i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева силвина Георги негър изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ    РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeСря Май 09, 2012 5:57 pm

– Седя си... обръщам десетата биричка за днес...разхлабвам...добре ми е...Да пия бира е = на...че съм тъп...е = на...поддавам се на пристрастяване...е = на...поддавам се на заблуда...е = на...движа се със стадото...е = на...смърдя...е = на...комплексар съм...е = на...мразя да спортувам...е = на...глупав съм...е = на...но съм и тъп...е = на...имам шкембе...е = на 99,9% вероятност съм развил бирен алкохолизъм...е = на...не ми става патладжана...е = на...развивам уголемено сърце...е = на...скапвам си черния дроб...е = на обаче ми растат и цицките от естрогена в бирата...е = на....ми то и косата ми оредява от тоя естроген...е = на... бъбреците ми като льокам толко много бира , заработват учестено и изкарват от организма ми и полезните вещества от него...е = на...наторявам често храстите...е = на...убивам врабчетата, дето живеят в тях...– почесва се замислено...– е = на...олекване на джоба...+/- 120 лв. всеки месец...за една година прави 1440 лв.... за 10 години прави 14,400. Ами за 20 години ...28,ооо лв...Е па това си е една къща...Ама нали големите компании казват, че бирата е полезна...Ще се лиша от къщата. Щом го казват по телевизията и го пишат по вестниците, значи е верно. Те не са като обирджиите на пазара. Това ми ти е сериозна работа. Техната дума, хвърлен камък...Ако не пия бира, не съм приет от другарите...Ще ми кажат, че не съм мъж, защото само тези, които пият бира са '' мъже и знаят защо ''...Не мога да им противостоя... СлабЕчка ми е волята... Навън е студено и самотно ако не пиеш бира... Първоначално бирата ми горчеше, ама всички викат '' Пий бира, защото само мъжете, които пият бира знаят защо ''...пих... пих и накрая взе та ми се услади, после ми се услади толкова много, че пия по три–четири литра на ден. Сериозна работа...Не се шегувам, аз съм един сериозен мъж с естрогенени цицки...Нема лошо ...И като се скупча в стадото и като се почувствам силен та силен...И си викаме с другарите : '' Мъже-е-ете зная-а-ат защо-о-о ! ''.Викам си, да миришеш на хмел не е като да миришеш на хвойна я...– почесва се пак, изсвирва през панталоните...то е от хмела, че дразни стомашната лигавица, ама нали компаниите са казали по тв рекламите ( А рекламите са едни много дълбокопромислени утвърждения, психологически издържани ) на него и на неговите другари, че бира пият само ''Мъжете, които знаят защо''...и човека се налива...така повелява традицията...Една овца не може без стадото си, ще се съсипе...Нека стадото се съсипе дружно...Така по-малко боли... А къщи...е, големи къщи ще ги имат компаниите...понеже те '' Най– знаят защо ''...За другите ще остане само металния вкус в устата. Но той няма да е от монетите, а от разкапващия им се черен дроб What a Face


Последната промяна е направена от lemongrass на Чет Май 10, 2012 11:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ    РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 7:38 am

lemongrass написа:
...олекване на джоба...+/- 120 лв. всеки месец...за една година прави 1440 лв.... за 10 години прави 14,400. Ами за 20 години ...28,ооо лв...Е па това си е една къща...

Хората си мислят, че като няма силен алкохол, бирата е безвредна. Но всъщност тя е точно толкова коварна, колкото и твърдото гориво. Само че те съсипва бавно, за това пък сигурно. Към нея наистина човек може много силно да се пристрасти. Олекването на джоба е друг, също много сериозен проблем. Всички се оплакват, че нямат пари. ОГРОМНИЯТ ПАРАДОКС е, че дават по 400 лв средно за цигари, алкохол и кафенета. Ако се изчисли колко прави това за цял живот, сумата е потресаващо голяма. Аз за това изобщо не жаля тези, които пушат, пият и си купуват излишно скъпи неща. Всеки, който се поддава на изкушенията, плаща с голяма лихва един ден. Да се оправят, като нямат грам мозък scratch А па като видя жена да пие бира и свет ми се извива. Няма нищо по–гадно от целувка с бирена принцеса и целия гаден облак смрадливи изпарения около нея. На времето имах една няколко минутна среща с една такава мадама. Тя пък обичала Stella Artois, като името си. Баси влюбената в себе си твар беше ! И като се развъртя салса на дансинга и аз бех до там !
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ    РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 11:10 am

Admin написа:
lemongrass написа:
...олекване на джоба...+/- 120 лв. всеки месец...за една година прави 1440 лв.... за 10 години прави 14,400. Ами за 20 години ...28,ооо лв...Е па това си е една къща...

А па като видя жена да пие бира и свет ми се извива. Няма нищо по–гадно от целувка с бирена принцеса и целия гаден облак смрадливи изпарения около нея. На времето имах една няколко минутна среща с една такава мадама. Тя пък обичала Stella Artois, като името си. Баси влюбената в себе си твар беше ! И като се развъртя салса на дансинга и аз бех до там !

Жени, дето обичат бира и въртят салса, са дървени в леглото. Освен това нямат достойнство, щото имат кръчмарски манталитет и лесно си дигат краката. Да не забравяме и факта, че са с шизоидни наклонности. drunken Ударих ли в десетката, братле bounce Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ    РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeПет Май 11, 2012 7:48 am

Едни мои роднини се скараха за 3 000 лева. Обърнаха си гръб завинаги. По мои груби изчисления, за 30 години откакто са заедно, всяко от тези две семейства е дало около 144, 000 лева, защото пушат и пият по много. И като резултат са болни, бедни и нещастни. Отбягвам ги, защото като се видим ми говорят само за тези 3 000 лева Laughing Другите 144,000 не ги смятат за загуба.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ    РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitimeВто Май 29, 2012 9:56 am

Оня ден разправям на една девойка– СПРИ ЦИГАРИТЕ, ЩОМ ТЕ СВИВА В ГРЪДНАТА ОБЛАСТ, тя вика –НЕ, ЩЕ ХОДЯ НА ЛЕКАР. Аз пак ѝ повтарям –НЕ ТИ ТРЯБВА ЛЕКАР, ПРОСТО ГИ СПРИ. И я наблюдавам. Тя– АМА ЗАЩО ГИ ПРОДАВАТ ТЕЯ ЦИГАРИ ТОГАВА. Викам ѝ– ТИ ОСТАВИ ЛОШИТЕ МОМЧЕТА ДА СИ ГИ ПРОДАВАТ, ВЗЕМИ СИ ЖИВОТА В ТВОИТЕ РЪЦЕ. Тя пак не приема. Викам ѝ– ИЗЧИСЛЯВАЛА ЛИ СИ КОЛКО ДАВАШ С МЪЖА ТИ ЗА ТЕЯ ОТРОВИ. ДО СЕГА ДА СТЕ СИ НАПРАВИЛИ СОБСТВЕН ДОХОДЕН СЕМЕЕН БИЗНЕС И ВМЕСТО СЕГА ДА РАБОТИШ В ТАЯ ДУПКА, ДА СИ НА ПОЧИВКА НА БОРА БОРА. Тя съгласна мига мига. .Загубени хора грам мозък нямат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ    РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
РАЗСЪЖДЕНИЯТА НА ЕДИН БИРАДЖИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  ЕДИН ИСТИНСКИ УЧИТЕЛ
» ДИАЛОГ С ЕДИН ПУШАЧ
» ПРИЗНАНИЯТА НА ЕДИН ПОЛИТИК
» ЗАЩО ЕДИН ДЕН СПРЯХ ДА ПЕЯ...
» РАВНОСМЕТКАТА ОТ ЕДИН ПРАЗНИК

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: