i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър силвина изворски Георги белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Юли 12, 2012 2:45 pm

...'' Бре!Много любов, много нещо! Аз, простете, но не разбирам с какво точно "вашия форум" поздравява нашия? Както и кому е нужно това? Сякаш сме на различни маси в шумна кръчма..Ааа или може би е скрита реклама на друг форум?........'' .....................и т.н и тн



Доброто е нещо, което се усеща. Доброто е отворено и се усмихва. Доброто не е равнодушно. Когато доброто види несправедливост, то се обажда. Понякога гневно, понякога тъпо, но поне се обажда. Учени от магаданския университет на сложните науки, са открили, че доброто се приема само от тези, които са също добри. От тук следва, че добрите хора се привличат помежду си. От тук пък следва, че ако човек е кофти, той изпитва психически и физически ужас и неистов дискомфорт от контакт с различните нему. Слухти, чете, ма не се обажда или пък другия вариант, ако болното му его си въобрази, че става дума за нападение с цел вербален треспас през личността му, почва да напада като подивял петел, как нападаше перуката на една моя роднина.
При добрите хора разговорът тече гладко и непринудено, като че ли са се познавали винаги. Добрите хора имат стремеж да направят света едно по-добро място. Добрите хора са сърдечни и емоционални. Не щеш ли обаче, те се явяват ''глупаци'', защото са открити. И понеже са ''глупаци'', добрите хора, също така, не обичат да важничат. Понякога всичко това става много болезнено и крайно дразнещо и плашещо за хората от черен бряг и те започват да обвиняват добрите хора, че са зли терористи и ги сравняват с масови убийци. От страх, пред очите им тъмнее и им се привиждат всекакви чудовища и потайни капани. Което пък е доказателство, че добрите хора май били сила.
Доброто първо протяга ръка за контакт. Доброто не се страхува. Доброто е справедливо и не защитава приятелите си само защото са им приятели. Доброто е толерантно, но само ако си струва. Доброто, за голямо всеобщо съжаление е проницателно. Доброто е интелигентно. Доброто не обича да заплашва. Доброто не закрива теми на хора, които изливат душата си със зов за помощ, защото Доброто е състрадателно. Доброто има достойнство ( да не се бърка с горделив ум, щото това е често правена грешка) ). Доброто е разбиращо. Доброто е благородно, но ако има несправедливост, Доброто не трае.
Какво кара хората да се скупчват в тандеми, сдружения, организации, партии, махленски кафенета, местни канафки под мостовете, езо сборища, спортни клубове, ашрами, седенки и всякакви други шугави карнавали.
Какво кара хората да си слагат непромокаеми шапки, наушници, брони , тъмни очила, скафандри, телени огради, маски, титли, псевдоними, червени букви, величествени аватари, имена като ''Великата Психотронна Майка-Богиня на Просветените Магове на Гаргамедон '' или пък безопасното ''-перушинка'', несериозното '' гумен паток'' или странното ''руска салата в самаварь ''. Какво кара хората, изобщо, да се идентифицират с всякакви общности. Страх, желание за принадлежност, високомерие, любов, изгода, его, омраза, приятелство? И какво кара хората да са толкова неосъзнати, въпреки всички тея дзлгогодишни учения по университети и всички онея безбройни помагала за усъвършенстване на човешкия ум и разширяването му до гръмките 7-8 процента от потенциала му . Какво сбъгва така хората, за да имат толкова помътнени преценки, стахове и погрешни възприятия, че да прескачат като масови колонии от скакалци, на черния бряг. Какво кара най-добрите сред нас да се съмняват в добротата си, докато ''черен бряг'' винаги да е сигурен, че е прав. Какво кара един човек да претендира, че е на белия бряг и в същото време да се обръща умишлено издайнически на '' lemongrass '' във форум, където човека е избрал да се казва '' зън-зън ''. Какво кара един форум да се страхува да приеме просто един поздрав или покана за гости от друг форум и да се пита : '' Боже, въй, къде е уловката! Баси какви чудовища ! Канят ни да им погостуваме! Ма как ше се излагаме да пишем в чужди форуми! Ше се ускори глобалното затопляне и ше ни стопи егото ! И ебаси, как може някой да си позволи да каже, че има по-велик актьор от Робърт Де Ниро, баси, дето има толкова Оскари, баси ! А дали пък не е самореклама на форума ! Аааа конкуренция значиии. Баси хитреците, баси ! Край, тея са ни врагове, щом си направиха техен форум.......'' Въпреки че саморекламата е последното нещо, което му е хрумнало на човека в онзи момент. Да бе, какво кара една жена, да се опитва да унижава друга жена , която ѝ е подала ръка за МиЛо приятелство, като го прави публично достояние. Бре! Какво ли кара хората да правят всичко това. Бре! Бре!... ц-ц Бре!

Кой съм аз, че да мога да си отговоря на тоя вечен и крайно труден въпрос, дето сам Анщайн не е могъл да си отговори :

''Бре! Защо даже вселената има граници, но не и човешката тъпотия,
Бре! ''

Админе, раздай по един белот и едно заключване на тема, че иначе не си актуален, брато.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Юли 12, 2012 7:05 pm

По принцип, аз не намирам никаква разлика между тъп, злобен или страхлив, щото резултата е все един и същ. Уви, бг форумите имат голям проблем с тези три характеристики. От всичко, най се набиват постоянните им заплахи и забрани. Мен ми е ясно, че първо на тях, някъде там в детството, са им правени непрекъснати забрани , а човек, който не е живял свободно, получава тежки психически отклонения, без изключение. Говорим за много сериозни отклонения, без право на обжалване. Търчат за помощ при езотериката , но тя винаги влошава нещата, защото езотериката е само за чисти психически и физически хора. На другите отмъщава, като ги стимулира избирателно да прецеждат само неща, които да ги побъркват още повече.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeПет Юли 13, 2012 3:34 pm

Лимоне.......... Like a Star @ heaven ..........Like a Star @ heaven .......... Like a Star @ heaven ..........cheers
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 5:04 pm

Тук май прозират фелдфебелските прийоми,присъщи на повечето админи в бг форуми,които наваксват чрез системното си "администриране" детска малформация или сексуално издевателство или двете и други причини,повдигнати на еди коя си степен.За повечето от тях това е поприще,в което те се усещат значими и силни,понеже могат да bann-ват,да запрещават,въобще да контролират и правят всякакви своеволия,защото на работата им или в семейството това е недопустимо.Та този отпушил се в тях клапан-отдушник на панелна тоалетна разпръсква наоколо злокобната си смрад,която унищожава всичко читаво чрез зловонието си.Ама то не бе важничене,то не бяха правила,ограничения като дори това какво и кога да го пишеш,да се съобразяваш с другите....Зад всичко това стои българската злоба,завист,неприемане на другомислещите,старх от тяхната позиция,коренно различна от стадната.Ама какво ли се учудваме,нали форума е такъв,каквито са хората пишещи в него.А държавата е такава,каквито са живеещите в нея.И каквито админи има по повечето форуми.Та по форумите ще ги познаете де,ако префразираме.Ей за тва не върви нищо в България,щото всеки един избран си е един бг админ в сърцето и душата,доколкото ги има.И като отиде по-нагоре и почне да администрира държавата се осира като пеленаче след зърнастец.След него идва следващия посерко-админ и така,та до сегашния хал на държавата.Та от такива админи страдаме де.Такъв системен оператор с радост би ви прегазил като луда крава малкото си ако му се изпречите на пътя в реалността.
Явно някой сякаш се е почувствал застрашен и конкуриран,не е понесъл отцепването и дублирането на дейността му,във вас е видял Сатаната.
А бе да са живи и здрави,това им пожелавам.А навън да знаят и вярват,че никога няма да им се позволи да се държат по този начин,защото живота не е форум,а елемент от една цялост,която те никога няма да проумеят,па камо ли своето място в нея.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeНед Мар 31, 2013 1:45 pm

Така е Патканче, не срещнах добри хора по форумите, за това си направихме наш. Тук сме себе си, тук сме искрени и позволяваме и на другите да са искрени. От присъстващите, разбира се, защото вече не даваме свободно логване. Имаме сериозна причина за това. Този форум е бисер и няма да позволя свини да го газят. Това е. Ако трябва трима ще пишат, но поне няма да има скука, простотия или унижения. Дойде за съжаление момент в моя живот, когато вече АЗ няма да позволя да ме унижават. Защото всеки ще каже, абе то форума е различно от живота навън. Не, не е! Това са същите гадни отношения като на улицата, като в колектива, в семейството. Комплексара иска да унизи другия, защото е бил първо той мачкан или просто може би не е щастлив и търси жертви за наказване. Това впрочем е само по българските форуми. Имаше един чуждестранен форум '' Шимпанзетата навън '', сещаш се за кои хора става въпрос. Та дори и в този форум бяха къде къде по-свестни от нашите модератори и админи, които само се тресат от страх да не се каже нещо провокативно. Е какво ако се каже, е какво? Но ми е страшно кеф сега, защото злобарския форум с ироничното заглавие–bghelp стана най-скучното място в нета. Направиха нов адски тъп облик на форума и се надуха, като решиха да станат стилово издържани...сега няма по-скучен форум!. Понякога хвърлям по един поглед, не ми се спира окото и за една минута.
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 12:37 pm

patkan написа:
Тук май прозират фелдфебелските прийоми,присъщи на повечето админи в бг форуми,които наваксват чрез системното си "администриране" детска малформация или сексуално издевателство или двете и други причини,повдигнати на еди коя си степен.

Къде не влезе Айа, къде не я нападнаха. И всичко това защото е друго мислеща. Но понеже всичко в живота е с двойнствен ефект, от пепелта им полетя тоя форум и всичко си дойде на мястото.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 5:30 pm

защото вече не даваме свободно логване. Имаме сериозна причина за това. Този форум е бисер и няма да позволя свини да го газят.

За втори път ще си позволя своеволието тук да не се съглася с вас.Права си,но отвън погледнато издава страх да не би някой друг да каже нещо различно тук.Нека всеки каже каквото има,ако не му издържат бушоните просто ще си изгори и сам ще се махне.Това си е сякаш масов "bann".Многообразието се ражда само в една отворена система с големи възможности за репликации и нови връзки.Затворената система ражда вътрешнородствени бракове и голям процент дегенерати.Такава система не генерира нищо ново,тя рано или късно умира.

Къде не влезе Айа, къде не я нападнаха.

Странно,а аз като прочетох нейните писания гледах и не вярвах на ушите си.Неща,които винаги съм знаел,че са така,но бях убеден,че няма да чуя някой да ги казва сега ги четях написани.ГЛЕДАХ И НЕ ВЯРВАХ НА УШИТЕ СИ,СЯКАШ КАЦА С МЕД МИ СЕ ИЗЛЯ НА ДУШАТА.Как да я нападнеш,как?
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeНед Апр 28, 2013 10:38 am

patkan написа:


За втори път ще си позволя своеволието тук да не се съглася с вас.Права си,но отвън погледнато издава страх да не би някой друг да каже нещо различно тук.Нека всеки каже каквото има,ако не му издържат бушоните просто ще си изгори и сам ще се махне.Това си е сякаш масов "bann".

Плъхчо, за да ти отговоря на този въпрос, искам първо да ти задам един въпрос, извини ме, че в този ред. Въпросът ми е: КАКВИ КАЧЕСТВА СПОРЕД ТЕБ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА ЕДИН ЧОВЕК, ЗА ДА СЕ ЛОГНЕ В ТОЗИ ФОРУМ?

ДАНО МИ ОТГОВОРИШ, ПОСЛЕ ТИ ОБЕЩАВАМ ДА ТИ ОТГОВОРЯ С ЦЯЛА ЕДНА ТЕМА Smile
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeЧет Май 02, 2013 7:30 pm

Да речем,че като за начало качествата на евентуалния нов посетител не са критерии и не са от решаващо значение.Достойно за уважение би било дори самото му желание и смелост да се логне тук.Пък после....каквото сабя покаже,ако не му издържат нервите и сетивата-прав му път,така като гледам вече има няколко изпопадали зад борда бивши потребители,от което не произтекоха някакви епични събития и катаклизми,нали?Естествения отбор на Павлов работи навсякъде и във всичко,да му дадем почва и шанс и тук да се докаже.
Така или иначе както виждаме шанс е даден от Шефа на всеки един от нас,етиката и уважението изискват нещо подобно и от нас,нали така?
Мисля,че не предлагам кой знае колко радикални и екзотични неща.
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitimeПет Май 03, 2013 8:04 am

patkan написа:
Достойно за уважение би било дори самото му желание и смелост да се логне тук.Пък после....каквото сабя покаже...

Ние пускаме, но само след одобрение, защото без ограда около къщата може само в един съвършен свят...надявам се да се съгласиш с товаSmile А и си мисля, че логването само по себе си едва ли е достатъчна подкрепа за усилията на участниците тук. Вярно е, че го правим от сърце, но все си мисля, че когато човек хареса нещо, би трябвало да даде малко повече енергия. Едно логване е нещо, но все пак не е достатъчно. За мен геройство е когато някой се логне и пише, а когато някой само се логне, но не пише, пак говори за страх и неотвореност...нещо типично в български стил.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !   БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
БАСИ -- БРЕ! Ц -- Ц -- Ц !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: