i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина белопойчева негър Георги изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Empty
ПисанеЗаглавие: ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА   ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeВто Май 08, 2012 6:07 am

''...АКО ИМАТЕ ВЯРА КОЛКОТО ЕДНО СИНАПЕНО ЗЪРНО...''– Христос

Преди години две мои приятелки и колежки дойдоха в къщи много развълнувани и ми разказаха, как едно момче им е показало да контактуват със своя водач и пазител. Стана ми много интересно и ги помолих да ми покажат как става. Те начертаха на един лист цифрите от едно до десет и азбуката във форма на дъга. Дадоха ми игла и конец и... о–о! Иглата , която държах в дясната си ръка стана по–тежка и започна да се спира на буквите. Аз затаих дъх...Не след дълго иглата написа следното : ''Обичам те земно дете. Аз съм вуйчо Сава, висок съм два метра и половина и винаги съм с теб, за да те пазя.''
Помня, че се разплаках. Повярвах, разбирате ли, повярвах истински. Без капка съмнение. Следващите десет дни бях вероятно най– щастливият човек на земята. Мисълта, че съм пазена ме правеше толкова силна. Аз и Отец ми бяхме едно. Нямах страх, нямах тъга, пресичах пред колите без да трепна, никой не ме дразнеше...Един фонтан от изобилно щастие струеше в мен и ме зареждаше с любов и енергия.Бях непобедима !
Един ден разказах на мой познат за моя пазител. Той набързо и с много логични доводи ми доказа, държейки иглата, че това са глупости. Рухнах. Паднах отново на земята. Усетих тежестта на тялото си и ежедневните притеснения, съмнения и страхове отново ме завладяха. Аз се върнах в лоното на сивите човечета.
За какво ви разказвам всичко това. Дали тази игла наистина ме беше свързала с някаква сила, това не е най–важното. Същественото беше това, че бях разбрала каква огромна е разликата между това ДА ВЯРВАШ и от това ДА СИ МИСЛИШ, ЧЕ ВЯРВАШ. Урокът от тази история беше много дълбок. Ние се страхуваме, ние сме тъжни и пълни с неувереност, омраза и страхове, защото НЕ ВЯРВАМЕ. Ако имахме истинска вяра в Източника, щяхме да се зареждаме постоянно с райски газ, образно казано Very Happy Колкото и да ходят хората на църква и да се молят, щом не са ЩАСТЛИВИ, значи не вярват. Човек, който има истинска вяра е щастлив, добър и здрав. Пожелавам си на мен и на всички, които прочетат това, да изпитат това невероятно състояние и ако е възможно, нека да е по–често и ако е възможно, нека е завинаги ! sunny



Последната промяна е направена от Aia на Пет Май 31, 2013 10:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА   ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 8:20 am

Aia написа:
''Същественото беше това, че бях разбрала каква огромна е разликата между това ДА ВЯРВАШ и от това ДА СИ МИСЛИШ, ЧЕ ВЯРВАШ. Урокът от тази история беше много дълбок. Ние се страхуваме, ние сме тъжни и пълни с неувереност, омраза и страхове, защото НЕ ВЯРВАМЕ. Ако имахме истинска вяра в Източника, щяхме да се зареждаме постоянно с райски газ, образно казано Very Happy Колкото и да ходят хората на църква и да се молят, щом не са ЩАСТЛИВИ, значи не вярват. Човек, който има истинска вяра е щастлив, добър и здрав.

Точно така !
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА   ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeПет Май 11, 2012 8:11 am

Aia написа:
''...АКО ИМАТЕ ВЯРА КОЛКОТО ЕДНО СИНАПЕНО ЗЪРНО...''– Христос

''Обичам те земно дете. Аз съм вуйчо Сава, висок съм два метра и половина и винаги съм с теб, за да те пазя.''
Помня, че се разплаках. Повярвах, разбирате ли, повярвах истински. Без капка съмнение.

Aia, аз мисля, че си имала контакт с действително същество, което те е пазело. Когато човек се разплаква, той се докосва до истината. Може Сава още да е с теб, може вече да са други водачи и пазители, защото с времето те се сменят в зависимост от избраната от нас пътека, но ТЕ винаги са до нас, водят ни и ни подкрепят. Вярата е най–краткият път до Бога и ти си го намерила. Сигурен съм, че вече не ти трябват игла и конец, но като начало и това ти е помогнало да разбереш. Бог работи с хората понякога по много странни начини. Вярната индикация, че си се докоснала до Него е, че си се разплакала от ЩАСТИЕ.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА   ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeСъб Май 12, 2012 6:43 am

аз не съм Заратустра написа:
Aia написа:
''...АКО ИМАТЕ ВЯРА КОЛКОТО ЕДНО СИНАПЕНО ЗЪРНО...''– Христос

''Обичам те земно дете. Аз съм вуйчо Сава, висок съм два метра и половина и винаги съм с теб, за да те пазя.''
Помня, че се разплаках. Повярвах, разбирате ли, повярвах истински. Без капка съмнение.

Aia, аз мисля, че си имала контакт с действително същество, което те е пазело. Когато човек се разплаква, той се докосва до истината. Може Сава още да е с теб, може вече да са други водачи и пазители, защото с времето те се сменят в зависимост от избраната от нас пътека, но ТЕ винаги са до нас, водят ни и ни подкрепят. Вярата е най–краткият път до Бога и ти си го намерила. Сигурен съм, че вече не ти трябват игла и конец, но като начало и това ти е помогнало да разбереш. Бог работи с хората понякога по много странни начини. Вярната индикация, че си се докоснала до Него е, че си се разплакала от ЩАСТИЕ.

....Заратустра, гледам на два пъти мненията ти излизат на 11:11h., изчисляваш ли го или става случайно Very Happy Това много ми говори Smile
Благодаря ти за думите sunny flower
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА   ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:58 pm



....Заратустра, гледам на два пъти мненията ти излизат на 11:11h., изчисляваш ли го или става случайно Very Happy Това много ми говори Smile
Благодаря ти за думите sunny flower [/quote]

Стана случайно, но и мен ми направи впечатление Exclamation Пожелай си нещо, по мое усещане този знак напомня за портала.

Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА   ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitimeЧет Май 17, 2012 8:21 am

аз не съм Заратустра написа:


....Заратустра, гледам на два пъти мненията ти излизат на 11:11h., изчисляваш ли го или става случайно Very Happy Това много ми говори Smile
Благодаря ти за думите sunny flower

Стана случайно, но и мен ми направи впечатление Exclamation Пожелай си нещо, по мое усещане този знак напомня за портала.

[/quote]


А-а-а-а-а, Заратустрааааа ! Отварям тема !!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА   ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: