съм Заратустра
Admin
6 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 8:36 am


Здравейте, чеда мои !

Гледам от толкова хилядолетия какви ги вършите и реших да ви напиша едно писмо, за да ви кажа за заблудата в която живеете.

Първо : Аз съм един. Цялото разделение и различните богове са ваша приумица. Така развихте междуособни пререкания, спорове, кръвопролитни войни и най вече разделение.

Второ : Аз не съм писал библията. Тя е писана от много хора, които са били на различни нива на самосъзнание и затова са се получили толкова много противоречия в написаното там. Библията има много повече от двайсет редактирания и всички те са били правени с единствената цел да ви подчинят на властта на човеците. Аз не изсипвам гнева си. Аз просто ви давам следващ живот, за да ви дам шанс да се обърнете към Мен. Страданията, които ви давам са благословение, защото чрез тях вие се изчиствате от греховете, които натрупахте по собствена воля.

Трето : Аз не съм ви казал да строите църкви. Вие ги построихте и изпълнихте с икони, свещи и корони обсипани с драгоценни камъни. Църквата, т.е. Аз, трябва да е в сърцето ви. Аз нямам нужда да ми се кланяте. Просто сещайте се за мен и изпращайте благодарност на всемира, който създадох за ваше удобство и сигурност.Когато ме молите за нещо, не е необходимо да ревете и да се тръшкате. Просто кажете ми дори наум и от сърце какво искате и прибавете, че го искате за доброто на вас и на всички и аз ще го осъществя.

Четвърто : Истинските християни са били в началото. Те са били вегетарианци. Били са чисти и морални хора, които са осъзнавали Единството. После се роди римския император Константин и започна гонение и изтребване на истинските християни и внедри яденето на месо и други такива демонични извращения. Не съм и никога не бих искал жертвоприношения на каквато и да било твар под небето, което създадох. Поставете се за миг на мястото на агнето или на което и да е друго същество и ще разберете какво им причинявате с вашата дивотия.

Пето : Не ви трябват много четене на книги, защото всичко е суета. Достатъчно е да спазвате ето този мой завет и всичко ще е наред в света . Тази свещена фраза гласи : Не прави на другия това, което не искаш да ти направят на теб. Всички сме едно.

Шесто : Вие сте объркали значението на думата ''Вярващ ". Това не е човек, който спазва обичаите, ходи редовно на църква и целува иконите, който се кръсти всяка втора дума и говори постоянно за Мен и който вярва само в съществуването на Исус. Вярващ човек е този, който практикува моя завет от пета точка. Какво като сте редовни посетители на църквата, като не спазвате този важен за благото на всички ви завет. Аз съм във всеки един от вас. Обиждайки, мразейки и нападайки другите, всъщност нападате Мен и това лицемерие е толкова нищетно, смешно и дребнаво. Не ви плаша, но Аз съм Този, който вижда всичко и Мен никой не може да подкупи или заблуди. С Мен уговорки не стават.

Седмо : Аз изпратих моят син, да ви спаси. Вие го замеряхте с камъни и яйца и го предадохте. Сега ако го изпратя, пак така ще стане, защото не сте вярващи. Мислите че сте, но не сте. С всичките си действия ми го показвате. Какво като ще боядисате яйца и ще се надуете от козунаци. Това не е почит към жертвата на сина ми. И впрочем, ядете козунаци на Велик Ден, защото смятате, че така приемате тялото Христово. Защо трябва да го приемате през устата ? Що за канибализъм е това ??? Пак грешна интерпретация. Христос трябва да е в сърцата ви, а не да го ядете, недоразбрали твари такива. Тези дни, около разпъването на Моя Син, единственото, което чувах от хората беше : '' Ти боядиса ли си яйчица ?'' , '' Козунака сама ли ще си го правиш ?''. Не чух нито усетих поне един човек с болка в сърцето да се сети през какво е минал Сина ми. Главите ви бяха заети да мислите от къде да купите най-добрата боя за яйца.

Осмо : Ватикана – цирея на Европа и всички нейни демонични разклонения по света – църквите, ви казват, че няма прераждане. Мислите ли, че съм толкова жесток и несправедлив, да създам един единствен живот за всеки човек и да ви поставя под толкова неравностойно положение. Да създам единия да е сакат, а другия да живее в охолство. Всеки преживява това, което заслужава. Освен това не си мислете, че да си богат не е огромно изпитание. Парите са голяма сила и стават товар за тези, които не са готови за тях. За това е тръгнало, че парите са деструкция. Много зависи в чии ръце ще попаднат.

Девето : Аз създадох доброто и злото. Няма дявол. Дяволът е вашата човешка перцепция за изпитанията, които ви давам. ''Злото'', което ви изпращам е всъщност '' Добро '' под прикритие. Важното за мен е да видя как ще се справите с тези два пътя.

Десето : Няма да оставя никой да не премине през Вратата. За целта някои хора ще се прераждат хиляди пъти, но накрая ще еволюират и ще минат през Нея.

Единайсто : Какво е това нещо Вратата. Това е измерението наречено Рай, в което ще попаднете само след като сте развили съзнанието да практикувате чувството Милосърдие. Това е последната фаза от човешката еволюция. Всеки който достигне до тази висока фаза означава, че е достигнал до Мен.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:10 pm

Голяма истина е казал този наш Бог. Smile Аз смятам, че това писмо ще бъде разбрано от много малка аудитория. И може би затова е толкова ценно. Човешката природа е такава, че включва великите истини с голямо закъснение. Аз мисля, че църквата е един дълбоко вкоренен навик, нищо повече. И като потвърждение за това, свестните хора, които съм срещал са се обявявали за атеисти и не ходят на църкви. Но гарантирам, че те са всъщност най-вярващите сред нас. Светът е пълен с парадокси.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 5:55 am

Пираня, това писмо да го дадем на владиката викам Laughing Ще прегърне идеята без бой и ще се разкае най–вече Suspect ха-ха
Върнете се в началото Go down
iAvAi

iAvAi


Rara Avis : 8

ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeСря Май 02, 2012 12:33 pm

Девето : Аз създадох доброто и злото. Няма дявол. Дяволът е вашата човешка перцепция за изпитанията, които ви давам. ''Злото'', което ви изпращам е всъщност '' Добро '' под прикритие. Важното за мен е да видя как ще се справите с тези два пътя.

(Само в съприкосновение със злото човек расте. Милостта на Боговете е убежище за страхливците).
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 4:29 pm

iAvAi написа:
Девето : Аз създадох доброто и злото. Няма дявол. Дяволът е вашата човешка перцепция за изпитанията, които ви давам. ''Злото'', което ви изпращам е всъщност '' Добро '' под прикритие. Важното за мен е да видя как ще се справите с тези два пътя.

(Само в съприкосновение със злото човек расте. Милостта на Боговете е убежище за страхливците).

Много съм съгласен с теб. Имах един леко слабоумен приятел, имаше голям късмет във всичко. Късмет имат хората от началните класове на духовно развитие. Колкото по-нагоре се изкачваш, толкова задачите за решаване стават по–сложни. Любимците на Бога живеят най-тегаво. Поне голяма част от живота си.
Върнете се в началото Go down
иоссиф

иоссиф


Rara Avis : 1

ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 7:33 am

Това е връх! Браво човеко Cool
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 5:37 pm

иоссиф написа:
Това е връх! Браво човеко Cool


Добре дошъл при нас Very Happy Пишеш не пишеш, ние те поздравяваме, дори само за това, че имаш смелост да си различен Smile. Обуй си пантофите и се чувствай у дома Very Happy В този форум имаме за цел не да събираме съмишленици ( то е ясно, че хора с виждания като нашите са страшно малко ), а да се чувстваме у дома, като влезем във форум. Ей така, да видим дали може в български форум да се чувстваме комфортно... Дали е възможно това рядко чудо scratch Laughing Ако се чувстваш добре тук, значи успяваме да не важничим и да не сме темерути, което за българи си е огромно постижение Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ   ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПИСМО НА БОГ КЪМ ЧОВЕЦИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ПИСМО ДО ВСЕЛЕНАТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: