i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева изворски негър силвина Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 ЗЕМНИ АНГЕЛИ

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗЕМНИ АНГЕЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗЕМНИ АНГЕЛИ   ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeСря Май 16, 2012 10:15 am

Aз не съм Заратустра днес ме поздрави с една песен на Nickelback- If Everyone Cared. Клипът показва хора, които с действията си са помогнали на много други.
Някъде по постовете си споменах за една псевдо езотеричка. Тя си се беше въобразила, че е ангел. Т.е. ѝ го бяха казали всички единодушно на някаква сбирка и тя с радост им повярвала. И наистина, като видиш лицето ѝ, ще кажеш, че е такава. Чистичка, беличка, вечно с розов кварц закичена. Това иде да го кажа в блога на Tauros–'' Псевдо ангели '', но тук искам да споделя с вас моето мнение за истинските ангели в човешки образ. За така наречените Земни Ангели.
Ще продължа още малко примера с тази езотеричка –''ангел '', за да дам пример между разликата фалшив ангел и Земен Ангел.
Стоим си веднъж на улицата и си разговаряме с нея и насреща виждам се приближава каруца с онези измъчени и мършави коне за които вдигнах апела ''Аз ли съм най–лудата ''.
– Как може да има още това !– казах сигурно с доста емоция аз.
– Да, нали, отвратително – рече тя с ''разбиране''– Каруци по време на уж развита цивилизация .
– Не –казах аз– как може да има още експлоатация на животни, виж колко е слаб и измъчен коня !– тя се усмихна веднага угоднически, разбрала къде е направила грешната интерпретация.
– Аха...– отвърна смутено ангелката.

За какво ви споделям всичко това. В youtube ще намерите много клипове за описанието на Земните Ангели. Какво им е различно ДНК-то от нашето, колко са много вече придошли заради възнесението и още купища изтрещели бла–бла.
Аз мисля, че Земните Ангели са абсолютно малцинство. Това са точно тези хора, за които се говори в този клип на Nickelback . Това са хора смели, които в името на истината и доброто на другите стават,тръгват и действат. И ако индиго–децата както бях някъде чела, много често се заличават от обкръжаващата ги действителност и забравят кои са, така Земните Ангели никога не забравят. Те имат страшна сила и последователност. Нищо не може да притъпи чувството им за справедливост, състрадание и милосърдие. За мен това са хора, изпратени от Бог, за да държат човечеството будно. Хора, които оставят значими следи след себе си. Без тяхното присъствие, земята отдавна да се е превърнала в пепелище. Това са бунтарите, които винаги ще стоят будни и винаги ще разпукват масата на сивите човечета. И докато сивите човечета ще си се въобразяват като ангели и ще си се четкат помежду си, истинските Земни Ангели ще помагат на заблудените си по–неосъзнати събратя. Защото те наистина знаят ценността на Живота и имат кристално чисти и незамъглени сетива, за да разграничат доброто, злото и заблудата между двете.

Това според мен са Земните Ангели...или както още можем да ги наречем – милосърдните бунтари. Много хора си се въобразяват за такива и ще си се въобразяват и занапред. Е,....като не могат да са Земни Ангели, нека поне си представят, че са такива. Пък кой знае, може един ден наистина да станат... Поне се надявам Smile


Последната промяна е направена от Aia на Пет Май 31, 2013 10:17 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ЗЕМНИ АНГЕЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕМНИ АНГЕЛИ   ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeПет Май 25, 2012 10:45 am

Милосърдни бунтари...много истински казано.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

ЗЕМНИ АНГЕЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕМНИ АНГЕЛИ   ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeСря Май 30, 2012 5:57 pm

За да четеш науката за тайнството се изисква любопитство. За да разбереш тайнството се изисква мъдрост. За да ги приложиш на практика се изисква смелост в комбинация с един друг дар. Най–рядък и ценен от всички. Той се нарича ДОБРОТА.
Върнете се в началото Go down
iAvAi

iAvAi


Rara Avis : 8

ЗЕМНИ АНГЕЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕМНИ АНГЕЛИ   ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeЧет Май 31, 2012 10:59 am

Земните ангели са работници на светлината и са упълномощени да лекуват и да творят чудеса–както в миналото, така и в бъдещето. Приели са Божественото назначение да дойдат на Земята и да разпространяват знания и лечебна енергия.
Земните ангели се чувстват много различни от другите хора и са доста самотни на тази планета. Но те имат глобална мисия да служат на целия свят. Те са изключително състрадателни, борбени, решителни и последователни, защото са живели някога в Ангелското царство, сред природните духове и това оказва влияние върху сегашната им личност. С две думи, те са избрани.
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

ЗЕМНИ АНГЕЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕМНИ АНГЕЛИ   ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitimeПет Юни 15, 2012 6:16 pm

аз не съм Заратустра написа:
За да четеш науката за тайнството се изисква любопитство. За да разбереш тайнството се изисква мъдрост. За да ги приложиш на практика се изисква смелост в комбинация с един друг дар. Най–рядък и ценен от всички. Той се нарича ДОБРОТА.

Заратустра, толкова вярно е това !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗЕМНИ АНГЕЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕМНИ АНГЕЛИ   ЗЕМНИ АНГЕЛИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗЕМНИ АНГЕЛИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: