i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги белопойчева силвина негър изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  С кАкВо Ни ТрОвЯт...!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:57 am

Влизате в местния супермакет. Оглеждате се. От всякъде ви гледат прилежно подредени рафтове с.......отрова.

РАФТ ПЪРВИ – тоалетни млека, лосиони, кремове– всичко с парабен. Резултат от рафт първи– намаляване на имунната защита. Сега е излязла една мода българските фирми да пишат на етикетите на доста от продуктите : Без парабен . Айде бе, ние ли се оказахме най-напреднали. Съмнявам се.

РАФТ ВТОРИ –сухи супи, сосове–мосове, ГМО царевица в метални кутии, консерви, туршии...с две думи – голяма амаН баялдъ. Ниско качествени продукти на фирма'' Оберон ", която странно защо не е обозначила един имейл на етикета на продукта си, та да им кажеш, че освен хубавите шарени капачки на бурканите им, другото е ниско и шарлатанско качество. Резултат от рафт втори– ниска имунна защита, болести и...затъпяване.

РАФТ ТРЕТИ –бял хляб приготвен с канцерогенна мая, допълнително и нарязан за уж по-голямо '' удобство на клиента '', та съвсем да му излезе цялата енергия.Разни там зърнени храни, обработени по странна человеческа технология, която съвсем е отнела душицата на зърното. Резултат от рафт трети – понижаване на имунитета, алергии, депресия, болести и...затъпяване.

РАФТ ЧЕТВЪРТИ –меса. Това е една от най–опасните храни, които може да си закупите в красиво и привлекателно оформения супермаркет. Има поне 10 причини, поради които не трябва да консумирате месо и нито една '' за ''. Освен това блъскат животните с храна, пълна с хормони, които след време поемате и вие. Резултат от рафт четвърти– ниска, много ниска имунна защита, болести, депресия, слабост, агресия, гигантизъм и...пак слабоумие.

РАФТ ПЕТИ – раздел млечни. Хигиена при производство – съмнителен. Затова всъщност и не изнасяме нашето прословуто сирене и мляко в чужбина. Защото не отговаря на хигиенните стандарти. Добавки на нишесте, колкото щеш. Консерванти, пак така. Освен това, консумирането на млечни продукти след бебешка възраст извлича калция от организма. Маргарини –забравете за тази...мммм, не знам как да я нерека...храна ли? Тънка е границата между молекулата на маргарина и тази на пластмасата. Така че, да се нарича маргарина храна е доста невежо и опасно. Резултат от рафт пети – алергии, затлачване на кръвоносните съдове, депресии, задръстване на организма и...затъпяване.

РАФТ ШЕСТИ – безалкохолни напитки и 100% натурални сокове. От рафта ви гледат причудливи цветове. Има я цялата гама. Тук не е жалено използването на ''безвредни'' оцветители. 100–те % натурални сокове са всичко друго, но не и полезни. Резултат от рафт шести – като от първите пет рафта.

РАФТ СЕДМИ– '' плодове–е и зеленчу–уци който не яде...''. гледат ви тъжни и повехнали плодове и зеленчуци, расли в неестествен за тях сезон. Знаете ли, че дори само 10 минути след откъсването на плодовете и зеленчуците, те губят половината от хранителните си качества ? Какво остава, ако са нарязани и пакетирани, пак за по-голямо удобство на ''негово величество клиента ''. По добре не си хвърляйте парите за пакетиран амбалаж.

РАФТ ОСМИ – алкохол и цигари. Към този щанд посягат хора, на които вече им е все едно дали ще живеят. Това са отказали се от живота си индивиди, които не им пука нито за тях, нито за вас.

И доведох нещата до РАФТ ДЕВЕТИ – шоколади, бисквити, бонбони, чипсове и дъвки. Примамливи вафли ви убеждават да си ги купите, защото са толкова вкусни, че ум ще ви зайде. И вярно умът ви зайдва, бавно, но за това пък сигурно. Грешка няма. Това е перфектната отрова ! Децата много я обичат. Бонбонките, шоколадчетата, шарените дъвки с анимационни герои, шоколадовите яйца с новата хилядна поредица пластмасови нещица за сглобяване, чипсчетата с безумно количество сол и ние някак си не можем да устоим на молещите детски очици, придружени понякога с рев и тропане на крачка. Тази последна най-съблазнителна отрова за бъдещото поколение е абсолютно унищожителна. Както за интелекта на детето, така и за здравето, та и за зъбките му. Няма да са те здрави и бели като гъбки.

Ще кажете – Ами какво да ядем тогава, то нищо не остана ! Пък и е толкова вкусно !!! Изборът е ваш. Ако имате добро желание, можете да разгледате някой форум или сайт за веганството. Ще се учудите колко не е страшно да си веган и колко радости дори и за небцето крие той.

И като завършек на тази ми тема, ще дам за пример един светец. Той ял цял живот само мед и кайсии и доживял до триста и кусур години. Тук местния джипи би извикал – Абсурд ! Това не е разнообразна храна !. Е, те лекарите за това са понякога опасни, защото мозъците им не приемат нищо друго освен това, което му е набил професора, докато е бил в университета. Има и добри лекари, но те са лекари по призвание,т.е.,родени са с талант и по-широк мироглед.

И така, ще завърша с един призив към всички, които ще намерят логика в този ми пост : alien I love you


GO GREEN, GO VEGAN !


Последната промяна е направена от lemongrass на Чет Яну 31, 2013 9:30 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 9:36 am

Новото време, стремителният и понякога недостатъчно обмислен преход към пазарен механизъм, поставят пред хората нови проблеми. Един от тях е наводнението на родния пазар с вносни продоволствени стоки. Всяка една компания може да произвежда три категории от един и същ продукт: за вътрешно потребление, за експорт в развитите страни и за износ в развиващите са страни. Именно към третата категория се отнася 80% от хранителните продукти и напитки, насочени за експорт от страните на Северна Америка и Западна Европа към страните на Източна Европа, вкл. България. Ядем масово ниско качествена храна. Това е една от основните причини за болното ни население. No
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 7:38 am

аз не съм Заратустра написа:
Новото време, стремителният и понякога недостатъчно обмислен преход към пазарен механизъм, поставят пред хората нови проблеми. Един от тях е наводнението на родния пазар с вносни продоволствени стоки. Всяка една компания може да произвежда три категории от един и същ продукт: за вътрешно потребление, за експорт в развитите страни и за износ в развиващите са страни. Именно към третата категория се отнася 80% от хранителните продукти и напитки, насочени за експорт от страните на Северна Америка и Западна Европа към страните на Източна Европа, вкл. България. Ядем масово ниско качествена храна. Това е една от основните причини за болното ни население. No

Добре дошъл при нас Smile Мерси за хубавите думи Very Happy

Обаче си мисля тук, независимо дали ябълките и крушите ща са по– едри, т.е. грижливо подбрани за вътрешно потребление или за експорт в развитите страни, пак ще са пръскани с отрови. В един момент като се завъртиш из супермаркета или пазара, не можеш нищо да купиш, което да не е поразено от алчните търговци.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 6:16 pm

Ние сами си натресохме отровите.Как ли?Ами много лесно-понеже искаме да сме максимално улеснени и да става бързо,понеже "градим кариера".Или отглеждаме венеца на съществуването си-детенце.Или работим на втора работа-пак за него.Или пък защото плачем заедно с "Изаура".
Искате лесно и бързо-ами ето ви го.Защо ще ходите да хапнете някъде на обяд-ще обядвате с "Бейк роуз" докато продавате ценни книжа на компютъра си.А до вас ще стои неизменната и лелеяна американска мечта-картонената кутия с кока-кола.И продава програмистът-сухар индулгенции и се кефи колко е велик,продава въздух и празни безсмислени числа зад монитора и гризе ли гризе като плъх "Бейк роуз".
Да не забравяме и нещо друго-много от опасните добавки в храните не са сложени просто за овкусяване или за удължаване срока на трайност на изделията.Те са сложени с цел нарочно да повреждат хората,да ги разболяват,програмират или в най-безопасния случай да ги направят безволеви и отпуснати парцали.Такова е действието например на флуора във водата,за който се тръби,че се слагал с цел закаляване на зъбния емайл.Нито едно вещество в природата не се усвоява само за себе си.Всяко се усвоява с помощта на други,които други се намират в дадения плод или зеленчук например.Всяко самостоятелно вкарано вещество с дори и благородна цел се тълкува от организма като отрова.
Така че сами си натресохме цялата менделеева таблица на трапезата .Благодарение на леността си и копирането на чужди модели,зад което пак прозира дядо Его.Ах,този дедо.....
Аз от тия вериги си купувам само зехтин студенопресован от първата пресовка,някое качествено сирене и кашкавал.Всичко останало купуваме от познати хора на пазара,които пък носят от селата си.
Парадоксално,но съм говорил с хора по тези въпроси и съм установил,че изобщо не се интересуват от това какво слагат на трапезата си и в стомасите си.Че и дори за децата си не се замислят.
Така че уважаеми производители правете фосфоресциращи храни,че да ги намираме по-бързо в тъмното,правете такива храни,които не изискват дори дъвчене,ами могат направо да се инжектират разградени в кръвния ни поток.Така ще се елиминира необходимостта от стомах и от гастроентеролозите въобще.Проктолозите и те ще останат без работа,но за сметка на това се отварят нови елитни специалности в университетите.


Последната промяна е направена от patkan на Съб Яну 26, 2013 11:01 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 8:46 am

patkan написа:
Ние сами си....Проктолозите и те ще останат без работа,но за сметка на това се отварят нови елитни специалности в университетите.



Съгласна съм с всичко, което казваш...с всичко! Прави ми впечатление, че напоследък децата(въпреки че са толкова силно ИНДИГОВИ Suspect ) проговарят чак на две годинки и кусур. Това е заради отровите, които се слагат умишлено в бебешката храна, за да ги затъпява и разболява. Колко малко майки знаят за този факт...А наскоро влязох в един бебешки магазин. БОЖЕ! Няма ли размер 100 на буквите да се види и от космоса!!! Бях отвратена от цялата ненужна и широкоспектърна гама от всякакви форми биберони и разни други странни и почти перверзни приспособлени и лиготии за бебенценцата...!...Абе тея майки не се ли отвращават, като влизат в такива магазини??? Аз щях да повърна. No
Баща ми се е родил на нивата, вързали му пъпа, майка му го сложила отзад на гърба си в един вързоп и продължила да копае. Не вярвате ли? Но е вярно! И баща ми беше толкова свестен и интелигентен човек...а сега, въпреки цялата индиговост на нашето подрастващо поколение, не виждам детски очи, в които да прочета нещо уникално и особено. Пренасищане от разлигавеност и дори някакво тъпоумие–ДА, но не и друго. Пак ще се повторя, видях за целия си живот едно единствено истински специално дете–в Англия. Не мога да го забравя. Още е пред очите ми с тези тъжни, големи и умни очета и наведена главица...и майка му със сигурност не усещаше потенциала му.

Специалните деца се раждат задължително при родители, които не ги оценяват!!!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 5:51 pm

Нали?Едно време са ги раждали по нивата и на рогозките и са били много по-здрави,а сега в хиляди пелени,завивки,колички,доктори,имунизации,шишенца,биберончета,хапченца и накрая си отгледал полуразвалина.Нарушено е правилото на естествения отбор да оцелява най-читавото и най-приспособимото.Виждали ли сте в природата зебра със система,окапи с патерица,павиан на антибиотици или болно животно,което дълго време да живее така болно?Лошото е,че самите родители макар и неволно са виновни за това.Вижте циганите как ходят боси дори и през зимата и са здрави като бикове,макар и акъла им да е точно пак толкова.
Не ви ли се струва,че след евентуален катаклизъм-катастрофа ще оцелеят най-дивашките и варварски племена,култури и народи?Няма да оцелеят високоинтелигентните и културни напреднали нации,понеже последните са се отдалечили неимоверно много от Майката Земя и природа.Няма да оцелеят японци,финландци-ще оцелеят аборигени,маори,бушмени,цигани,може би и комбинативни българи,които ще изравят корени и гулии и ще ги продават пак за пари,макар че тогава последните ще са безполезни.
Казваш,че специалните деца се раждат при родители,които не ги оценяват.Точно така си е,но нали сами сме си избрали родителите?И то неслучайно-тези напреднали души нарочно си избират назадничави родители.Така теста за тях ще е по-голям,следователно наградата за добре свършената работа ще е по-голяма.Но риска е огромен-както виждаш малцина успяват.Радвам се,че и ти си от успелите.Ще ми се майка ти да е научила доста неща от теб.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 5:30 am

patkan написа:

Казваш,че специалните деца се раждат при родители,които не ги оценяват.Точно така си е,но нали сами сме си избрали родителите?И то неслучайно-тези напреднали души нарочно си избират назадничави родители.Така теста за тях ще е по-голям,следователно наградата за добре свършената работа ще е по-голяма.Но риска е огромен-както виждаш малцина успяват.Радвам се,че и ти си от успелите.Ще ми се майка ти да е научила доста неща от теб.


Паткане, гледай сега..чели сме за това, че ние си избираме родителите. Обаче колко свестни хора не успяват да минат теста, защото се пречупват и аз не намирам огромна логика за точно този почти сигурен неуспех. Имам един познат. Бездарен като..да не казвам, че не е красиво даже и от моята уста. Цял живот неистова подкрепа от родители. Пак не става, защото както казах, е крайно бездарен. Не може по-нагоре. Точка. Жуц! Нали и тоя шегаджия трябва да еволюира. Как ше стане, при родители, дето до 30 годишна възраст му носеха торбите с манджа, а честите му настинки бяха от дългия застой пред отворения хладилник.
В същото време друг човек с много голям потенциал и всякакви други редки качества се ражда при идеоти, които го сбъгват още в детска възраст и той така и не успява. Аз не мисля, че Господ толко па иска да се забавлява, като поставя хората в такива абсурдни и предварително обявени за ялови–акции. Всички четем и всички приемаме нещата по книгите за чиста монета. А дали наистина е така? Дали всичко не е просто стечение на обстоятелствата, а хората да си измислят закономерности и техни си логики, просто за да не изтрещят.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 10:54 am

Всички четем и всички приемаме нещата по книгите за чиста монета. А дали наистина е така? Дали всичко не е просто стечение на обстоятелствата, а хората да си измислят закономерности и техни си логики

Лимоне виж,аз не приемам всичко прочетено за чиста монета.Веднага го прекарвам през моето виждане за нещата.Не казвам дали е вярно или не,но винаги го анализирам и претеглям.Примерите,които даваш с бездарния човек и този надарен с голям потенциал всъщност не доказват нищо.Това не е игра на пъзел от Бог,аз съм сигурен,че този техен избор на родители си е чисто и лично техен.Мотивите им не са ми известни и никой неможе да гадае за резултатите.А избора на родител преди поредната инкарнация е наистина доста важно решение-все едно избираш пилотите на самолета.Тези неща няма как да са плод на стечение на обстоятелствата както казваш ти или на случайността.Защото един ден като гушнем босилека и Шефа ни попита за някои неща или ни потърси сметка ако всичко е било случайност ние спокойно можем да се оправдаем и да кажем,че сме станали такива или онакива благодарение на случайността или стечението на обстоятелствата.И се измъкваме перфетктно и искаме ключа за джипа от Рая.Ето защо трябва абсолютно всичко да е плод на нашия личен избор-за да няма после оправдания.Нали когато тръгнем на дълго пътешествие обмисляме всичко,а не се оставяме на случайността или стечението на обстоятелствата?Не е ли поредната ни инкарнация едно чутовно ново пътешествие с неясен край и маса подводни камъни?Как може точно за него да не обмислим толкова важни детайли?Едва ли програмиста ще пропусне толкова голям бъг в програмата,та да се измъкнем през него като вирус.Не казвам,че програмата е съвършенна,както се съгласихме един с друг няма как Бог да е съвършен,дори и той продължава да се учи да твори и пише програми.Самите ние сме несъвършена програма.И добре,че е така.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 11:02 am

Да не забравяме и чудовищната машина за улеснение "микровълнова печка",която за секунди с разрушителната си висока гигахерцова радиочестота изпепелява жизнената сила от всичко попаднало в нея и разрушава носещите живот връзки в храните.Всичко,преминало през такава печка е абсолютно несъвместимо с човешкия организъм.Вчера гледам в "Технополис" младо семейство с малко дете с радост в очите и страст в бутането на количката си бяха купили това електрическо недоразумение и бомба....Чак ми стана жал за детето и родителите,изглеждаха интелигентни и красиви......Мили хора,подарете това дяволско изделие на най-големия си враг!
Все се чудя за какво използват хората спестеното време от микровълновата-предполагам създават красота,красиви неща и предмети,възпитават правилно прекрасните си дечица,прочитат някоя полезна книжка или може би доразвиват векторния анализ на Лобачевски?
Нашата отдавна излезе в принудителна пенсия не поради старост,а поради безполезност.По-точно поради вредност.Скоро ще я последва и сокоизстисквачката-поредния вълк в овча кожа.


Последната промяна е направена от patkan на Съб Мар 02, 2013 9:53 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 12:11 pm

ак ще се повторя, видях за целия си живот едно единствено истински специално дете–в Англия. Не мога да го забравя. Още е пред очите ми с тези тъжни, големи и умни очета и наведена главица...и майка му със сигурност не усещаше потенциала му.

Айче аз не съм виждал подобно дете,но напълно виждам в съзнанието си това,което си видяла-големи изписани очи,в които се чете вековна мъдрост,вече наведена глава,тъй като душата е усетила вече част от цялата световна мръсотия и фалш,ангелско личице.Кой знае защо съм убеден,че е било момченце.Познах,нали?Някак си няма логика да е било момиче.Незнам,немога да го обясня,но почти съм сигурен,че е било момче.Нали така?
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeВто Яну 29, 2013 11:56 am

patkan написа:
ак ще се повторя, видях за целия си живот едно единствено истински специално дете–в Англия. Не мога да го забравя. Още е пред очите ми с тези тъжни, големи и умни очета и наведена главица...и майка му със сигурност не усещаше потенциала му.

Айче аз не съм виждал подобно дете,но напълно виждам в съзнанието си това,което си видяла-големи изписани очи,в които се чете вековна мъдрост,вече наведена глава,тъй като душата е усетила вече част от цялата световна мръсотия и фалш,ангелско личице.Кой знае защо съм убеден,че е било момченце.Познах,нали?Някак си няма логика да е било момиче.Незнам,немога да го обясня,но почти съм сигурен,че е било момче.Нали така?

И мен ми мяза на мъжка рожба scratch Жените нямат такава богата душевност и дълбочина. Чисто еволюционно, жената върви по-назад от мъжа. Във всички професии е така. Е, айде, сложиха я да литне до луната, е така за цвят, обаче.. Suspect
Жената трябва да разбере, че й позволиха да се бърка в мъжки префесии само за да й докажат, че не й е дадено да се състезава с мъжете. Laughing Абе йди си дома, сготви една хубава гозба на мъжа си, подреди си домеца да му е кеф на човек да се прибере, възпитай си децата, научи ги на песнички, чети им приказки..НЕ! Бизнесмен ше става. Е, има изключения, но ако някой ми каже име на жена– режисьор, композитор..абе къдет щеш се сетиш, която да е равностойна на мъжете, ще се извинявам публично. bounce А като ги видиш какви са шЕфьорки и майсторки по паркирането... affraid То за това е дадена разликата в пола. Не е случайно това. Но целта на баба Матрица е точно тази. Да сбърка половете, да ги омеша като капучино с голям каймак и после да го издуха в не–битието. Laughing
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 4:27 pm

Жената трябва да разбере, че й позволиха да се бърка в мъжки префесии само за да й докажат, че не й е дадено да се състезава с мъжете.

Е,тук вече не съм съгласен с теб.Не са и позволили,просто Матрицата я натири да става "барабар Пена с мъжете".Първо тъчеше на два,после на няколко стана за няколко петилетки напред.После влезе в заводите,в мините,а сега превзе управлението на държавите и бизнес делата.Аз не съм против този подход,нека щом може жената да работи каквото поиска.Обаче с това се цели както се досещаш един подмолен процес-разрушаване на семейната клетка и разбиване на общоприетите ценостни системи.Същото цели и легализирането на еднополови бракове и прочее прийоми.Има много тактики за атака на семейството и не се пести нищо-действа се чрез всички.То в България така като гледам безпристрастно Семейства почти няма,има само някаква търпимост на прага и взаимоизгодата.Така че мамчето няма да тантурка люлчица и да пее песнички,а ще работи на шефа,особено през обедната почивка. lol! Жената е символ на семейството,негов стожер и закрилник.Сега разбира се това подлежи на модерна промяна-резултатите както виждаме не закъсняват.Диви,невъзпитани деца,чиито ушета още на са чули нито песничка,нито приказка,очакващи мамчето да набие камъчето,което спъна доброто дИте.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 7:18 pm

patkan написа:


Е,тук вече не съм съгласен с теб.Не са и позволили,просто Матрицата я натири да става "барабар Пена с мъжете".Първо тъчеше на два,после на няколко стана за няколко петилетки напред.После влезе в заводите,в мините,а сега превзе управлението на държавите и бизнес делата.Аз не съм против този подход,нека щом може жената да работи каквото поиска.Обаче с това се цели както се досещаш един подмолен процес-разрушаване на семейната клетка и разбиване на общоприетите ценостни системи.Същото цели и легализирането на еднополови бракове и прочее прийоми.Има много тактики за атака на семейството и не се пести нищо-действа се чрез всички.То в България така като гледам безпристрастно Семейства почти няма,има само някаква търпимост на прага и взаимоизгодата.Така че мамчето няма да тантурка люлчица и да пее песнички,а ще работи на шефа,особено през обедната почивка. lol! Жената е символ на семейството,негов стожер и закрилник.Сега разбира се това подлежи на модерна промяна-резултатите както виждаме не закъсняват.Диви,невъзпитани деца,чиито ушета още на са чули нито песничка,нито приказка,очакващи мамчето да набие камъчето,което спъна доброто дИте.[/color]

Е аз не виждам с какво не си съгласен с мене scratch А, единствено дето казваш, че матрицата внушава на жените да ходят да се състезават с мъжете, за да разбиват семейната единица.. Аз мисля, че причината е и в жените( щото и те си имат его не по–слабо от нашето), и в матрицата. Понеже съм виждал лично жени, които да твърдят, че да си домакиня е голямо заточение и щели да прегризат въженцето дето ги връзвало със зъби ако ще и пак ще ходят да тропат с токчетата по офисите. Аз жените, да ме прощават, уважавам.. малко scratch Възможно е да имам неприязън понеже се правят да изглеждат умишлено на кучки и с тоя си външен вид малко ме отблъскват. Ти как си на тая тема. Като видиш жена с костюм и тънки очила да стои с ръце на кръста, матрицата ли само виниш, или малкочко го отправяш и към нея. Ама честно, е Wink Да видим и женската аудитория какво ще каже и съм готов да се извиня пред дамите публично lol! Дами, върнете се по домовете си, че получихме гастрити от тая ваша еманципация!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeЧет Яну 31, 2013 4:09 pm

Като видиш жена с костюм и тънки очила да стои с ръце на кръста, матрицата ли само виниш, или малкочко го отправяш и към нея. Ама честно, е Да видим и женската аудитория какво ще каже и съм готов да се извиня пред дамите публично Дами, върнете се по домовете си, че получихме гастрити от тая ваша еманципация!

Tъй е,приятелю!Матрицата ли само да виним?Имам тук едно малко комшийче още от сега иска да става бизнес дама.Пък как пищи и кряска и се тръшка ако не стане неговата....явно не е само Матрицата.Тя всъщност е почти без ръце ако не се уповава на Его-то ни.
Жена с костюм викаш....ами като видя такава и с дантелени очила незнам защо ама се сещам за Илзе Кох-комендантшата от Бухенвалд.Някак си такива жени ми приличат на немкини.Сурови,свъсени,леко надменни сякаш всеки момент ще извършат "селекцията" и ще те пратят където ти е мястото.В тях няма нищо женско или по-скоро женствено.
То гастритите хората си ги получават не толкова щото няма кой да им готви и ядат каквото намерят,ами защото тези дето им готвят го правят с каквито им попаднат боклуци от любимите хипермаркети.Пък и нали знаеш максимата-кажи ми колко готвачи има по света и аз ще ти кажа защо хората имат болни стомаси.Каквото ти е дала природата е най-хубавото-прясна необработена или поне малко обработена такава,лесни и прости манджички.Няма какво да съсипваме каквото ни е дала,по-хубаво от това няма да направим.Че от там тръгват гастритите.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeЧет Яну 31, 2013 7:12 pm

[quote="patkan"]

Жена с костюм викаш....ами като видя такава и с дантелени очила незнам защо ама се сещам за Илзе Кох-комендантшата от Бухенвалд.Някак си такива жени ми приличат на немкини.Сурови,свъсени,леко надменни сякаш всеки момент ще извършат "селекцията" и ще те пратят където ти е мястото.В тях няма нищо женско или по-скоро женствено.

Аз да ти призная, като видя такава жена в Бг, що все е в джип Laughing Българите опорочиха тея возила. Или ги карат надути субекти с черни очила, или ги карат надути малко по-надолу мадами, че иначе задържали моливчето ако не сложат сутиени, ако ме разбираш Wink


То гастритите хората си ги получават не толкова щото няма кой да им готви и ядат каквото намерят,ами защото тези дето им готвят го правят с каквито им попаднат боклуци от любимите хипермаркети.

Знам, хелико бактер пилори–главно действащо лице в стомашните проблеми, но аз ше пусна една тема–апел за завръщане на жените в семейното гнездо. Не че ше го направят, обаче да знаят защо започват все повече да си плащат половината от вечерята в ресторанта. Да не мрънкат много, че няма мъже. Напротив, мъже има два пъти повече отпреди. Демек, жените станаха мъже и удвоиха количеството ни Laughing

Пък и нали знаеш максимата-кажи ми колко готвачи има по света и аз ще ти кажа защо хората имат болни стомаси.Каквото ти е дала природата е най-хубавото-прясна необработена или поне малко обработена такава,лесни и прости манджички.

Много съм съгласен с тебе! Колкото по-завъртяна на вкус една манджа, толкова повече ти убива духа и ти трови организма.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:07 pm

patkan написа:
Скоро ще я последва и сокоизстисквачката-поредния вълк в овча кожа.

A ! Shocked Тя пък какво причинява??? Не знаех за това scratch Кажи нещо по въпроса, моля те. Аз имах проблем и се оправих със сокове. Първия месец бях станала оранжева от морковите, но после ябълките с джинджифила ме изправиха в цялата ми прелест Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeСъб Фев 02, 2013 3:12 pm

patkan написа:


Кой знае защо съм убеден,че е било момченце.Познах,нали?Някак си няма логика да е било момиче.Незнам,немога да го обясня,но почти съм сигурен,че е било момче.Нали така?[/color]

Момченце беше, познаSmile! Не мога да го забравя това дете. Почти всеки ден ми излиза пред очите. Напомни ми на Малкия Принц...Удивително дете беше! Като го видях и се задавих в гърдите, доплака ми се...не знам защо, не знам не знам не знам! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 5:35 am

Да не изпадаме все пак в идеализъм,нека поразсъждаваме малко.Природата ни е дала да хапваме цели плодове и зеленчуци,нали така?Нали не сме видели по дърветата да растат сокоизстисквачки както шоколадите "Милка" растат по красивите тиролски поля край Инсбрук?Не ви ли се струва,че всяко човешко изобретение носи печалба за човека в рамките да речем на 10 %.Останалото до 100 е вреда рано или късно.Ама със всяко е така.Разликата е само в процентите и времевия интервал.Даже глупавия тефал за който мислих,че е създаден специално за тенджерите се оказа,че е минал през атомните бомби и чак после в гражданския сектор.
Когато пиеш сока ти се лишаваш от грубите влакна,които са също много полезни.Освен това сока вдига веднага кръвната захар,тъй като грубата целулоза играе ролята на своеобразна "спирачка" за вдигането и.
Когато пиеш сока го няма това смесване със слюнката,което се получава при дъвкането на плод или зеленчук.Затова след пиене на сок се усеща болка в стомаха-пропуснат е първия етап от усвояването.
Освен това тези машинки унищожават голяма част от полезните съставки на ингредиентите поради високата скорост на въртенето на центрофугата и досега на сока с метала.
Е,може би бях прекалено суров с отстраняването и от рафта,ама както и да е,подарих я на човек дето ще я ползва,че при мен само събираше пепелака.
Ти си я ползвай де,ама по мъничко и ВИНАГИ размесвай сока в устата си със слюнка.Аз я ползвах за захранване след сухите гладувания по Малахов,но после преминах направо на сурови кисели плодове и установих,че е по-подходящо поне за мен.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeНед Мар 24, 2013 2:06 pm

Скоро един приятел,който е хирург в реномирана болница ми сподели,че вече имало няколко случая на трупове в моргата,които просто не се разлагали,а си стоели така,като мумифицирани.При експертния анализ било установено,че телата са претъпкани с различни химикали и консерванти,които са мумифицирали тялото и спрели естествения процес на разлагане.
Така че сме готови за вечността,ако имаме късмет след хиляди години като ни изровят ще бъдат впечатлени от огромния напредък,който сме постигнали в тази област.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitimeНед Мар 24, 2013 3:42 pm

patkan написа:
Скоро един приятел,който е хирург в реномирана болница ми сподели,че вече имало няколко случая на трупове в моргата,които просто не се разлагали,а си стоели така,като мумифицирани.При експертния анализ било установено,че телата са претъпкани с различни химикали и консерванти,които са мумифицирали тялото и спрели естествения процес на разлагане.
Така че сме готови за вечността,ако имаме късмет след хиляди години като ни изровят ще бъдат впечатлени от огромния напредък,който сме постигнали в тази област.

Приятелю, какво говориш affraid Представям си какви тайни крият тогава американските болници с тея търкалящи се топки, дето отдавна вече не приличат на ора pig Значи, оказва се, че цялата тая шумотевица около формата на пирамидите и прословутите знания на египтяните са слаба ракия, м? What a Face

РЕКЛАМА:

Хапвайте фрашкан с хормони кебап, кола, кифтета и чипс във чорап и скоро вашите дрешки ще си ги надявате само до свинските плешки.
Затуй пък след триста години ше сте почти като нови и студентите ше изучават върху вас тея илюминатски отрови.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С кАкВо Ни ТрОвЯт...!    С кАкВо Ни ТрОвЯт...! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
С кАкВо Ни ТрОвЯт...!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  КАКВО НИ УБЯГВА ВЪВ ФУН ШУЯ
»  КАКВО ОБИЧАТ БЪЛГАРИТЕ
» ЗА КАКВО СА ИЗМИСЛЕНИ ПРАЗНИЦИТЕ
» КАКВО ОЗНАЧАВА ХЕЙТЪР
» КАКВО НИ КАЗВА ВРАБЧЕТО

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: