i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър изворски белопойчева силвина Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ

Go down 
+3
аз не съм Заратустра
icy blue butterfly
Aia¸.•*✿
7 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПон Май 14, 2012 10:36 am

Искам да споделя с вас мнението ми от всички български форуми, които до сега посетих. Също така ще споделя фактите и от участието ми в един чуждестранен форум...
 
 Без никакво изключение, повтарям, без АБСОЛЮТНО НИКАКВО ИЗКЛЮЧЕНИЕ, отношенията ми с модераторите, администраторите и уастниците през тези няколко години във форумите, са били много драматични, сложни и потискащи за мен. Защо...защото непрекъснато и навсякъде срещах злоба. Ако не беше злоба, беше пренебрежение. Ако не беше пренебрежение, беше тъпотия. Страшна и плашеща тъпотия и мракобесие. Няма да казвам кои са тези форуми, не защото ме е страх, а защото реших да проявя  МИЛОСТ. Ей така, защото съм много Силна по Дух. Включително срещнах най-злобния човек, олицетворението на злобата и високомерието в един от тези форуми. Само ще спомена, че този човек има хуманна професия и предполага да е разбиращ и състрадателен. НО НЕ! Гледала съм постовете му в потрес...Как е възможно да има толкова събрана злоба и омраза в едно човешко сърце! Как изобщо клетките в тялото му са съумели да издържат все още да не експлодират от тези черни чувства, които са го обладали. Най– странното от всичко беше, че никой от другите модератори, включително администратора, не намираха това му отвратно отношение към обърналите се за помощ хора за недопустимо. Ръководният колектив се разбираха перфектно помежду си. Закачаха си се, пращаха си картички с котенца и цветенца на личните стени на профилите... Що за равнодушие, що за овчедушие, що за потресаващо гадна и извратена жестокост!!! Този форум е с голяма посещаемост. Хиляди хора участват там. Хиляди хора, които приемат това поведение за нормално или не смеят да се опълчат и застанат на страната на правдата. Срещнах и няколко човека, между тези хиляди и хиляди сиви и злобни човечета, които си струваха. Бяха свободни души, добри и интелигентни и общо взето и те срещаха същия отпор както мен от тълпата '' разбирачи на всичко ''. Имала съм случаи в които отварям тема и са се изписвали по три страници само с нападки и страшни обиди срещу мен и моето мнение. Писали са ми и на личния отвратителни вулгарности. Разбирате ли абсурда, казвам си мнението без да нападам никого лично и срещу мен се изправя глутница от юзъри, които ме обиждат, хулят и нападат. Ако решах да се защитя, като отново никого не нападах гадно като тях, мнението ми биваше изтрито веднага. За това Пиранята направи този форум, защото и той пишеше зедно с мен там и беше свидетел на цялата гадна несправедливост. Него не го нападаха толкова, може би защото беше мъж.

И така, днес в нета попаднах на един форум, който се беше създал, за да се оплакват хората от друг един много голям бг форум. Това е небезизвестния на всички ни форум – bgmama. Потърпевшите бяха изписали 7 страници. И там има повсеместно триене на коментари и банване. И съм сигурна, че тези хора са свестни и интелигентни, защото като гледам лиготенето и глупостта на тези жени, които пишат там, ми става ясно кои са потърпевшите. Да му се не знае...Типична по български тертип шуробаджанащина. Лизачите, малките умове и подмазвачите – с привилегии, искрените хора – с бан и постоянно преследване и изопачаване на думите им. Не понасям от дете несправедливостите и винаги се боря срещу тях. В случая не мога да направя кой знае какво, защото не съм от Анонимните да раздавам правосъдие по техния начин, но това, което мога да направя, е поне да пиша за това, което и правя в момента. На много несправедливости се нагледах, повярвайте ми...

За мен форумът е място, където човек би трябвало напълно свободно и откровено да си казва мнението ( без да обижда другите участници във форума, разбира се ). Какво е това чудо по нашите форуми? Каква е тази поза, мазнене и лицемерие? Какво е това равнодушие! Каква е тази долнонищетна агресия, за Бога! Какви са тези отношения тип – юзър стъпващ на тръни и надут шефо–модеро–администратор? Не е ли тя един малък огледален образ на истинските отношенията помежду ни и навън, на улицата, в колектива ?! И кой печели от това ? Кой ! НИКОЙ !!!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 
Пренасям кадъра в чуждестранен форум. Участвам също в един чужд форум пак с хиляди участници. Защо изведнъж всичко става толкова различно, все едно си в една друга, много по-добра реалност... Имах следния интересен случай там. Само него ще ви дам за пример, вие си направете изводите сами :
Бях написала една доста провокативна статия в този форум. Този форум има един администратор и 7 модератори. Четирима модератори, плюс администратора писаха в темата и ми благодариха, че имам смелостта да пиша за това и бяха на едно мнение с мен. Единият от модераторите обаче ме нападна, но къде ти, беше далече не толкова просташко, като отношението на нашите модератори. За жалост обаче, си позволи да ми изтрие две мои мнения в темата. Аз споделих това на администратора и знаете ли какво направи той??? Първо ми се извини многократно, след което ме помоли с мое позволение да даде на целия екип моето лично допитване защо са ми изтрити мненията и после изгони, ДА! ИЗГОНИ от форума този модератор. Казвам ви самата истина! В този чуждестранен форум можеш да си кажеш всичко, което те мъчи и винаги ще се намерят хора, които да те подкрепят и кажат добра дума. А ако споделиш нещо за малтретирана животинка, уверявам ви, ще придойдат отвсякъде хора със съвети, съчувствие и подкрепа на момента. Преди известно време пуснах поста ми за малтретираните кончета в сайта на Беинса Дуно...Вчера гледам....БЕЗУМИЕ ! ПЪЛНИТЕ С ''ЛЮБОВ'' ХОРА МИ ГО ИЗТРИЛИ !!!???!!!

  Що за хора сме ние българите? Що за сърца носим? Що за любов имаме? Що за морал е това?

Заключението оставям на вас....Idea 

Написа в името на Истината, с цялата си отговорност за това,

 АйаLike a Star @ heaven 


Последната промяна е направена от Aia¸.•*✿ на Съб Юли 06, 2013 9:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeВто Май 15, 2012 2:04 pm

И аз имах неприятни преживявания в един форум. Един модератор ме беше нарочил и слагаше нарочно грешки в това, което пишех. И то само защото си позволих да бъда откровена и да си кажа честно мнението на негов колега. Усещах постоянно снизхождение в коментарите им. Мисля, че това е абсолютно недопустимо за човек, който е натоварен с отговорността да бъде нещо като справедлив съдия. Но може би повечето модератори злоупотребяват, защото получават някаква власт и започват да си избиват комплексите. confused
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeСря Май 16, 2012 8:03 am

Butterfly, това е точно така. Веднъж хванал властта показваш рогата си. Властта е само за силните. Комплексарите имат голям проблем и той не се разрешава с унижаване на другите, защото удоволствието е краткотрайно и ненаситно. Отровното копие се изважда само ако погледнеш причината, поради която се чувстваш нищожен и искаш да принизяваш, за да караш и другите да се чувстват нищожни. Тези хора не вярват в себе си и собствените си сили. Проблемът им може да се погледне със съчувствие, друг е въпроса, че такива хора не трябва да бъдат поставяни на ръководни длъжности, та дори и това да е модератор. Въпреки че като се замисли човек, има форуми с голяма аудитория и проблемния модератор става сериозен проблем.

Aia, искам да ти благодаря за справедливостта, която носиш в сърцето си. Казвам ти всичко, което искам да ти кажа с тази песен :

Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeСря Май 16, 2012 4:02 pm

Това се получава, защото българите са настъпани хора. Траят, мълчат, събират и форума, стадиона и пиячката са единствените места където могат да си излеят насъбраната жлъч. Това не ги оправдава, но какво може да се иска от една дребна душа с ограничен потенциал. Не съм съгласен, че българите са интелигентни. Многознайковци да, но що се отнася до умение да се комуникира, пълен провал. И точно за това в чуждестранните форуми всичко е О.К., защото те не са смачкани като нас и затова не са и агресивни. Направило ли ви е впечатление като спрат чужденец на улицата за интервю по телевизията, колко естествено се държи. Българите стоят като истукани. Чак неудобно да ти стане. От там идва и агресията. От задръжките.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeЧет Май 17, 2012 8:00 am

аз не съм Заратустра написа:
Butterfly, това е точно така. Веднъж хванал властта показваш рогата си. Властта е само за силните. Комплексарите имат голям проблем и той не се разрешава с унижаване на другите, защото удоволствието е краткотрайно и ненаситно. Отровното копие се изважда само ако погледнеш причината, поради която се чувстваш нищожен и искаш да принизяваш, за да караш и другите да се чувстват нищожни. Тези хора не вярват в себе си и собствените си сили. Проблемът им може да се погледне със съчувствие, друг е въпроса, че такива хора не трябва да бъдат поставяни на ръководни длъжности, та дори и това да е модератор. Въпреки че като се замисли човек, има форуми с голяма аудитория и проблемния модератор става сериозен проблем.

Aia, искам да ти благодаря за справедливостта, която носиш в сърцето си. Казвам ти всичко, което искам да ти кажа с тази песен :


'' NEVER DOUBT THAT A SMALL GROUP

OF COMMITTED PEOPLE CAN

CHANGE THE WORLD.

INDEED, IT IS THE ONLY THING

THAT EVER HAS.''
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПет Май 25, 2012 11:08 am


Обикновено липсата на себереализация е в основата на много психически заболявания, включително злокачествената модераторска грандомания.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 7:52 am

Освен всички останали простотии с които се сблъсках, един ден осъмнах и видях, че съм отворила в един форум, където участвах по това време тема, без да знам Shocked Shocked Shocked ...
И то от администратор, който беше си патил също като мен. Той ми сподели, че отдавна се кани да отвори тема за гаднярите по форумите и...чудесна идея ! Само дето не разбрах, защо не му достигна смелост да я отвори от свое име, а от мое...Хората са толкова много побъркани от този пусти страх, че стават смешни, та чак жалки. rendeer Страхът може да доведе до изстъпления, предателства и чиста лудост. Виждам го на всяка крачка.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeВто Май 29, 2012 9:39 am

Aia написа:
Освен всички останали простотии с които се сблъсках, един ден осъмнах и видях, че съм отворила в един форум, където участвах по това време тема, без да знам Shocked Shocked Shocked ...
И то от администратор, който беше си патил също като мен. Той ми сподели, че отдавна се кани да отвори тема за гаднярите по форумите и...чудесна идея ! Само дето не разбрах, защо не му достигна смелост да я отвори от свое име, а от мое...Хората са толкова много побъркани от този пусти страх, че стават смешни, та чак жалки. rendeer Страхът може да доведе до изстъпления, предателства и чиста лудост. Виждам го на всяка крачка.

Що бе Айче, вместо да се мориш да отваряш теми, хем те отменят, хем имаш сутрешна изненада, кво лошо Laughing
Върнете се в началото Go down
iAvAi

iAvAi


Rara Avis : 8

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeЧет Май 31, 2012 11:20 am

Преди време попаднах случайно в един български форум и аватара на администратора ми направи доста грозно впечатление. Беше анимиран и илюстрираше как администратора рита юзъра, който падаше от масата. Намирам подбора на такъв аватар за много неуместен, но пък доста красноречив.

Добре си отворила темата, някой трябва да каже това в пространството. Никой няма право да напада и унижава с лични обиди никого. Човешкото достойнство е нещо много ценно.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 6:22 pm

iAvAi написа:
Преди време попаднах случайно в един български форум и аватара на администратора ми направи доста грозно впечатление. Беше анимиран и илюстрираше как администратора рита юзъра, който падаше от масата.

Такива лекета обикновено са яли много бой като малки, не са могли да забравят болката от обидата и това ги е накарало в последствие да започнат да си играят на форумчета.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeСъб Фев 23, 2013 11:43 am

Американски форум-питаш и после любезно ти отговарят.
Руски форум-питаш и като отговор получаваш още една камара въпроси.
Български форум-питаш и после всички "отговаряйки" ти ти обясняват колко си тъп и нищо не разбираш.И цялата тази грамада от компетентни отговори на плеадата-капацитети е щедро гарнирана с букет от правописни шедьоври,синтаксисни и словоредни недоразумения,навяващи асоциации за араби,следващи българска филология.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeСъб Фев 23, 2013 2:32 pm

patkan написа:
Американски форум-питаш и после любезно ти отговарят.
Руски форум-питаш и като отговор получаваш още една камара въпроси.
Български форум-питаш и после всички "отговаряйки" ти ти обясняват колко си тъп и нищо не разбираш.И цялата тази грамада от компетентни отговори на плеадата-капацитети е щедро гарнирана с букет от правописни шедьоври,синтаксисни и словоредни недоразумения,навяващи асоциации за араби,следващи българска филология.

..и забележки за размер на шрифта, дължина на подписа, подбор на думи, кръвна група, вкусове, подбор на аватари, констатации кой е по по-най, обвинения, че не си тъп колко тях и о-о, сдружението на проскубаните чакали е свързано с кръвна връзка, споена с омразата си към тебеlol! . После малко демонстрации на сила, некое и друго банване или забележка, че си оф топик или че не си си пуснал темата в правилния раздел, па набираш точки пак за банване..па едно прибавяне на приятели да видят колко много народ ги тачи, па едни коменти по стените, па едни предложения за напивания, па едни чалгарски поздрави, па обясняваш нещо на модератора, обаче той се оказва толко тъп, че няма шанс да те разбере нито в тоя, нито в следващия си живот, па после ти се извърта с едно модераторско: ''Слушай какво , момченце, държа те в тоя форум щото ме забавляваш''...Па като се махнеш и те нали са захранват с мачкане на другите, почват да се ядат по между си и накрая форума почти празен, щото всички са се разбамвали. Чисто забавление Laughing
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 4:36 pm

lemongrass написа:
... па обясняваш нещо на модератора, обаче той се оказва толко тъп, че няма шанс да те разбере нито в тоя, нито в следващия си живот, па после ти се извърта с едно модераторско: ''Слушай какво , момченце, държа те в тоя форум щото ме забавляваш''

Тази модераторка имаше аватар с нежна елфичка и нежно миловидно име... Laughing Слушаше Libera и претендираше за духовност...Но за мен човек, който не може да усети, че Инелия Бенц е долнопробна шарлатанка, хич да не ми се превъзнася за разбирач. Все едно аз да заахкам по Занко Занев Laughing Е нали на първата секунда съм видяла какъв е дявол...Страшно малко хора, които си мислят че знаят, всъщност наистина знаят. Четенето на книги или спиритуалните интереси са просто една зле играна поза и много често прикриване на злото в себе си за пред другите. Впрочем, в онзи форум срещнах най-глупавите хора на Земята. Това, че един форум има много посетители не значи нищо, защото накрая от тези хиляди посетители, я има един, я няма и толкова, който би те разбрал. Аз там пуснах темата ми ''защо спрях да ходя на църква'', бях я цензурирала, разбира се, защото щеше да има припаднали...Боже, изписаха се три страници, може би и повече с нападки срещу мен. Мале, като долетя една друга пък модераторка с тъмното име ''Гомора''...Само името като чуеш и се питаш '' това ли са защитниците на църквата?'' Явно са това.
Чакайте малко хора, нали Бог е любов, защо толкова много злоба у вас, дето му защитавате храмовете. Впрочем, тогава разбрах, защо всички опити в Англия да си намеря българка приятелка се увенчаха с тотален неуспех. Толкова ли е глупав българския народ или само се прави Shocked
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ   ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ФОРУМНИ ВЛАСТЕЛИНИ И ГАДНИ ЗЛОБЮЛИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: