i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина белопойчева негър изворски Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

  МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Empty
ПисанеЗаглавие: МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ    МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeСъб Май 12, 2012 9:34 am

Бих искал да споделя с вас моите неконвенционални мисли относно отрицателната енергия, т.е. демоните.

Ето някои факти: Първата чакра на човека започва да се развива още докато е дребен и беззащитен ембрион в утробата на майка си, до навършването на първата годинка от земния му живот. Значи майката е несъзнателен, но сигурен заразоносител на тази опасна отрова, наречена страх. Другите 5 чакри се развиват постепенно през целия останал живот. Ако се развият изобщо..Обикновено хората зациклят още на сакралната чакра и до там. Първата чакра е мястото, което демонът на страха прекрачва гордо пръв и започва да мори '' жертвата '' си.. Той е бащата на всички останали второстепенни демони, които в последствие започват бавно да блокират останалите чакри. Блокират ги и му е..т майката да не може да направи нищо съществено в живота. Но Демонът на коренната чакра е баш майстора.Той е бащата на всички останали демони, господаря на портала, дет се вика, главният сбъгвач на всичко и всички. Значи по тази проста логика, страхът ни е в кърпа вързан. Няма отърване. Ето списък на чакрите и нейните демони.

- Чакра на корена - главният демон– бащата на всички страхове ( страх от всичко и всички..треперя на килограм, докато най–накрая не се сдобия с тежка вегетативна дистония + за по–упоритите треперачи– маниакална шизофрения )

- Сакрална чакра - демон на вината ( виновен, не виновен, все се чувствам виновен и се самонаказвам с добре режисирано деструктивно поведение )

– Чакра на слънчевия сплит - демон на срама ( Къв съм грозен, пък и недодялан, не ставам за нищо, не заслужавам нищо добро..живея в бедност..парите са мръсни..имах таланти, рисувах хубаво, ама срамът не ми даде да ги покажа на бял свят и ей ме на– продавам марули на пазара )

– Сърдечна чакра - демон на тъгата ( рева и все ми се реве, няма смисъл от нищо, всичко е обречено..не заслужавам любов и за това няма и да я дам. Я гле като показах любов на Пена и какво ми се случи. Сега съм капсулован, е, нямам любов, ма нямам и разочарование..така е по-добре. Гледам намусено и не поемам риск да кажа таа мръсна дума '' обичам те '' повече. Често страдам от пневмонии )

– Гърлена чакра - демон на лъжата ( лъжем на килограм, лъжем себе си, лъжем де кого сваря, хитър съм, па и ловък още толкова. Кашлям, все ме боли гърлото, демек имам хроничен фарингит и ларингит, ама не спирам, лъжем си. Ако пък съм от тея дето не лъжат, не можем да се защитавам и да си казвам моето си. Другите ме мачкат, аз мълчим.Е така, все едно нещо ме е хванало за гушата...)

– Третото око - демон на илюзията ( живея в материален свят и друг не съществува. Ценно е единствено материалното...след време слагам очила, защото не виждам истината. Аз съм като един прилеп в слънчев ден..Обърква ме светлината, разбирате ли.. )

– Коронна чакра - демон на привързването ( суетата ме е сграбчила, та не ми дава да дишам. Обичам предметите, скочил съм на врата на жена ми, задушавам семейство, приятели, но не мога иначе. Обичам да имам и да казвам–––''Това е мое !''.. давам мило и драго за моите си неща ''
Забележка : ( за по–голяма яснота може да прочетете поста ми ЗА ВКОПЧВАНЕТО )

Бог, със сигурност е наясно, че ще бъдем атакувани от тези демони, защото знае всичко. Трябва да има много важна и дълбока причина, за да бъдем поставени в такива условия.
Отговорът е прост и много ясен– Само в битката между доброто и злото, ние можем да направим прогрес.
Така че, не се страхувайте от тези демони. Ние сме тук, за да покажем нашата сила, която се нарича любов.Някои, които ми четат постовете могат да се заблудят и да помислят, че не изпитвам това чувство, че сърцето ми е камък... За ваше успокоение, вчера съм гонил из банята преди да се изкъпя една мравка, за да я хвана и пусна на двора при другарите...Тъй че...нежно сърце нося аз...

И така, един скромен съвет от лимонената трева... Опитайте се да обикнете демоните,защото те са ни изпратени от Бог, за да ни научат на нещо. Хората биват нападани от негативни енергии само и единствено, когато са допуснали съзнателно и доброволно черните мисли в главите си и черните чувства в сърцата си.
Поканете демоните на чаша сутрешно кафе, кажете им, че работите за доброто и ги поканете да работят с вас, шегувайте се. Ако демоните имат потенциал, ще се трансформират в светла енергия.Ако нямат, ще търтят да бягат. Ако чуете смях в главата си, със сигурност сте успели да ги разсмеете, което е сигурен знак за началото на промяната и на вас и на вашия приятел– демона.В крайна сметка, той ви е изпратен, за да ви помогне да научите нещо важно. Той ви е един вид помощник и учител. Той идва да ви каже просто да не се поддавате на лошото, иначе...

Написа в захлас за вас,

Lemongrass geek
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ    МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeСря Май 16, 2012 8:13 am

Много дълбоки мисли, lemongrass. Моите поздравления.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ    МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeВто Май 29, 2012 9:46 am

аз не съм Заратустра написа:
Много дълбоки мисли, lemongrass. Моите поздравления.

Мерси, тая идея е само за най– смелите, другите да си купуват тамян и чесън. Кое е по-силно действа , да се пазиш или да спреш да се пазиш. Как мислиш ?
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ    МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 6:53 am

lemongrass написа:
аз не съм Заратустра написа:
Много дълбоки мисли, lemongrass. Моите поздравления.

Мерси, тая идея е само за най– смелите, другите да си купуват тамян и чесън. Кое е по-силно действа , да се пазиш или да спреш да се пазиш. Как мислиш ?

Да спреш да се пазиш. Когато нямаш страх, си изпълнен единствено с другото чувство–любов и ставаш неуязвим. Забелязал съм, че тези, които най–много се пазят, най-много затъват. Трябва да се работи за увеличаването чувството на щастие и любов и тогава негативната енергия доброволно те напуска. Когато те напусне доброволно, тя те напуска завинаги. Когато я гониш насилствено, тя ти се ядосва и винаги дебне около теб , диша ти във врата и при поредното погрешно негативно чувство, лесно те напада отново. Тъй че, '' Без страх и тъмнина, с любов и светлина...''
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ    МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 6:09 pm

аз не съм Заратустра написа:


Да спреш да се пазиш. Когато нямаш страх, си изпълнен единствено с другото чувство–любов и ставаш неуязвим. Забелязал съм, че тези, които най–много се пазят, най-много затъват. Трябва да се работи за увеличаването чувството на щастие и любов и тогава негативната енергия доброволно те напуска. Когато те напусне доброволно, тя те напуска завинаги. Когато я гониш насилствено, тя ти се ядосва и винаги дебне около теб , диша ти във врата и при поредното погрешно негативно чувство, лесно те напада отново. Тъй че, '' Без страх и тъмнина, с любов и светлина...''

Съгласен, ако имаш страх ако ще 24 часа в денонощието да чертаеш пентаграми и да носиш китки с магданоз, спасение няма.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ    МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МИСЛИ ЗА ДОБРИТЕ ДЕМОНИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ НЕ ТАЧАТ ДОБРИТЕ ХОРА
» Мисли на овцевъда за СУРОГАТНОТО МАЙЧИНСТВО
»  МИСЛИ ЗА НЕГОВО ''ВЕЛИЧИЕ'' ЧОВЕКА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: