i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина изворски Георги белопойчева негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Empty
ПисанеЗаглавие: ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ   ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeСря Юли 18, 2012 11:09 am

Как предпочитате своите мигли: (Гласуването приключва: Вт., 24 Юли 2012, 14:37)

с обем и извивка
12 (40%)
с обем & наситено черен цвят
2 (6.7%)
с обем & идеално дефинирани
16 (53.3%)

................................................................

Брей, победа на идеално дефинираните мигли над другите..Браво! Почти жизнено важно ! lol!

Когато ми е скучно, влизам в един форум и честно да си призная, ужасно се забавлявам. Та това гласуване е от там. Laughing Laughing Laughing

Аз заявявам тук на всеоглеждане, че няма да си взема жена, ако няма обемни § идеално дефинирани мигли. Искам и като реже лука, пак да остават в строен ред, гладки и любвеобилно пърхащи и да не се разтичат комедийно по бузите ѝ. Ако може и с тях да отваря капачки от бира, вземам я, та ако ще това да ѝ е единственото предимство. Също така искам жена ми да използва иновативните ежедневни дамски превръзки '' капка свежест'' на група '' Олуейс ултра слим ''. Ако не се маже и с крем на хидро основа от смлени тестиси на комари, ще има много скандали, заклевам се! А, забравих, има един новоизлязъл парфюм на една световно известна откачалка, дето му грейнала звездата една безсънна нощ и сътворил в съмнително душевно състояние, рядката комбинация между смокиня и рибен хайвер. Мислите, че се бъзикам ли ? Едно момиче на скоро в мола настоятелно ме прикани да ми го покаже и аз останах крайно зашеметен от тая безсмъртна комбинация. Момичето беше симпатично и по детски наивно, та се задържах да му кажа в детайли точно какво мисля, но не ѝ спестих, че човечеството помни и по-успешни миризми.. Смокиня и рибен хайвер..У бре..Каква невероятно синхронна лебедова комбинация. Скоро очаквам парфюм с първи нотки на малини, втори нотки на маслини и основна нота на свинска ланска. Няма лошо. Искам вечер като се гушнем с жена ми под завивките, да ме съблазнява е с тоя шедьовър. Това съм сигурен, че много ше ме възбуди, но после ше припадна и няма да съм способен до сутринта.....
Бе тея жени тея жени.. А като отидат на пластика на ноктите, па като ги занарисуват, пък едни камъни по тях, па едни микро–космосни рисунки, направо падаме в плен, да-а. И прическите като ги заострат и зафиксират, стават като ледоразбивачи, не мож ги погали, после, груби сме били. scratch Че и като се изръсят за тях по сто лева всеки месец.... Не знаеш къде да я пипнеш, къде да я подпреш да не падне от повдигачите.. направо участваш в сложни ребуси, заклевам се! Ами гланца за уста, като тръгнеш да я целуваш и получаваш фобия от вечно залепване като муха на онея лепящите лепенки–убийци. Направо се чувстваш жертва, само дето не знаеш в името на какво. Suspect
Ей, женици отчаяни, нас ни привличат далеч по други неща. Като например това, просто да миришете на свежо, да сте изкъпани, да се усмихвате, да не ни дращите по гърбовете, да сте нежни и женствено беззащитни, да можете да седнете естествено на тревата, да си направите една момичешка плитка на косата, както в доброто старо време......С други думи, да бъдете максимално естествени и да забравите завинаги тая скверна и разрушителна дума–еманципация. От това по-ценно няма Basketball
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ   ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeСря Юли 18, 2012 4:02 pm

'' Womanity е най-новият аромат от Thierry Mugler, а името му представлява игра на думи и е съчетание от жена (woman) и общност (community). Според Mugler "Womanity е невидимата връзка между всички жени". По-рано тази година беше пуснат и уеб-сайт, womanity.com, където жените да могат да споделят своя опит с други.

Mugler определя аромата като "музикален аромат, настроен на вълната на емоциите на жената, която го носи". Парфюмът се отличава със сладникаво-пикантена комбинация от нотки на смокиня и хайвер и използва нова технология разработена от Мане, позволяваща създаването на всеки един аромат на молекулярно ниво.''

Laughing Laughing Laughing Лимоне, I love you тази комбинация е подигравка на Мюглер към всички жени lol! Нали имаше виц, нещо за рибарски магазин и ''здравейте момичета ''. Е какво да се очаква от негоSuspect Обръщал ли е някой внимание на емблемата на марката Мюглер ?
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ   ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 10:02 am

Aia написа:
'' Обръщал ли е някой внимание на емблемата на марката Мюглер ?

Аха, да, сега разбрах scratch Емблема на Бафомет, какво да говорим повече. Значи.. за да сложиш емблемата на дявола на продукцията си, трябва да си човек на матрицата, от тук следва, че матрицата, която винаги има целенасочени действия, дава заявка на мюглер, да направи парфюм, с който подсъзнателно да кара жените да се комплексират, като им напомня, че всички те миришат на риба. Сега очакваме мъжка вариация на парфюма, който да миришен на драна пръчовина lol! и да се казва да кажем '' менити '' lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ   ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПРЕФЪРЦУНЕНИ ЖЕНОРЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: