i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги силвина белопойчева изворски негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ   МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 2:28 pm

'' Зациклил съм в средата на магазина. Имам сериозна вътрешна драма. Имам пет лева. Какво да правя. Да си купя ядене, че ми треперят мартинките от глад или да си купя цигари. Без ядене ше умра, без цигари...пак ше умра. В единия случай по-бързо, в другия...още по–бързо. В дилема съм. Играчките на детето вече не са проблем. Свикнах го без тях. Правим го да има твърд характер. Забавлявам го, като му показвам как се пуши с маниер. Това е важно за имиджа ми. Вдишвам мощно, събирам бузи навътре като прахосмукачка,вдигам левата вежда да изглеждам като ковбоец, изпълвам до откат дробовете и майсторски правя колелца от пушек пред сина ми. Той пляска в захлас. Направо му скривам топката. Това ме прави горд. Него също. Има баща един път. Знам, че един ден и той ще стане такъв дОбър майстор на колелца като мен. В училище сички мацки беха мои, като правех тоа майсторлък. Вижте сега, мъжът треа да е мъж. Треа да пуши, да изглежда небрежен и независим. Същински мачо от царевичака. Усмихвам се. Зъбите ми жълтеят. За кво да заслепявам с метросексуални бели зъби. Дъхът ми е опияняващ като на чихуа хуа. Кожата ми е съсухрена като древна археологична останка. Това е ценно, защото така изглеждам помъдрял. Кашлям. Това ме радва. Аха, значи дробовете ми се изчистват. Браво на тях. Абе човека е съвършена машина. Проявих смелост. Отидох на стачката срещу забраната за пушене под път и над път.. Бехме страшно мнозинство. Напрао редиците ни се губеха. Накъдето и да погледнеш бехме ние. Цели 200 човека. СъсипАхме ги. Не знам защо обаче, това не повлия. Сега пуша навън пред заведенията. Не е добре за имиджа ми малко, че се чувствам като натирен чакал, ама аз съм по–силен от тях. Ще им докажа, че никой не може да ме откаже на тоя свет от това злато цигарките. Уххх цигарки медени. И под дъжд и под снег, ще съм там. В ъгъла. До павилиона. На завет и с гордо изправена глава ще отстоявам правото си да бъда един достопочтен и многоуважащ себе си пушач. Отвътре през прозореца ще ме гледат глупаците, дето не пушат. Майната им. И това ми било мъже. Метросексуални мамини страхливи синчета. Ще ги побъркам ейиии, ше ги гледам отвън и ще им се смея. Ще мръзна, но ще им докажа какъв съм корав герой на Република България. Един ден може и паметник да ми издигнат.

''ГЕРОЙСКИ СЕ СРАЖАВА НА ОТКРИТО, МОКРО И ВЕТРОВИТО И ПАДНА, ПОВАЛЕН ОТ ГРЪМ. ''

Лелееее, представям си се на паметника. Аз, гордо вдигната десна ръка с цигара и над мен светкавици се сгромолясват, но аз съм силен и устоявам. Е за това си струва да се живее. Синът ми ще се гордее с мен. Знам го. Просто го чувствам много навътре в кафявите си дробове. ''
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ   МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 2:37 pm

lemongrass написа:
''

''ГЕРОЙСКИ СЕ СРАЖАВА НА ОТКРИТО, МОКРО И ВЕТРОВИТО И ПАДНА, ПОВАЛЕН ОТ ГРЪМ. ''


Laughing Прекалено достойна кончина си му дал. Много съм доволен от посочването на вратата за пушачите. Има надежда за България
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ   МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 6:07 pm

Както винаги ироничен, саркастичен и до болка прав !

Аз наистина не мога да разбера защо българите толкова много пушат. Ум не ми го побира Mad Знаят че тровят себе си, знаят, че тровят децата и околните и продължават да го правят. Ако си в планината например, миризмата дори на една цигара се усеща на километри. Като отварям сутрин прозореца на спалнята, има един портиер на двайсет метра от прозореца ми все виси на улицата и пуши, веднага замирисва в стаята на гадно.. Какво оставаше в заведенията, направо очите ти изтичаха. Гърлото ме заболяваше от дима.А пушачите хич и не се трогваха, че задушават другите. Страшни егоисти Mad Много се радвам, че тази забрана влезе в сила. Няма значение от кого е продиктувана. СУПЕР НАПРАВО Exclamation Нека сега те да се мъчат както ние на времето, да видят какво е.
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ   МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 10:35 am

Aia написа:
СУПЕР НАПРАВО Exclamation Нека сега те да се мъчат както ние на времето, да видят какво е.

Само че има една много съществена разлика между пушачите и непушачите и тя е, че първите навлизат в пространството на вторите. За мен пушачите са хора на тъмнината, тъй като вкарват отрова в тялото си. На един отровен човек не е редно да се дава право на глас, понеже той не може да преценява правилно нещата, колкото и да си мисли че може, защото отровата замъглява съзнанието.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ   МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МОНОЛОГ НА ПУШАЧА–ПЪРВО И ТРЕТО ДЕЙСТВИЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: