i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски белопойчева негър Георги силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 8:48 am

Аз ли съм най–лудата, че страдам, когато видя експлоатираните коне по улиците на София !
Аз ли съм най–лудата, че нещо ме пробожда всеки път, когато видя тези беззащитни животни, които циганите третират без капка състрадание и любов !
Аз ли съм най–лудата, която забелязва колко недохранени са бедните кончета, че чак ребрата им се броят !
Аз ли съм най–лудата, че имам очи да видя всичко това !
Аз ли съм на-лудата, че сега докато пиша това, плача от жалост към тези интелигентни и благородни животни, които теглят без почивен ден тези огромни претоварени каруци !
Аз ли съм най–лудата, че ги виждам как падат, като се подхлъзват от трамвайните релси, които не са техния път, не са тяхното поле !
Аз ли съм най–лудата, че искам да напиша това по всички форуми на България, за да ви накарам да се замислите !
Аз ли съм най–лудата, че съм готова да изкрещя пред целия парламент за тази отвратителна и безчовечна експлоатация !
Аз ли съм най–лудата, че не съм като другите, които забелязват само това, че конете цапат, а вместо това виждам страданието им !
Аз ли съм най–лудата, че не се интересувам само за моя малък свят–дете–мъж–работа–оцеляване !
Аз ли съм най–лудата, че се лишавах от храната си, за да давам на птиците, които от тежката зима не намираха храна ! На балкона ми идваха повече от трийсет горски птичета !
Аз ли съм тази най–лудата ???
В свят, в който хората безропотно и бездушно приемат една такава нечовешка експлоатация, никога няма да дойде благоденствие за никого !
Кажете ми, че съм най–лудата...........НЕ МИ ПУКА!
Аз съм една слаба жена, която вдига в този миг глас до Бога ! И знам, че съм чута поне от Него, защото го правя със сърцето си ! Искам целия свят да чуе моят зов и да направим заедно нещо по този въпрос...........

Ако ти и ти, и ти, и ти се съберем, можем да направим нещо хуманно по този въпрос, който ще рефлектира върху нас и върху тези след нас. Бог позволи да има беззащитни, за да види какво ние ще направим срещу тези несправедливости ! Бог не иска да удряме глави пред олтари и икони, Бог не иска да месим козунаци и да ходим по църкви, за да го славим ! Бог иска да види, какво ще направим за страдащите и беззащитните, за тези без глас! Бог иска да види колко са големи сърцата ни ! Страданието на едно животно не е по–маловажно от страданието на един човек, защото те също имат душа, която страда не по-малко от нашата ...Хора, добри хора.......елате с идеи !...


Последната промяна е направена от Aia на Пон Юли 30, 2012 2:55 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:21 pm

Ти вече направи нещо добро. Твоето намерение вече работи. Не вярваш ли ? Почакай и ще видиш. Пусна ли и по други форуми този блог ? Аз мисля, че трябва да пишеш до телевизията. Като че ли тя е най–мощното средство, което съществува у нас. А за това дали си луда, scratch , де да имаше по света малко повече луди като теб...
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 5:52 am

аз не съм Заратустра написа:
Ти вече направи нещо добро. Твоето намерение вече работи. Не вярваш ли ? Почакай и ще видиш. Пусна ли и по други форуми този блог ? Аз мисля, че трябва да пишеш до телевизията. Като че ли тя е най–мощното средство, което съществува у нас. А за това дали си луда, scratch , де да имаше по света малко повече луди като теб...

О, благодаря ти за разбирането ! Пуснах в два форума, опитах и в други, но някъде регистрацията не става, на други пък менюто е толкова сложно, че не мога да открия как да пусна блог...в bgmama ми се виждат много обсебени мамите от идеята за отглеждането на децата си и едва ли ще се трогнат от някакви си коне....В двата форума където успях да пусна, няма коментари. Не знам поради какви причини. Уж търсят духовните неща...аз правя каквото мога, опитвам.... наистина имам добри намерения. Сещам се за следната тъпотия и безразличие на хората..Пътувам в рейса и гледам едно от тези кончета, слабо слабооо не можах да издържа и на висок глас казах мнението си за тази безчовечна експлоатация. Една жена, явно от провинцията се намеси, ама трябваше да ѝ видиш изражението. Гадно, високомерно и с насмешка каза : '' Да, и това ми било столица''. Е тук вече се намеси енергията на Богинята в мен и с леден и съскащ глас ѝ казах, че като не ѝ харесва София да си ходи от там от където се е довлякла...Тя ококори очи и после застина в робска поза. Тя дори не усети какво исках да кажа, представяш ли си колко са тъпи някои ! Аз често вземам акъла на хората така, защото по принцип съм добронамерен човек и се държа много любезно, но подразни ли ме някой, мога да изкъртя планина с гнева си и не ми пука кой стои насреща ми.
Та по темата, незнам, ще направя каквото е по силите ми това да се разчуе. Имах профил във фейсбук, но го изтрих, защото ми е страшна снобария там, а и всичките ми приятели бяха чужденци, кой ти разбира драмата на България, проблема с циганите и това за кончетата...Ах, как ми се иска да стане нещо хубаво за тези животни........... Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 11:32 am

Аха, ще ти отговорят на куков ден Suspect Търсели духовните неща Suspect Нали за това написах темата за пишман езотериците. Дразнят ме, заклевам се bounce само позират.
Аia, имам приятел в телевизията, работи в първи канал, искаш ли да поговоря с него. Шефката му е много готина. Това с телевизията най работи. Тоя циганьор трябва да го отделят в некъв техен си катун с високи огради и да им отнемат правата да раждат, докато не ги изучат първо що е това морал и етика. Само дето ще им трябват векове. Размечтах се следобедно..
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 6:14 am

lemongrass написа:
Аха, ще ти отговорят на куков ден Suspect Търсели духовните неща Suspect Нали за това написах темата за пишман езотериците. Дразнят ме, заклевам се bounce само позират.
Аia, имам приятел в телевизията, работи в първи канал, искаш ли да поговоря с него. Шефката му е много готина. Това с телевизията най работи. Тоя циганьор трябва да го отделят в некъв техен си катун с високи огради и да им отнемат правата да раждат, докато не ги изучат първо що е това морал и етика. Само дето ще им трябват векове. Размечтах се следобедно..

Благодаря ти, приятелю flower Ако искаш, дай му това, което съм написала.....може пък да стане нещо...много се надявам Exclamation

А за езотериците...напълно съм съгласна с теб, буквално ме накараха да спра да се интересувам от езотерика, защото видях, че това да четеш и да поназнайваш в никакъв случай не значи, че ще имаш силата да го практикуваш. Темата ти за езо сборищата е брилиантна Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПон Май 07, 2012 8:54 am

Коментар на Майкъл Палин –английски актьор и журналист, който прави репортажи за различни части на света.

Кадърът показва как Палин влиза в Пловдив. „Този град е известен с това – обяснява той, – че в него живеят най-много цигани. Много повече в сравнение с другите градове на страната. Наричан е още циганският град“. Демонстративно Палин се качва на разнобичам тетена каруца, сякаш няма друг транспорт в този град, и преминава през квартал „Столипиново“. Музикалният фон е кючек, а кадрите, които се предлагат са потресаващи. Те са потресаващи дори и за нас, българите. Така че не е трудно да си представите какво са си помислили англичаните. Показват малка каручка с изнемощял, недохранен кон. Каручката е препълнена до горе с различни железа. Кончето едва върви, а господарят му го налага жестоко с дървена тояга. После камерата се насочва към панелен блок, на който през един от прозорците се подава глава на кон. По улицата тече канализационна вода. Навсякъде е пълно с боклуци. Палин спира пред някакво открито заведение и си поръчва безалкохолно. Около него танцуват десетки цигани. Те са облечени ужасно. Наоколо преминават единствено каруци. Чуват се викове. Палин се усмихва. „Какво работят тези хора?", пита той. „Повечето не работят нищо“, отвръща преводачката и също съпричастно се усмихва. Оживлението около чуждестранния гост е голямо. Палин отпива глътка безалкохолно и шептейки към камерата шеговито казва: „Да се махаме от тук“.

А сега съм извадил специално за всички да видят какво е споделил един мангал чистосърдечно и доста неграмотно пред широката аудитория ( копипейстнато mot a mo )

Ям пия еба и бия дошата в рая хуя до Края !!!!!!!!!!!!!!!!!


Последната промяна е направена от Admin на Пон Май 07, 2012 7:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПон Май 07, 2012 7:05 pm

Аз мисля, че не трябва циганите да се интегрират в бялото общество. Ако вземеш един съд с чиста вода и прибавиш дори една капка тиня, целия съд ще измени цвета си. Те са толкова първични, че не знаят що е туй нещо състрадание. Европейският съюз ги толерира, защото ги ползва като инструмент да държи хората угнетени, защото когато има забрани да експлодираш справедливо срещу нещо, задържайки го, ти се скапваш и потъваш. Всичко е много добре пресметнато. Е го сега, защо е забранено да се казва на черните –негър. Те си казват помежду си, обаче ако някой от белите каже нещо за боята им, става страшно. Пак същата причина.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeНед Май 13, 2012 8:39 am

Много съм разочарована ! Поста ми за конете е изтрит от почитателите езотерици на форума на Беинса Дуно Evil or Very Mad lemongrass, поста ти за пишман езотериците е сто процента в верен ! Боже, аз си мислех, че ще се трогнат, ще дойдат с предложения...А те си играят на господари на вселената. Ето какво им написах :

''Мога ли да знам защо е изтрита темата , която пуснах за малтретираните коне ? Дори не са ми посочени причините за това. Мисля, че ми дължахте поне някакво обяснение, или сте от тези модератори, които са развили важност и високомерие, защото имате някаква власт. Или може би този форум приема само мнения относно ЛЮБОВТА ? Дами и Господа, изпълнени с любов и светлина ... Този материал е от нашият наскоро създаден форум. Ние не претендираме да сме пълни с любов и светлина, ние имаме гняв, но той е справедлив и също така имаме сили да застанем смело на страната на истината. Нашият администратор никога няма да изтрие мнение на когото и да било, ако няма лични обиди. Освен това даваме мнения по всякакви въпроси. Особено свързани с лицемерието и злото, което напада най –вече езотериците. Позволявам си да съм искрена и знам, че ще ме изтриете и ще въздадете и други такива '' правдини '' на '' изпълнени с любов хора'', но някак си не ми пука. Имам къде да си изливам душата и къде да бъда НАИСТИНА РАЗБРАНА И НАЙ–ВЕЧЕ ДА БЪДА СЕБЕ СИ.
Нашият форум поздравява вашия с този брилянт. Ще се моля за вас да заживеете наистина в любовта, за която само дрънкате за сега. Благодаря за вниманието. Любовта дава свобода. Всичко останало е страх.''

https://broadmind.catsboard.com/t20-topic
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:52 pm

Aia написа:
Много съм разочарована ! Поста ми за конете е изтрит от почитателите езотерици на форума на Беинса Дуно Evil or Very Mad lemongrass, поста ти за пишман езотериците е сто процента в верен ! Боже, аз си мислех, че ще се трогнат, ще дойдат с предложения...А те си играят на господари на вселената. Ето какво им написах :

''Мога ли да знам защо е изтрита темата , която пуснах за малтретираните коне ? Дори не са ми посочени причините за това. Мисля, че ми дължахте поне някакво обяснение, или сте от тези модератори, които са развили важност и високомерие, защото имате някаква власт. Или може би този форум приема само мнения относно ЛЮБОВТА ? Дами и Господа, изпълнени с любов и светлина ... Този материал е от нашият наскоро създаден форум. Ние не претендираме да сме пълни с любов и светлина, ние имаме гняв, но той е справедлив и също така имаме сили да застанем смело на страната на истината. Нашият администратор никога няма да изтрие мнение на когото и да било, ако няма лични обиди. Освен това даваме мнения по всякакви въпроси. Особено свързани с лицемерието и злото, което напада най –вече езотериците. Позволявам си да съм искрена и знам, че ще ме изтриете и ще въздадете и други такива '' правдини '' на '' изпълнени с любов хора'', но някак си не ми пука. Имам къде да си изливам душата и къде да бъда НАИСТИНА РАЗБРАНА И НАЙ–ВЕЧЕ ДА БЪДА СЕБЕ СИ.
Нашият форум поздравява вашия с този брилянт. Ще се моля за вас да заживеете наистина в любовта, за която само дрънкате за сега. Благодаря за вниманието. Любовта дава свобода. Всичко останало е страх.''

https://broadmind.catsboard.com/t20-topic

Aia, този тип хора обичат само да четат. Малцина правят нещо наяве. Защо е така...тук идват като отговор думите на lemongrass, че тези хора имат много неувереност в себе си, защото имат страх. От този зов, който си написала излиза силна енергия. Това ги е изплашило най–вероятно. Теб би те разбрал само истински духовен човек, човек с дълбоко разбиране на нещата. Не претендирам да съм такъв, но усещам от думите ти страшен бунт. Това плаши болшинството хора, които са свикнали да живеят в постоянно съобразяване с другите. Виж си аватара, виж си подписа. Ти си свободолюбив дух. Как искаш да те разбере един свит човек, който живее в окови, та колкото и да има знание за истинските неща. Успокой се, има кой да те разбере. Това, което си написала, не е хвърлено на вятъра. Всяко наше действие с добро намерение бива чуто. Никога не се отчайвай!
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПон Май 14, 2012 10:50 am


Даааа, ....Заратустра, знам че плаша, но плаша само тези, които нямат любов в себе си. Защото един човек който има любов и истина в сърцето си няма да трие или да бяга. Аз съм човек само за смелите...Трудно е..особено понякога...Но няма да се откажа, ще следвам сърцето и чувствата си и ще се боря. Слава Богу имам подкрепящи приятели и всички до един са също смели и отворени за истината и заблудата... Благодаря ти от сърце! I love you
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeВто Май 15, 2012 1:51 pm

Aia написа:

Даааа, ....Заратустра, знам че плаша, но плаша само тези, които нямат любов в себе си. Защото един човек който има любов и истина в сърцето си няма да трие или да бяга. Аз съм човек само за смелите...Трудно е..особено понякога...Но няма да се откажа, ще следвам сърцето и чувствата си и ще се боря. Слава Богу имам подкрепящи приятели и всички до един са също смели и отворени за истината и заблудата... Благодаря ти от сърце! I love you

Aia, аз не виждам нищо лошо в теб и това, което пишеш. Дори напротив, усещам, че си много състрадателен човек Sad Откакто прочетох статията ти за конете, започнах да ги ВИЖДАМ Exclamation и наистина си права. Жестоки и безсърдечни са хората No Гледат само себе си и изобщо не си дават сметка какво причиняват на останалите No
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСря Май 16, 2012 10:24 am

icy blue butterfly написа:
Aia написа:

Даааа, ....Заратустра, знам че плаша, но плаша само тези, които нямат любов в себе си. Защото един човек който има любов и истина в сърцето си няма да трие или да бяга. Аз съм човек само за смелите...Трудно е..особено понякога...Но няма да се откажа, ще следвам сърцето и чувствата си и ще се боря. Слава Богу имам подкрепящи приятели и всички до един са също смели и отворени за истината и заблудата... Благодаря ти от сърце! I love you

Aia, аз не виждам нищо лошо в теб и това, което пишеш. Дори напротив, усещам, че си много състрадателен човек Sad Откакто прочетох статията ти за конете, започнах да ги ВИЖДАМ Exclamation и наистина си права. Жестоки и безсърдечни са хората No Гледат само себе си и изобщо не си дават сметка какво причиняват на останалите No
Благодаря ти I love you I love you I love you Нека бъдем будни и СЪСТРАДАТЕЛНИ ! Това единствено ни отличава от животните. Хората, които нямат състрадание са психопати. Това е много тежко увреждане на психиката. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeВто Юли 10, 2012 4:12 pm

Темата ми е заключена и в другия форум. Гледайте гледайте какъв коментар от администратор на форум, който не казва една дума към човек от техния форум , който сипе мръсни обиди към нашия форум, но заключва моята тема за конете. И така, отношения за тези коне взеха само хора от тук, въпреки че ние сме хейтъри, поне те така ни нарекоха. Крадеца винаги врещи да хванат крадеца. Мога да кажа много неща, но ще хвърля една целувка в онази посока и ще я оставя зад гърба ми. Какво ще кажете за този коментар ?

'' Бре!Много любов, много нещо! Аз, простете, но не разбирам с какво точно "вашия форум" поздравява нашия? Както и кому е нужно това? Сякаш сме на различни маси в шумна кръчма..Ааа или може би е скрита реклама на друг форум?
Не мога и да се съглася с някои обръщения тук, както и с агресивно казани думи, като "обич","любов" и други.
Толерантност е дума, която трябва да присъства във всеки от нас, а не само да я изискваме от останалите. Като част от този форум смятам, че така поставена темата тук и с тези цитати би настроило друго интернет общество негативно...което според мен ние не целим. Няма да коментирам и отношението към провинцията и всичко останало написано от участниците по-горе.
Моля за извинение inera888, че въпреки милите опити да бъде "толерантна" и близка с админа ще ми се наложи да припомня на всички малка част от правилата тук:

Правила на Форума - версия 1.0.2 - 24.10.2011
"I. С РЕГИСТРАЦИЯТА СИ ВЪВ ФОРУМ svruhestestvenoto.com
ПОТРЕБИТЕЛЯТ ДЕКЛАРИРА, ЧЕ Е СЪГЛАСЕН
СЪС СЛЕДНИТЕ УСТАНОВЕНИ ПРАВИЛА:
..1.4. Да уважава другите потробичам тетели на форума.
Всякакви обидни думи, преки закани и заплахи ще бъдат считани за
грубо нарушение на Добрия Тон и съответното мнение ще бъде редактирано
или отстранено от темата. Потробичам тетелските имена на особено упорстващшите
с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните
думи ще бъдат замествани със символа "*" или мненията ще бъдат изтривани.
1.6. Мнения, изписани изцяло с главни букви, с многократно по-голям размер на шрифта
от стандартния за форума, или изцяло в bold (получер),
които според "етикета" се считат за "викане" и нарушаване на Добрия Тон,
ще бъдат редактирани или отстранявани в случаите на системно нарушение.
Допуска се смислов акцент на определени части от мнения под формата
на думи или отделни изречения с главни букви, по-голям размер, различен цвят или bold шрифт.
1.12.3. На сайта не могат да бъдат публикувани материали с рекламно съдържание без позволението на
администраторите на svruhestestvenoto.com.
2.3. На всеки един изряден участник във форума (чието участие не противоречи на правилата на форума или на
законите на страната) се гарантира правото на достъп до форумите на на svruhestestvenoto.com, правото на
мнение, защита на личното достойнство и осигуряване на конфиденциалност. .."


Темата ще бъде заключена.Моля да се насочите към други вълнуващи ви и належащи въпроси, свързани с идеите на сайта и форума.
Моля спазвайте правилата! ''


Сега поне намерих всички отговори ...Но, разбира се обладания човек никога няма да разбере, че е обладан, освен онзи рядък екземпляр от филма ''Красив ум ''...Едно разбрах със сигурност. Когато пишех с любов към тях, ги плашех или не ми обръщаха внимание. Когато се промених, пък им станах трън в очите. Когато човек е пълен страх, му се привиждат големи мечки. Страхливеца вижда дори в една дума големи заплахи. И така, ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО РАЗКРИВА ИСТИНСКАТА СЪЩНОСТ. Злоба злобаааа (страх, страх, страх ), пусни хората да се разберат човешки, не им мъти мозъците.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeВто Юли 10, 2012 6:22 pm

Aia написа:
... Мога да кажа много неща, но ще хвърля една целувка в онази посока и ще я оставя зад гърба ми.

Много правилно, некви си форуми, червени администратори и други такива важнинки. Друг път съвсем приятелски те съветвам, не влизай в чужди дворове, че зли кучета ше ти захапят хубавото дупе Cool
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 8:12 am

Aia написа:
Темата ми е заключена и в другия форум. Гледайте гледайте какъв коментар от администратор на форум, който не казва една дума към човек от техния форум , който сипе мръсни обиди към нашия форум, но заключва моята тема за конете.

'' Бре!Много любов, много нещо! Аз, простете, но не разбирам с какво точно "вашия форум" поздравява нашия? Както и кому е нужно това? Сякаш сме на различни маси в шумна кръчма..Ааа или може би е скрита реклама на друг форум?Правила на Форума - версия 1.0.2 - 24.10.2011
"I. С РЕГИСТРАЦИЯТА СИ ВЪВ ФОРУМ svruhestestvenoto.com
ПОТРЕБИТЕЛЯТ ДЕКЛАРИРА, ЧЕ Е СЪГЛАСЕН
СЪС СЛЕДНИТЕ УСТАНОВЕНИ ПРАВИЛА:
..1.4. Да уважава другите потробичам тетели на форума.
Всякакви обидни думи, преки закани и заплахи ще бъдат считани за
грубо нарушение на Добрия Тон и съответното мнение ще бъде редактирано
или отстранено от темата. Потробичам тетелските имена на особено упорстващшите
с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните
думи ще бъдат замествани със символа "*" или мненията ще бъдат изтривани.
1.6. Мнения, изписани изцяло с главни букви, с многократно по-голям размер на шрифта
от стандартния за форума, или изцяло в bold (получер),
които според "етикета" се считат за "викане" и нарушаване на Добрия Тон,
ще бъдат редактирани или отстранявани в случаите на системно нарушение.
Допуска се смислов акцент на определени части от мнения под формата
на думи или отделни изречения с главни букви, по-голям размер, различен цвят или bold шрифт.
1.12.3. На сайта не могат да бъдат публикувани материали с рекламно съдържание без позволението на
администраторите на svruhestestvenoto.com.
2.3. На всеки един изряден участник във форума (чието участие не противоречи на правилата на форума или на
законите на страната) се гарантира правото на достъп до форумите на на svruhestestvenoto.com, правото на
мнение, защита на личното достойнство и осигуряване на конфиденциалност. .."


Темата ще бъде заключена.Моля да се насочите към други вълнуващи ви и належащи въпроси, свързани с идеите на сайта и форума.
Моля спазвайте правилата! ''


Лично аз мога да си направя следните заключения :

–липса на обективност. Доколкото разбирам, има разграничаване на участващите във форума. Едни могат да нападат другите, но другите не могат да се защитават.
– от думите на администратора се усеща демонстрация на власт, с цитиране на уставени правила. Каква е причината, да не може да се пише с големи букви ? Аз не разбирам., защо тук може да се прави това, а в други форуми да не може? Правилата са винаги нож с две остриета. Виждам, че има коментар и за цветните букви . Малко ми напомня на Китай.
Ще си позволя да задам два въпроса, които за мен са много съществени. Имаше ли коментар по темата ти за конете от другите участници в този форум и защо администратора е написал този заплашителен коментар към теб и е заключил темата.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 6:51 am

[quote="аз не съм Заратустра ]



Лично аз мога да си направя следните заключения :

–липса на обективност. Доколкото разбирам, има разграничаване на участващите във форума. Едни могат да нападат другите, но другите не могат да се защитават.
– от думите на администратора се усеща демонстрация на власт, с цитиране на уставени правила. Каква е причината, да не може да се пише с големи букви ? Аз не разбирам., защо тук може да се прави това, а в други форуми да не може? Правилата са винаги нож с две остриета. Виждам, че има коментар и за цветните букви . Малко ми напомня на Китай.
Ще си позволя да задам два въпроса, които за мен са много съществени. Имаше ли коментар по темата ти за конете от другите участници в този форум и защо администратора е написал този заплашителен коментар към теб и е заключил темата. [/quote]


Благодаря ти, ...Заратустра Smile Виж, допускам, че в процеса на отношенията ни в онзи форум, и ние сме допуснали грешки, но истината е, че когато влязох в онзи форум, намеренията ми бяха абсолютно чисти и добри. Наистина исках да стана приятелка с някой от този форум, защото живота ми в Англия по онова време беше тежък и имах нужда от приятелка. Дори се чухме по телефона с администраторката, но усетих задръжки в нея, спрямо мен. Въпреки всичко, продължих контакта си с нея и да пиша в онзи форум, но един ден ми направи впечатление нещо, на пръв поглед дребничко такова, но на мен то каза много. Пуснах една много красива тема, която беше нещо като благословия–молитва. Един от участниците се заяде лекичко и снизходително за нея. Темата не беше нападателна или засягаща нечии интереси, но той се заяде. Това добре, ок, допускам, че има злобни хора, но...същата тази администраторка, на този негов коментар, вместо да му направи забележка, тя написа: ''Ех, пък и ти Smile ''. Тогава разбрах, че нещо там не е много чисто .
Дали имаше коментар по темата ми за конете, не, нямаше. Единственият коментар, който се появи там, беше от същия този господин, който беше заявил, че молитвата ми благословия била слузеста. Та в темата за конете, той отново се заяде за провинциалистите и обиди нашия форум доста гадно. Никой от админите не му направи забележка, странно, нали ?. Е, отговорих му подобаващо.
Чудна работа, там от където взех благословията, всички бяха във възторг...Възможно е този същият господин, да не се харесва, защото в тази благословия имаше нещо от сорта...'' Красивите ви кристални тела...'' Както и да е, на дамите и господата в онзи форум не им хареса тази тема и след време я изтриха, което за мен е много грозно и неетично.
После брат ми пусна там темата за провинциалистите, господина се оказа от Варна и темата много го засегна. Защо ли ? и започна да хули, напада и обижда наред участниците. Което отново ме навежда на мисълта, че хората от провинцията са доста комплексирани на тази тема. Пак се питам, защо ли ??? Smile Направиха триста забележки на брат ми за тази тема и за това, че я пише в този форум, но той специално я написа в раздел, където беше упоменато, че там можем да пишем всичко, което ни боли или радва.
После брат ми пусна темата за гледачките и това вече истински ги обиди. Засегнаха се явно чужди интереси, а истината е, че абслолютно никой не е целял да напада гледачката ''Ирина''. Лично аз дори си бях купувала нейни книги... В темата се говореше за шарлатанките, които са много и са изключително ОПАСНИ!
За големите и цветни букви...какво да ти кажа, аз лично не намирам никаква причина защо човек да не си пише колкото си иска шарено или да си набляга там, където си желае. В най-големият спиритуален сайт в света, всички си пишат както си щат, но там никой не е е взел на сериозно, поне не толкова , колкото при нас, в Бг. Е, нали знаеш, колкото си по–дребен, толкова се вземаш по на сериозно...Какво остава, администратор в НН да се изтапоса с червени букви. Едва разбираш, че са администратори, никой не парадира с това. А тук,уж спиритуалисти, би трябвало да се опитат да си намаляват егото, ама явно не става.., Suspect
Аз съм убедена, че страхът у българите е огромния им проблем. На всеки му се привиждат някакви призраци ... Laughing

Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСря Юли 18, 2012 9:32 am

Нещата са от ясни по-ясни. Тези мили недоразумения и неразбирателства между хората стават, щото всички сме под :

NA-na-NA-na Ma-a-trix ...!

Много ви моля, не съм доволен от сайза на буквите lol! Искам гигантски шрифт ако може и да святка. Моля форумните инспектори да вземат под внимание искането ми alien

Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 6:17 pm

[quote="Aia"]

Благодаря ти, ...Заратустра Smile Виж, допускам, че в процеса на отношенията ни в онзи форум, и ние сме допуснали грешки, но истината е, че когато влязох в онзи форум, намеренията ми бяха абсолютно чисти и добри. Наистина исках да стана приятелка с някой от този форум, защото живота ми в Англия по онова време беше тежък и имах нужда от приятелка. Дори се чухме по телефона с администраторката, но усетих задръжки в нея, спрямо мен. Въпреки всичко, продължих контакта си с нея и да пиша в онзи форум, но един ден ми направи впечатление нещо, на пръв поглед дребничко такова, но на мен то каза много. Пуснах една много красива тема, която беше нещо като благословия–молитва. Един от участниците се заяде лекичко и снизходително за нея. Темата не беше нападателна или засягаща нечии интереси, но той се заяде. Това добре, ок, допускам, че има злобни хора, но...същата тази администраторка, на този негов коментар, вместо да му направи забележка, тя написа: ''Ех, пък и ти Smile ''. Тогава разбрах, че нещо там не е много чисто .
Дали имаше коментар по темата ми за конете, не, нямаше. Единственият коментар, който се появи там, беше от същия този господин, който беше заявил, че молитвата ми благословия била слузеста. Та в темата за конете, той отново се заяде за провинциалистите и обиди нашия форум доста гадно. Никой от админите не му направи забележка, странно, нали ?. Е, отговорих му подобаващо.
Чудна работа, там от където взех благословията, всички бяха във възторг...Възможно е този същият господин, да не се харесва, защото в тази благословия имаше нещо от сорта...'' Красивите ви кристални тела...'' Както и да е, на дамите и господата в онзи форум не им хареса тази тема и след време я изтриха, което за мен е много грозно и неетично.
После брат ми пусна там темата за провинциалистите, господина се оказа от Варна и темата много го засегна. Защо ли ? и започна да хули, напада и обижда наред участниците. Което отново ме навежда на мисълта, че хората от провинцията са доста комплексирани на тази тема. Пак се питам, защо ли ??? Smile Направиха триста забележки на брат ми за тази тема и за това, че я пише в този форум, но той специално я написа в раздел, където беше упоменато, че там можем да пишем всичко, което ни боли или радва.
После брат ми пусна темата за гледачките и това вече истински ги обиди. Засегнаха се явно чужди интереси, а истината е, че абслолютно никой не е целял да напада гледачката ''Ирина''. Лично аз дори си бях купувала нейни книги... В темата се говореше за шарлатанките, които са много и са изключително ОПАСНИ!
За големите и цветни букви...какво да ти кажа, аз лично не намирам никаква причина защо човек да не си пише колкото си иска шарено или да си набляга там, където си желае. В най-големият спиритуален сайт в света, всички си пишат както си щат, но там никой не е е взел на сериозно, поне не толкова , колкото при нас, в Бг. Е, нали знаеш, колкото си по–дребен, толкова се вземаш по на сериозно...Какво остава, администратор в НН да се изтапоса с червени букви. Едва разбираш, че са администратори, никой не парадира с това. А тук,уж спиритуалисти, би трябвало да се опитат да си намаляват егото, ама явно не става.., Suspect
Аз съм убедена, че страхът у българите е огромния им проблем. На всеки му се привиждат някакви призраци ... Laughing [/quote ]



Много е тъжно да видиш хора, които да претендират за духовност и същевременно да проявяват такива противоречия. Ако аз съм на мястото на ''Ирина'', много бих се замислил за поведението на администраторите там. За мен това си е един вид тест–доказателство за духовна нетърпимост, нетолерантност и необективност от тяхна страна. Но тези противоречия са абсолютно навсякъде. Малцина имат правилна преценка за действията си, това е горчивата истина.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 6:24 am

аз не съм Заратустра написа:

Много е тъжно да видиш хора, които да претендират за духовност и същевременно да проявяват такива противоречия. Ако аз съм на мястото на ''Ирина'', много бих се замислил за поведението на администраторите там. За мен това си е един вид тест–доказателство за духовна нетърпимост, нетолерантност и необективност от тяхна страна. Но тези противоречия са абсолютно навсякъде. Малцина имат правилна преценка за действията си, това е горчивата истина.

Много си прав...и аз мисля, че ако имаш претенции да си будист, с цялата отговорност, което носи това самоопределение, някак си не може употребяваш думи като ''слузеста'', та ако ще и да е била тази благословия, която написах там, наистина слузеста. За да се наречеш будист и да искаш дарения за ашрами, трябва да носиш добро сърце. Провалът им е явен.

Само когато настъпиш някого по егото, можеш да разбереш какво носи вътре – змии или злато.

Само когато настъпиш някого по егото, можеш да разбереш какво носи вътре– змии или злато

Само когато настъпиш някого по егото, можеш да разбереш какво носи вътре–змии или злато
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПет Юли 27, 2012 6:58 am

От как свят светува, хората са си едни и същи. Още древните римляни са направили следната констатация : '' Когато някой имитира оплакване ( страдание ), всички го слушат охотно. Когато някой истински страда, отбягват го.'' Няма нищо чудно в това, че поста ти се прие по този начин. Хората са слаби и не могат да се справят с болката на другите, било те и животни. Да си стихоплетстват какво са прочели по книгите е едно, да поемат отговорност е съвсем друго. И все пак това, че ти си съпричастна, защото аз съм свидетел на болката и състраданието, което изпитваш към тези коне, няма начин да не доведе до нещо добро. Заратустра ти каза същото. Ако дори само един човек прояви доброта, то рефлектира до края на Вселената.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 5:34 pm

Admin написа:
Ако дори само един човек прояви доброта, то рефлектира до края на Вселената.

O, аз не мога да нарека себе си добра. Мога да призная, че ставам дори доста зла, когато видя да секат дървета или да причиняват зло на животните. Тогава ставам направо неконртулируема. Този пост го писах и съм плакала с глас, след като едно конче беше се подхлъзнало и паднало на трамвайните релси и не можеха да го вдигнат.....Откачих...! Върнах се в къщи и написах с емоцията, която изпитвах в този момент. Не претендирам, че съм спазвала етикет или нещо друго, но в такива моменти тези, които запазват хладнокръвие са или обучени самураи или бездушни малоумници. В такива моменти мразя хората, които не проявяват човещина. Кой каквото ще да казва за мен, само Бог знае точната причина защо реагирам така емоционално за този проблем...Нито психиатри, нито роднини, нито приятелите ми могат да знаят защо съм топлкова пристрастна към този проблем. Като бях в Англия и като гледах как се отнасят там с конете и като се върнах в тая малоумна държава и видях как тук се отнасят с тях, направо изпаднах в депресия. А хората си пъплят по улиците...дреме им. Там семейството да върви, само за него мислят. Тук до мен живее една жена, която също като мен ѝ е мъчно за животните. Грижи се за тях с каквото може, отделя от залъка си, бедна е. Всички я мразят. Защо ??? Защото им е НЕСТАНДАРТНО И ЛУДО да се грижиш за нещо друго освен за внучета и деца. Ама че тесногръди същества...
В Англия срещу бъкингамския дворец в ливадите един човек е направил коткарник и се грижи за повече от 40 котки, както е обещал на предсмъртния одър на своя приятел и никой не му прави забележка. Хората отиват да гледат и да си вземат котки от там и всички казват, че този човек е ангел. Но тук в лудата България това се счита за нещо, заслужаващо подигравки. Ох, кучетата пречели, котките пречели, цапали... А КОЙ ГИ ИЗХВЪРЛИ НА УЛИЦАТА, ПИТАМ АЗ, СЪСЕДИТЕ РУМЪНЦИ ИЛИ НИЕ. Ние, с цялата безотговорност и бездушност. Тоя народ напълно си заслужава положението в което е. Само дето покрай виновните горят и малкото невинни.
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeПон Авг 06, 2012 5:16 pm

Aia, ако това поне малко те успокои, има и други като теб, които се противопоставят на експлоатацията на конете :


''Памела Андерсън призовава да бъдат забранени всички файтони, в които има впрегнати коне. Причината Памела Андерсън да застане на страната на благородните животни конете е, че преди един месец две кобили издъхнали, защото били преуморени и прекомерно изтощени от работа. Те разхождали по цял ден туристите из Манхатън.

Памела Андерсън намери подкрепа в лицето на актрисата Леа Мишел. Те двете призовават своите фенове да ги подкрепят във Facebook. Памела Андерсън иска, заедно с нейните фенове да подпишат една онлайн петиция за организацията, наречена “Нюйоркчани за чисти, обитаеми и безопасни улици”. По този начин Памела Андерсън възнамерява да убеди и кмета на Ню Йорк Майкъл Блумбърг да издаде заповед, с която да забрани традиционните файтони да пътуват из града, за да не бъдат жестоко експлоатирани конете.''
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 8:12 am

аз не съм Заратустра написа:
Aia, ако това поне малко те успокои, има и други като теб, които се противопоставят на експлоатацията на конете :


две кобили издъхнали, защото били преуморени и прекомерно изтощени от работа. Те разхождали по цял ден туристите из Манхатън.

Изпълва ме абсолютно искрен гняв , когато се сблъскам с неосъзнатостта на хората. Дали всичко е така перфектно, както много съвременни учители искат да ни втълпят или напротив– е пълно с несправедливости...Аз мисля, че е второто Mad
Хората и тяхната непрекъсната жажда за удоволствия и нови тръпки. Аз мисля, че всяка експлоатация на животно, особенно в днешно време е признак на тотално мракобесие. И Дънов се изказва отрицателно за язденето и използването на конете. Някой ще каже, че циганите така си изкарват хляба, но аз съм убедена, че когато човек НЕ ИСКА ДА ПРАВИ ДАДЕНО НЕЩО, ТО МУ СЕ ОТВАРЯ И ДРУГА ВРАТА.

А на тези туристари из Манхатън и на тези мракобесни наши цигани, дето са ги изгонили и не са могли да ги изтраят даже и в бедна Индия, бих спретнала следната забава :

Ще ги впрегна да теглят цял един ден каруцата, без да почиват и да ядат и пият и после на другия ден ще им дам каруцата с впрегнати коне отново. Но съм АБСОЛЮТНО СИГУРНА, ЧЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ СЕТЯТ ДА СИ КАЧАТ ДЕБЕЛИТЕ И МИРИЗЛИВИ ЗАДНИЦИ В НЕЯ.

Само този, който опита солта знае, че е солена.

МАЛОУМНИЦИ ГАДНИ !!! Mad
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 12:24 pm

аз не съм Заратустра написа:



...тук идват като отговор думите на lemongrass, че тези хора имат много неувереност в себе си, защото имат страх.

Има още нещо. Те се чувстват на дълбоко ниво виновни, че не могат да направят нищо или поне си мислят, че не могат и за това се озлобяват. Привидно е насочено към Айа, но всъщност това е злоба към тях самите, заради тяхното безсилие. Това е типична реакция. По принцип езотериците, с много малко изключение са много страхливи, с много натрупани травми, което ги прави слаби и раздвоени.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 6:40 pm

Admin написа:
аз не съм Заратустра написа:



...тук идват като отговор думите на lemongrass, че тези хора имат много неувереност в себе си, защото имат страх.

Има още нещо. Те се чувстват на дълбоко ниво виновни, че не могат да направят нищо или поне си мислят, че не могат и за това се озлобяват. Привидно е насочено към Айа, но всъщност това е злоба към тях самите, заради тяхното безсилие. Това е типична реакция. По принцип езотериците, с много малко изключение са много страхливи, с много натрупани травми, което ги прави слаби и раздвоени.

Ако се хванем и отворим няколкото човека тука адвокатска кантора + психоанализа, ставаме непобедим екип
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!    АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: